Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Δεν καταλαβαινω γιατι ολοι εσεις που σχολιαζετε μια κριτικη,την εχετε δει Χαρδαλιαδες? Μηπως εσεις θελετε να σας προσλαβει ο σεριφης,να επιβαλλετε στους αλλους τι θα κανουν και να τους βαζετε προστιμα???? Γινετε φυσιολογικοι ανθρωποι επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όχι ρε φίλε, ούτε να μας προσλάβει θέλουμε ούτε τίποτα.
Κοιτάμε τα λεφτά μας να πιάσουν τόπο.
Κάνεις μία κριτική όπως λες για ένα εστιατόριο, και η πληροφορία που μας δίνεις είναι οτι έφαγες φαγητό.
Ούτε τι φαγητό, ούτε αν ήταν καλομαγειρεμένο, ούτε αν ήταν ευχάριστο το περιβάλλον, ούτε αν ήταν ακριβό ή φθηνό, και όταν σε ρωτάμε για παραπάνω μας τη λες κιόλας.
Καταλαβαίνω οτι πρέπει να διαφημίσεις το μαγαζί σου, και δεν διαφωνούμε καθόλου στην ιδέα, αλλά είναι πολύ πιο τίμιο να βγεις και να το πεις, παρά να προσπαθείς να μας το πασάρεις σαν να μην ήταν δικό σου.
Πραγματικά θα εκτιμούσα πολύ περισσότερο κάποιον που θα έλεγε πχ. "5€ έκπτωση στα μέλη του bou", ή "πείτε οτι είστε απο του bou για να σας προσέξουμε περισσότερο", παρά αυτό.
Πίστεψε με, θα έβλεπες σημαντική αύξηση στα ραντεβού. Και εσύ θα έβγαζες παραπάνω, και οι κοπέλες περισσότερα extra.
Με το να γράφεις ασάφειες, το μόνο που καταφέρνεις είναι να αγνοούμε τελείως το post σου και να σου προφέρεις ακριβώς το αντίθετο απο αυτό που είχες στο μυαλό σου.
Προσωπικά δεν θυμάμαι καν το όνομα της κοπέλας που είχες αναφέρει. Μπορεί να είναι πράγματι πολύ καλή, αλλά "κάηκε" απο την ανάρτηση σου.
 

GiorgisP

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2021
Μηνύματα
57
Like
192
Πόντοι
0
Όχι ρε φίλε, ούτε να μας προσλάβει θέλουμε ούτε τίποτα.
Κοιτάμε τα λεφτά μας να πιάσουν τόπο.
Κάνεις μία κριτική όπως λες για ένα εστιατόριο, και η πληροφορία που μας δίνεις είναι οτι έφαγες φαγητό.
Ούτε τι φαγητό, ούτε αν ήταν καλομαγειρεμένο, ούτε αν ήταν ευχάριστο το περιβάλλον, ούτε αν ήταν ακριβό ή φθηνό, και όταν σε ρωτάμε για παραπάνω μας τη λες κιόλας.
Καταλαβαίνω οτι πρέπει να διαφημίσεις το μαγαζί σου, και δεν διαφωνούμε καθόλου στην ιδέα, αλλά είναι πολύ πιο τίμιο να βγεις και να το πεις, παρά να προσπαθείς να μας το πασάρεις σαν να μην ήταν δικό σου.
Πραγματικά θα εκτιμούσα πολύ περισσότερο κάποιον που θα έλεγε πχ. "5€ έκπτωση στα μέλη του bou", ή "πείτε οτι είστε απο του bou για να σας προσέξουμε περισσότερο", παρά αυτό.
Πίστεψε με, θα έβλεπες σημαντική αύξηση στα ραντεβού. Και εσύ θα έβγαζες παραπάνω, και οι κοπέλες περισσότερα extra.
Με το να γράφεις ασάφειες, το μόνο που καταφέρνεις είναι να αγνοούμε τελείως το post σου και να σου προφέρεις ακριβώς το αντίθετο απο αυτό που είχες στο μυαλό σου.
Προσωπικά δεν θυμάμαι καν το όνομα της κοπέλας που είχες αναφέρει. Μπορεί να είναι πράγματι πολύ καλή, αλλά "κάηκε" απο την ανάρτηση σου.
Τελευταια απαντηση: Εαν ολοι εσεις μεσα απο τις αναρτησεις μου,δεν καταλαβατε οτι η κοπελλα αξιζει τα λεφτα της,τοτε λυπαμαι αλλα κατι δεν παει καλα με τα Ελληνικα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! υπαρχουν και τα σχολεια 3ης ευκαιριας! Εγω δεν εχω κανενα λογο να απολογηθω σε κανεναν σας,για το πως γραφω αυτο που πιστευω! Εαν σας αρεσει εχει καλως εαν οχι χεστηκα! Εαν θα παρετε η οχι την εκαστοτε κοπελλα επισης χεστηκα! Απλα οταν εγω την καλεσα δεν πηρα καμμια συσταση απο κανεναν και ευτυχως δηλαδη,διοτι δεν ξερω κατα ποσο θα ηταν αξιοπιστη! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Αμα θες να φας ψαρι,βρεξε κωλο και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
κάποτε γαμουσαν οι προμοτορες, τώρα παίζει να δουλεύουν για καμιά γυμνή φωτό...διαβάζεις κριτικές λες και τις έχει γράψει η μάντισσα που βλέπει τη γυάλινη μπάλα της
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Παίδες μια Βαλέρια που δουλεύει στο attica massage προχωράει;

Πρόκειτε για μελαχρινή μιλφ με μπλε μάτια που μου βγάζει κάτι από reagan foxx, μπορείτε να τη δειτε στη σελίδα του attica στο facebook στιε φωτογραφίες... ¨οποιος ξέρει ας ενημερώσει
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Φυσικά και είναι πρόβλημα μου.
Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι ο λόγος που έγραψες το μήνυμα.
Ήταν για να μας ενημερώσεις; Αν ναι, τι πληροφορία μας έδωσες;
Ήταν για να διαφημίσεις; Αν ναι, εκτός απο την ύπαρξη της συγκεκριμένης δεν μάθαμε κάτι παραπάνω.
Ήταν για να περηφανευτείς; Δεν βλέπω το λόγο ειδικά σε αυτό το forum.
Ήταν για να συμπληρώσεις τα απαραίτητα μηνύματα για να ξεκλειδώσεις τα ΡΜ;
Από την άλλη, όπως προείπα, είναι δικαίωμα σου να γράψεις ότι θέλεις, όπως είναι δικαίωμα μας να φιλτράρουμε τα μηνύματα και να αγνοούμε ή να λαμβάνουμε υπ' όψιν όσα κρίνουμε οτι έχουν κάτι να μας προσφέρουν.
Καλημέρα.
:hi:
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Ρε μη λέτε ότι θέλετε. Και στην εργάνη να είναι, αυτή τη στιγμή είναι σε αναστολή. Υποτίθεται οτι είναι κλειστά λόγω καραντίνας.
Εκτός αν υπάρχει κανένα ανθυποπαραθυράκι για ιατρικούς λόγους, που χλωμό το βλέπω.
ακριβως!! οταν μια επιχειρηση ειναι σε αναστολη...ΔΕΝ παιρνει βεβαιωση ΕΡΓΑΝΗ
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Τελευταια απαντηση: Εαν ολοι εσεις μεσα απο τις αναρτησεις μου,δεν καταλαβατε οτι η κοπελλα αξιζει τα λεφτα της,τοτε λυπαμαι αλλα κατι δεν παει καλα με τα Ελληνικα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!! υπαρχουν και τα σχολεια 3ης ευκαιριας! Εγω δεν εχω κανενα λογο να απολογηθω σε κανεναν σας,για το πως γραφω αυτο που πιστευω! Εαν σας αρεσει εχει καλως εαν οχι χεστηκα! Εαν θα παρετε η οχι την εκαστοτε κοπελλα επισης χεστηκα! Απλα οταν εγω την καλεσα δεν πηρα καμμια συσταση απο κανεναν και ευτυχως δηλαδη,διοτι δεν ξερω κατα ποσο θα ηταν αξιοπιστη! ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ : Αμα θες να φας ψαρι,βρεξε κωλο και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
...Αντε ΓΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...>>>>
 
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δεν καταλαβαινω γιατι ολοι εσεις που σχολιαζετε μια κριτικη,την εχετε δει Χαρδαλιαδες? Μηπως εσεις θελετε να σας προσλαβει ο σεριφης,να επιβαλλετε στους αλλους τι θα κανουν και να τους βαζετε προστιμα???? Γινετε φυσιολογικοι ανθρωποι επιτελους!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
με είδες να σχολιάζω καμία κριτική?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.875
Πόντοι
4.365
σεντόνια ολόκληρα βλέπω...
Χαμουλης στο θρεντ πάλι...

Έλα μωρέ τα κλασικά.. Μπήκε ιδιοκτήτης μαγαζιού να πουλήσει κορδέλες και "πανεπιστημιακή μόρφωση"
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Έλα μωρέ τα κλασικά.. Μπήκε ιδιοκτήτης μαγαζιού να πουλήσει κορδέλες και "πανεπιστημιακή μόρφωση"
Χαχαχαχα αυτά κάνει η αναδουλειά ρε παιδιά σε οδηγούν να ψαρεύεις πελατακια στο μπου......τα γραφεία βιζιτοκατασταση με κοπελες της κακιας ωραΣ και με ταμπέλα μασαζ έχουν ημερομηνία λήξης τέλος...ας μην αναφέρω ονόματα..και το χειρότερο ότι έχουν χαλάσει τη πιατσα με τις ασχετες που πλασάρουν για θεραπευτριες ...τα λέμε τα γράφουμε τα διαβάζουμε τα ζούμε...2-3 γραφεία είναι τα καλα οι σωστοί επαγγελματίες....και αυτοί έχουν και μόνιμα δουλεια...όλα τα αλλά είναι να χαμέ να λέγαμε...καλα Κούλουμα παιχταράδες..
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Πρόσεχε τι λες, γιατί και εσύ ψάρευες πελατάκια τις προάλλες, και μόλις σε κράξαμε, εξαφανίστηκες.
maxresdefault.jpg

Και λοιπά συνθετικά
 
Τελευταία τροποποίηση:

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.300
Πόντοι
5.646
Κοίταξε να δεις που πλάκα πλάκα αυτή είναι και η αλήθεια...????
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ντελουξ είναι το πρώτο σε σειρά προτίμησης....Τα υπόλοιπα ακολουθούν πίσω...
Deluxe Δανάη που έχω πάρει είναι τοπ.
Και lux πολύ οκ είδα στις φωτό που μου στείλανε μια Χριστίνα και είμαι έτοιμος να δοκιμάσω.
 

Nionios

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
978
Κριτικές
38
Like
3.701
Πόντοι
2.596
Πρόσεχε τι λες, γιατί και εσύ ψάρευες πελατάκια τις προάλλες, και μόλις σε κράξαμε, εξαφανίστηκες.
maxresdefault.jpg

Και λοιπά συνθετι
Α ρε πιπαδορε ποσο έξω πέφτεις γαμωτο σου...να σου πω παρεπιπτόντως στείλε μου ρε συ πμ καμία κοπέλα που έχεις Περάσει καλα η γενικα κάνε καμία κριτικουλα και συ όπως όλοι γιατί όλο μέλι και από τηγανητά τίποτα..βοηθά λίγο τη κατάσταση πες μας καμία εμπειρίας σου και συ...έκανες κάνα μασαζακι τελευταία πέρασες καλα;...η ζωή θέλει καλοπέραση πιπαδορε...περνά καλα και τίποτε άλλο...
1615677012482.png
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Deluxe Δανάη που έχω πάρει είναι τοπ.
Και lux πολύ οκ είδα στις φωτό που μου στείλανε μια Χριστίνα και είμαι έτοιμος να δοκιμάσω.
Από τα top του deluxe θεωρώ και την Καρίνα.Σε εμφάνιση τουλάχιστον από τα ωραία κομμάτια!Δανάη δεν εχει τύχει να δω...
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
Λοιπον αγαπητοι συναγωνιστες,μετα απο μακροχρονη απουσια λογω ενος γαμου που δεν...................εκανα σημερα μια συνεδρια με Αρετη απο Osmose! Να ειναι καλα το θεικο κοριτσι που με τα μαγικα του χερια και την απαραμιλλη ευγενεια του κατι μου ειπε...για το πως να παω μπροστα!!!!!!!!!! Ειναι κατι παραπανω απο τελεια!!!!!!!!!!!
Επισης οφειλω να τονισω την σοβαροτητα αλλα και την ικανοτητα της τηλεφωνητριας(Ηλιαννα) να κατανοει τις αναγκες του εκαστοτε πελατη και να προτεινει την καταλληλη θεραπευτρια!
χαχα ρε Γιώργη μάθε μπαλίτσα πριν επανέλθεις..
Ο τρόπος που γράφεις θυμίζει αγγελία στη Χρυσή Ευκαιρία 30 χρόνια πίσω..
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Α ρε πιπαδορε ποσο έξω πέφτεις γαμωτο σου...να σου πω παρεπιπτόντως στείλε μου ρε συ πμ καμία κοπέλα που έχεις Περάσει καλα η γενικα κάνε καμία κριτικουλα και συ όπως όλοι γιατί όλο μέλι και από τηγανητά τίποτα..βοηθά λίγο τη κατάσταση πες μας καμία εμπειρίας σου και συ...έκανες κάνα μασαζακι τελευταία πέρασες καλα;...η ζωή θέλει καλοπέραση πιπαδορε...περνά καλα και τίποτε άλλο...
1615677012482.png
Περιμένω να βγάλεις προσφορά για τα μέλη του bou και θα πάρω. Όταν το κάνεις, υπόσχομαι να γράψω και σωστή κριτική.
 

Spin31

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2018
Μηνύματα
130
Like
120
Πόντοι
1
Καλημέρα κι από εμένα.
Είχα μια συνάντηση μέσα στην εβδομάδα με την Γιούλη από το vip massage. Ήταν η πρώτη φορά που έκλεινα ραντεβού τέτοιου τύπου γιατί είμαι πιο πολύ των Call Girls και των στούντιο μασαζ οπότε ήταν ψιλό κασκαντεριλικι για μένα.
Λοιπόν. Στα μηνύματα σχετικά εύκολη συνεννόηση (ζήτησα ακριβώς ότι ήθελα,μασαζ και σεξ) και το ραντεβού κλείστηκε στο Bill.
Η Γιούλη στις φώτο που μου στείλανε έδειχνε για κοπέλα γύρω στα 30 (αυτό μου ειπαν και στο τηλέφωνο ) και εμφανισημη κατ εμε και για αυτό την πήρα.
Όταν άνοιξα την πόρτα ψιλό απογοητευτικα γιατί κατάλαβα ότι ήταν μεγαλύτερη (έδειχνε γύρω στα 40) αλλά και πάλι όχι όσο πραγματικά ήταν λόγο του τρόπου που ήταν ντυμένη. Παρόλα αυτά ειπά δεν γαμιεται.
Στο πρώτο κομμάτι , το μασαζ σχεδόν αδιάφορο και όταν τελειώσει με ρώτησε αν ήθελα να συνεχίσει και της είπα ναι... δυστυχώς για εμένα όταν με ρώτησε ήταν ακόμα ντυμένη και εγώ μπρούμυτα.....
Γδύθηκε, γύρισα και ξενέρωσα με την ζωή μου.
Ο Γιούλη είναι μια γυναίκα τουλάχιστον 50 ετών με μεγάλο στήθος αλλά πολύ ασχημες μεγάλες θηλες , σώμα αδύνατο αλλά πολύ χαλαρό και κρεμάει.
Τέτοια ξενερα παιδια δεν έχω ξανα φάει στην ζωή μου και πρώτη φορά δυσκολεύτηκα πολυ για να μου σηκωθεί... Όχι ότι ήθελα να την γαμησω αλλά έστω εκει που είχαμε φτάσει να μου την παίξει να τελειώνουμε.
Τέλος πάντων με πολύ προσπάθεια τελείωσα κάποια στιγμή, την χαιρέτησα και έφυγε....
Η συνάντηση μου κόστισε 120 πεταμενα € και αισθάνομαι μεγάλος μαλακας που ενώ απο την αρχη κάτι δεν μού άρεσε το συνέχισα για να μην την θίξω...
Ελπίζω η κριτική μου να βοηθήσει τουλάχιστον τους επόμενους που θα την διαβάσουν πριν αποφασίσουν να κλείσουν ένα τέτοιο ραντεβού!
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.932
Like
9.717
Πόντοι
1.056
Ευχαριστούμε για την κριτική σου Σπιν31. Δεν είναι παρηγοριά αυτό που θα πω αλλά έχουμε φάει όλοι μας παρόμοιες φόλες. και σε καταλαβαίνουμε Πάντως σώζεις αρκετούς με τη "θυσία" σου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom