Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
ρουμανα, στα 70 ευρω λεει..
25 χρονων   με ωραιο σωμα λεει...
καμια σχετικη εμπειρια?

Αυτη η αγγελία είναι για πολλά γέλια......πρωτον,η περι ου ο λόγος Αλέξια επιθυμει (δηλαδή η ιδια....) να νοιώσεις (δηλαδή εσυ ο πελάτης....) ξανά (δηλαδή εχεις νοιώσει και προηγουνένως....) αξέχαστες στιγμές.
Μέχρι εδω πάει στο διάολο....μετά ερχεται και το "σοβαρές προτάσεις" για κερασάκι στην τούρτα....



 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Αυτη η αγγελία είναι για πολλά γέλια......πρωτον,η περι ου ο λόγος Αλέξια επιθυμει (δηλαδή η ιδια....) να νοιώσεις (δηλαδή εσυ ο πελάτης....) ξανά (δηλαδή εχεις νοιώσει και προηγουνένως....) αξέχαστες στιγμές.

Πιθανότατα η νεαρά ήθελε να αναρτηθεί κάτι τέτοιο: "ΑΛΕΞΙΑ Επιθυμεί[size=14pt]ς[/size] να ξανανιώσεις[size=14pt]?[/size] αξέχαστες στιγμές χειρομασάζ, σε ευχάριστο περιβάλλον."

Αλλά η ελλιπής γνώση της Ελληνικής και πιθανόν η βιασύνη της έκαναν το θαύμα τους.

Μέχρι εδω πάει στο διάολο....μετά ερχεται και το "σοβαρές προτάσεις" για κερασάκι στην τούρτα....

Κάθε γυναίκα έχει στο πίσω μέρος του μυαλού της την αποκατάσταση..... :grin: :grin: :grin:
 

ΘΡΥΛΕΩΝ

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα κι απο εμενα.Γνωριζει κανεις καμμια καλη περιπτωση για μασαζ σε ξενοδοχειο για τωρα(με προτιμηση σε μιλφ)?Φυσικα με σεξ!thanks εκ των προτερων.
 

kingfish4

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2012
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα κι απο εμενα.Γνωριζει κανεις καμμια καλη περιπτωση για μασαζ σε ξενοδοχειο για τωρα(με προτιμηση σε μιλφ)?Φυσικα με σεξ!thanks εκ των προτερων.

ti egine? βρηκες τπτ? αν ναι,πες και σε μας..... :bounce-glasses:
 

aficionado30

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Καλησπερα κι απο εμενα.Γνωριζει κανεις καμμια καλη περιπτωση για μασαζ σε ξενοδοχειο για τωρα(με προτιμηση σε μιλφ)?Φυσικα με σεξ!thanks εκ των προτερων.

Καλησπερα φιλε, υπαρχει μια παρα πολυ καλη περιπτωση σε milf, η Μαγια, στη προτεινω για το πολυ καλο μασαζ της και αρκετα καλη-λογικη τιμη, πολυ καλος και σωστος ανθρωπος, καμια σχεση με ξεπετα, δε σε κοροιδευει, τιμα τα λεφτα που θα της δωσεις, μια φορα που εχω παει μαζι της περασα πολυ καλα, απο οτι ξερω παει και σε ξενοδοχειο, οχι τετοια ωρα ομως, εχε την στα υποψη σου, ειναι και μελος εδω στο site με δικο της θεμα και προτεινομενη απο πολλους συναγωνιστες με σχεδον κανενα αρνητικο σχολιο. Στειλτης μηνυμα για τα περαιτερω..

 

ΘΡΥΛΕΩΝ

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
καλημερα, μπορεις καποιος συναγωνιστης να μου στειλει με pm το τηλ. της Μαγιας ή οποιασδηποτε αναλογης περιπτωσης (μασαζ+σεξ)κατ'οικον?

ευχαριστω εκ των προτερων
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
καλημερα, μπορεις καποιος συναγωνιστης να μου στειλει με pm το τηλ. της Μαγιας ή οποιασδηποτε αναλογης περιπτωσης (μασαζ+σεξ)κατ'οικον?

ευχαριστω εκ των προτερων

Στείλε pm στον χρήστη bubu01 (που είναι η Μάγια) και τα υπόλοιπα είναι πανεύκολα. ;)
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
"Τελείται να περασετε πολυ ομορφες στιγμες με τελειο κοπελα τοτε σας περιμενουμενα μας παρετε τηλεφωνο..."

μη μου πειτε οτι τα Ελληνικά της δεν ειναι χαριτωμένα...... :rockon:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
"Τελείται να περασετε πολυ ομορφες στιγμες με τελειο κοπελα τοτε σας περιμενουμενα μας παρετε τηλεφωνο..."

μη μου πειτε οτι τα Ελληνικά της δεν ειναι χαριτωμένα...... :rockon:

:2funny: :2funny:

ήθελα να πάω σήμερα κάποια στιγμή

ξαναπήρα τηλέφωνο για να ξεκαθαρίσω τις υπηρεσίες και την τιμή

μου είχαν πει 30 όλο το πακέτο, αλλά σήμερα μου είπαν άλλα. Το 30 είναι μόνο μασάζ και από εκεί και πέρα έξτρα που φτάνει μέχρι 80. Επειδή μιλήσαμε "χύμα", μόλις μου είπε πίπα με λάστιχο δεν συνέχισα

είναι κοντά στην πλατεία Βάθη

 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
:2funny: :2funny:

ήθελα να πάω σήμερα κάποια στιγμή

ξαναπήρα τηλέφωνο για να ξεκαθαρίσω τις υπηρεσίες και την τιμή

μου είχαν πει 30 όλο το πακέτο, αλλά σήμερα μου είπαν άλλα. Το 30 είναι μόνο μασάζ και από εκεί και πέρα έξτρα που φτάνει μέχρι 80. Επειδή μιλήσαμε "χύμα", μόλις μου είπε πίπα με λάστιχο δεν συνέχισα

είναι κοντά στην πλατεία Βάθη

Και εμένα ο τύπος μου είπε 30 μσαζ και +20 "μουνάκι και στοματικό"...
 

roufianos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Eμενα μου ειπαν για χωρο δικο μ στα 30 η σε χοτελ εχει να προτινει κανεισ κατι για χοτελ
 

roufianos

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
με απλα μια εκτονοσι φραπεδακι λεω να κανο κασκαντερ αν εχεισ να προτινισ κανα στανταρακι πεσ μου δεν θελω να γαμισο απλα μασαζ κ ενα τελιομα
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
με απλα μια εκτονοσι φραπεδακι λεω να κανο κασκαντερ αν εχεισ να προτινισ κανα στανταρακι πεσ μου δεν θελω να γαμισο απλα μασαζ κ ενα τελιομα

Στανταράκια όλοι έχουν αλλά είναι υποκειμενικότατο το κατά πόσο θα ικανοποιηθεί ο καθένας με τα γούστα και τα standard του άλλου... για αυτό αναμένουμε ενημέρωση από το κασκαντεριλίκι, άξιος! :headbang2:
 

kaulias20

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
έρχεται και λέει ότι οι φωτογραφίες είναι αληθινές...

χλωμό
απο τηλ που της εκανα ειναι πολυ σιζητησημη 80 για 1ωρα και 100 για 1μιση ωρα μου ειπε φουλ προγραμα χωρις κουλουρι αφησε να ενωηθει...το ακαποτο λεει το συζηταμε.. και σε ερωτηση σχετηκα με την φοτο μου ειπε οτι ειναι η ιδια και οτι δεν ειναι τραβηγμενει πριν 10 χρονια,πρωτη φορα θελει σε ξενοδοχειο...!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom