Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
ρωτα τον αντισθενη...

Η ερώτησή μου έγινε δημόσια στο, κατά τη γνώμη μου, καταλληλότερο θρεντ. Επομένως δημόσια περιμένω να είναι και η απάντηση από τον, όποιο, υπεύθυνο.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Η ερώτησή μου έγινε δημόσια στο, κατά τη γνώμη μου, καταλληλότερο θρεντ. Επομένως δημόσια περιμένω να είναι και η απάντηση από τον, όποιο, υπεύθυνο.
αν θυμασαι ειχε γραψει κατι....μαλλον γιαυτο....
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
αν θυμασαι ειχε γραψει κατι....μαλλον γιαυτο....

Φυσικά και θυμάμαι: είχε γράψει ότι στάματησε οριστικά. Εγώ το είχα αμφισβητήσει αυτό, αλλά δεν έχει σημασία ποια είναι η δική μου γνώμη επί του θέματος. Το λέω αυτό, γιατί τα θρεντ για εκδιδόμενες που όντως έχουν σταματήσει (π.χ. Tzeni1401, Eva38) εξακολουθούν να υπάρχουν.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Φυσικά και θυμάμαι: είχε γράψει ότι στάματησε οριστικά. Εγώ το είχα αμφισβητήσει αυτό, αλλά δεν έχει σημασία ποια είναι η δική μου γνώμη επί του θέματος. Το λέω αυτό, γιατί τα θρεντ για εκδιδόμενες που όντως έχουν σταματήσει (π.χ. Tzeni1401, Eva38) εξακολουθούν να υπάρχουν.
Αν υποψιαστώ,οτι η αξιοπιστία του σάϊτ και η άφεση αμαρτιών,δίνεται με μια ώρα(αντε δυο) σε ενα ξενοδοχείο,θαααα πεθααανωωω
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Φυσικά και θυμάμαι: είχε γράψει ότι στάματησε οριστικά. Εγώ το είχα αμφισβητήσει αυτό, αλλά δεν έχει σημασία ποια είναι η δική μου γνώμη επί του θέματος. Το λέω αυτό, γιατί τα θρεντ για εκδιδόμενες που όντως έχουν σταματήσει (π.χ. Tzeni1401, Eva38) εξακολουθούν να υπάρχουν.
δηλαδη εχω μεινει καγκελο !!!!!!!!!!!!!
ΔΕ$Ν ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΙΣΘΕΝΗΣ δηλαδη ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΕΓΓΡΑΦΩΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΣΟΥ και του ntinos69 και κατεβασε το θρεντ ?????
ΑΙΣΧΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!
ΝΑ ΑΠΟΛΥΘΕΙ Ο ΑΝΤΙΣΘΕΝΗΣ ΑΜΕΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΣΤΟ ΚΑΚΟΥΡΓΟΔΙΚΕΙΟ .

ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΣ : cgfucker......

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
:s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.650
Πόντοι
46.232
Η ερώτησή μου έγινε δημόσια στο, κατά τη γνώμη μου, καταλληλότερο θρεντ. Επομένως δημόσια περιμένω να είναι και η απάντηση από τον, όποιο, υπεύθυνο.
πολλές φορές σβήνονται θρέντ χωρίς καμιά αιτιολόγηση(εμένα μου έχουν σβηστεί 2), δεν νομίζω ότι κάποιος χρωστάει κάποια απάντηση , εσύ έτσι κι αλλιώς τον πέτυχες τον σκοπό σου...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Ρε παιδιά,άλλο θέμα να ασχοληθούμε δεν υπάρχει? αμαν πια.....το site απο φόρουμ ανταλλαγής απόψεων και ενημέρωσης,έχει καταντήσει πεδίο ανούσιων αντιπαραθέσεων και εχει πλέον χάσει το ενδιαφέρον του.....προσωπικά ψαχνω,εδω και καιρό,με το "κυάλι" να διαβάσω κάτι ουσιαστικό.....Και νομίζω οτι και πολλοί άλλοι φίλοι έχουν κουραστεί πια με τα ίδια και τα ίδια....
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
πολλές φορές σβήνονται θρέντ χωρίς καμιά αιτιολόγηση(εμένα μου έχουν σβηστεί 2), δεν νομίζω ότι κάποιος χρωστάει κάποια απάντηση , εσύ έτσι κι αλλιώς τον πέτυχες τον σκοπό σου...
Εμενα μου εσβησαν 24 μηνυματα και μαλιστα η εχθες, η σημερα !!!

Γιατι ???
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Και τώρα τι θα κάνει το παλικαράκι με τα τρια λατινικά γράμματα?
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.119
Πόντοι
5.006
Και τώρα τι θα κάνει το παλικαράκι με τα τρια λατινικά γράμματα?
ελα βρε νουμερο δεν βαρεθηκεσ εσυ και ο αλλοσ ο βλακασ μασ εχετε ζαλισει! δεν εχετε να κανετε τιποτα καλυτερο αμαν πια καταντησατε πολυ γραφικοι!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.627
Like
28.119
Πόντοι
5.006
πολλές φορές σβήνονται θρέντ χωρίς καμιά αιτιολόγηση(εμένα μου έχουν σβηστεί 2), δεν νομίζω ότι κάποιος χρωστάει κάποια απάντηση , εσύ έτσι κι αλλιώς τον πέτυχες τον σκοπό σου...
τι να πετυχει ο κακομοιρησ μορε!
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
πολλές φορές σβήνονται θρέντ χωρίς καμιά αιτιολόγηση(εμένα μου έχουν σβηστεί 2), δεν νομίζω ότι κάποιος χρωστάει κάποια απάντηση , εσύ έτσι κι αλλιώς τον πέτυχες τον σκοπό σου...

Κάνεις μεγάλο λάθος! Η Μαρία δεν αποχώρησε (προσωρινά) από το σάιτ εξαιτίας μου -δεν έχω τέτοια δύναμη. Το γιατί επέλεξε να λέει αυτό τον καιρό ότι δεν δουλεύει το έχω αναλύσει σε παλαιότερα ποστ μου και δεν επανέρχομαι. Σε κάθε περίπτωση η όποια αντιπαράθεση είχα μαζί της (ή θα έχω και στο μέλλον) ποτέ δεν στηρίχτηκε από μέρους μου σε διασπορά συκοφαντιών. Συκοφαντίες υπήρξαν αλλά από αλλού,  π.χ. από  έναν ανεκδιήγητο τύπο που στις αρχές της άνοιξης έγραψε κάτι που ήταν ολοφάνερα ψευδές και κακόβουλο. Εγώ τέτοια μέσα δεν χρησιμοποίησα και δεν πρόκειται ποτέ να χρησιμοποιήσω.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Ρε παιδιά,άλλο θέμα να ασχοληθούμε δεν υπάρχει? αμαν πια.....το site απο φόρουμ ανταλλαγής απόψεων και ενημέρωσης,έχει καταντήσει πεδίο ανούσιων αντιπαραθέσεων και εχει πλέον χάσει το ενδιαφέρον του.....προσωπικά ψαχνω,εδω και καιρό,με το "κυάλι" να διαβάσω κάτι ουσιαστικό.....Και νομίζω οτι και πολλοί άλλοι φίλοι έχουν κουραστεί πια με τα ίδια και τα ίδια....

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Αν και καθήμενος ορθώς ομίλησες!!!
Είναι γεγονός οτι κάποιοι κουράζουν πάρα πολύ!
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
ελα βρε νουμερο δεν βαρεθηκεσ εσυ και ο αλλοσ ο βλακασ μασ εχετε ζαλισει! δεν εχετε να κανετε τιποτα καλυτερο αμαν πια καταντησατε πολυ γραφικοι!

Εσύ γιατί εκνευρίζεσαι? Άμα ζαλίζεσαι υπάρχουν και οι δραμαμίνες.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Και τώρα τι θα κάνει το παλικαράκι με τα τρια λατινικά γράμματα?
βρε πως απο εδω ????
μαυρα αφτια να σε ακουσουμε και κοκκινα ματια (απο το κλαμα φυσικα) για να σε δουμε....
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Ένα ένα βλέπω τα ορφανά εμφανίζονται.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα που διαγράφηκε το θρεντ της Μαρίας που έγραφες, βρίζοντας από δώ και από κει, αρχίσαμε τα πατέλα ε?
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Φυσικά και θυμάμαι: είχε γράψει ότι στάματησε οριστικά. Εγώ το είχα αμφισβητήσει αυτό, αλλά δεν έχει σημασία ποια είναι η δική μου γνώμη επί του θέματος. Το λέω αυτό, γιατί τα θρεντ για εκδιδόμενες που όντως έχουν σταματήσει (π.χ. Tzeni1401, Eva38) εξακολουθούν να υπάρχουν.

Βανε λινκ παλικαρε ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom