Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (0 μέλη και 61 επισκέπτες)

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα συνάδελφοι. Osmose σε hotel πάνε όλες τις ώρες ? Ξερουμε αν ολες δινουν μπριζολα ? Αν οχι, το ζηταμε εξ αρχης στο τηλεφωνο ή στο βαιμπερ για να ξεμπερδευουμε ή εχουν ταμπου με αυτα ? Βοηθειστε λιγο. Επίσης, λέει ένας φίλος πήρα Αρετη απο osmose, μπαινω osmose...αρετη δεν βλεπω ! Παρα την γενικοτερη εξαιρετικη περιγραφη του. Τα σεβη μου
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι. Osmose σε hotel πάνε όλες τις ώρες ? Ξερουμε αν ολες δινουν μπριζολα ? Αν οχι, το ζηταμε εξ αρχης στο τηλεφωνο ή στο βαιμπερ για να ξεμπερδευουμε ή εχουν ταμπου με αυτα ? Βοηθειστε λιγο. Επίσης, λέει ένας φίλος πήρα Αρετη απο osmose, μπαινω osmose...αρετη δεν βλεπω ! Παρα την γενικοτερη εξαιρετικη περιγραφη του. Τα σεβη μου
Καλημερα,καποιες κοπελλες δεν εμφανιζονται στο σαιτ,παρα μονο στο viber. Οτι θες το συζητας με την εκαστοτε κοπελλα απο κοντα.
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Καλημέρα σας,

Εχετε να μου προτείνετε κάποια κοπέλα απο το joy? (περαν της Μαιρης που έχω κάνει μαζι της και είναι εξαιρετική)

Ηθελα να δοκιμάσω Ευγενία ή Ρητα απο βελβετ αλλα καμία δεν ειναι free οποτε είπα να δω αλλες επιλογές.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Καλησπερα !
Εχουμε καποια πληροφορια για την Τζοαννα Βελβετ αν προχωραει σε οτιδηποτε εξτρα?
 

Κηφήνας

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2020
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα αδέρφια! Ξέρει κανείς για Αννα2 από vip massaz τη παίζει? Κάνει φουλ πρόγραμμα,και πόσο στοιχίζει ??
 

Peterson

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Δεν καταλαβαινω γιατι ολοι εσεις που σχολιαζετε μια κριτικη,την εχετε δει Χαρδαλιαδες? Μηπως εσεις θελετε να σας προσλαβει ο σεριφης,να επιβαλλετε στους αλλους τι θα κανουν και να τους βαζετε προστιμα???? Γινετε φυσιολογικοι ανθρωποι επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Δεν την έχουμε δει Χαρδαλιαδες,απλά λέμε εφόσων μπαίνεις στον κόπο να γράψεις σχόλιο, γράψε αυτά που μας νοιάζουν!Το να πεις πέρασα καλά ή δεν πέρασα καλά δεν μας λέει τίποτα!Δεν ζητάμε ούτε πολλές λεπτομέρειες απλά είναι τα πράγματα!! ομορφιά στο περίπου γιατί τα γούστα διαφέρουν, τιμή στο περίπου πάλι και ακριβείς παροχές να ξέρω τι προσφέρει η κάθε κοπέλα!!!Τόσο απλά και το έχετε κάνει θέμα!!Στο bou είστε ξυπνάτε και μην κουράζετε!
 

Peterson

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Τελευταια απαντηση: Εαν ολοι εσεις μεσα απο τις αναρτησεις μου,δεν καταλαβατε οτι η κοπελλα αξιζει τα λεφτα της,τοτε λυπαμαι αλλα κατι δεν παει καλα με τα Ελληνικα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! υπαρχουν και τα σχολεια 3ης ευκαιριας! Εγω δεν εχω κανενα λογο να απολογηθω σε κανεναν σας,για το πως γραφω αυτο που πιστευω! Εαν σας αρεσει εχει καλως εαν οχι χεστηκα! Εαν θα παρετε η οχι την εκαστοτε κοπελλα επισης χεστηκα! Απλα οταν εγω την καλεσα δεν πηρα καμμια συσταση απο κανεναν και ευτυχως δηλαδη,διοτι δεν ξερω κατα ποσο θα ηταν αξιοπιστη! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Αμα θες να φας ψαρι,βρεξε κωλο και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
Υποτίθεται το φόρουμ υπάρχει για να μην βρεξουμε κωλο,τώρα αν είναι έτσι μην μπαίνεις και εσύ να διαβάσεις τι γράφει ο καθένας βρεξε κωλο να φας ψάρι!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Δεν μπορώ να στείλω μυνημα στο φόρουμ
Έχετε το ίδιο πρόβλημα ;
Ξέρετε πως λύνετε
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να βοηθήσει
Ευχαριστώ
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Δεν μπορώ να στείλω μυνημα στο φόρουμ
Έχετε το ίδιο πρόβλημα ;
Ξέρετε πως λύνετε
Μπορεί κάποιος συναγωνιστής να βοηθήσει
Ευχαριστώ
δεν θα βαζεις τιτλο,γιαυτο.τωρα εστειλα.
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπέρα αδέρφια! Ξέρει κανείς για Αννα2 από vip massaz τη παίζει? Κάνει φουλ πρόγραμμα,και πόσο στοιχίζει ??
Σου εστειλε τωρα μαρτιο Αννα 2 το ΒΙΠ ?

εμενα μου εχουν πει οτι σταματησε και δεν μου την εστειλαν καθολου εδω κ κανα μηνα περιπου

ωραιο δυνατο μιλφ

κανει τα παντα ολα φουλ , λιγο τσιμπαει η συγκεκριμενη στις τιμες
αλλα αξιζει σαν πακετο
γουσταρει γενικα το επαγγελμα , καλο Μιλφ

τωρα φερανε κατι μικρες

εμενα πιο πολυ μου αρεσει η Μαριλια απο ΒΙΠ
μικρη ελληνιδα 25αρα και παει φουλ και Δεν βαραει

αν ειναι η αν δεν ειναι η αννα 2 Δεν ξερω , ρωτα στο βαιμπερ ξανα

παντως τον τερματιζει το αγωνα το μιλφ
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
551
Πόντοι
301
Καλημερα στη παρεα ,
Δοκιμη με Αρετη απο Οσμοσε
ειναι στις κρυφες ακομα στο Βαιμπερ

Ελληνιδα λεει και Δειχνει , Δεν ζητησα διαβατηριο / ταυτοτητα αλλα μαλλον ειναι ελληνιδα .

Μικρουλα γυρω στα 22

Κοντουλα με κανονικο αδυνατο κορμακι , μικρο στηθος αλλα ωραιο κορμι

καυλοφατσουλα χαμογελαστη με διαθεση κ χιουμορ

Δεν δαγκωνει

80Ε μασαζ + πιπα ΑΚΑ

100Ε μασαζ + Σεξ


Γενικαε ειχε διαθεση - ορεξη και ποιο πολυ για ΣΕΞ

Οχι τοσο για μασαζ

μασαζ βασικο - μετριο - απλο

Αν σας αρεσουν οι μικρες κοντουλες που μπαινουν μεσα και γουσταρουν ΣΕΞ

ειναι μια καλη επιλογη
Καλησπέρα φίλε μου.. στέλνεις μήνυμα στο Viber και ζητάς ποια κοπέλα κάνει φουλ πρόγραμμα?
 

Mike 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
6
Like
551
Πόντοι
301
δεν νομίζω ότι θα σου απαντήσει κανείς ποτέ κάτι τέτοιο μέσα απο το viber
Μου έστειλαν κάτι φωτογραφίες κάποια κινέζα Τίνα ωραία φαίνεται και κάποια Αρετή.. έχει κανείς γνώμη?
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Μου έστειλαν κάτι φωτογραφίες κάποια κινέζα Τίνα ωραία φαίνεται και κάποια Αρετή.. έχει κανείς γνώμη?
Οτι και να σου έστειλαν απο πελάτη σε πελάτη μπορεί να έχουν διαφορετικό τιμοκατάλογο και υπηρεσίες.. δεν είναι κάτι στανταρ όλοι το έχουν πει εδώ.. καλώς ή κακώς έτσι είναι.. take it or leave it! Διάβασε λίγο για να έχεις περισσότερες πιθανότητες απλά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mike 7

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Καλημέρα κι από εμένα.
Είχα μια συνάντηση μέσα στην εβδομάδα με την Γιούλη από το vip massage. Ήταν η πρώτη φορά που έκλεινα ραντεβού τέτοιου τύπου γιατί είμαι πιο πολύ των Call Girls και των στούντιο μασαζ οπότε ήταν ψιλό κασκαντεριλικι για μένα.
Λοιπόν. Στα μηνύματα σχετικά εύκολη συνεννόηση (ζήτησα ακριβώς ότι ήθελα,μασαζ και σεξ) και το ραντεβού κλείστηκε στο Bill.
Η Γιούλη στις φώτο που μου στείλανε έδειχνε για κοπέλα γύρω στα 30 (αυτό μου ειπαν και στο τηλέφωνο ) και εμφανισημη κατ εμε και για αυτό την πήρα.
Όταν άνοιξα την πόρτα ψιλό απογοητευτικα γιατί κατάλαβα ότι ήταν μεγαλύτερη (έδειχνε γύρω στα 40) αλλά και πάλι όχι όσο πραγματικά ήταν λόγο του τρόπου που ήταν ντυμένη. Παρόλα αυτά ειπά δεν γαμιεται.
Στο πρώτο κομμάτι , το μασαζ σχεδόν αδιάφορο και όταν τελειώσει με ρώτησε αν ήθελα να συνεχίσει και της είπα ναι... δυστυχώς για εμένα όταν με ρώτησε ήταν ακόμα ντυμένη και εγώ μπρούμυτα.....
Γδύθηκε, γύρισα και ξενέρωσα με την ζωή μου.
Ο Γιούλη είναι μια γυναίκα τουλάχιστον 50 ετών με μεγάλο στήθος αλλά πολύ ασχημες μεγάλες θηλες , σώμα αδύνατο αλλά πολύ χαλαρό και κρεμάει.
Τέτοια ξενερα παιδια δεν έχω ξανα φάει στην ζωή μου και πρώτη φορά δυσκολεύτηκα πολυ για να μου σηκωθεί... Όχι ότι ήθελα να την γαμησω αλλά έστω εκει που είχαμε φτάσει να μου την παίξει να τελειώνουμε.
Τέλος πάντων με πολύ προσπάθεια τελείωσα κάποια στιγμή, την χαιρέτησα και έφυγε....
Η συνάντηση μου κόστισε 120 πεταμενα € και αισθάνομαι μεγάλος μαλακας που ενώ απο την αρχη κάτι δεν μού άρεσε το συνέχισα για να μην την θίξω...
Ελπίζω η κριτική μου να βοηθήσει τουλάχιστον τους επόμενους που θα την διαβάσουν πριν αποφασίσουν να κλείσουν ένα τέτοιο ραντεβού!
Στην φωτο που σου στέλνουν φαινόταν πιπινακι..
Καλημέρα κι από εμένα.
Είχα μια συνάντηση μέσα στην εβδομάδα με την Γιούλη από το vip massage. Ήταν η πρώτη φορά που έκλεινα ραντεβού τέτοιου τύπου γιατί είμαι πιο πολύ των Call Girls και των στούντιο μασαζ οπότε ήταν ψιλό κασκαντεριλικι για μένα.
Λοιπόν. Στα μηνύματα σχετικά εύκολη συνεννόηση (ζήτησα ακριβώς ότι ήθελα,μασαζ και σεξ) και το ραντεβού κλείστηκε στο Bill.
Η Γιούλη στις φώτο που μου στείλανε έδειχνε για κοπέλα γύρω στα 30 (αυτό μου ειπαν και στο τηλέφωνο ) και εμφανισημη κατ εμε και για αυτό την πήρα.
Όταν άνοιξα την πόρτα ψιλό απογοητευτικα γιατί κατάλαβα ότι ήταν μεγαλύτερη (έδειχνε γύρω στα 40) αλλά και πάλι όχι όσο πραγματικά ήταν λόγο του τρόπου που ήταν ντυμένη. Παρόλα αυτά ειπά δεν γαμιεται.
Στο πρώτο κομμάτι , το μασαζ σχεδόν αδιάφορο και όταν τελειώσει με ρώτησε αν ήθελα να συνεχίσει και της είπα ναι... δυστυχώς για εμένα όταν με ρώτησε ήταν ακόμα ντυμένη και εγώ μπρούμυτα.....
Γδύθηκε, γύρισα και ξενέρωσα με την ζωή μου.
Ο Γιούλη είναι μια γυναίκα τουλάχιστον 50 ετών με μεγάλο στήθος αλλά πολύ ασχημες μεγάλες θηλες , σώμα αδύνατο αλλά πολύ χαλαρό και κρεμάει.
Τέτοια ξενερα παιδια δεν έχω ξανα φάει στην ζωή μου και πρώτη φορά δυσκολεύτηκα πολυ για να μου σηκωθεί... Όχι ότι ήθελα να την γαμησω αλλά έστω εκει που είχαμε φτάσει να μου την παίξει να τελειώνουμε.
Τέλος πάντων με πολύ προσπάθεια τελείωσα κάποια στιγμή, την χαιρέτησα και έφυγε....
Η συνάντηση μου κόστισε 120 πεταμενα € και αισθάνομαι μεγάλος μαλακας που ενώ απο την αρχη κάτι δεν μού άρεσε το συνέχισα για να μην την θίξω...
Ελπίζω η κριτική μου να βοηθήσει τουλάχιστον τους επόμενους που θα την διαβάσουν πριν αποφασίσουν να κλείσουν ένα τέτοιο ραντεβού!
Και στην Φωτο που σου στέλνουν φαινόταν πιπινακι ..?? μαυρο λοιπόν στην κυρία
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.787
Πόντοι
456
Καλημερα,καποιες κοπελλες δεν εμφανιζονται στο σαιτ,παρα μονο στο viber. Οτι θες το συζητας με την εκαστοτε κοπελλα απο κοντα.
εγω παντως , δυο φορες τους ενοχλησα στο viber και με εγραψαν κανονικα. σε ποιο τηλεφωνο απαντανε στο viber ? (αν κι εχω μιλησει και στα δυο...)
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
  • Like
Αντιδράσεις: f21

Κηφήνας

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2020
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Σου εστειλε τωρα μαρτιο Αννα 2 το ΒΙΠ ?

εμενα μου εχουν πει οτι σταματησε και δεν μου την εστειλαν καθολου εδω κ κανα μηνα περιπου

ωραιο δυνατο μιλφ

κανει τα παντα ολα φουλ , λιγο τσιμπαει η συγκεκριμενη στις τιμες
αλλα αξιζει σαν πακετο
γουσταρει γενικα το επαγγελμα , καλο Μιλφ

τωρα φερανε κατι μικρες

εμενα πιο πολυ μου αρεσει η Μαριλια απο ΒΙΠ
μικρη ελληνιδα 25αρα και παει φουλ και Δεν βαραει

αν ειναι η αν δεν ειναι η αννα 2 Δεν ξερω , ρωτα στο βαιμπερ ξανα

παντως τον τερματιζει το αγωνα το μιλφ
Ευχαριστώ πολύ!!
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
εγω παντως , δυο φορες τους ενοχλησα στο viber και με εγραψαν κανονικα. σε ποιο τηλεφωνο απαντανε στο viber ? (αν κι εχω μιλησει και στα δυο...)
σε οποιο νουμερο να ναι! Δεν θα παρεις τηλ απο το viber!!! θα γραψεις απλα το νουμερο και θα πατησεις πανω στην φωτογραφια. Εκει θα σου βγαλει ολες τις φωτο!!
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Οτι και να σου έστειλαν απο πελάτη σε πελάτη μπορεί να έχουν διαφορετικό τιμοκατάλογο και υπηρεσίες.. δεν είναι κάτι στανταρ όλοι το έχουν πει εδώ.. καλώς ή κακώς έτσι είναι.. take it or leave it! Διάβασε λίγο για να έχεις περισσότερες πιθανότητες απλά
Για την Αρετη εχουν γραφει αναλυτικες περιγραφες . Πηγαινε λιγο πισω και δες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom