Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
παιδια οντως καινουργιος στη φαση μασαζ στο σπιτι, θελω λιγο τα φωτα σας, ψαχνω στο νημα αλλα γινεται πανικος οποτε ρωταω παλι και οποιος μπορει και θελει απανταση. Εχω σταμπαρει ηλιανα και μαρια απο privemassagebaby και θελω να ξερω αν καποιος τις εχει παρει μεχρι που φτανουν, αλλα κυριοτερο επειδη εγω ειμαι και ψιλοντροπαλος και θελω απο πριν να τα κανονιζω(για αυτο και δουλευω με call girls) πως ψηνω την κοπελα να προχωρησει σε καλαμακι, φραπε η οπως αλλιως τα λετε?

Παιδια ειμαι πραγματικα ασχετος σε αυτον τον χωρο, δωστε φωτα :hi:
Είμαι και εγώ σε δίλημμα σαν εσένα
Δεν έχω πάρει ποτέ για μασάζ
Διαβάζοντας όμως έμαθα κάποια σάιτ.
Έχω στείλει σε κάποια όντως στέλνουν φωτογραφιες στο βαιμπερ και σε what's app.
Εμφανισιακά πολλές μου άρεσαν στο deluxe.
 

Θέμης88

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
51
Like
5.444
Πόντοι
11.836
Συναγωνιστές προσοχή γιατί όντως υπάρχουν πολλά γούστα εδώ μέσα... π.χ. έχω διαβάσει αρκετές φορές για Ζωή από Deluxe ότι είναι καλή κλπ και μου ήρθαν εικόνες διασταύρωσης Freddy Krueger με εξορκιστή 1.... προσοχή γιατί τα «γούστα» ποικίλουν οπότε δείτε πρώτα φωτογραφία της κοπέλας και ρωτήστε οπωσδήποτε κάποιον έμπιστο αν παίζει photoshop γιατί έχω δει να μετατρέπουν την κόρη του Δράκουλα στην πριγκίπισσα Σαρλότ του Μονακό...
Έχει γραφτεί ότι κάνει πολύ καλό μασάζ.
Φίλος που πήγαινε σε μασατζιδικα την έχει πάρει και μιλάει με τα καλύτερα λόγια.
Από εμφάνιση δεν ξέρω αλλά μασάζ και ότι άλλο προβλέπεται είναι πολύ καλη
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
318
Κριτικές
45
Like
3.010
Πόντοι
5.491
Είμαι και εγώ σε δίλημμα σαν εσένα
Δεν έχω πάρει ποτέ για μασάζ
Διαβάζοντας όμως έμαθα κάποια σάιτ.
Έχω στείλει σε κάποια όντως στέλνουν φωτογραφιες στο βαιμπερ και σε what's app.
Εμφανισιακά πολλές μου άρεσαν στο deluxe.
περα απο την εμφανιση που πηρα πληροφοριες, πως ζηταμε φραπε, καλαμακι, και μπριζολα οπως τα λετε εσεις. Τι κανω απλα τραβαω την πετσετα και της λεω ξεκινα. προφανως και οχι, καποιος συγκεκριμενος τροπος θα υπαρχει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
περα απο την εμφανιση που πηρα πληροφοριες, πως ζηταμε φραπε, καλαμακι, και μπριζολα οπως τα λετε εσεις. Τι κανω απλα τραβαω την πετσετα και της λεω ξεκινα. προφανως και οχι, καποιος συγκεκριμενος τροπος θα υπαρχει.
Δεν υπάρχει τρόπος... ο καθένας με τον δικό του... θα το βρεις με τον καιρό και ανάλογα τι θα σου βγάλει η κοπέλα... σίγουρα δεν πετάς την πετσέτα και τις λες ξεκίνα εκτός και αν είναι του Osmose η κοπέλα που θα σου πετάξει μόνη της την πετσέτα και θα σου πει ξεκινάω ? ρώτησε την στα ίσια θα με «χαϊδέψεις» εάν σου δώσω +20€ άσε που αν σε δει καυλωμένο μπορεί να στο πει και μόνη της.
 

HughHefner

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Ιουν 2013
Μηνύματα
318
Κριτικές
45
Like
3.010
Πόντοι
5.491
Δεν υπάρχει τρόπος... ο καθένας με τον δικό του... θα το βρεις με τον καιρό και ανάλογα τι θα σου βγάλει η κοπέλα... σίγουρα δεν πετάς την πετσέτα και τις λες ξεκίνα εκτός και αν είναι του Osmose η κοπέλα που θα σου πετάξει μόνη της την πετσέτα και θα σου πει ξεκινάω ? ρώτησε την στα ίσια θα με «χαϊδέψεις» εάν σου δώσω +20€ άσε που αν σε δει καυλωμένο μπορεί να στο πει και μόνη της.
νομιζω εχω αρχισει να καταλαβαινω το νοημα, και αν μου φενεται οτι χαλας πολλα χρηματα για ενα μασαζ και μια μαλακια σιγουρα θα δοκιμασω, να δω και το κατι διαφορετικο
 

pwe401rg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
131
Κριτικές
5
Like
473
Πόντοι
301
Καλησπέρα,

έχει κανείς ενημέρωση για Aλεξάνδρα από το Deluxe;
 

Vasskaran

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
149
Like
20
Πόντοι
1
Ισχύει μάγκες εμένα προχώρησε πάντως σε φραπεδιά και το ειχα γράψει και σε κριτική παλαιοτερα. Ξανά εκανα μαζί της την Πέμπτη ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!

για το σώμα δεν έχω να πω πολλά για αδύνατη μινιόν πετιτ. έτσι ακριβώς όπως θέλω να είναι μια γυναίκα αξιζει μάγκες ζόρικο μωρο αλλά αξιζει ?
Μόνο φραπέ και απίστευτη; Τόσο καλός ο φραπές;
 

Vasskaran

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
149
Like
20
Πόντοι
1
Ισχυει για Μαρια απο πριβε και σε μενα. Πολυ καλο σωμα πετιτ , αβγαλτη λιγο αλλα αν εχεις τροπο προχωραει ως ενα σημειου ομως. Καλο ειναι να μην πιεζουμε γιατι χαλαει το θεμα. Χτες μιτινγκ με Ηλιανα οπου ηταν ισως απο τις καλυτερες συνεδριες μου EVER . Νομιζω θα ξανατιμηθει αμεσοτατα
Οχι γιατι να το κανω? Για την Μαρια απο πριβε δεν μιλαμε παντα?
Ναι απλά επειδή το λες έτσι ενώ μαθαίνω ότι δεν προχωράει εύκολα..
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
δεν εχει διασταυρωθει αυτο απο καποιον αλλον συναγωνιστη,ουτε εγω ουτε o gravity ουτε αλλος εχει πει οτι εχει βιώσει full απο τις συγκεκριμενες...
Έχει αναφερθεί στις προηγούμενες σελίδες από κάποιο μέλος ότι στο Joy κάνουν full. Μάλλον αυτές τις 2 εννοούσε.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Οι δικές μου εμπειρίες από τα γραφεία είναι:
Athens massage: Καλό επαγγελματικό μασάζ με πετσέτα.
Joy massage: Αυστηρά μασάζ χωρίς πετσέτα. Συγκεκριμένα από την Αφροδίτη που ρώτησα για extra, με είπε ότι κάλεσα σε λάθος γράφειο.
Vip massage: Μασάζ και φραπές. Αλλά γενικά οι φωτογραφίες τους είναι πειραγμένες και δεν ξέρεις τι θα σου έρθει.
Deluxe massage: Μία φορά προσπάθησα αλλά η συνεννόηση ήταν για τα πανηγύρια. Δεν μπορώ όμως να βγάλω συμπέρασμα. Το έχω στα υπόψιν μου για άλλη φορά.
Velvet massage: Μασάζ με φραπέ. Συγκεκριμένα με την Μαριάννα. Για κάτι παραπάνω ήταν ανένδοτη και επίσης δεν ζήτησε extra χρήματα.
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Έστειλα στο lux massage νωρίς το μεσημέρι.
Επέστρεψε η ινεσα και τιμήθηκε για άλλη μια φορά...
Μασάζ χαλαρωτικό με καλές κινήσεις και φραπές με technical details...
Θα δοκιμαστεί από εβδομάδα σε τέσσερα χέρια με τη φίλη της τη Βαλέρια την οποία έχω καιρό να δω αλλά θα τις πάρω ντουέτο...
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
63
Like
176
Πόντοι
0
Να παραθέσω και εγώ κάτι λίγα από δικές μου εμπειριες...δυστυχώς πριν μάθω το σάιτ εδώ.

Athens massage
Ναταλία: την πήρα 3 φορές σύνολο. Την Τρίτη φορά της ζήτησα για extra μου είπε δεν κάνω. Από μασάζ αρκετά καλό.
Τατιανα : 2 φορές καλό μασάζ αλλά δεν.
Yourmassage
Έλενα : Καμία 40+ μέτριο μασάζ από εχτρα τίποτα.
Αγγελική : μέτριο μασάζ απλά χάιδευε πολύ μπουρου μπουρου ίσως φραπέ αλλά με ζάλισε πραγματικά.
Deluxe: Έρη...αποτυχία.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Οι δικές μου εμπειρίες από τα γραφεία είναι:
Athens massage: Καλό επαγγελματικό μασάζ με πετσέτα.
Joy massage: Αυστηρά μασάζ χωρίς πετσέτα. Συγκεκριμένα από την Αφροδίτη που ρώτησα για extra, με είπε ότι κάλεσα σε λάθος γράφειο.
Vip massage: Μασάζ και φραπές. Αλλά γενικά οι φωτογραφίες τους είναι πειραγμένες και δεν ξέρεις τι θα σου έρθει.
Deluxe massage: Μία φορά προσπάθησα αλλά η συνεννόηση ήταν για τα πανηγύρια. Δεν μπορώ όμως να βγάλω συμπέρασμα. Το έχω στα υπόψιν μου για άλλη φορά.
Velvet massage: Μασάζ με φραπέ. Συγκεκριμένα με την Μαριάννα. Για κάτι παραπάνω ήταν ανένδοτη και επίσης δεν ζήτησε extra χρήματα.
Κανεις λαθος......

το ΝΤΕΛΟΥΞ Ειναι Νο1 σε επαγγελματισμο και επικοινωνια - ραντεβου - ποιοτητα κτλ

Επισης στο ΤΖΟΙ υπαρχουν κοπελες και για φραπεδες κ για καλαμακια σε ΒΑΙΜΠΕΡ μερια .....

VELVET οι περισσοτερες ειναι του Φραπε και καποιες και Καλαμακι

VIP Massage σχεδον ολες κανουν φραπε και καλαμακι και οι μισες κανουν και φουλ προγραμμα
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Κανεις λαθος......

το ΝΤΕΛΟΥΞ Ειναι Νο1 σε επαγγελματισμο και επικοινωνια - ραντεβου - ποιοτητα κτλ

Επισης στο ΤΖΟΙ υπαρχουν κοπελες και για φραπεδες κ για καλαμακια σε ΒΑΙΜΠΕΡ μερια .....

VELVET οι περισσοτερες ειναι του Φραπε και καποιες και Καλαμακι

VIP Massage σχεδον ολες κανουν φραπε και καλαμακι και οι μισες κανουν και φουλ προγραμμα
Μπορεί να κάνω λάθος γιαυτό λέω ότι θα ξαναπροσπαθήσω. Δεν έριξα άκυρο.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Κανεις λαθος......

το ΝΤΕΛΟΥΞ Ειναι Νο1 σε επαγγελματισμο και επικοινωνια - ραντεβου - ποιοτητα κτλ

Επισης στο ΤΖΟΙ υπαρχουν κοπελες και για φραπεδες κ για καλαμακια σε ΒΑΙΜΠΕΡ μερια .....

VELVET οι περισσοτερες ειναι του Φραπε και καποιες και Καλαμακι

VIP Massage σχεδον ολες κανουν φραπε και καλαμακι και οι μισες κανουν και φουλ προγραμμα
Όπως έχεις πει και συ είναι όλα χημείας. Συμφωνώ στα περισσότερα που γράφεις εδώ πέρα. Το VIP όμως και δεν είναι του γούστου μου και οι φώτο που στέλνει είναι full επεξεργασμένες.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Μπορεί να κάνω λάθος γιαυτό λέω ότι θα ξαναπροσπαθήσω. Δεν έριξα άκυρο.
Γενικα πριν γραφεις κατι δημοσια

να το ψαχνεις καλα / σωστα για το Χ γραφειο

να γραφονται αληθινα σωστα πραγματα

εγω επειδη ειμαι χρονια στο ΣΠΟΡ του μασαζ στο σπιτι

σου ειπα για αυτα τα μεγαλα γραφεια τι παιζει σε γενικα πλαισια , με εξαιρεσεις παντα σε καποιες κοπελες...ΟΚ ....

Γενικα ΟΛΑ τα γραφεια εχουν ενα επιπεδο επεξαργασιας στις ΦΩΤΟ τους , ισχυει.....

ΑΠλα ειδικα το Ντελουξ ειναι Νο1 σε εξυπηρετηση πελατων / οργανωση / επαγγελματισμο/ ποιοτητα μασαζ ,
ειναι απ τα πρωτα γραφεια
και εγω και φιλοι μου πολλοι εδω μεσα και εξω..., ειμαστε παλιοι πελατες....

οπως και να εχει , σεβαστη η γνωμη σου και δικαωμα σου το καθετι.....
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Γενικα πριν γραφεις κατι δημοσια

να το ψαχνεις καλα / σωστα για το Χ γραφειο

να γραφονται αληθινα σωστα πραγματα

εγω επειδη ειμαι χρονια στο ΣΠΟΡ του μασαζ στο σπιτι

σου ειπα για αυτα τα μεγαλα γραφεια τι παιζει σε γενικα πλαισια , με εξαιρεσεις παντα ....

Γενικα ΟΛΑ τα γραφεια εχουν ενα επιπεδο επεξαργασιας στις ΦΩΤΟ τους , ισχυει.....
Καταεχήν έγραψα απλά τις δικές μου εμπειρίες από τα γραφεία. Αυτό έγινε σε μένα και αυτό είπα.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καταεχήν έγραψα απλά τις δικές μου εμπειρίες από τα γραφεία. Αυτό έγινε σε μένα και αυτό είπα.
Δεκτον και σεβαστο φιλε μου

Καλα να περνας.......

Καλες εμπειριες απ ολα τα γραφεια και ολες τις κοπελες ευχομαι.......
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Δεκτον και σεβαστο φιλε μου

Καλα να περνας.......

Καλες εμπειριες απ ολα τα γραφεια και ολες τις κοπελες ευχομαι.......
Και συ φίλε καλά να περνάς και να μας ενημερώνεις!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom