Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
Διαβάζω για ζωή από deluxe σε αντίστοιχο θέμα για μασάζ.
Πρέπει να είναι πολύ καλή στο μασάζ.Deluxe έχει όμορφες βλέπω λαδοκορες
 

Ttrr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρεις κανείς τίποτα για Κατερίνα από vip massage;
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Διαβάζω για ζωή από deluxe σε αντίστοιχο θέμα για μασάζ.
Πρέπει να είναι πολύ καλή στο μασάζ.Deluxe έχει όμορφες βλέπω λαδοκορες
Deluxe όντως έχει εμφανίσιμες και πολλές επιλογές.
Έχει τιμηθεί Ρία,Μιλανα με πολύ καλές εντυπώσεις ειδικά η Μιλανα...
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Πως γίνεται χωρίς πετσέτα να μη προχώρησε σε τίποτα; Σου έγινε κατάρτι και δεν το ακούμπησε καθόλου;
Ουτε που το πλησιασε , ουτε που το κοιταξε.
Το ειπα και 2 φορες κομψα με τροπο αλλα μου το ξεκαθαρισε οτι δεν...
Παντως απο μασαζ ειναι πολυ καλη αν και δεν νομιζω να μας νοιαζει πολλους απο εδω μεσα το σκετο μασαζ...:pipa1:
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
318
Κριτικές
45
Like
3.010
Πόντοι
5.491
παιδια οντως καινουργιος στη φαση μασαζ στο σπιτι, θελω λιγο τα φωτα σας, ψαχνω στο νημα αλλα γινεται πανικος οποτε ρωταω παλι και οποιος μπορει και θελει απανταση. Εχω σταμπαρει ηλιανα και μαρια απο privemassagebaby και θελω να ξερω αν καποιος τις εχει παρει μεχρι που φτανουν, αλλα κυριοτερο επειδη εγω ειμαι και ψιλοντροπαλος και θελω απο πριν να τα κανονιζω(για αυτο και δουλευω με call girls) πως ψηνω την κοπελα να προχωρησει σε καλαμακι, φραπε η οπως αλλιως τα λετε?

Παιδια ειμαι πραγματικα ασχετος σε αυτον τον χωρο, δωστε φωτα :hi:
 

ilias_dionisioy

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2021
Μηνύματα
23
Like
28
Πόντοι
0
αν υπαρχει κατι σε αματουρ φαση που να δουλευει μονο του χωρις γραφειο θα το προτιμησουμε ... οσοι πιστοι πμ
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
βλέπω και το Attica έχει καινούργια προσθήκη την Ελινα! υπάρχει και στο site! ωραιο μωρο!
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Εχει τρομερο πετιτ σωματακι και γυμνασμενο αρκετα .
Σε εμενα εκανε μονο μασαζ (χωρις πετσετα ναι μεν) αλλα δεν προχωρησε σε τιποτα εξτρα.
Ισχύει μάγκες εμένα προχώρησε πάντως σε φραπεδιά και το ειχα γράψει και σε κριτική παλαιοτερα. Ξανά εκανα μαζί της την Πέμπτη ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!

για το σώμα δεν έχω να πω πολλά για αδύνατη μινιόν πετιτ. έτσι ακριβώς όπως θέλω να είναι μια γυναίκα αξιζει μάγκες ζόρικο μωρο αλλά αξιζει ?
 

FilipposXXX

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2020
Μηνύματα
15
Like
39
Πόντοι
0
τελευταιες 3 συναντησεις 2 φορες με ηλιανα που πλεον ειναι στανταρακι και μια φορα με αλεξ που μου προτεινε το γραφειο. Η Ηλιανα ειναι εξαιρετικη σε ολα της και πανω απο ολα επικοινωνιακη και ευγενεστατη . Η Αλεξ ομοιως απλα με την δικης της πινελια. Η ΗΛιανα ειναι VFM ειχε δικιο ο φιλος gravity και συστηνα ανεπιφυλακτα !!!
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Ισχύει μάγκες εμένα προχώρησε πάντως σε φραπεδιά και το ειχα γράψει και σε κριτική παλαιοτερα. Ξανά εκανα μαζί της την Πέμπτη ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!

για το σώμα δεν έχω να πω πολλά για αδύνατη μινιόν πετιτ. έτσι ακριβώς όπως θέλω να είναι μια γυναίκα αξιζει μάγκες ζόρικο μωρο αλλά αξιζει ?
Ισχυει για Μαρια απο πριβε και σε μενα. Πολυ καλο σωμα πετιτ , αβγαλτη λιγο αλλα αν εχεις τροπο προχωραει ως ενα σημειου ομως. Καλο ειναι να μην πιεζουμε γιατι χαλαει το θεμα. Χτες μιτινγκ με Ηλιανα οπου ηταν ισως απο τις καλυτερες συνεδριες μου EVER . Νομιζω θα ξανατιμηθει αμεσοτατα.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.456
Κριτικές
14
Like
4.579
Πόντοι
746
Ρε μαγκες γιατι να ψησω την λαδοκορη για sex σαν να ασχολουμαι με ελλε-ι-νιδα ...

Το βρισκω λιγο ακυρο ..
Οι κοπελες θα επρεπε να εχουν αλλη ψυχολογια απεναντι στον ανδρα ...

Αν ειναι να αρχισουμε ... για πια με περασες ... δεν ειμαι τετοια κοπελα ... αστο καλυτερα ... για μενα ακυρο.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
παιδια οντως καινουργιος στη φαση μασαζ στο σπιτι, θελω λιγο τα φωτα σας, ψαχνω στο νημα αλλα γινεται πανικος οποτε ρωταω παλι και οποιος μπορει και θελει απανταση. Εχω σταμπαρει ηλιανα και μαρια απο privemassagebaby και θελω να ξερω αν καποιος τις εχει παρει μεχρι που φτανουν, αλλα κυριοτερο επειδη εγω ειμαι και ψιλοντροπαλος και θελω απο πριν να τα κανονιζω(για αυτο και δουλευω με call girls) πως ψηνω την κοπελα να προχωρησει σε καλαμακι, φραπε η οπως αλλιως τα λετε?

Παιδια ειμαι πραγματικα ασχετος σε αυτον τον χωρο, δωστε φωτα :hi:
Σταμπαρες από που φίλε ? Εδώ δεν υπάρχουν φωτογραφίες τους , εκτός εάν τις είδες στο Instagram και υπάρχουν αρκετές θετικές κριτικές για Ηλιανα και πρώην Μονικα όταν ήταν σε άλλο γραφείο . Λογικά πρέπει να έχεις βγάλει συμπέρασμα ! Προχωρα λοιπόν
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα.

Παρακολουθώ χρόνια πολλά εδώ μέσα τα δρώμενα και θα μου επιτρέψετε με σεβασμό προς όλα τα μέλη και όλες τις απόψεις να παραθέσω και τις δικές μου προς το κοινό όφελος.

Θα προτείνω μερικές κινήσεις που θα πρέπει να κάνουμε ως μέλη ενεργώντας σαν ομάδα. Θα τα προτείνω ορμώμενος από την απαράδεκτη συμπεριφορά της TΕΑΣ η οποία για τέταρτη συνεχόμενη φορά απρόκλητα μου ματαίωσε ραντεβού προφασιζόμενη αστειότητες . Αστειότητες γιατί μετά από τόσες φορές δεν υπάρχουν σοβαρές δικαιολογίες.

Αυτό που προτείνω είναι να υπάρξει επικεφαλής εδώ μέσα, ένας επικεφαλής που θα καταγράφει αυτά που θα αναφέρονται από τα μέλη.
Οι υπόλοιποι , εμείς τα μέλη:
1. Να αναφέρουμε τις δυσάρεστες εμπειρίες μας άμεσα, περιγράφοντας λακωνικά το γεγονός που μας ενόχλησε.
2. Να αναφέρουμε τις αλαζονικές συμπεριφορές και τα παράλογα ποσά που απαιτούν.
3. Ο επικεφαλής να υποδεικνύει τα προς μποϋκοτάζ γραφεία βάση των αναφορών των μελών και να αποφασίζει το χρονικό διάστημα της διάρκειας του.
4. Τα μέλη να συμορφώνονται μέχρι την ημερομηνία λήξης του.

Απέχοντας, όλα τα μέλη από τις όποιες και τα όποια γραφεία δεν μας σέβονται, να μετά δούμε αν θα αλλάξουν στάση, σεβόμενοι πλέον τα χρήματα που δαπανούμε για να ζήσουν αυτοί και οι οικογένειες τους.

Επικεφαλής μπορεί να οριστεί κάποιος που έχει προσφέρει πολλές και χρήσιμες πληροφορίες.

Συναγωνιστές εμείς έχουμε το χρήμα εμείς πρέπει να κρατάμε τα ηνία !!
Λαδοκόρες, βιζιτόνια κλπ υπάρχουν , λεφτά δεν υπάρχουν.


Ελπίζω να μην παρεξηγηθείαυτή η πρωτοβουλία μου, δεν διεκδικώ τίποτα άλλο εκτός από το να περνάμε όλοι καλά!!

Με εκτίμηση προς όλα τα μέλη και με πικρία και αγανάκτηση για τις αχάριστες και τα γραφεία τους.

Zods
Πολύ καλή η πρόταση σου Zods για την αντιμετώπιση των κακών συνεννοήσεων με γραφεία και θεραπευτριες που υπάρχουν στο σύστημα . Μεγάλη ατυχία καί περίεργη σύμπτωση η τετράκις ακύρωση επιθυμίας συνάντησης με την Τεα όπως γράφεις ! Υπάρχει κάποια παλιά ιστορία που δημιουργεί αυτό το αποτέλεσμα ??
 

zodania

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
24
Like
31
Πόντοι
0
Πολύ καλή η πρόταση σου Zods για την αντιμετώπιση των κακών συνεννοήσεων με γραφεία και θεραπευτριες που υπάρχουν στο σύστημα . Μεγάλη ατυχία καί περίεργη σύμπτωση η τετράκις ακύρωση επιθυμίας συνάντησης με την Τεα όπως γράφεις ! Υπάρχει κάποια παλιά ιστορία που δημιουργεί αυτό το αποτέλεσμα ??
Αγαπητέ το αναφέρω : Απρόκλητα. Εγώ ξενέρωσα με όλα αυτά τα γραφεία- βιζιτάδικα και δεν ξανασχολούμαι αν δεν οργανωθεί κάτι εδώ μέσα. Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε χρήμα για πέταμα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πολύ σωστός και σωστά σκέπτεσαι
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Αγαπητέ το αναφέρω : Απρόκλητα. Εγώ ξενέρωσα με όλα αυτά τα γραφεία- βιζιτάδικα και δεν ξανασχολούμαι αν δεν οργανωθεί κάτι εδώ μέσα. Δεν έχω ούτε χρόνο ούτε χρήμα για πέταμα.
Και δύσκολο να οργανωθεί κάτι εδώ γιατί υπάρχουν παααρα πολλά γραφεία με πολλά κορίτσια και η πίτα είναι περιορισμένη , όποτε υπάρχει ένταση
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Καλημέρα και καλή εβδομάδα, συνάντηση με Κέλλυ από Velvet προ ημερών, καλές εντυπώσεις - δεν την έκοψα για μασατζού.. (όπως πολλές άλλες) προχωρήσαμε μέχρι καλαμάκι σχετικά άνετα.
Άνετη στην επικοινωνία, πρόθυμη, ίσως να προχωράει και παρακάτω αλλά δε το επεδίωξα, καθώς στις υπηρεσίες μασάζ δεν με νοιάζει το :zfuck:.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Συναγωνιστές προσοχή γιατί όντως υπάρχουν πολλά γούστα εδώ μέσα... π.χ. έχω διαβάσει αρκετές φορές για Ζωή από Deluxe ότι είναι καλή κλπ και μου ήρθαν εικόνες διασταύρωσης Freddy Krueger με εξορκιστή 1.... προσοχή γιατί τα «γούστα» ποικίλουν οπότε δείτε πρώτα φωτογραφία της κοπέλας και ρωτήστε οπωσδήποτε κάποιον έμπιστο αν παίζει photoshop γιατί έχω δει να μετατρέπουν την κόρη του Δράκουλα στην πριγκίπισσα Σαρλότ του Μονακό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom