Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Δε κατάλαβες καλά φίλε μου,αυτές δεν κάνουν μασάζ κάνουν μόνο ΕΞΤΡΑ:grin::grin::grin::grin:Πρόσεχε μόνο συμφώνησε τα χρήματα απο την αρχή,όχι απο το τηλ,όταν φτάσει στο χώρο σου.Στο τηλ.δε λένε τίποτα πέρα απο μασάζ.
Αληθεια? Προχωρανε μονο στο παρασυνθημα? Το πνιγουν το κουνελι χωρις πολλα πολλα? :knockinb: :alivedick: Κατι σαν το osmose δηλαδη!
Ελπιζω μονο μην ειναι και αυτες του 10 και του 20αρικου απο τα μπουρδελα! Αν ξερει και ο gravity κατι για το γραφειο ας μας ενημερωσει!! Παντως, ειναι πολυ ομορφες οι κοπελες εκει!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Τις φόλες συμφωνώ... Αστέρια; δώσε κάνα 2 παραδείγματα σε παρακαλώ
εμφανισιακά λέω για αστέρια.. πάντα κατα την δική μου άποψη δεν θα πώ κάτι για κάποια συγκεκριμένη.. Πριν μερικές μέρες ήμουν σε μασατζίδικο πέρασαν 1 αστέρι και 4 φόλες, ήταν άλλος πριν απο μένα και τον ακούω και διαλέγει μία χοντρή και αφήνει μωράκι με γαλάζια μάτια 22-25 χρονών με τέλειο σωμα... αλλά μερικές φορές δεν γίνετε να έχουν όλοι ανάποδα γούστα απο μένα.. και ποτέ σε μία που να μαρεσει να μην υπάρχει συρφετός σχολίων απο κάτω..
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Λοιπόν μιας και είμαστε στην κατηγορία μασαζ στο σπίτι . Συνάντηση εχτες με μια παλιά γνώριμη κοπελια που εργαζοτανε σε καποιο απο τα γνωστά γραφεία και ειχαμε κρατησει επαφή .

Η κοπέλα ειναι πολυ όμορφη (για το δικο μου αισθητικό) τρομερό τυπάκι που ΟΝΤΩΣ γνωριζει μασαζ και όσον αφορά τα extra τελείωμα με χέρι απο τα καλύτερα για τα δικά μου δεδομένα.

Θα την βρείτε στο insta : massagelifestyle.dimitra

Μιλησα με την κοπελλα και οντως ειναι τρομερο τυπακι!!!!!!!!!!!!!!!!
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0

Σοβαρή έλλειψη σπέρματος αντιμετωπίζει η Σουηδία!!!!!!!!!!!!!​

Αντεγραψα νημα! Ρε σεις μηπως αυτα που καταθετε στις λαδοκορες,να τα συλλεγετε? Θα βγαινει και το κοστος επισκεψης!
 

Arnigioulmpasi

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
8
Πόντοι
0
Παιδες αννα απο αρτ και αλεξανδρα sailormoon kaneis? Εμπειρια; Πμ εαν δεν θελετε να γραψετε thx
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Καμμια σχεση με βιζιτες κτλ! Ειναι σε αλλο level και δεν παιζει μπαλλα οπως πολλες
...και πως γινεται μαστορακο το τηλεφωνο που δινει να παραπεμπει ???? >> https://webcache.googleusercontent....ses-for-you-athens/+&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr
 

sinatra7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
115
Κριτικές
11
Like
1.061
Πόντοι
371
Αληθεια? Προχωρανε μονο στο παρασυνθημα? Το πνιγουν το κουνελι χωρις πολλα πολλα? :knockinb: :alivedick: Κατι σαν το osmose δηλαδη!
Ελπιζω μονο μην ειναι και αυτες του 10 και του 20αρικου απο τα μπουρδελα! Αν ξερει και ο gravity κατι για το γραφειο ας μας ενημερωσει!! Παντως, ειναι πολυ ομορφες οι κοπελες εκει!
Για την ακρίβεια φίλε μου είναι παρακλάδι του osmosse,κάτα καιρούς κάποιες κοπέλες παίζουν και στα δυο.Καλημέρα καλη Κυριακη!!!!
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
...και πως γινεται μαστορακο το τηλεφωνο που δινει να παραπεμπει ???? >> https://webcache.googleusercontent....ses-for-you-athens/+&cd=1&hl=el&ct=clnk&gl=gr
Το ειδα! Ειλικρινα δεν εχω ιδεα! Παντως η κοπελλα μονο αυτη την εντυπωση δεν μου εδωσε ειλικρινα,γιατι δεν ειμαι φαν του ειδους! Τι να πω??? Μηπως το ειχε αλλλος/η κατοχος παλια? εμεινα λιγο μαλακας
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Παιδες αννα απο αρτ και αλεξανδρα sailormoon kaneis? Εμπειρια; Πμ εαν δεν θελετε να γραψετε thx
Αννα art φαινεται αστερακι για τα δικα μου γουστα , θα ηθελα και εγω ινφο αν υπαρχουν...
Για την sailormoon 2η φορα που την αναφερεται σε 3 μερες , εχει ξεκινησει καπου παλι και δεν την εχει παρει το ματι μου?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ερώτηση;

Η περιβόητη νέα άφιξη στο μαγικό χώρο του μασάζ που έφερε το τζοι, που ακούει στο όνομα Άννα, γιατί μου κάνει για την Αγγελική από βελβετ;
Γιατι ειναι η ιδια κοπελα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν θα τη δεις γιατί συνήθως κάνει μασαζ με την μάσκα
? ? ? ? :face-medical-mask::face-medical-mask:
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Μάγκες Μαρία από πριβέ μασάζ έχει να πει κανεις κάτι; Φαίνεται ωραίο σωματάκι..
Εχει τρομερο πετιτ σωματακι και γυμνασμενο αρκετα .
Σε εμενα εκανε μονο μασαζ (χωρις πετσετα ναι μεν) αλλα δεν προχωρησε σε τιποτα εξτρα.
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Εχει τρομερο πετιτ σωματακι και γυμνασμενο αρκετα .
Σε εμενα εκανε μονο μασαζ (χωρις πετσετα ναι μεν) αλλα δεν προχωρησε σε τιποτα εξτρα.
Προχωραει περα απο σκετο μασαζ;ξερει κανεις;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Για την ακρίβεια φίλε μου είναι παρακλάδι του osmosse,κάτα καιρούς κάποιες κοπέλες παίζουν και στα δυο.Καλημέρα καλη Κυριακη!!!!
Ευχαριστω! Θα δοκιμασω απο εκει ελπιζω μην φαω φολα! :hi: :wink:
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Ποια είναι αυτή η sailormoon ρε παιδια
 

Vasskaran

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
149
Like
20
Πόντοι
1
Εχει τρομερο πετιτ σωματακι και γυμνασμενο αρκετα .
Σε εμενα εκανε μονο μασαζ (χωρις πετσετα ναι μεν) αλλα δεν προχωρησε σε τιποτα εξτρα.
Πως γίνεται χωρίς πετσέτα να μη προχώρησε σε τίποτα; Σου έγινε κατάρτι και δεν το ακούμπησε καθόλου;
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Πως γίνεται χωρίς πετσέτα να μη προχώρησε σε τίποτα; Σου έγινε κατάρτι και δεν το ακούμπησε καθόλου;
Υπάρχει σε φώτο στο γραφείο Η πρέπει να ζητήσουμε να την δούμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom