Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Καλημέρα κι από εμένα.
Είχα μια συνάντηση μέσα στην εβδομάδα με την Γιούλη από το vip massage. Ήταν η πρώτη φορά που έκλεινα ραντεβού τέτοιου τύπου γιατί είμαι πιο πολύ των Call Girls και των στούντιο μασαζ οπότε ήταν ψιλό κασκαντεριλικι για μένα.
Λοιπόν. Στα μηνύματα σχετικά εύκολη συνεννόηση (ζήτησα ακριβώς ότι ήθελα,μασαζ και σεξ) και το ραντεβού κλείστηκε στο Bill.
Η Γιούλη στις φώτο που μου στείλανε έδειχνε για κοπέλα γύρω στα 30 (αυτό μου ειπαν και στο τηλέφωνο ) και εμφανισημη κατ εμε και για αυτό την πήρα.
Όταν άνοιξα την πόρτα ψιλό απογοητευτικα γιατί κατάλαβα ότι ήταν μεγαλύτερη (έδειχνε γύρω στα 40) αλλά και πάλι όχι όσο πραγματικά ήταν λόγο του τρόπου που ήταν ντυμένη. Παρόλα αυτά ειπά δεν γαμιεται.
Στο πρώτο κομμάτι , το μασαζ σχεδόν αδιάφορο και όταν τελειώσει με ρώτησε αν ήθελα να συνεχίσει και της είπα ναι... δυστυχώς για εμένα όταν με ρώτησε ήταν ακόμα ντυμένη και εγώ μπρούμυτα.....
Γδύθηκε, γύρισα και ξενέρωσα με την ζωή μου.
Ο Γιούλη είναι μια γυναίκα τουλάχιστον 50 ετών με μεγάλο στήθος αλλά πολύ ασχημες μεγάλες θηλες , σώμα αδύνατο αλλά πολύ χαλαρό και κρεμάει.
Τέτοια ξενερα παιδια δεν έχω ξανα φάει στην ζωή μου και πρώτη φορά δυσκολεύτηκα πολυ για να μου σηκωθεί... Όχι ότι ήθελα να την γαμησω αλλά έστω εκει που είχαμε φτάσει να μου την παίξει να τελειώνουμε.
Τέλος πάντων με πολύ προσπάθεια τελείωσα κάποια στιγμή, την χαιρέτησα και έφυγε....
Η συνάντηση μου κόστισε 120 πεταμενα € και αισθάνομαι μεγάλος μαλακας που ενώ απο την αρχη κάτι δεν μού άρεσε το συνέχισα για να μην την θίξω...
Ελπίζω η κριτική μου να βοηθήσει τουλάχιστον τους επόμενους που θα την διαβάσουν πριν αποφασίσουν να κλείσουν ένα τέτοιο ραντεβού!
Έφαγες τέτοια φολα ε;και που να κάνεΙς με τη χρυσά από vip που είναι 60αρα στο 1,50 με τα χέρια ανάταση κοιλιά σαμπρελα κρεμασμενη δόντια σάπια και στο τέλος σου λέει φέρε και 120€ μιλάνε για την απόλυτη αηδία..τα χει γράψει πολύς κόσμος ειδικά γι α το vip μακριά γιατί είναι φολα...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα στη παρεα ,
Δοκιμη με Αρετη απο Οσμοσε
ειναι στις κρυφες ακομα στο Βαιμπερ

Ελληνιδα λεει και Δειχνει , Δεν ζητησα διαβατηριο / ταυτοτητα αλλα μαλλον ειναι ελληνιδα .

Μικρουλα γυρω στα 22

Κοντουλα με κανονικο αδυνατο κορμακι , μικρο στηθος αλλα ωραιο κορμι

καυλοφατσουλα χαμογελαστη με διαθεση κ χιουμορ

Δεν δαγκωνει

80Ε μασαζ + πιπα ΑΚΑ

100Ε μασαζ + Σεξ


Γενικαε ειχε διαθεση - ορεξη και ποιο πολυ για ΣΕΞ

Οχι τοσο για μασαζ

μασαζ βασικο - μετριο - απλο

Αν σας αρεσουν οι μικρες κοντουλες που μπαινουν μεσα και γουσταρουν ΣΕΞ

ειναι μια καλη επιλογη
 
Τελευταία τροποποίηση:

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
120
Πόντοι
1
Χαχαχααχ τουλάχιστον ρε φίλε όμως
Έφαγες τέτοια φολα ε;και που να κάνεΙς με τη χρυσά από vip που είναι 60αρα στο 1,50 με τα χέρια ανάταση κοιλιά σαμπρελα κρεμασμενη δόντια σάπια και στο τέλος σου λέει φέρε και 120€ μιλάνε για την απόλυτη αηδία..τα χει γράψει πολύς κόσμος ειδικά γι α το vip μακριά γιατί είναι φολα...

Έφαγες τέτοια φολα ε;και που να κάνεΙς με τη χρυσά από vip που είναι 60αρα στο 1,50 με τα χέρια ανάταση κοιλιά σαμπρελα κρεμασμενη δόντια σάπια και στο τέλος σου λέει φέρε και 120€ μιλάνε για την απόλυτη αηδία..τα χει γράψει πολύς κόσμος ειδικά γι α το vip μακριά γιατί είναι φολα...
Χαχααχαχαχα
Τουλάχιστον όμως φίλε σου στέλνουν μια φώτο που βλέπεις τι παίζει! Ή άλλη ήταν τελείως παραπλανητικη! Η ίδια στην φώτο μεν αλλά όσο πιο καλά επεξεργασμενη γίνεται!!!
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.322
Κριτικές
4
Like
3.121
Πόντοι
456
Προβλημα σου,λυπαμαι δεν ειμαι ψυχολογος! Τωρα εαν οποιος θελει να μαθει κατι παραπανω κανει κατι πολυ απλο : Παιρνει τηλεφωνο,ζηταει την εκαστοτε κοπελλα και βγαζει συμπερασματα μονος του! Εγω προσωπικα δεν μπορω να γραφω για μπριζολες,παιδακια,φιλετα,κουλουρια,παξιμαδια,λαγανες(ειναι και επικαιρο) γιατι δεν παιζω στο master chef!!!!!!!!!!!!!!!
εγω θα συμφωνησω παρολο οτι το site υπαρχει για τον λογο της ενημερωσης. Και επειδη ειμαι στο κυνηγι του μασαζ με happy ending εκπληξη οτι και αν ηταν αυτο απο την δεκαετια του 90 , τοτε που παιρναμε εφημεριδα και χτυπαγαμε κουδουνια ατελειωτες ωρες , και πριν τα μασατζιδικα γινουν στουντιο , με εξιταρει ο τροπος που περιεγραψες την συναντηση σου. Σπιτι σου , σε ξενοδοχειο η συναντηση ?
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες Ελπίζω να είστε όλοι καλά. Έγινε δοκιμή με Νεφέλη από deluxe πολύ καλό μασάζ η κοπέλα πάρα πολύ άνετη σε όλα 50 ευρώ συν τα έξτρα. Και συνεχίσα με Ευγενία και Αλίκη από Velvet εξαιρετικές και οι δύο 50 + 20 για φραπέ και ικανοποιητικό μασάζ Αυτά προς ώρας.
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Καλησπέρα μάγκες Ελπίζω να είστε όλοι καλά. Έγινε δοκιμή με Νεφέλη από deluxe πολύ καλό μασάζ η κοπέλα πάρα πολύ άνετη σε όλα 50 ευρώ συν τα έξτρα. Και συνεχίσα με Ευγενία και Αλίκη από Velvet εξαιρετικές και οι δύο 50 + 20 για φραπέ και ικανοποιητικό μασάζ Αυτά προς ώρας.
Ωραίος! Σε δύο γραμμές μας πληροφόρησες για 3 κοπέλες. Λιτός και περιεκτικός, όχι σαν κάποιος άλλους που τους τα βγάζεις με το τσιγκέλι!
Ευχαριστούμε!
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Συναγωνιστες γνωρίζει κανείς κατι για τη κοπελα ;
https://www.car.gr/jobs/view/40187092-maser-massage-therapist

Ευχαριστώ Πολύ
εμένα πάντως κάτι μου θύμησε αυτή η φωτογραφία που μου έστειλε.. παίζει να είναι χοντρή παίζει να είναι και τράβελος δεν ξέρω το φοβήθηκα δεν την πήρα
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.099
Κριτικές
43
Like
4.534
Πόντοι
5.646
Έχω κάνει ερώτηση και πιο παλιά...
Κάτι σε skinny παίζει;;;
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
εγω θα συμφωνησω παρολο οτι το site υπαρχει για τον λογο της ενημερωσης. Και επειδη ειμαι στο κυνηγι του μασαζ με happy ending εκπληξη οτι και αν ηταν αυτο απο την δεκαετια του 90 , τοτε που παιρναμε εφημεριδα και χτυπαγαμε κουδουνια ατελειωτες ωρες , και πριν τα μασατζιδικα γινουν στουντιο , με εξιταρει ο τροπος που περιεγραψες την συναντηση σου. Σπιτι σου , σε ξενοδοχειο η συναντησηΧαιρομαι

εγω θα συμφωνησω παρολο οτι το site υπαρχει για τον λογο της ενημερωσης. Και επειδη ειμαι στο κυνηγι του μασαζ με happy ending εκπληξη οτι και αν ηταν αυτο απο την δεκαετια του 90 , τοτε που παιρναμε εφημεριδα και χτυπαγαμε κουδουνια ατελειωτες ωρες , και πριν τα μασατζιδικα γινουν στουντιο , με εξιταρει ο τροπος που περιεγραψες την συναντηση σου. Σπιτι σου , σε ξενοδοχειο η συναντηση ?
Χαιρομαι που καποιος καταλαβε τι θελω να πω. Σπιτι μου ηρθε το κοριτσι και ακριβως στην ωρα του!
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.322
Κριτικές
4
Like
3.121
Πόντοι
456
Καλησπέρα μάγκες Ελπίζω να είστε όλοι καλά. Έγινε δοκιμή με Νεφέλη από deluxe πολύ καλό μασάζ η κοπέλα πάρα πολύ άνετη σε όλα 50 ευρώ συν τα έξτρα. Και συνεχίσα με Ευγενία και Αλίκη από Velvet εξαιρετικές και οι δύο 50 + 20 για φραπέ και ικανοποιητικό μασάζ Αυτά προς ώρας.
εκτος καταλογου και οι 3 ? υπαρχουν φωτο καπου?
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Καλημερα μαγκες!Ελπιζω να παιρνατε καλα.μια γρηγορη ενημερωση μονο απο τις καινουργιες για να ανταποδωσω στο γκρουπ.

αθηνα focus, κοντουλα,25, ομορφουλα και αρκετα ανετη, 7/10 σε ολα
Λυδια γιουρ, ψηλη, 20, στα δεν,
Ελενα lotus, 22, ωραιο σωμα με ωραιο κωλο, ανετη με λιγο επαναληψη, 7.5/10
Μιρνα γιουρ, μικρουλα, ψηλη λεπτη μοντελε, στα δεν, αν και απο εμφανιση ειναι απιστευτο καβλακι,
Αναστασια γιουρ το ιδιο,
Ιωαννα βελβετ, πολυ ψηλη, ωραιο σωμα γυμναστηριακο και καλο μασαζ, δεν μου εκανε κατι αλλα πιστευω θα προχωρησει,
Ελινα βελβετ, μικρη, φοβερο κωλο, φτανει και φουλ με λιγο πιεση και γενικα το εχει το γαμησι αρκετα,
Αγγελικη, βελβετ, ψηλη, 30,μετριο σωμα αλλα αρκετα ανετη,
σοφια vip, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, δεν μου εκανε κατι αλλα λογω το οτι ειναι στο vip με βαζει σε σκεψεις γιατι ολοι ξερουμε οτι ειναι οσμοσε φαση και αυτο.
αννα ρτ, καλη εμφανιση,μικρη, στα δεν,
Ελενα αρτ, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, ειναι ανετη προχωραει, 7/10

Αυτα προς το παρον.

οποιος εχει καμια αλλη πληροφορια για καμια καινουργια και οχι τις κλασσικες που λεγονται εδω μεσα στειλτε μου π.μ .Εχω και αλλες πληροφοριες για κοπελες απο πιο επαγγελματικα γραφεια αρκετα ενδιαφερον να ανταποδωσω
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλημερα μαγκες!Ελπιζω να παιρνατε καλα.μια γρηγορη ενημερωση μονο απο τις καινουργιες για να ανταποδωσω στο γκρουπ.

αθηνα focus, κοντουλα,25, ομορφουλα και αρκετα ανετη, 7/10 σε ολα
Λυδια γιουρ, ψηλη, 20, στα δεν,
Ελενα lotus, 22, ωραιο σωμα με ωραιο κωλο, ανετη με λιγο επαναληψη, 7.5/10
Μιρνα γιουρ, μικρουλα, ψηλη λεπτη μοντελε, στα δεν, αν και απο εμφανιση ειναι απιστευτο καβλακι,
Αναστασια γιουρ το ιδιο,
Ιωαννα βελβετ, πολυ ψηλη, ωραιο σωμα γυμναστηριακο και καλο μασαζ, δεν μου εκανε κατι αλλα πιστευω θα προχωρησει,
Ελινα βελβετ, μικρη, φοβερο κωλο, φτανει και φουλ με λιγο πιεση και γενικα το εχει το γαμησι αρκετα,
Αγγελικη, βελβετ, ψηλη, 30,μετριο σωμα αλλα αρκετα ανετη,
σοφια vip, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, δεν μου εκανε κατι αλλα λογω το οτι ειναι στο vip με βαζει σε σκεψεις γιατι ολοι ξερουμε οτι ειναι οσμοσε φαση και αυτο.
αννα ρτ, καλη εμφανιση,μικρη, στα δεν,
Ελενα αρτ, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, ειναι ανετη προχωραει, 7/10

Αυτα προς το παρον.

οποιος εχει καμια αλλη πληροφορια για καμια καινουργια και οχι τις κλασσικες που λεγονται εδω μεσα στειλτε μου π.μ .Εχω και αλλες πληροφοριες για κοπελες απο πιο επαγγελματικα γραφεια αρκετα ενδιαφερον να ανταποδωσω
Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους

Αν θελεις πες μας μεχρι που εφτασε

αθηνα focus

Ελενα lotus

Φραπε / Καλαμακι / Φουλ ??

και αν σε εγδαραν οικονομικα... ?

ΓΕΝΙΚΑ και εγω και οι περισσοτεροι θελουμε καλη παρεα + μασαζακι τιμιο + Φραπε + Καλαμακι ΑΚΑ + Γδυσιμο και λογικες τιμες για μασαζοκοριτσα...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
40
Like
90
Πόντοι
0
Περιγραφή της εμπειρίας μου με μερικα μωρά.

lotus relax therapy : Έλενα. Τρελό μωρακι μελαχρινό.άνετη!!!χωρίς πετσέτα. Φραπεδιά καλή και προσιτή.

privemassagebaby ( Instagram)

Άννα: μελαχρινό μωρακι με καμπύλες. Ευχάριστη παρουσία.
Από τα καλύτερα καλαμάκια μάγκες ?
Κατερίνα: μωρακι με καμπύλες μπροστοκίνητο και όμορφο πρόσωπο.
b2b φοβερό.ζεστό δέρμα. Φουλ άνετη. Χωρίς πετσέτα και βάρεσε φραπεδιά καλή. ?

σίγουρα θα ξανά προτιμηθούν.
Δώστε συμβουλές μάγκες για επόμενα ραντεβού στείλτε DM και προτείνετε μωράκια. Μελαχρινά θέλω. Βαστάτε γερά!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
https://*****/erotikes-gnorimies/μαρίνα-6975961579/

https://*****/erotikes-gnorimies/μου-αρέσουν-οι-άντρες-που-ξέρουν-τι-θέλ/


Εχει κανεις αποψη για τις παραπανω 2 ανεξαρτητες ?

αν εχετε κατι καλο σε ανεξαρτητο ειτε επαγγελματικο ειτε ερασιτεχνικο , ενημερωστε με
η στειλτε π.μ

καποια παλια καλα που ειχα εγω εχουν εξαφανιστει γενικως...
 

Kwstas545

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
244
Κριτικές
9
Like
725
Πόντοι
301
Καλημερα μαγκες!Ελπιζω να παιρνατε καλα.μια γρηγορη ενημερωση μονο απο τις καινουργιες για να ανταποδωσω στο γκρουπ.

αθηνα focus, κοντουλα,25, ομορφουλα και αρκετα ανετη, 7/10 σε ολα
Λυδια γιουρ, ψηλη, 20, στα δεν,
Ελενα lotus, 22, ωραιο σωμα με ωραιο κωλο, ανετη με λιγο επαναληψη, 7.5/10
Μιρνα γιουρ, μικρουλα, ψηλη λεπτη μοντελε, στα δεν, αν και απο εμφανιση ειναι απιστευτο καβλακι,
Αναστασια γιουρ το ιδιο,
Ιωαννα βελβετ, πολυ ψηλη, ωραιο σωμα γυμναστηριακο και καλο μασαζ, δεν μου εκανε κατι αλλα πιστευω θα προχωρησει,
Ελινα βελβετ, μικρη, φοβερο κωλο, φτανει και φουλ με λιγο πιεση και γενικα το εχει το γαμησι αρκετα,
Αγγελικη, βελβετ, ψηλη, 30,μετριο σωμα αλλα αρκετα ανετη,
σοφια vip, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, δεν μου εκανε κατι αλλα λογω το οτι ειναι στο vip με βαζει σε σκεψεις γιατι ολοι ξερουμε οτι ειναι οσμοσε φαση και αυτο.
αννα ρτ, καλη εμφανιση,μικρη, στα δεν,
Ελενα αρτ, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, ειναι ανετη προχωραει, 7/10

Αυτα προς το παρον.

οποιος εχει καμια αλλη πληροφορια για καμια καινουργια και οχι τις κλασσικες που λεγονται εδω μεσα στειλτε μου π.μ .Εχω και αλλες πληροφοριες για κοπελες απο πιο επαγγελματικα γραφεια αρκετα ενδιαφερον να ανταποδωσω
καλησπερα και χρονια πολλα. σορρυ για την ηλιθια ερωτηση. αυτες που τις βρισκουμε? ευχαριστω!
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Καλημερα μαγκες!Ελπιζω να παιρνατε καλα.μια γρηγορη ενημερωση μονο απο τις καινουργιες για να ανταποδωσω στο γκρουπ.

αθηνα focus, κοντουλα,25, ομορφουλα και αρκετα ανετη, 7/10 σε ολα
Λυδια γιουρ, ψηλη, 20, στα δεν,
Ελενα lotus, 22, ωραιο σωμα με ωραιο κωλο, ανετη με λιγο επαναληψη, 7.5/10
Μιρνα γιουρ, μικρουλα, ψηλη λεπτη μοντελε, στα δεν, αν και απο εμφανιση ειναι απιστευτο καβλακι,
Αναστασια γιουρ το ιδιο,
Ιωαννα βελβετ, πολυ ψηλη, ωραιο σωμα γυμναστηριακο και καλο μασαζ, δεν μου εκανε κατι αλλα πιστευω θα προχωρησει,
Ελινα βελβετ, μικρη, φοβερο κωλο, φτανει και φουλ με λιγο πιεση και γενικα το εχει το γαμησι αρκετα,
Αγγελικη, βελβετ, ψηλη, 30,μετριο σωμα αλλα αρκετα ανετη,
σοφια vip, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, δεν μου εκανε κατι αλλα λογω το οτι ειναι στο vip με βαζει σε σκεψεις γιατι ολοι ξερουμε οτι ειναι οσμοσε φαση και αυτο.
αννα ρτ, καλη εμφανιση,μικρη, στα δεν,
Ελενα αρτ, ωραιο προσωπο, μετριο σωμα, ειναι ανετη προχωραει, 7/10

Αυτα προς το παρον.

οποιος εχει καμια αλλη πληροφορια για καμια καινουργια και οχι τις κλασσικες που λεγονται εδω μεσα στειλτε μου π.μ .Εχω και αλλες πληροφοριες για κοπελες απο πιο επαγγελματικα γραφεια αρκετα ενδιαφερον να ανταποδωσω
Επειδή έχω πάρει για μασάζ κάποιες από τις κοπέλες για τις οποίες έγραψες να πω το ότι κάνουν σε έναν κάτι δεν σημαίνει ότι θα κάνουν το ίδιο κ στον άλλο.
Σε μένα πχ δεν έκαναν αυτά που γράφει, χωρίς να σημαίνει ότι λέει ψέματα, απλά προφανώς παίζει ρόλο κ η χημεία που έχεις με την κοπέλα μιας κ δεν μιλάμε για call girl, αρα καλύτερα κάποιες πληροφορίες με λεπτομέρειες να δίνονται σε πμ για να μην υπάρχει κάψιμο για κάποιες κοπέλες.
Απλα η γνώμη μου....
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Καλημέρα κι από εμένα.
Είχα μια συνάντηση μέσα στην εβδομάδα με την Γιούλη από το vip massage. Ήταν η πρώτη φορά που έκλεινα ραντεβού τέτοιου τύπου γιατί είμαι πιο πολύ των Call Girls και των στούντιο μασαζ οπότε ήταν ψιλό κασκαντεριλικι για μένα.
Λοιπόν. Στα μηνύματα σχετικά εύκολη συνεννόηση (ζήτησα ακριβώς ότι ήθελα,μασαζ και σεξ) και το ραντεβού κλείστηκε στο Bill.
Η Γιούλη στις φώτο που μου στείλανε έδειχνε για κοπέλα γύρω στα 30 (αυτό μου ειπαν και στο τηλέφωνο ) και εμφανισημη κατ εμε και για αυτό την πήρα.
Όταν άνοιξα την πόρτα ψιλό απογοητευτικα γιατί κατάλαβα ότι ήταν μεγαλύτερη (έδειχνε γύρω στα 40) αλλά και πάλι όχι όσο πραγματικά ήταν λόγο του τρόπου που ήταν ντυμένη. Παρόλα αυτά ειπά δεν γαμιεται.
Στο πρώτο κομμάτι , το μασαζ σχεδόν αδιάφορο και όταν τελειώσει με ρώτησε αν ήθελα να συνεχίσει και της είπα ναι... δυστυχώς για εμένα όταν με ρώτησε ήταν ακόμα ντυμένη και εγώ μπρούμυτα.....
Γδύθηκε, γύρισα και ξενέρωσα με την ζωή μου.
Ο Γιούλη είναι μια γυναίκα τουλάχιστον 50 ετών με μεγάλο στήθος αλλά πολύ ασχημες μεγάλες θηλες , σώμα αδύνατο αλλά πολύ χαλαρό και κρεμάει.
Τέτοια ξενερα παιδια δεν έχω ξανα φάει στην ζωή μου και πρώτη φορά δυσκολεύτηκα πολυ για να μου σηκωθεί... Όχι ότι ήθελα να την γαμησω αλλά έστω εκει που είχαμε φτάσει να μου την παίξει να τελειώνουμε.
Τέλος πάντων με πολύ προσπάθεια τελείωσα κάποια στιγμή, την χαιρέτησα και έφυγε....
Η συνάντηση μου κόστισε 120 πεταμενα € και αισθάνομαι μεγάλος μαλακας που ενώ απο την αρχη κάτι δεν μού άρεσε το συνέχισα για να μην την θίξω...
Ελπίζω η κριτική μου να βοηθήσει τουλάχιστον τους επόμενους που θα την διαβάσουν πριν αποφασίσουν να κλείσουν ένα τέτοιο ραντεβού!


Κρίμα για την ήττα που έφαγες. Και σκεφτομουν να κλεισω και εγώ απο το εν λογω μαγαζι με αλλη κοπελα..
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.506
Κριτικές
2
Like
1.408
Πόντοι
216
Ξέρουμε κάτι για το you need me massage? Μου βγήκε στο Instagram χορηγουμενη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom