Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Δικαίωμα σου να γράψεις αυτά που θέλεις, αλλά αν θέλεις τη γνώμη μου, αυτή την κριτική θα μπορούσες να τη γράψεις στο site του γραφείου, στο facebook ή και στο tripadvisor.
Προσωπικά δεν θεωρώ οτι πρόσφερες κάποια πληροφόρηση στα μέλη του site. Αντίθετα μου θύμισε πληρωμένη διαφήμιση (ιφ γιου νόου γουάτ άι μιν.)
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Δικαίωμα σου να γράψεις αυτά που θέλεις, αλλά αν θέλεις τη γνώμη μου, αυτή την κριτική θα μπορούσες να τη γράψεις στο site του γραφείου, στο facebook ή και στο tripadvisor.
Προσωπικά δεν θεωρώ οτι πρόσφερες κάποια πληροφόρηση στα μέλη του site. Αντίθετα μου θύμισε πληρωμένη διαφήμιση (ιφ γιου νόου γουάτ άι μιν.)
Προβλημα σου,λυπαμαι δεν ειμαι ψυχολογος! Τωρα εαν οποιος θελει να μαθει κατι παραπανω κανει κατι πολυ απλο : Παιρνει τηλεφωνο,ζηταει την εκαστοτε κοπελλα και βγαζει συμπερασματα μονος του! Εγω προσωπικα δεν μπορω να γραφω για μπριζολες,παιδακια,φιλετα,κουλουρια,παξιμαδια,λαγανες(ειναι και επικαιρο) γιατι δεν παιζω στο master chef!!!!!!!!!!!!!!!
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Φυσικά και είναι πρόβλημα μου.
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος που έγραψες το μήνυμα.
Ήταν για να μας ενημερώσεις; Αν ναι, τι πληροφορία μας έδωσες;
Ήταν για να διαφημίσεις; Αν ναι, εκτός απο την ύπαρξη της συγκεκριμένης δεν μάθαμε κάτι παραπάνω.
Ήταν για να περηφανευτείς; Δεν βλέπω το λόγο ειδικά σε αυτό το forum.
Ήταν για να συμπληρώσεις τα απαραίτητα μηνύματα για να ξεκλειδώσεις τα ΡΜ;
Από την άλλη, όπως προείπα, είναι δικαίωμα σου να γράψεις ότι θέλεις, όπως είναι δικαίωμα μας να φιλτράρουμε τα μηνύματα και να αγνοούμε ή να λαμβάνουμε υπ' όψιν όσα κρίνουμε οτι έχουν κάτι να μας προσφέρουν.
Καλημέρα.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Να καλωσορίσω τον εκπρόσωπο του osmose στο μπου ,καλές δουλειές φίλε.
Αν θέλεις βάλε και κανένα κουπονακι για τα μέλη του φόρουμ.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Φυσικά και είναι πρόβλημα μου.
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος που έγραψες το μήνυμα.
Ήταν για να μας ενημερώσεις; Αν ναι, τι πληροφορία μας έδωσες;
Ήταν για να διαφημίσεις; Αν ναι, εκτός απο την ύπαρξη της συγκεκριμένης δεν μάθαμε κάτι παραπάνω.
Ήταν για να περηφανευτείς; Δεν βλέπω το λόγο ειδικά σε αυτό το forum.
Ήταν για να συμπληρώσεις τα απαραίτητα μηνύματα για να ξεκλειδώσεις τα ΡΜ;
Από την άλλη, όπως προείπα, είναι δικαίωμα σου να γράψεις ότι θέλεις, όπως είναι δικαίωμα μας να φιλτράρουμε τα μηνύματα και να αγνοούμε ή να λαμβάνουμε υπ' όψιν όσα κρίνουμε οτι έχουν κάτι να μας προσφέρουν.
Καλημέρα.

ΠΕΤΣΟΚΟΜΑ!!!!!!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Εγω ειμαι σε αγαστη συνεγασια με την Αρχιεπισκοπη! Ειναι κακο ?
Και κατι τελευταιο,το εαν γαμησα εγω η ο καθενας ειναι προσωπικη υποθεση του καθενος μας! Τωρα επειδη η ιστοσελιδα εαν εχω καταλαβει καλα,αφορα κριτικες γραφειων οσον αφορα το επιπεδο των υπηρεσιων τους καθως και των εργαζομενων σε αυτες,εγω εξεθεσα την αποψη μου! Σεβομαι την ιστοσελιδα και εαν ο διαχειριστης διαφωνει παρακαλω να μου το αναφερει
Λάθος το πήρες.
Το θέμα δεν είναι αν γάμησες ή όχι, αν γάμησες καλά ή κακογάμησες.
Το θέμα είναι οι πληροφορίες προς τους συναγωνιστές εδώ μέσα προκειμένου να γλυτώσει κάποιος φίλος από το να φάει φόλα, να σκάσει ένα σωρό λεφτά και να μείνει με την ψωλή στο χέρι.
Δε νομίζω ότι είναι κακό να υπάρχει ενημέρωση.
 

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
360
Like
409
Πόντοι
21
Προβλημα σου,λυπαμαι δεν ειμαι ψυχολογος! Τωρα εαν οποιος θελει να μαθει κατι παραπανω κανει κατι πολυ απλο : Παιρνει τηλεφωνο,ζηταει την εκαστοτε κοπελλα και βγαζει συμπερασματα μονος του! Εγω προσωπικα δεν μπορω να γραφω για μπριζολες,παιδακια,φιλετα,κουλουρια,παξιμαδια,λαγανες(ειναι και επικαιρο) γιατι δεν παιζω στο master chef!!!!!!!!!!!!!!!
Για αυτό σε χώρισε η γυναίκα σου. Πέταξες τώρα μια και καλά κριτική και κάτι μας είπες που τελικά δεν ήταν και τίποτα. Και καλά είναι το θέμα του καθενός κτλ αν δεν θες να δώσεις πληροφορίες απλά μην γράφεις τπτ. Και σου φέρθηκε καλά και πάρτε τηλέφωνο. Λες και δεν ξέραμε να το κάνουμε εμείς; Από την στιγμή που πήγες και μπήκες στον κόπο να γράψεις γιατί δεν μας λες; Αυτό λέγεται κόμπλεξ. Και κάπου εδώ ερχόμαστε στο συμπέρασμα της πρώτης πρότασης μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
360
Like
409
Πόντοι
21
Φυσικά και είναι πρόβλημα μου.
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος που έγραψες το μήνυμα.
Ήταν για να μας ενημερώσεις; Αν ναι, τι πληροφορία μας έδωσες;
Ήταν για να διαφημίσεις; Αν ναι, εκτός απο την ύπαρξη της συγκεκριμένης δεν μάθαμε κάτι παραπάνω.
Ήταν για να περηφανευτείς; Δεν βλέπω το λόγο ειδικά σε αυτό το forum.
Ήταν για να συμπληρώσεις τα απαραίτητα μηνύματα για να ξεκλειδώσεις τα ΡΜ;
Από την άλλη, όπως προείπα, είναι δικαίωμα σου να γράψεις ότι θέλεις, όπως είναι δικαίωμα μας να φιλτράρουμε τα μηνύματα και να αγνοούμε ή να λαμβάνουμε υπ' όψιν όσα κρίνουμε οτι έχουν κάτι να μας προσφέρουν.
Καλημέρα.
Το παιδί μαλλον ήθελε συντροφικότητα που τον χώρισε η γυναίκα του και είπε να το μοιραστεί με εμάς. Αν δν είναι προμοτορας, είναι αγαπουλης καληνυχτακιας
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Αυτό που σας τα βγάζουμε με το τσιγκέλι αν γαμήσατε ή δεν γαμήσατε και πόσο πληρώσατε, είναι απίστευτο....
Λες και βρίσκεστε σε site της Αρχιεπισκοπής και το sex είναι ταμπού, κάνετε ορισμένοι
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Μια Νάνσυ που έπαιζε πριν κανα χρονο deluxe ισχύει ? Επίσης Δανάη ποτέ διαθέσιμη τελευταία ?

Έχουμε καμία ενημέρωση ?
 

JL

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2015
Μηνύματα
164
Κριτικές
8
Like
254
Πόντοι
281
Προβλημα σου,λυπαμαι δεν ειμαι ψυχολογος! Τωρα εαν οποιος θελει να μαθει κατι παραπανω κανει κατι πολυ απλο : Παιρνει τηλεφωνο,ζηταει την εκαστοτε κοπελλα και βγαζει συμπερασματα μονος του! Εγω προσωπικα δεν μπορω να γραφω για μπριζολες,παιδακια,φιλετα,κουλουρια,παξιμαδια,λαγανες(ειναι και επικαιρο) γιατι δεν παιζω στο master chef!!!!!!!!!!!!!!!
Φίλε μου θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Είσαι σε λάθος σαιτ νομίζω. Δεν σου ζήτησε κανείς να μιλήσεις για μπριζόλες κτλ, αλλά να αναφέρεις περισσότερες λεπτομέρειες κτλ αλλιώς νομίζω το αν πέρασες καλά ή όχι σε προσωπικό επίπεδο αφορά κυρίως εσένα.
Καλό είναι πάντως που πέρασες καλά και μακάρι όλοι να περνάμε όμορφα ειδικά αυτές τις δύσκολες εποχές. Καλή συνέχεια.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Καταρχήν δεν είναι δηλωμένες όλες σαν εργαζόμενες απο τα όσα μου έχουν πεί κοπέλες που έχουν έρθει. Το άλλο που υποθέτω είναι ότι μπορεί να είχε πολλά ραντεβού και να μην ήθελε είτε να χάσει χρόνο είτε να μην προλάβαινε και όταν έγραφε κάποιος προφανώς απο τα λεγόμενα σου ότι έχει πάει στο Bill ότι εκείνη την μέρα μπορεί να μην είχε τίποτα
Η Τέα είναι η ιδιοκτήτρια. Επίσης στο instagram διαφημίσει ότι μπορεί να εξυπηρετήσει έως και 20 χιλιόμετρα από το κέντρο με επιβάρυνση 20 ευρώ. Οπότε δεν ισχύει τίποτα περί δήλωσης εργαζομένων. Απλά πιστεύω ότι δουλεύει με συγκεκριμένη πελατεία και αποφεύγει να κάνει νέα "ανοίγματα".
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Ρε μη λέτε ότι θέλετε. Και στην εργάνη να είναι, αυτή τη στιγμή είναι σε αναστολή. Υποτίθεται οτι είναι κλειστά λόγω καραντίνας.
Εκτός αν υπάρχει κανένα ανθυποπαραθυράκι για ιατρικούς λόγους, που χλωμό το βλέπω.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Evgeni2 δεν νομίζω ότι κάνει διακρίσεις με φίλους γιατί δεν την γνωρίζω και από πριν .Όπως γράφω βρέθηκα Αθήνα 10 μέρες πριν τις 28 Φεβρουαρίου που δεν είχε γίνει το πιο σκληρό lockdown.Πρίν 5 μέρες που αναφέρεις ισχύουν τα νέα μέτρα και πιθανώς να μην μπορεί.
Μίλησα χθές με την Τέα μέσω βίμπερ και μου είπε ότι τώρα προσέχουν περισσότερο και δεν δουλεύουν .Δεν ρώτησα αν το δεν δουλεύουν είναι καθόλου ή με λίγους γιατί έτσι και αλλιώς είμαι εκτός Αθηνών .Πάντως η Τέα είναι πολύ άνετη και επικοινωνιακή στην συνομιλία μας.
Μήν ξεχνάμε ότι στην ουσία τώρα προσπαθεί να φτιάξει μεγαλύτερη ομάδα με την προσθήκη νέων θεραπευτριών όπως βλέπω στην σελίδα της diamondsmassage.gr sto instagram .
H διαφήμιση στο instagram του diamond massage ξεκίνησε από 1η Μαρτίου που ήδη ίσχυαν τα περιοριστικά μέτρα. Δεν αναφέρει τίποτα για περιοριστικά μέτρα και ότι εξυπηρετεί συγκεκριμένες περιοχές.
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Ρε μη λέτε ότι θέλετε. Και στην εργάνη να είναι, αυτή τη στιγμή είναι σε αναστολή. Υποτίθεται οτι είναι κλειστά λόγω καραντίνας.
Εκτός αν υπάρχει κανένα ανθυποπαραθυράκι για ιατρικούς λόγους, που χλωμό το βλέπω.
Όλοι ξέρουμε πώς λειτουργούν αυτά τα γραφεία. Αν πεις τίποτα για Εργάνη στην τηλεφωνήτρια το πιο πιθανόν είναι να σε απαντήσει ότι δεν υπάρχει καμία κοπέλα με το όνομα Εργάνη. :2funny:
 

Peterson

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
17
Κριτικές
1
Like
74
Πόντοι
0
Προβλημα σου,λυπαμαι δεν ειμαι ψυχολογος! Τωρα εαν οποιος θελει να μαθει κατι παραπανω κανει κατι πολυ απλο : Παιρνει τηλεφωνο,ζηταει την εκαστοτε κοπελλα και βγαζει συμπερασματα μονος του! Εγω προσωπικα δεν μπορω να γραφω για μπριζολες,παιδακια,φιλετα,κουλουρια,παξιμαδια,λαγανες(ειναι και επικαιρο) γιατι δεν παιζω στο master chef!!!!!!!!!!!!!!!
Ειλικρινά ρε μάγκες τι πιστεύετε ότι θα σας επιβραβεύσει το γραφείο; Μάθετε επιτέλους να δίνετε απλές πληροφορίες και άμα θέλετε μασάζ μόνο γιατί μπαίνετε στο bou ,δεν υπάρχουν κανονικά μασατζιδικα και με πιο επαγγελματικές παροχές!! τραγικοί απλά
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
γιατί τρώγεστε? Δεν υπάρχει λόγος.. σκεφτείτε λίγο μπορεί κάποιος να γαμήσει 20χρονη καύλα που γουστάρει να γαμιέται και να του πει στο τέλος "άντε μπες" για 20-30 ευρώ που έχει συμφωνήσει παραπάνω από το κόστος του γραφείου (το έχω κάνει και είμαι περήφανος για αυτό) επειδή έχει βρει κάποιον τρόπο και να μην θέλει να τον πει γιατί πολύ απλά μετά θα χάσει τον τρόπο αυτόν (επειδή όλες διαβάζουν εδώ τί γίνετε).. μπορεί κάποιος να σκάει 80 -100 ευρώ του τον παίξει ή να γαμήσει μία "αθώα" κορασίδα της διπλανής πόρτας και να ντρέπεται να το πει επειδή θεωρεί τον εαυτό του μαλάκα αφού φύγει η κοπέλα και να συνειδητοποιήσει το τί έκανε και το πόσα έσκασε και τί μπορούσε να πάρει με τα ίδια λεφτά από γραφείο με ανεξάρτητες βίζιτες.. Τα λεφτά επίσης δεν είναι τα ίδια για όλους.. άλλος τα έχει και είναι περήφανος που γάμησε κάποια που "δεν" γαμιέται... και άλλος σκέφτεται και το 5ευρώ.. σεβαστά όλα.. για εμένα που έχω μικρή εμπειρία στα μασάζ κατοίκων, δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο σε αυτήν την ζωή.. Ταρίφα δεν υπάρχει.. αυτός είναι ο χρυσός κανόνας.. και σε όποιον αρέσει.. σε όποιον δεν αρέσει μαρκρυά.. ανάλογα το πως είσαι και το τι θα πεις πληρώνεις.. άλλος θεωρεί ευτυχία το να του την παίξουν και άλλος ευτυχία το να τον χέσουν... καθένας από αυτούς έχει τα δικά του "μυστικά¨ που δεν θέλει να μοιραστεί.. Συμβουλή μου.. στείλτε παντού πάρτε φωτογραφίες βγάλτε τα φίλτρα με το μυαλό σας.. δοκιμάστε αυτό που σας κάνει κλικ με 2-3 διαφορετικές από διαφορετικά γραφεία.. πείτε διάφορα.. δοκιμάστε.. και στο τέλος ... θα τα "καταφέρετε" αν δεν είστε μαλάκες!!!!! α και κάντε μπάνιο πρώτα και να φαίνεστε ότι κάνατε... άνθρωποι είναι και όσες έρχονται.. βασικό.. δεν έχουν συνηθίσει να έχουν ουρά από πάκια στο μεταξουργείο όλες.. Ίσως κάποιες ναι από όσα διαβάζω εδώ αλλά οι περισσότερες όχι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
γιατί τρώγεστε? Δεν υπάρχει λόγος.. σκεφτείτε λίγο μπορεί κάποιος να γαμήσει 20χρονη καύλα που γουστάρει να γαμιέται και να του πει στο τέλος "άντε μπες" για 20-30 ευρώ που έχει συμφωνήσει παραπάνω από το κόστος του γραφείου (το έχω κάνει και είμαι περήφανος για αυτό) επειδή έχει βρει κάποιον τρόπο και να μην θέλει να τον πει γιατί πολύ απλά μετά θα χάσει τον τρόπο αυτόν (επειδή όλες διαβάζουν εδώ τί γίνετε).. μπορεί κάποιος να σκάει 80 -100 ευρώ του τον παίξει ή να γαμήσει μία "αθώα" κορασίδα της διπλανής πόρτας και να ντρέπεται να το πει επειδή θεωρεί τον εαυτό του μαλάκα αφού φύγει η κοπέλα και να συνειδητοποιήσει το τί έκανε και το πόσα έσκασε και τί μπορούσε να πάρει με τα ίδια λεφτά από γραφείο με ανεξάρτητες βίζιτες.. Τα λεφτά επίσης δεν είναι τα ίδια για όλους.. άλλος τα έχει και είναι περήφανος που γάμησε κάποια που "δεν" γαμιέται... και άλλος σκέφτεται και το 5ευρώ.. σεβαστά όλα.. για εμένα που έχω μικρή εμπειρία στα μασάζ κατοίκων, δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο σε αυτήν την ζωή.. Ταρίφα δεν υπάρχει.. αυτός είναι ο χρυσός κανόνας.. και σε όποιον αρέσει.. σε όποιον δεν αρέσει μαρκρυά.. ανάλογα το πως είσαι και το τι θα πεις πληρώνεις.. άλλος θεωρεί ευτυχία το να του την παίξουν και άλλος ευτυχία το να τον χέσουν... καθένας από αυτούς έχει τα δικά του "μυστικά¨ που δεν θέλει να μοιραστεί.. Συμβουλή μου.. στείλτε παντού πάρτε φωτογραφίες βγάλτε τα φίλτρα με το μυαλό σας.. δοκιμάστε αυτό που σας κάνει κλικ με 2-3 διαφορετικές από διαφορετικά γραφεία.. πείτε διάφορα.. δοκιμάστε.. και στο τέλος ... θα τα "καταφέρετε" αν δεν είστε μαλάκες!!!!! α και κάντε μπάνιο πρώτα και να φαίνεστε ότι κάνατε... άνθρωποι είναι και όσες έρχονται.. βασικό.. δεν έχουν συνηθίσει να έχουν ουρά από πάκια στο μεταξουργείο όλες.. Ίσως κάποιες ναι από όσα διαβάζω εδώ αλλά οι περισσότερες όχι.
Μπράβο new_intown πολύ σωστή η τοποθέτηση σου στο θέμα !Πάντα στο θέμα του μασάζ κατ ' οίκον τίποτα δεν είναι δεδομένο και αυτή είναι η χάρη του,η αναμονή και η ελπίδα για το κάτι παραπάνω αν και πώς θα δοθεί από την θεραπεύτρια. Το μόνο που δεν πρέπει να μας παρασύρει και να γίνεται εμμονή είναι το τελικό αποτέλεσμα και πόσο θα μας κοστίσει πάντα σε λογικά πλαίσια .
Όποιος δεν μπορεί να το καταλάβει πάει κατευθείαν σε μασατζίδικα που εκεί οι υπηρεσίες είναι δεδομένες .Μασάζ καλό ,μέτριο ή κακό, επαφή καλή ,μέτρια ή κακή για 45-60 λεπτά και από 60 έως 100 ευρώ με κοπέλα που διαλέγει ο ίδιος όχι από φωτογραφίες αλλά δια ζώσης. Αυτές είναι δεδομένες υπηρεσίες στους χώρους αυτούς.
Το θέμα της ατομικής καθαριότητας είναι must σε κάθε προσπάθεια ερωτικής συνεύρεσης. Πρέπει να σεβόμαστε τα κορίτσια με αυτήν την κίνηση ,ανθρώπινο είναι ,Στο κάτω κάτω 5-10 λεπτά χρειάζεται για την ατομική μας καθαριότητα .
Καλημέρα και καλό τριήμερο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
H διαφήμιση στο instagram του diamond massage ξεκίνησε από 1η Μαρτίου που ήδη ίσχυαν τα περιοριστικά μέτρα. Δεν αναφέρει τίποτα για περιοριστικά μέτρα και ότι εξυπηρετεί συγκεκριμένες περιοχές.
Κανένα γραφείο δεν αναφέρει στην σελίδα του τα περιοριστικά μέτρα Evgeni2 . Η συνάντηση μου με Τέα και Μόνικα προέκυψε στο παρά πέντε.Μέρες πριν συνάντησα την Μόνικα μετά από σύσταση της Τέας ,αν και η αρχική μου επιθυμία ήταν η ίδια και μου είπε ότι δεν έχει προσωπικό χρόνο γιατί προσπαθεί να συντονίσει κορίτσια και πελάτες. Μου είπε για την Μόνικα και θα ήθελε μετά την συνεδρία να την ενημερώσω πως πέρασα ,και το έκανα όπως έγραψα στην κριτική μου.Με την ευκαιρία της είπα ξανά την επιθυμία μου για την ίδια και πάλι μου είπε ότι δεν έχει τον χρόνο. Πριν φύγω έστειλα νέο μνμ που κατέληξε σε μία πετυχημένη συνάντηση μεταξύ των τριών μας. Υπάρχει πάντα ο χρόνος και ο τρόπος για θετική κατάληξη επιθυμιών μας. Ευτυχώς όσοι είναι μόνιμα Αθήνα έχουν το προνόμιο και τύχη πολλαπλών επιλογών από τις θεραπεύτριες όλων των γραφείων.
Καλημέρα
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
γιατί τρώγεστε? Δεν υπάρχει λόγος.. σκεφτείτε λίγο μπορεί κάποιος να γαμήσει 20χρονη καύλα που γουστάρει να γαμιέται και να του πει στο τέλος "άντε μπες" για 20-30 ευρώ που έχει συμφωνήσει παραπάνω από το κόστος του γραφείου (το έχω κάνει και είμαι περήφανος για αυτό) επειδή έχει βρει κάποιον τρόπο και να μην θέλει να τον πει γιατί πολύ απλά μετά θα χάσει τον τρόπο αυτόν (επειδή όλες διαβάζουν εδώ τί γίνετε).. μπορεί κάποιος να σκάει 80 -100 ευρώ του τον παίξει ή να γαμήσει μία "αθώα" κορασίδα της διπλανής πόρτας και να ντρέπεται να το πει επειδή θεωρεί τον εαυτό του μαλάκα αφού φύγει η κοπέλα και να συνειδητοποιήσει το τί έκανε και το πόσα έσκασε και τί μπορούσε να πάρει με τα ίδια λεφτά από γραφείο με ανεξάρτητες βίζιτες.. Τα λεφτά επίσης δεν είναι τα ίδια για όλους.. άλλος τα έχει και είναι περήφανος που γάμησε κάποια που "δεν" γαμιέται... και άλλος σκέφτεται και το 5ευρώ.. σεβαστά όλα.. για εμένα που έχω μικρή εμπειρία στα μασάζ κατοίκων, δεν είναι όλα άσπρο ή μαύρο σε αυτήν την ζωή.. Ταρίφα δεν υπάρχει.. αυτός είναι ο χρυσός κανόνας.. και σε όποιον αρέσει.. σε όποιον δεν αρέσει μαρκρυά.. ανάλογα το πως είσαι και το τι θα πεις πληρώνεις.. άλλος θεωρεί ευτυχία το να του την παίξουν και άλλος ευτυχία το να τον χέσουν... καθένας από αυτούς έχει τα δικά του "μυστικά¨ που δεν θέλει να μοιραστεί.. Συμβουλή μου.. στείλτε παντού πάρτε φωτογραφίες βγάλτε τα φίλτρα με το μυαλό σας.. δοκιμάστε αυτό που σας κάνει κλικ με 2-3 διαφορετικές από διαφορετικά γραφεία.. πείτε διάφορα.. δοκιμάστε.. και στο τέλος ... θα τα "καταφέρετε" αν δεν είστε μαλάκες!!!!! α και κάντε μπάνιο πρώτα και να φαίνεστε ότι κάνατε... άνθρωποι είναι και όσες έρχονται.. βασικό.. δεν έχουν συνηθίσει να έχουν ουρά από πάκια στο μεταξουργείο όλες.. Ίσως κάποιες ναι από όσα διαβάζω εδώ αλλά οι περισσότερες όχι.

Ειλικρινά ρε μάγκες τι πιστεύετε ότι θα σας επιβραβεύσει το γραφείο; Μάθετε επιτέλους να δίνετε απλές πληροφορίες και άμα θέλετε μασάζ μόνο γιατί μπαίνετε στο bou ,δεν υπάρχουν κανονικά μασατζιδικα και με πιο επαγγελματικές παροχές!! τραγικοί απλά
Δεν καταλαβαινω γιατι ολοι εσεις που σχολιαζετε μια κριτικη,την εχετε δει Χαρδαλιαδες? Μηπως εσεις θελετε να σας προσλαβει ο σεριφης,να επιβαλλετε στους αλλους τι θα κανουν και να τους βαζετε προστιμα???? Γινετε φυσιολογικοι ανθρωποι επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom