Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (0 μέλη και 48 επισκέπτες)

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Πολύ καλο μασαζ εχω κανει με Αφροδιτη απο Deluxe (αλλα τιποτα απο εξτρα και ηταν καθετη σε εμενα οτι δεν κανει - ενω το γραφειο μου εχει πει οτι ειναι πολυ ανετη) και με Αφροδιτη απο diamonds (με +30 φραπε/καλαμακι αλλα τα εχει τα κιλακια της).

Συμπαθεστατο το μασαζ της Ελινας απο βελβετ
Κάτσε γιατί θα βγουν οι γνωστοί προμότορες/στόκοι να μας πουν ότι πρόκειται για μία αφροδίτη και ότι λες ψέμματα...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 6Y44

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Για όλα και για όλες υπάρχει τρόπος παιδία.. γυναίκες είναι όλες ξεκολάτε.. ακόμα και όσες κάνουν μόνο μασαζ πάντα θα υπάρξει ο ένας! 1/1000000 αλλά λέμε τώρα!!!!
Για την Αρετη εχουν γραφει αναλυτικες περιγραφες . Πηγαινε λιγο πισω και δες
την έχω πάρει την Αρετή.. ξέρω ακριβώς τί της αρέσει και τι κάνει.. όπως επίσης ξέρω τι πλήρωσα και τι πήρα για αυτά που έδωσα.. και δεν έχει σχέση με τις περιγραφές.. δεν θέλω να καρφωθώ σε αυτήν για το ποιος είμαι .. γιαυτό έγραφα πίσω άλλοι θα δώσουν 100 άλλοι 50 άλλοι 20 για το ίδιο πράγμα μην ζητάτε τιμοκαταλόγους απο εδώ.. Αν το γραψουν 3-4 με πολλά Post είναι ποιό safe ok.. Αλλα τα μασαζ αυτά είναι μία κατηγορία απο μόνα τους... Οποιος έχει λίγο μυαλό τα βολλεύει όλα. Όποιος δεν έχει και είναι όπως ναναι και ο χώρος του και ο ίδιος είναι μέσα στην μπίχλα τα σκάει χοντρά για μια φραπεδιά ή δεν παίρνει ούτε φραπεδιά ούτε καν μασαζ και απορεί μετά μα καλά δεν προχωράει σε τίποτα και δεν ξερεί να κάνει και μασαζ... Πως γκενεν ατο????? Αυτά έχουν τα μασαζ κατοικων.. αν θέλετε φλατ τιμή ή αν δεν είστε σίγουροι για τον εαυτό σας πάρτε γραφείο ή "ανεξάρτητη" με ή χωρίς "".. Αλλά ακόμα και αυτές άνθρωποι είναι μην το ξεχνάτε..
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Εχει παρει καποιος τη Ρανια απο Osmose massage? :eyebrows:
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Άσε ρε Παναγιώτη ευθυμιου πες μας και τίποτα άλλο μας έχεις πρήξει με αυτό το velvet λογικά θα σου δίνει κάποιο ποσοστό η ξανθιά γκομενα που το έχει. Η τζάμπα μασάζ δεν εξηγείτε αλλιώς... έλα μάγκα σε πήραμε χαμπαρι
Τώρα όντως διαβάζοντας λίγο τα προηγούμενα posts εσύ ξεκινάς επίθεση με γκάζια.....
Ρε συ μπας και έχει όντως αναδουλεια... :think:
Τεα εσύ;:afro:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα στην παρέα. Μετά την τόση πολύ κουβέντα, παίχτηκαν δύο δοκιμές απ το γραφείο της Τέας.

Μόνικα: Αρκετά διαφορετική από τις φωτογραφίες στο viber, με πιασιματάκια αλλά όχι άσχημα και γενικά σέξυ παρουσία. Όρεξη πολύ καθ' όλη την διάρκεια και τέλος με καλαμάκι ακα και cim δυνατό. (+20€ τίμιο)
Bianca: Αρκετά ωραία παρουσία, καταγωγή Brasil δήλωσε και το πιστεύω. Πολύ συμπαθής, καλή ενέργεια, πολύ καλό social. Μασαζ ένοιωσα οτί είναι ένα πολύ καλό μασαζ της γκόμενάς μου (για καλό το λέω). Τέλος με φραπέ μόνο και πολύ καυλωτικό μιλητό. (+10€ super τίμιο)

Και με τις δύο πέρασα καλά, θα ξανά δοκιμάσω όμως την δεύτερη. Το πολύ καλό που έκαναν και οι δύο (φαντάζομαι είναι του γραφείου κατεύθυνση) ήταν ότι κάναμε μπάνιο μαζί, που ξεκινάει πολύ ωραία την συνάντηση.

Αυτά από μένα, ελπίζω να 'στε όλοι καλά
Πράγματι η Μόνικα είναι πολύ καλή στην συνεδρία και στις υπηρεσίες που προσφέρει , γλυκιά και άνετη παρουσία ! Στις ημέρες που ήμουν Αθήνα το διαπίστωσα και εγώ σε δυο συναντήσεις που η δεύτερη ήταν και με την Τεα !
Η Μπιάνκα ξεκίνησε μετά .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Να ρωτήσω κάτι τους πιο εμπειρους. Σκεφτόμουν να κλείσω ένα ραντεβού για μασάζ ΣΚ πρωί γύρω στις 11-12 που θα έχω ελεύθερο σπίτι.
Θεωρείτε ότι η ώρα παίΖει ρόλο στα "εξτρα"? Γιατί το σκέφτομαι λίγο μήπως και η κοπέλα πει καλά με την τσίμπλα στο μάτι και θέλει και παραπανω?
Kostasss26 δεν είναι πρόβλημα η επιθυμία για ραντεβού και συνεδρία 11-12 γιατί τότε και πιο νωρίς ξεκινούν όπως γράφουν στις σελίδες τους όλα τα γραφεία . Κλείσιμο με την κοπέλα που επιθυμείς από την προηγούμενη ημέρα ή και δυο ημέρες νωρίτερα ανάλογα με την διαθεσιμότητα της . Για να προγραμματίσουν τις συναντήσεις τους
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Reviews:
Navasana - ολγα: μικρούλα, χοντρούλα, ρωσιδούλα, εμπειρία στούντιο/osmose με αρκετά χαδάκια στην αρχή.
Hermes - Κωνσταντίνα: μικροκαμωμένο πιπινάκι, (μελαχρινό) με μάσκα, μόνο μασάζ, μάλλον αδιάφορη.
Lotus - Ελένη: γλυκιά, αρκετά γεματούλα μικρούλα, μόνο χέρι, πολύ αισθαντικό άγγιγμα.
Lotus - Αιμηλία: μικρούλα, τοφαλίτσα, πιο όμορφη από τη φωτογραφία (δεν είναι και δύσκολο), με δυσκολία έφτασα σε μία χάλια αερόπιπα.
Massage now - Κική: 50φεύγα, μόνο μασάζ
Massage now - Σάρα: Gilf, ρωσίδα μάλλον, σίγουρα χέρι, αλλά μόνο για όσους ενδιαφέρονται για τη συγκεκριμένη κατηγορία.
Massage now - Κρίστη, μικρούλα, γλυκούλα, για τους λάτρες του πολύ απαλού κι αργού σε όλα, 140 ευρω.
Your - Έλενα: μικρούλα, γλυκούλα, μόνο μασάζ.

Ερώτηση:
Εάν γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής κάποιο γλυκό πιπινάκι που ασχολείται ερασιτεχνικά με το μασάζ ας με ενημερώσει με pm. Δεν χρειάζεται να προχωράει πέραν του μασάζ, αρκεί να είναι γλυκό κι ευχάριστο παιδί με απαλό άγγιγμα.
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Περιγραφή της εμπειρίας μου με μερικα μωρά.

lotus relax therapy : Έλενα. Τρελό μωρακι μελαχρινό.άνετη!!!χωρίς πετσέτα. Φραπεδιά καλή και προσιτή.

privemassagebaby ( Instagram)

Άννα: μελαχρινό μωρακι με καμπύλες. Ευχάριστη παρουσία.
Από τα καλύτερα καλαμάκια μάγκες ?
Κατερίνα: μωρακι με καμπύλες μπροστοκίνητο και όμορφο πρόσωπο.
b2b φοβερό.ζεστό δέρμα. Φουλ άνετη. Χωρίς πετσέτα και βάρεσε φραπεδιά καλή. ?

σίγουρα θα ξανά προτιμηθούν.
Δώστε συμβουλές μάγκες για επόμενα ραντεβού στείλτε DM και προτείνετε μωράκια. Μελαχρινά θέλω. Βαστάτε γερά!!
Θα μας δώσεις και καμία τιμή κόστους ???
 
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Θα μας δώσεις και καμία τιμή κόστους ??
Πολύ επιθετικά μπαίνεις για νέος χρήστης, δεν νομίζεις;
Ξεκινάς με το καλημέρα το κράξιμο στον άνθρωπο που γράφει απο τις πιο περιεκτικές κριτικές;
Προφανώς κάπου θίγονται τα συμφέροντα σου.
Δεν εξηγείται αλλιώς.
Έλα Παναγιώτη ευθυμιου γιατί τα γράφεις αυτά από τα αλλά σου 3 ψεύτικα προφίλ που έχεις; Όταν θα σου απαντάω σε κάτι μάγκα μου θα μου απαντάς από το ανάλογο προφίλ οκ; Έλα πήγαινε να κλεφτείς τώρα στην ξανθιά γκομενα του velvet. Μας έπρηξες τα παπάρια.
 

gamisteross

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2017
Μηνύματα
27
Like
116
Πόντοι
0
καλησπερα σας, Νινα απο αρτ εχει παρει κανεις;
 

CARVING80

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
37
Like
12
Πόντοι
0
Παίδες Καλησπερα. Εχεις πάρει ποτε κανεις καμμια κοπελα απο Atticamassage? Εχω δει μια Δήμητρα κ λεω να την δοκιμάσω. Αν εχει κανεις εμπειρία ας στείλει. Ευχαριστω.
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21
Reviews:
Navasana - ολγα: μικρούλα, χοντρούλα, ρωσιδούλα, εμπειρία στούντιο/osmose με αρκετά χαδάκια στην αρχή.
Hermes - Κωνσταντίνα: μικροκαμωμένο πιπινάκι, (μελαχρινό) με μάσκα, μόνο μασάζ, μάλλον αδιάφορη.
Lotus - Ελένη: γλυκιά, αρκετά γεματούλα μικρούλα, μόνο χέρι, πολύ αισθαντικό άγγιγμα.
Lotus - Αιμηλία: μικρούλα, τοφαλίτσα, πιο όμορφη από τη φωτογραφία (δεν είναι και δύσκολο), με δυσκολία έφτασα σε μία χάλια αερόπιπα.
Massage now - Κική: 50φεύγα, μόνο μασάζ
Massage now - Σάρα: Gilf, ρωσίδα μάλλον, σίγουρα χέρι, αλλά μόνο για όσους ενδιαφέρονται για τη συγκεκριμένη κατηγορία.
Massage now - Κρίστη, μικρούλα, γλυκούλα, για τους λάτρες του πολύ απαλού κι αργού σε όλα, 140 ευρω.
Your - Έλενα: μικρούλα, γλυκούλα, μόνο μασάζ.

Ερώτηση:
Εάν γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής κάποιο γλυκό πιπινάκι που ασχολείται ερασιτεχνικά με το μασάζ ας με ενημερώσει με pm. Δεν χρειάζεται να προχωράει πέραν του μασάζ, αρκεί να είναι γλυκό κι ευχάριστο παιδί με απαλό άγγιγμα.και
και εγω θα ήθελα σε πμ αν γίνεται .ευχαριστώ
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Πολύ επιθετικά μπαίνεις για νέος χρήστης, δεν νομίζεις;
Ξεκινάς με το καλημέρα το κράξιμο στον άνθρωπο που γράφει απο τις πιο περιεκτικές κριτικές;
Προφανώς κάπου θίγονται τα συμφέροντα σου.
Δεν εξηγείται αλλιώς.
ευχαριστω καλε μου φιλε !!!
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011
καλησπερα σας, Νινα απο αρτ εχει παρει κανεις;

Καλησπέρα φίλε μου. Εμφανισιακά το κορίτσι είναι καλό, με φοβερό σώμα. Μασάζ δεν λέει και τίποτα, αλλά στο δεύτερο μέρος είναι καλή. Την πρώτη φορά δεν είχε προχωρήσει τόσο πολύ, αλλά πιο μετά πάει μέχρι τέλους και αν καυλώσει είναι και φοβερά συμμετοχική. Στα extra €€ στην αρχή έλεγε κάτι τρέλες, αλλά μετά πιό λογικά.

Long story short, αξίζει μια δοκιμή κατ' εμέ, και αν ταιριάξετε ίσως αξίζει και παραπάνω
 
Τελευταία τροποποίηση:

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Έλα Παναγιώτη ευθυμιου γιατί τα γράφεις αυτά από τα αλλά σου 3 ψεύτικα προφίλ που έχεις; Όταν θα σου απαντάω σε κάτι μάγκα μου θα μου απαντάς από το ανάλογο προφίλ οκ; Έλα πήγαινε να κλεφτείς τώρα στην ξανθιά γκομενα του velvet. Μας έπρηξες τα παπάρια.


Επειδή βλέπω ότι παραθέτεις δική μου ανάρτηση ... μήπως θέλεις να γίνεις πιό σαφής τι εννοείς ????
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.101
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα φίλε μου. Εμφανισιακά το κορίτσι είναι καλό, με φοβερό σώμα. Μασάζ δεν λέει και τίποτα, αλλά στο δεύτερο μέρος είναι καλή. Την πρώτη φορά δεν είχε προχωρήσει τόσο πολύ, αλλά πιο μετά πάει μέχρι τέλους και αν καυλώσει είναι και φοβερά συμμετοχική. Στα extra €€ στην αρχή έλεγε κάτι τρέλες, αλλά μετά πιό λογικά.

Long story short, αξίζει μια δοκιμή κατ' εμέ, και αν ταιριάξετε ίσωσ αξίζει και παραπάνω






ποιο ειναι το πιο λογικο , τα 250 απο 300 ?
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Καλημερα σας.

Ποια θα προτεινατε μεταξυ Μαριλια vip, ευγενια velvet?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Reviews:
Navasana - ολγα: μικρούλα, χοντρούλα, ρωσιδούλα, εμπειρία στούντιο/osmose με αρκετά χαδάκια στην αρχή.
Hermes - Κωνσταντίνα: μικροκαμωμένο πιπινάκι, (μελαχρινό) με μάσκα, μόνο μασάζ, μάλλον αδιάφορη.
Lotus - Ελένη: γλυκιά, αρκετά γεματούλα μικρούλα, μόνο χέρι, πολύ αισθαντικό άγγιγμα.
Lotus - Αιμηλία: μικρούλα, τοφαλίτσα, πιο όμορφη από τη φωτογραφία (δεν είναι και δύσκολο), με δυσκολία έφτασα σε μία χάλια αερόπιπα.
Massage now - Κική: 50φεύγα, μόνο μασάζ
Massage now - Σάρα: Gilf, ρωσίδα μάλλον, σίγουρα χέρι, αλλά μόνο για όσους ενδιαφέρονται για τη συγκεκριμένη κατηγορία.
Massage now - Κρίστη, μικρούλα, γλυκούλα, για τους λάτρες του πολύ απαλού κι αργού σε όλα, 140 ευρω.
Your - Έλενα: μικρούλα, γλυκούλα, μόνο μασάζ.

Ερώτηση:
Εάν γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής κάποιο γλυκό πιπινάκι που ασχολείται ερασιτεχνικά με το μασάζ ας με ενημερώσει με pm. Δεν χρειάζεται να προχωράει πέραν του μασάζ, αρκεί να είναι γλυκό κι ευχάριστο παιδί με απαλό άγγιγμα.
Πω πω φίλε δεν θα ήθελα να είμαι στη θέση σου με τα ραντεβού αυτοκτονίας που έκανες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom