Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
Παιδιά η Ιωάννα που αναφέρεστε στο joy δουλεύει κάθε μέρα?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Πριν λιγο καιρο Μου ειπε ενα μελος απο δω σε π.μ
οτι προχωραει τωρα σε εκτονωση... γενικα μου ελεγε για κοπελες του ΒΕΛΒΕΤ πληροφοριες ,
στη χριστιαννα που πηρα απ βελβετ οτι μου πε εγινε φτασαμε καλαμακι οντως ,
στη αννα δεν εγινε...

μπορει σε αυτον να προχωρησε

σε μενα οχι παντως η αννα απο βελβετ που ειναι στη ιστοσελιδα
ισως εγινε μπερδεμα με τα ονοματα , αλλαζουν συνεχεια ονοματα κ γραφεια...δεν βρισκεις ακρη

και σε μενα η καρινα ειχε κερασει φραπε , το ειχα πει σε ενα φιλο στα π.μ γιατι γουσταρε τρελα
του λεω παρε καρινα κερναει , μετα σε αυτον δεν κερασε τιποτα .
αυτη εκπληξη πληρωνουμε ολοι μας

και για ΑΤΤΙΚΑ μου εχει πει ενα μελος οτι κανει καλαμακι η χριστινα , ενω σε μενα 2 φορες τη καλεσα μεχρι φραπε σκετο φτασαμε...
Η Αννα (Ντεριανα) απο Βραζιλια μερια , πιπινακι γαλακτος 18-19 την εχω παρει 3 φορες και δεν προχωραει ουτε για αστειο...
Εχει αλλαξει 2-3 γραφεια.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Για alexandra_sailormoon γνώμη?? Έχει δοκιμάσει κανείς?
Δουλευε στο daydream και την ειχα παρει 2 ή 3 φορες μπας και κανουμε κατι γιατι πολλοι φιλοι μου στο χωρο της βιζιτας μου ειχαν πει οτι ειναι βιζιταρα αλλα αυστηρα με πετσετα με ειχε.
Τωρα δεν ξερω που δουλευει και αν υπαρχει ακομα το DayDream.
Αν ξερεις κατι παραπανω με ενδιαφερει πολυ στειλε μου εδω ή πμ .
Ευχαριστω!!!
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Η Αννα (Ντεριανα) απο Βραζιλια μερια , πιπινακι γαλακτος 18-19 την εχω παρει 3 φορες και δεν προχωραει ουτε για αστειο...
Εχει αλλαξει 2-3 γραφεια.
Άννα απο Velvet εννοείς με ροζ μπλούζα στην φωτό της ?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Άννα απο Velvet εννοείς με ροζ μπλούζα στην φωτό της ?
Αν μπεις στο σαιτ τους εχουν 4 κοπελες.
1 εχει με το ονομα Αννα.
Τωρα αν λες για βιμπερ μια με κοκκινη μπλουζα μου ειχαν στειλει.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Αν μπεις στο σαιτ τους εχουν 4 κοπελες.
1 εχει με το ονομα Αννα.
Τωρα αν λες για βιμπερ μια με κοκκινη μπλουζα μου ειχαν στειλει.
Ααα οκ ναι αυτή από viber έλεγα εγώ...οκ :wink:
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Δοκιμάστηκε η πένυ από deluxe.
Πολύ καλό μασαζακι χαλαρωτικό όπως πρέπει...Ότι χρειαζόταν δηλαδή με λίγα λόγια και καλό φινάλε.Πολυ ήρεμη πολύ χαλαρωτική.Να ευχαριστήσω τον φίλο gravity που τα είχε γράψει όπως είναι τα πράγματα...! :hi:
Όπως πάντα το γραφείο εξυπηρετικό η κοπέλα στο τηλ φοβερή.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δοκιμάστηκε η πένυ από deluxe.
Πολύ καλό μασαζακι χαλαρωτικό όπως πρέπει...Ότι χρειαζόταν δηλαδή με λίγα λόγια και καλό φινάλε.Πολυ ήρεμη πολύ χαλαρωτική.Να ευχαριστήσω τον φίλο gravity που τα είχε γράψει όπως είναι τα πράγματα...! :hi:
Όπως πάντα το γραφείο εξυπηρετικό η κοπέλα στο τηλ φοβερή.
οταν πρωτο ξεκινησε ντελουξ , Τη πηρε ενας καλος φιλος , εμεινε φουλ ευχαριστημενος μου το πε...
σας το μετεφερα...
μετα την πηρα και εγω και εμεινα και εγω ευχαριστημενος

η συσταση ειναι το καλυτερο

καλα να περνας φιλε μ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
HELP

Έχει δοκιμάσει κανείς Βικτώρια από delux?
Θα το εκτιμούσα πολύ αν μου στέλνατε καμία πληροφορία!!!!
Ευχαριστώ πολύ!!!

ΝΑΙ και εγω θελω πληροφοριες για βικτωρια απ ντελουξ μεχρι που φτανει
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Kαλησπερα σε ολους..ακολουθει ενημερωση για συναντηση με τζοαννα απο οσμοσε......ραντεβου στο βιιλλ πριν καμια βδομαδα περιπου..... ωρα ραντεβου 16.30.......16.48 κτυπαει η πορτα ακολουθει χαιρετισμος.....οσο για την καθυστερηση μουγγα!!!!!! δεν υπηρχε!!! δεν λεω τιποτα...μου λεει τι κανουμε?? λεω θελω σεχ πρωτα μασαζακι και μετα 2 γυρο σεχ......μου λεει ααα στην 1 ωρα που ειχα κλεισει μονο 1 εκτωνοση.....λεω οκ ποσο θες .....120 μου λεει!!!!! οκ αν θελω αλλη 1 φορα σεχ μετα το μασαζ?????αλα 30 μουλεει !!!!!!!!1δηλαδη 150 συνολο. γελαω απο μεσα μου.....μου ζηταει τα χρηματα πριν τις δινω τα 120 ...τα κοιταει με ρωταει 120......ναι της απανταω....παμε τωρα σεχ επιπεδου κακου πολυ κακου στουντιου....ακαποτ. πιπα δεν ....... φιλαει με πολυ ζορι μαλλον δεν φιλαει με γλωσσα...βαρετο αντιαισθησιακο χωρις συμετοχη χαλια μαυρα... το κερασακι στην τουρτα τωρα ,,,,ηρθε η ωρα του μασαζ....να σας πω πως εχω πολυ μεγαλη πειρα απο μασατζιδικα εχω παει πανω απο 100 φορες..απο μασαζ στο σπιτι 2-3....της βαζω 4.5 στα δεκα επειδη ειμαι κουβαρντας και μονο...τελειωνει λοιπον και το μασαζ κανει μπανακι ντυνεται και by-by......kοιταω το ρολοι ..η ωρα ηταν 17.31!!!!!!!!!!συμπερασμα 1) πεταμενα λεφτα 2)αφου εχω διαβασει για το οσμοσε διαφορα εδω γιατι εκανα την τανζανια?????γιατι ειμαι μαλακας3)με 140 που πηγε τελικα το μαλι μαζι με χοτελ θα πηγαινα 2 φορες χ60 για πραγματικη μιση ωρα με πολλεσ επιλογες αστερατες και στο σεχ @στο μασαζ και θα μου εμεναν και 20 ευρο για σουβλακια......αυτα τα λιγα μαγκες!!! Υ,Γ, στερνη μου γνωση να σεχα πρωτα.
Οι περισσότερες κοπέλες απο το osmose είναι απο τους οίκους Φυλης και Μεταξουργείο δηλαδή η πληρωμή τους ηταν 20€ και 10€.Είχα πάρει καπου τα Χριστούγεννα την Σαμάνθα και την Ρεβέκα μαζί,μου ζητούσαν με φουλ προγραμμα εκτος πρωκτικού 130€ η κάθε μια,με παζάρια λοιπόν και λέγοντας τους φύγετε σας πληρώνω το ταξι δέχτηκαν 80€ η κάθε μία,αυτό επαναλήφθηκε αρκετές φορές με ακόμα πιο λίγα χρήματα.Με λίγα λόγια της τιμές πολλες φορες εμείς της καθορίζουμε,ειδικά σε κάτι massage τύπου osmosse που οι περισσότερες είναι φόλες και με κακές υπηρεσίες.
 

mistakidisgr

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
καλημεριζω τους συναγωνιστες της μαχης...

Παιζει κανενα καλο μωρο απο Facebook + Instagram

για μασαζ κ οτι προκυψει.....σε λογικες τιμες παντα...μην ξηλωθουμε.......
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Οι περισσότερες κοπέλες απο το osmose είναι απο τους οίκους Φυλης και Μεταξουργείο δηλαδή η πληρωμή τους ηταν 20€ και 10€.Είχα πάρει καπου τα Χριστούγεννα την Σαμάνθα και την Ρεβέκα μαζί,μου ζητούσαν με φουλ προγραμμα εκτος πρωκτικού 130€ η κάθε μια,με παζάρια λοιπόν και λέγοντας τους φύγετε σας πληρώνω το ταξι δέχτηκαν 80€ η κάθε μία,αυτό επαναλήφθηκε αρκετές φορές με ακόμα πιο λίγα χρήματα.Με λίγα λόγια της τιμές πολλες φορες εμείς της καθορίζουμε,ειδικά σε κάτι massage τύπου osmosse που οι περισσότερες είναι φόλες και με κακές υπηρεσίες.
Καλά και μένα μ έχει κάτσει από γραφειο (σαν osmose) που μου πήρε καλαμάκι που ούτε από call girl δεν έχω πάρει τόσο καλή !! Και από εμφάνιση κ εμπειρία στο καλαμάκι σίγουρα μετάξι θα έπρεπε να.ηταν.. είναι που θα πέσεις..
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Ξερουμε κατι για Αλεξανδρα Deluxe μεχρι που φτανει?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
" Βάπτισμα πυρός " για έναν φίλο στο σύστημα μασαζ κάτ´οίκον με την Ίνα που πρόσφατα παρουσίασε στο Instagram to diamondsmassage της Τεας ! Δεν είναι μέλος εδώ ούτε και ασχολείται με το σύστημα αυτό . Αφότου έκλεισαν τα μπαράκια στο νησί και όλα τα κορίτσια πήγαν όλες στις πατρίδες και σπίτια τους προέκυψε ταξιδι για προσωπικούς λόγους στην Αθήνα ...
Μεταξύ τυρού και αχλαδιού πριν την αναχώρηση του παρουσίασα όλα τα σενάρια και επιλογές που υπάρχουν στο σύστημα κατ´ Οίκον μιας και θα έμενε σε ξενοδοχείο και δεν ήθελε να κυκλοφορεί έξω λόγω κορονοϊού !
Του παρουσίασα όλες τις επιλογές με τα γραφεία και τις θεραπευτριες τους όπως Deluxe, Lux , Velvet , Osmose, Joy , Vip , Diamonds massage , Prive όπως και εγώ το τελευταίο διάστημα ενημερώνομαι .
Ειδε αρκετές ενδιαφέρουσες παρουσίες με λίγες κριτικές φίλων και αποφάσισε μόλις φτάσει Αθήνα να κλείσει με την καινούργια της Τεας την Ίνα λόγω σωματοδομής μετά από πληροφορίες ότι είναι ελληνίδα , 30 ετών , ύψος 180 , στήθος τριάρι ωραίο φτιάξιμο , πολύ καλό στυλακι και καινούργια στο σύστημα (??) . Του είπα για όλα τα κορυφαία κορίτσια που υπάρχουν αλλά προτίμησε την Ίνα γιατί ταίριαζε στις επιθυμίες του ( ο ίδιος ειναι 1,85 ) και θα μπορούσε να διαχειριστεί καλύτερα .
Μεσω Τεας ρύθμισε όλα τα θέματα της συνάντησης για δίωρο body to body 120 ευρώ και 15 χέρι ή 30 στόμα καθώς και όλες τις υπηρεσίες που προσφέρει στο πακέτο η Τεα .
Εφτασε στο ξενοδοχείο του όμορφα και απλά ντυμένη μια όμορφη παρουσία ! Άλογο , άτι , μουν —Ρα ..
Σύσταση , χαλαρή συζήτηση, και έναρξη της συνεδρίας από το μπάνιο με τις πρώτες θερμές περιπτύξεις και μεταφορά στο κρεβάτι . Όμορφο δυνατό σώμα και το παιχνίδι άρχισε με καλή επαφή των δυο σωμάτων . Άρχισαν και τα πρώτα ερωτικά πιασίματα και μετά η μπάλα χάθηκε . Πολυ καθαρή παντού , μυρωδάτη, δεκτική και δοτική . Την περιποιήθηκε δεόντως και ξαφνικά αισθάνθηκε τοπικούς σπασμούς με αύξηση των αναπνοών της και την εκροή υγρών με ένταση ! Άμεση αλλαγή ρόλων και ένιωσε το ζεστό στόμα της να τον εγκλωβίζει με πολύ καλό ρυθμό και ένταση και σε όλο το μήκος του . Δεν άργησε να καταθέσει μετά από το δίωρο παιχνίδι !
Ενθουσιάστηκε και με παρακάλεσε να γράψω εδώ την εμπειρια του με την Ίνα . Δεν του αρέσει να παρακολουθεί λόγω λίγου ελεύθερου χρόνου .
Μπορει να κούρασα με την περιγραφή αλλά ήταν ενθουσιασμένος .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν mod:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom