Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλημέρα μάγκες ακολουθεί ενημέρωση. Είχαμε τεστ σε Μιλάνα από deluxe 50 + 20 εξαιρετική σε όλα θα προτιμηθεί άμεσα. Συνέχεια φίλος δοκίμασε Έλινα από Velvet επίσης στην ίδια τιμή εγώ την Αγγελική από το ίδιο γραφείο Αν και δεν είναι του γούστου μου οι ψηλές γυναίκες η συγκεκριμένη Εμένα με κάλυψε σε όλα και προ ολίγου η Μονικα από τεα 80 με καλαμάκι Καλημέρα μάγκες και ότι θέλετε μήνυμα
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Από έγκυρη πηγή η Τζόαννα δεν προχωράει ούτε σε φραπέ...
Επιβεβαιωνω και εγω.
Ωραια κοπελα και πολυ ωραιο τυπακι , πολυ καλο μασαζ αλλα μεχρι εκει.
Χωρις πετσετα ναι μεν αλλα ουτε που το συζηταει για φραπε.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Καλημέρα μάγκες ακολουθεί ενημέρωση. Είχαμε τεστ σε Μιλάνα από deluxe 50 + 20 εξαιρετική σε όλα θα προτιμηθεί άμεσα. Συνέχεια φίλος δοκίμασε Έλινα από Velvet επίσης στην ίδια τιμή εγώ την Αγγελική από το ίδιο γραφείο Αν και δεν είναι του γούστου μου οι ψηλές γυναίκες η συγκεκριμένη Εμένα με κάλυψε σε όλα και προ ολίγου η Μονικα από τεα 80 με καλαμάκι Καλημέρα μάγκες και ότι θέλετε μήνυμα
Έλα πμ όταν μπορεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Επιβεβαιωνω και εγω.
Ωραια κοπελα και πολυ ωραιο τυπακι , πολυ καλο μασαζ αλλα μεχρι εκει.
Χωρις πετσετα ναι μεν αλλα ουτε που το συζηταει για φραπε.
Δυστυχώς δοκίμασε φίλος και ήταν ανενδοτη!
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Καλημέρα μάγκες ακολουθεί ενημέρωση. Είχαμε τεστ σε Μιλάνα από deluxe 50 + 20 εξαιρετική σε όλα θα προτιμηθεί άμεσα. Συνέχεια φίλος δοκίμασε Έλινα από Velvet επίσης στην ίδια τιμή εγώ την Αγγελική από το ίδιο γραφείο Αν και δεν είναι του γούστου μου οι ψηλές γυναίκες η συγκεκριμένη Εμένα με κάλυψε σε όλα και προ ολίγου η Μονικα από τεα 80 με καλαμάκι Καλημέρα μάγκες και ότι θέλετε μήνυμα
Η Μιλανα για μένα από τα καλύτερα του ντελουξ.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Στην φωτο που σου στέλνουν φαινόταν πιπινακι..

Και στην Φωτο που σου στέλνουν φαινόταν πιπινακι ..?? μαυρο λοιπόν στην κυρία
Την έχω πατήσει και γω από το Vip με παραπλανητική φώτο. Στέλνουν φωτογραφίες προ 20ετίας ή με full photoshop.
 

Handyman

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
7
Like
16
Πόντοι
0
Καλημερα συναγωνιστες! Παλιος ..χαμενος(παλιοχαμενος):glasses: συναγωνιστης ρωτα: Μου γυαλισε Αρετη απο Osmose! Γνωριζουμε κατι?
Πολύ καλη η αρετή στις υπηρεσίες της ?
 

Distaktikos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2015
Μηνύματα
4
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα και μπράβο για το καλό κλίμα που διατηρείτε εδώ, με συνεχή ενημέρωση.

Προτού περάσω στις ερωτήσεις, θα βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου, εμπνευσμένος κυρίως από το μήνυμα του Spin31 στη σελίδα 1513. Τύπε, σε νιώθω απόλυτα.

Η πρώτη και τελευταία μου εμπειρία για μασάζ με έξτρα ήταν με Νίκη από Osmose, ένα πρωινό τον Νοέμβριο του 2020. Συνεννόηση με γραφείο κομπλέ. Στην ώρα της και με το που μπήκε μου ξεκαθάρισε τι τιμές παίζουν για τα έξτρα και ότι είχε και μια φίλη απ' έξω αν ήθελα διπλό ταμπλό (με το αζημίωτο εννοείται). Αρνήθηκα ευγενικά, πιάσαμε μία πεντάλεπτη κουβέντα και περάσαμε στο δωμάτιο μου. Έμεινε με τα εσώρουχα για το (ολόσωμο) μασάζ (βγάζοντας σουτιεν όταν το ζήτησα) και αφού με έφτασε σε κατάσταση τούρμπο, μου έγινε δύσκολο να αρνηθώ το πλήρες πρόγραμμα, εν μέσω εγκλεισμού. Βέβαια εγώ παρεξήγησα λίγο τι είπε (υποθέτω) γιατί τελικά το κόστος έφτασε στα 140, αντί για 120 που περίμενα, για μπριζόλα. Η κοπέλα ήταν όμορφη, αρκετά κοντά στη φωτογραφία αλλά δυστυχώς εμφανώς αγύμναστη. Μασάζ κάτω του μετρίου, μάλλον τρίψιμο θα το έλεγα. Στα εξτραδάκια εξυπηρετική και με καλή συμμετοχή. Εν κατακλείδι, αν δε φτιάξει σώμα και δε μάθει έστω βασικό μασάζ, θεωρώ πεταμένα τα 140 ευρώ για ένα τρίψιμο και ένα απλά καλό άφτερ. Επίσης για το μασάζ χρησιμοποιεί baby oil αντί ελαίων (πληροφοριακά γιατί εμένα ας πούμε μου προκαλεί φοβερή ξηρότητα στα ευαίσθητα μόρια για καμιά εβδομάδα μετά το baby oil οπότε το αποφεύγω). Καλύτερα να τα δώσετε σε CG.

Πλέον ψάχνω για κοπέλα που να κάνει πολύ καλό μασάζ (ιδανικά, όχι απαραίτητα, επαγγελματικού επιπέδου) και τα έξτρα προαιρετικά. Έχω διαβάσει αρκετά σχόλια στις προηγούμενες σελίδες αλλά επειδή το τι εστί καλό μασάζ είναι και λίγο υποκειμενικό, ήθελα να το κάνω ξεκάθαρο για όποιον θελήσει να μου δώσει τα φώτα του. Π.χ. έχω διαβάσει ότι η γνωστή Χρύσα (VIP) έχει αντίστοιχες ικανότητες αλλά θα ήθελα να δω κι άλλες εναλλακτικές. Δεκτές και σε ΠΜ προτάσεις φυσικά, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.169
Κριτικές
33
Like
5.397
Πόντοι
4.096
Καλησπερα σε ολους
Αντζελινα,Σιμονα,Νατσσα,Ελλη απο οσμοσε?
θα εκτιμουσα ενα π.μ απ οποιον εχει παρει,τι κανουν(φραπε,καλαμακι,μπροζολα)και με τι εξτρας
Ευχαριστω κι επιφυλασσομαι
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην ομάδα και μπράβο για το καλό κλίμα που διατηρείτε εδώ, με συνεχή ενημέρωση.

Προτού περάσω στις ερωτήσεις, θα βάλω κι εγώ το λιθαράκι μου, εμπνευσμένος κυρίως από το μήνυμα του Spin31 στη σελίδα 1513. Τύπε, σε νιώθω απόλυτα.

Η πρώτη και τελευταία μου εμπειρία για μασάζ με έξτρα ήταν με Νίκη από Osmose, ένα πρωινό τον Νοέμβριο του 2020. Συνεννόηση με γραφείο κομπλέ. Στην ώρα της και με το που μπήκε μου ξεκαθάρισε τι τιμές παίζουν για τα έξτρα και ότι είχε και μια φίλη απ' έξω αν ήθελα διπλό ταμπλό (με το αζημίωτο εννοείται). Αρνήθηκα ευγενικά, πιάσαμε μία πεντάλεπτη κουβέντα και περάσαμε στο δωμάτιο μου. Έμεινε με τα εσώρουχα για το (ολόσωμο) μασάζ (βγάζοντας σουτιεν όταν το ζήτησα) και αφού με έφτασε σε κατάσταση τούρμπο, μου έγινε δύσκολο να αρνηθώ το πλήρες πρόγραμμα, εν μέσω εγκλεισμού. Βέβαια εγώ παρεξήγησα λίγο τι είπε (υποθέτω) γιατί τελικά το κόστος έφτασε στα 140, αντί για 120 που περίμενα, για μπριζόλα. Η κοπέλα ήταν όμορφη, αρκετά κοντά στη φωτογραφία αλλά δυστυχώς εμφανώς αγύμναστη. Μασάζ κάτω του μετρίου, μάλλον τρίψιμο θα το έλεγα. Στα εξτραδάκια εξυπηρετική και με καλή συμμετοχή. Εν κατακλείδι, αν δε φτιάξει σώμα και δε μάθει έστω βασικό μασάζ, θεωρώ πεταμένα τα 140 ευρώ για ένα τρίψιμο και ένα απλά καλό άφτερ. Επίσης για το μασάζ χρησιμοποιεί baby oil αντί ελαίων (πληροφοριακά γιατί εμένα ας πούμε μου προκαλεί φοβερή ξηρότητα στα ευαίσθητα μόρια για καμιά εβδομάδα μετά το baby oil οπότε το αποφεύγω). Καλύτερα να τα δώσετε σε CG.

Πλέον ψάχνω για κοπέλα που να κάνει πολύ καλό μασάζ (ιδανικά, όχι απαραίτητα, επαγγελματικού επιπέδου) και τα έξτρα προαιρετικά. Έχω διαβάσει αρκετά σχόλια στις προηγούμενες σελίδες αλλά επειδή το τι εστί καλό μασάζ είναι και λίγο υποκειμενικό, ήθελα να το κάνω ξεκάθαρο για όποιον θελήσει να μου δώσει τα φώτα του. Π.χ. έχω διαβάσει ότι η γνωστή Χρύσα (VIP) έχει αντίστοιχες ικανότητες αλλά θα ήθελα να δω κι άλλες εναλλακτικές. Δεκτές και σε ΠΜ προτάσεις φυσικά, σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Πολύ καλο μασαζ εχω κανει με Αφροδιτη απο Deluxe (αλλα τιποτα απο εξτρα και ηταν καθετη σε εμενα οτι δεν κανει - ενω το γραφειο μου εχει πει οτι ειναι πολυ ανετη) και με Αφροδιτη απο diamonds (με +30 φραπε/καλαμακι αλλα τα εχει τα κιλακια της).

Συμπαθεστατο το μασαζ της Ελινας απο βελβετ
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Καλημέρα μάγκες ακολουθεί ενημέρωση. Είχαμε τεστ σε Μιλάνα από deluxe 50 + 20 εξαιρετική σε όλα θα προτιμηθεί άμεσα. Συνέχεια φίλος δοκίμασε Έλινα από Velvet επίσης στην ίδια τιμή εγώ την Αγγελική από το ίδιο γραφείο Αν και δεν είναι του γούστου μου οι ψηλές γυναίκες η συγκεκριμένη Εμένα με κάλυψε σε όλα και προ ολίγου η Μονικα από τεα 80 με καλαμάκι Καλημέρα μάγκες και ότι θέλετε μήνυμαπανα
Καλημέρα μάγκες ακολουθεί ενημέρωση. Είχαμε τεστ σε Μιλάνα από deluxe 50 + 20 εξαιρετική σε όλα θα προτιμηθεί άμεσα. Συνέχεια φίλος δοκίμασε Έλινα από Velvet επίσης στην ίδια τιμή εγώ την Αγγελική από το ίδιο γραφείο Αν και δεν είναι του γούστου μου οι ψηλές γυναίκες η συγκεκριμένη Εμένα με κάλυψε σε όλα και προ ολίγου η Μονικα από τεα 80 με καλαμάκι Καλημέρα μάγκες και ότι θέλετε μήνυμα
Άσε ρε Παναγιώτη ευθυμιου πες μας και τίποτα άλλο μας έχεις πρήξει με αυτό το velvet λογικά θα σου δίνει κάποιο ποσοστό η ξανθιά γκομενα που το έχει. Η τζάμπα μασάζ δεν εξηγείτε αλλιώς... έλα μάγκα σε πήραμε χαμπαρι
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Άσε ρε Παναγιώτη ευθυμιου πες μας και τίποτα άλλο μας έχεις πρήξει με αυτό το velvet λογικά θα σου δίνει κάποιο ποσοστό η ξανθιά γκομενα που το έχει. Η τζάμπα μασάζ δεν εξηγείτε αλλιώς... έλα μάγκα σε πήραμε χαμπαρι
Πολύ επιθετικά μπαίνεις για νέος χρήστης, δεν νομίζεις;
Ξεκινάς με το καλημέρα το κράξιμο στον άνθρωπο που γράφει απο τις πιο περιεκτικές κριτικές;
Προφανώς κάπου θίγονται τα συμφέροντα σου.
Δεν εξηγείται αλλιώς.
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα στην παρέα. Μετά την τόση πολύ κουβέντα, παίχτηκαν δύο δοκιμές απ το γραφείο της Τέας.

Μόνικα: Αρκετά διαφορετική από τις φωτογραφίες στο viber, με πιασιματάκια αλλά όχι άσχημα και γενικά σέξυ παρουσία. Όρεξη πολύ καθ' όλη την διάρκεια και τέλος με καλαμάκι ακα και cim δυνατό. (+20€ τίμιο)
Bianca: Αρκετά ωραία παρουσία, καταγωγή Brasil δήλωσε και το πιστεύω. Πολύ συμπαθής, καλή ενέργεια, πολύ καλό social. Μασαζ ένοιωσα οτί είναι ένα πολύ καλό μασαζ της γκόμενάς μου (για καλό το λέω). Τέλος με φραπέ μόνο και πολύ καυλωτικό μιλητό. (+10€ super τίμιο)

Και με τις δύο πέρασα καλά, θα ξανά δοκιμάσω όμως την δεύτερη. Το πολύ καλό που έκαναν και οι δύο (φαντάζομαι είναι του γραφείου κατεύθυνση) ήταν ότι κάναμε μπάνιο μαζί, που ξεκινάει πολύ ωραία την συνάντηση.

Αυτά από μένα, ελπίζω να 'στε όλοι καλά
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
107
Like
8.115
Πολύ επιθετικά μπαίνεις για νέος χρήστης, δεν νομίζεις;
Ξεκινάς με το καλημέρα το κράξιμο στον άνθρωπο που γράφει απο τις πιο περιεκτικές κριτικές;
Προφανώς κάπου θίγονται τα συμφέροντα σου.
Δεν εξηγείται αλλιώς.
Καλά τα λες. Για να ξέρει και την "ξανθιά" γκόμενα που το έχει προφανώς και θίγονται... Χαχα
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Άσε ρε Παναγιώτη ευθυμιου πες μας και τίποτα άλλο μας έχεις πρήξει με αυτό το velvet λογικά θα σου δίνει κάποιο ποσοστό η ξανθιά γκομενα που το έχει. Η τζάμπα μασάζ δεν εξηγείτε αλλιώς... έλα μάγκα σε πήραμε χαμπαρι
Εσένα φίλε τι σε πειράζει? Μπορεί ο άνθρωπος να είναι πελάτης του γραφείου δεν σημαίνει ότι έχει και συμφέροντα. Ίσα ίσα που ενημερώνει για τα κορίτσια πρέπει να του την πέσουμε? Αν νομίζεις ότι έχει κάποιο σκοπό μην πάρεις στα σοβαρά ότι λέει και απλά μην ασχοληθείς
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Έχουν πλάκα οι γραφειάδες. Προφανώς έχουν πέσει αναδουλειές, και βγάζουν τη χολή τους ο ένας στον άλλο απο κλώνους λογαριασμούς..
Νομίζετε οτι φταίνε οι άλλοι και αλληλοτρώγεστε;
Για τα γραφεία που είναι στο "δεν", απλά δεν είστε στο σωστό forum.
Για αυτά που είναι στο "ναι μεν, αλλά" καθοδηγήστε τις κοπέλες να είναι λογικές στα ποσά που ζητάνε.
Κάντε 2-3 κινήσεις, και στο τέλος και εμείς θα είμαστε ευχαριστημένοι, και έσειες και οι κοπέλες με γεμάτες τσέπες.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Καλά τα λες. Για να ξέρει και την "ξανθιά" γκόμενα που το έχει προφανώς και θίγονται... Χαχα

Καλησπέρα στην παρέα. Μετά την τόση πολύ κουβέντα, παίχτηκαν δύο δοκιμές απ το γραφείο της Τέας.

Μόνικα: Αρκετά διαφορετική από τις φωτογραφίες στο viber, με πιασιματάκια αλλά όχι άσχημα και γενικά σέξυ παρουσία. Όρεξη πολύ καθ' όλη την διάρκεια και τέλος με καλαμάκι ακα και cim δυνατό. (+20€ τίμιο)
Bianca: Αρκετά ωραία παρουσία, καταγωγή Brasil δήλωσε και το πιστεύω. Πολύ συμπαθής, καλή ενέργεια, πολύ καλό social. Μασαζ ένοιωσα οτί είναι ένα πολύ καλό μασαζ της γκόμενάς μου (για καλό το λέω). Τέλος με φραπέ μόνο και πολύ καυλωτικό μιλητό. (+10€ super τίμιο)

Και με τις δύο πέρασα καλά, θα ξανά δοκιμάσω όμως την δεύτερη. Το πολύ καλό που έκαναν και οι δύο (φαντάζομαι είναι του γραφείου κατεύθυνση) ήταν ότι κάναμε μπάνιο μαζί, που ξεκινάει πολύ ωραία την συνάντηση.

Αυτά από μένα, ελπίζω να 'στε όλοι καλά
Φίλε αν θέλεις έλα λίγο πμ
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Καλησπέρα στην παρέα. Μετά την τόση πολύ κουβέντα, παίχτηκαν δύο δοκιμές απ το γραφείο της Τέας.

Μόνικα: Αρκετά διαφορετική από τις φωτογραφίες στο viber, με πιασιματάκια αλλά όχι άσχημα και γενικά σέξυ παρουσία. Όρεξη πολύ καθ' όλη την διάρκεια και τέλος με καλαμάκι ακα και cim δυνατό. (+20€ τίμιο)
Bianca: Αρκετά ωραία παρουσία, καταγωγή Brasil δήλωσε και το πιστεύω. Πολύ συμπαθής, καλή ενέργεια, πολύ καλό social. Μασαζ ένοιωσα οτί είναι ένα πολύ καλό μασαζ της γκόμενάς μου (για καλό το λέω). Τέλος με φραπέ μόνο και πολύ καυλωτικό μιλητό. (+10€ super τίμιο)

Και με τις δύο πέρασα καλά, θα ξανά δοκιμάσω όμως την δεύτερη. Το πολύ καλό που έκαναν και οι δύο (φαντάζομαι είναι του γραφείου κατεύθυνση) ήταν ότι κάναμε μπάνιο μαζί, που ξεκινάει πολύ ωραία την συνάντηση.

Αυτά από μένα, ελπίζω να 'στε όλοι καλά
ποιο ειναι το λινκ?
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Να ρωτήσω κάτι τους πιο εμπειρους. Σκεφτόμουν να κλείσω ένα ραντεβού για μασάζ ΣΚ πρωί γύρω στις 11-12 που θα έχω ελεύθερο σπίτι.
Θεωρείτε ότι η ώρα παίΖει ρόλο στα "εξτρα"? Γιατί το σκέφτομαι λίγο μήπως και η κοπέλα πει καλά με την τσίμπλα στο μάτι και θέλει και παραπανω?
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Να ρωτήσω κάτι τους πιο εμπειρους. Σκεφτόμουν να κλείσω ένα ραντεβού για μασάζ ΣΚ πρωί γύρω στις 11-12 που θα έχω ελεύθερο σπίτι.
Θεωρείτε ότι η ώρα παίΖει ρόλο στα "εξτρα"? Γιατί το σκέφτομαι λίγο μήπως και η κοπέλα πει καλά με την τσίμπλα στο μάτι και θέλει και παραπανω?
Morning wood τύπε.... θα δείξουν κατανόηση. :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom