Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (6 μέλη και 28 επισκέπτες)

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Με Καταλαβες γαμωτο.Είσαι πολύ έξυπνη τελικά ρε σύ Τεα εκτός από πολύ φθηνή και πολύ ειλικρινής και αληθινή.Μπράβο σου κορίτσι μου.Θα πας μπροστά.Θα ξυρίσεις ίσα και 100 αρχιδια.Μωρέ μπράβο.
Μαζέψου νούμερο.
Και Σταματα να γράφεις και ειδικά αυτά τα κατεβατά.Πρώτον βαριόμαστε να τα διαβάσουμε και δεύτερον φαίνεται ότι δεν έχεις καθόλου δουλειά.Νούμερο.Έχεις γαμησει όλο το φόρουμ.
Φίλε μου ακριβώς αυτά που λες και εσύ τώρα ότι οι κοπέλες δεν παίρνουν τίποτα ότι πληρώνουν και το ταξί που έρχονται για ραντεβού κτλ ακριβώς τα λέει και η τεα!! Ω του θαύματος. Γι αυτό την έχω χαρακτηρίσει και ως Βασίλη καιλα του μασάζ. Εγώ την έχω πάρει και πέρασα καλά αλλά εδώ θέλω να γράφω την αλήθεια και τι ισχύει πραγματικά. Λοιπόν σταματήστε τις παπατζες, φτάνει
Θεωρείς ότι με 25 ευρώ πρέπει η άλλη και να σου κάνει μασάζ και να στον παίξει κ να έρθει κ σπίτι σου ; Τώρα σοβαρά όμως αυτά που λέτε είναι για κλάματα . Ε όχι κ έτσι. Μήπως να μας πληρώνουν κιόλας για να μας τον πιάσουν ;
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Όχι φίλε μου δεν θεωρώ αυτό. Θεωρώ πως όταν είναι να μου κάνει μασάζ η καθεμία που είναι και αμφίβολο αν ξέρει και να μου τον παίξει ας πούμε δε μπορεί εσύ και ο φίλος σου πριν να βγαίνετε και να το παρουσιάζετε σαν το απίστευτο deal τα 90 ευρω. Όχι άλλο κάρβουνο
ρε συναγωνιστη τη τις απαντάς...η ίδια η τεα τα γράφει δικά της προφίλ είναι..ξεκάθαρο Πάει να μας πείσει ότι ειναι και καλα φθηνή και μόλις έρθει σπιτι μας θα μας ξυρίσει το πορτοφόλι...γελάμε με το τσολι...επισης σταρχιδια μας ποιος έχει το βελβετ το deluxe και το οποιοδήποτε γραφείο...περνάμε καλα εμείς ;περνάμε ναι όποτε στα Παπαρακια μας ρε τεα..τραβά ξύρισε κάνα Αρχιδι και ασε μας εμάς να περνάμε καλα..είσαι σε απόγνωση και είναι λογικό..είναι λυπηρό να μας ζαλίζεις ταρχιδια εδώ μέσα από τα 200 προφίλ που έχεις...σε βαρεθήκαμε ρε συ..πήρες εκεί την χοντρή την. Αφροδίτη που έχει γυρίσει όλα τα γραφεία πήρες και την άλλη που μας τη παρουσίασες μοντέλα και στάζει λίπος ξεκίνησες να κοροϊδεύεις τον κόσμο και νομίζεις ότι κάτι κανείς..σε βαρεθήκαμε πραγματικά..λυπηρό να ψάχνεις πελατακια από το μπουρδελα..τραβά να ξυρίσεις κάνα Αρχιδι και ασε τα υπόλοιπα μην μας ζαλιζεις τον έρωτα μέσα από τα προφίλ σου έδω μέσα...
Όταν ακούγετε η αλήθεια είναι η Τέα . Αν έλεγα οτιδήποτε κράξιμο δεν θα ήμουν όμως ... Θα ήμουν συναγωνιστής κ τίμιους γιατί εδώ μέσα έτσι λυτουργει ... Κάνει ο ντελουξ 10 προφίλ κ κράζει οποία κοπέλα γουστάρει ... Θέλω να μου πεις τα 10 γραφεία που έχει πάει η χοντρή η Αφροδίτη,γιατί εγώ ξέρω 2-3 μόνο . Κ αυτό το κάνουν κ όλες δηλαδή ... Επίσης μιλάς από προφίλ που μια κράζεις κάποια κ μια Την εκθιαζεις όταν είναι στο ντελουξ λουξ Τζόι γιορ..... Προμο κ εσύ λοιπόν ... Μαζί .ε στανμπαλ Τίτο κ πάει λέγοντας... Τουλάχιστον αν εγώ είμαι προμο το ξέρουν κάποιοι που μιλάμε με π.μ η δημόσια για κοπέλες κ όχι μόνο να κράζω Τέα κ όποια άλλη μου έρθει. Άντε πήγαινε σε κάνα μπουρδέλο του 10 εύρου κλαψιαρη γιατί η τσέπη σου μόνο εκεί μπορεί..... Κ ειδοποίησε μας κιόλας όταν βγάλεις τις φωτό όσων κοριτσιών έχουν φύγει απτό συνδικάτο σου γιατί ξεφτιλιζεΣάι έτσι ... Και αφού είναι κ χαλιά κ χοντρη τι την έχεις ακόμα φωτό κ τι την πήρες για δουλειά αφού έχει ψεύτικα πτυχία ;;; Μπρο μου έλεος . Κ ποια Τέα μου λες εσύ τώρα δεν ξέρω ... Αν ήμουν η Τέα θα έβγαινα με το όνομα Τέα κ όχι ψεύτικο. Θα ήθελα όμως πολύ να βγουν όλες οι κοπέλες των κατοίκων κ να μιλήσουν για έναν έναν πελάτη κ να κάθομαι να γελάω ..... Και στους παντρεμένους να πηγαίνουν να χτυπάνε κ τις πόρτες , να δούμε μετά που θα πάνε τα γραφείακια σου μετά .... Χωρίς πελάτες θα μείνεις .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Με Καταλαβες γαμωτο.Είσαι πολύ έξυπνη τελικά ρε σύ Τεα εκτός από πολύ φθηνή και πολύ ειλικρινής και αληθινή.Μπράβο σου κορίτσι μου.Θα πας μπροστά.Θα ξυρίσεις ίσα και 100 αρχιδια.Μωρέ μπράβο.
Μαζέψου νούμερο.
Και Σταματα να γράφεις και ειδικά αυτά τα κατεβατά.Πρώτον βαριόμαστε να τα διαβάσουμε και δεύτερον φαίνεται ότι δεν έχεις καθόλου δουλειά.Νούμερο.Έχεις γαμησει όλο το φόρουμ.
Φίλε μου ακριβώς αυτά που λες και εσύ τώρα ότι οι κοπέλες δεν παίρνουν τίποτα ότι πληρώνουν και το ταξί που έρχονται για ραντεβού κτλ ακριβώς τα λέει και η τεα!! Ω του θαύματος. Γι αυτό την έχω χαρακτηρίσει και ως Βασίλη καιλα του μασάζ. Εγώ την έχω πάρει και πέρασα καλά αλλά εδώ θέλω να γράφω την αλήθεια και τι ισχύει πραγματικά. Λοιπόν σταματήστε τις παπατζες, φτάνει
Θεωρείς ότι με 25 ευρώ πρέπει η άλλη και να σου κάνει μασάζ και να στον παίξει κ να έρθει κ σπίτι σου ; Τώρα σοβαρά όμως αυτά που λέτε είναι για κλάματα . Ε όχι κ έτσι. Μήπως να μας πληρώνουν κιόλας για να μας τον πιάσουν ;
Γεια σου προμο ντελουξ και ζήτω το βελβετ η Τέα το Αττικα το εεμες κ ότι δεν σου ανοίκει που το κράζεις .... Εσύ δουλειά δεν έχεις να κάνεις απτό να μπαίνεις σε 100 προφίλ που έχεις κ να κραζεις ; Τουλάχιστον αν σε ενοχλεί που μερικές έφυγαν από σένα κ έπαιρναν κ πελάτες , άνοιξε ένα φθηνό μπουρδέλο μπες μέσα κ δούλεψε να κονομισεις. Κ ήταν η τελευταία φορά που πήρα από σένα κοπέλα για μασάζ γιατί φαίνεται ότι είσαι πολύ μαλακας με το γρσφειακη σου κ εκεί έξω υπάρχουν κ αλλού μουνια για μασάζ . Χαλάρωσε ντελουξακια . Θα πάθεις τίποτα. Όλες αυτές που κράζεις ήταν προσωπικό σου κάποτε κ προωθημένες , αυτό τα λέει όλα από μόνο του . Τώρα ότι και να λες να χαμε να λέγαμε ....
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
ηθελα να ξερα... admin δεν εχει πλεον το site?
Όχι μάλλον . Κ θα έπρεπε. Όπως θα έπρεπε να ζητάει κ ταυτότητα μάλλον για κάθε ενα προφίλ ή διαφορετικό αριθμό επιβεβαίωσης έστω. Γιατί εδώ τα έχουν όλα οι ίδιοι . Μου έχουν σπάσει τα αρχιδια ότι είμαι η Τέα κ όλο αυτό επειδή είπα καλή κουβέντα για μια κοπέλα που πήγε να δουλέψει σε αυτήν κ ήταν παλιά στον μαλακά τον ντελουξ . Κ μίλησα κιόλας πολύ πριν πάει σε αυτήν την τεα .. είναι απλή λογική την οποία προσπερνάνε για να βγάλουν άλλον έναν εμένα δηλαδή προμο κάποιας . Όταν μιλάω για άλλες πέρα αυτής όμως τι είμαι?? Έχω όλα τα γραφεία χορηγούς ; Τυπικοί μακακιες ! Ουστ να ξεωρψμισει το φόρουμ με τα κωλογραφεια . Τα αρχιδια μας σπάσατε .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Με Καταλαβες γαμωτο.Είσαι πολύ έξυπνη τελικά ρε σύ Τεα εκτός από πολύ φθηνή και πολύ ειλικρινής και αληθινή.Μπράβο σου κορίτσι μου.Θα πας μπροστά.Θα ξυρίσεις ίσα και 100 αρχιδια.Μωρέ μπράβο.
Μαζέψου νούμερο.
Και Σταματα να γράφεις και ειδικά αυτά τα κατεβατά.Πρώτον βαριόμαστε να τα διαβάσουμε και δεύτερον φαίνεται ότι δεν έχεις καθόλου δουλειά.Νούμερο.Έχεις γαμησει όλο το φόρουμ.
Φίλε μου ακριβώς αυτά που λες και εσύ τώρα ότι οι κοπέλες δεν παίρνουν τίποτα ότι πληρώνουν και το ταξί που έρχονται για ραντεβού κτλ ακριβώς τα λέει και η τεα!! Ω του θαύματος. Γι αυτό την έχω χαρακτηρίσει και ως Βασίλη καιλα του μασάζ. Εγώ την έχω πάρει και πέρασα καλά αλλά εδώ θέλω να γράφω την αλήθεια και τι ισχύει πραγματικά. Λοιπόν σταματήστε τις παπατζες, φτάνει
Θεωρείς ότι με 25 ευρώ πρέπει η άλλη και να σου κάνει μασάζ και να στον παίξει κ να έρθει κ σπίτι σου ; Τώρα σοβαρά όμως αυτά που λέτε είναι για κλάματα . Ε όχι κ έτσι. Μήπως να μας πληρώνουν κιόλας για να μας τον πιάσουν ;
Γεια σου προμο ντελουξ και ζήτω το βελβετ η Τέα το Αττικα το εεμες κ ότι δεν σου ανοίκει που το κράζεις .... Εσύ δουλειά δεν έχεις να κάνεις απτό να μπαίνεις σε 100 προφίλ που έχεις κ να κραζεις ; Τουλάχιστον αν σε ενοχλεί που μερικές έφυγαν από σένα κ έπαιρναν κ πελάτες , άνοιξε ένα φθηνό μπουρδέλο μπες μέσα κ δούλεψε να κονομισεις. Κ ήταν η τελευταία φορά που πήρα από σένα κοπέλα για μασάζ γιατί φαίνεται ότι είσαι πολύ μαλακας με το γρσφειακη σου κ εκεί έξω υπάρχουν κ αλλού μουνια για μασάζ . Χαλάρωσε ντελουξακια . Θα πάθεις τίποτα. Όλες αυτές που κράζεις ήταν προσωπικό σου κάποτε κ προωθημένες , αυτό τα λέει όλα από μόνο του . Τώρα ότι και να λες να χαμε να λέγαμε ....
επίσης ρε μαλακά ντελουξ , έχω ανεβάσει φωτό που κανείς παρουσίαση πασαρέλας κοριτσιών απτά γραφεία σου . Ούτε ένα άλλο γραφείο δεν αναφέρεις στην φώτο αυτή .,... Τυχαίο ;;;;;;;;;;;;;;;;; Δεν σχεδιάσεις εδώ την φωτό όμως... Τυχαίο ;;;;;;;;;;;
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Έχεις πάθει κάτι κοριτσάκι μου; Τι σου συμβαίνει; Επικοινωνείς με το σύμπαν; Την προηγούμενη βδομάδα έβγαλες άλλος ότι είναι ο μαγαζάτορας. Μετά είπες ότι είναι το ίδιο το μπου. Μετά έβγαλες εμένα και έναν λεντι. Τώρα λες είμαι εγώ και ο τιτος. Είσαι με τα καλά σου; Κανεις επίθεση σε 10 άτομα από όλα τα προφίλ σου.Είσαι καλά;
Όλο αυτό γιατί; Επειδή τυχαίνει να είχα δοκιμάσει την Αφροδίτη και έγραψα απλά την αλήθεια; Για την συγκεκριμένη κοπέλα εχω γράψει 3 κριτικεσ.Και πριν κάνα 2μηνο έγραψα που ήταν σε άλλο.Ψαξτες και βρες τες.Το προφίλ μου είναι δημόσιο.Δηλαδή να έδιναν τσαμπα 60 ευρώ; Είσαι καλά; Αλήθεια τώρα.Κορίτσι μου Καλο γιατί να προτιμήσει κάποιος εσένα και να του πάει μια 100-150αρα το μασαζ και να μην πάρει κάποια από το ντελουξ αφού έχεις τόσο θέμα με το ντελουξ. Την Μιλανα την έχεις δει γλυκό μου πλάσμα; Της φτάνεις μέχρι την μέση. Και με 50 ευρώ φεύγεις χάππι.Το ντελουξ Εχει 20 κοπελες και είναι με 50 ευρώ!!!! 50 ευρώ!!!! Και πολλές δεν ζητάνε και έξτρα.Τις ρωτάς τι χρωστάω και σου λένε ότι θες εσυ! Γιατί καποιοσ Να προτιμήσει εσένα; Τι νομίζεις; Ότι τα 50αρικα -100αρικα τα βρίσκουμε στον δρόμο; Τι παραλογισμός σε εχει πιάσει; Αλήθεια ανησυχώ για σένα. Ηρέμησε σε παρακαλώ και εσυ και τα υπόλοιπα 7,8 προφίλ σου.Ρίξε τις τιμές στα 50,μην ζητας έξτρα και θα σου επιτρέψουμε να μας ξυρίσεις μια τρίχα από τα αρχιδια μας.

ηθελα να ξερα... admin δεν εχει πλεον το site?
Όχι μάλλον . Κ θα έπρεπε. Όπως θα έπρεπε να ζητάει κ ταυτότητα μάλλον για κάθε ενα προφίλ ή διαφορετικό αριθμό επιβεβαίωσης έστω. Γιατί εδώ τα έχουν όλα οι ίδιοι . Μου έχουν σπάσει τα αρχιδια ότι είμαι η Τέα κ όλο αυτό επειδή είπα καλή κουβέντα για μια κοπέλα που πήγε να δουλέψει σε αυτήν κ ήταν παλιά στον μαλακά τον ντελουξ . Κ μίλησα κιόλας πολύ πριν πάει σε αυτήν την τεα .. είναι απλή λογική την οποία προσπερνάνε για να βγάλουν άλλον έναν εμένα δηλαδή προμο κάποιας . Όταν μιλάω για άλλες πέρα αυτής όμως τι είμαι?? Έχω όλα τα γραφεία χορηγούς ; Τυπικοί μακακιες ! Ουστ να ξεωρψμισει το φόρουμ με τα κωλογραφεια . Τα αρχιδια μας σπάσατε .
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Δες και άλλο σχόλιο μου Καλο μου κορίτσι. Εγώ ο μαγαζάτορας να κράζω το ντελουξ.
Πήγαινε να σε κοιτάξει κανένας γιατρός λέω εγώ.
Με Καταλαβες γαμωτο.Είσαι πολύ έξυπνη τελικά ρε σύ Τεα εκτός από πολύ φθηνή και πολύ ειλικρινής και αληθινή.Μπράβο σου κορίτσι μου.Θα πας μπροστά.Θα ξυρίσεις ίσα και 100 αρχιδια.Μωρέ μπράβο.
Μαζέψου νούμερο.
Και Σταματα να γράφεις και ειδικά αυτά τα κατεβατά.Πρώτον βαριόμαστε να τα διαβάσουμε και δεύτερον φαίνεται ότι δεν έχεις καθόλου δουλειά.Νούμερο.Έχεις γαμησει όλο το φόρουμ.
Φίλε μου ακριβώς αυτά που λες και εσύ τώρα ότι οι κοπέλες δεν παίρνουν τίποτα ότι πληρώνουν και το ταξί που έρχονται για ραντεβού κτλ ακριβώς τα λέει και η τεα!! Ω του θαύματος. Γι αυτό την έχω χαρακτηρίσει και ως Βασίλη καιλα του μασάζ. Εγώ την έχω πάρει και πέρασα καλά αλλά εδώ θέλω να γράφω την αλήθεια και τι ισχύει πραγματικά. Λοιπόν σταματήστε τις παπατζες, φτάνει
Θεωρείς ότι με 25 ευρώ πρέπει η άλλη και να σου κάνει μασάζ και να στον παίξει κ να έρθει κ σπίτι σου ; Τώρα σοβαρά όμως αυτά που λέτε είναι για κλάματα . Ε όχι κ έτσι. Μήπως να μας πληρώνουν κιόλας για να μας τον πιάσουν ;
Γεια σου προμο ντελουξ και ζήτω το βελβετ η Τέα το Αττικα το εεμες κ ότι δεν σου ανοίκει που το κράζεις .... Εσύ δουλειά δεν έχεις να κάνεις απτό να μπαίνεις σε 100 προφίλ που έχεις κ να κραζεις ; Τουλάχιστον αν σε ενοχλεί που μερικές έφυγαν από σένα κ έπαιρναν κ πελάτες , άνοιξε ένα φθηνό μπουρδέλο μπες μέσα κ δούλεψε να κονομισεις. Κ ήταν η τελευταία φορά που πήρα από σένα κοπέλα για μασάζ γιατί φαίνεται ότι είσαι πολύ μαλακας με το γρσφειακη σου κ εκεί έξω υπάρχουν κ αλλού μουνια για μασάζ . Χαλάρωσε ντελουξακια . Θα πάθεις τίποτα. Όλες αυτές που κράζεις ήταν προσωπικό σου κάποτε κ προωθημένες , αυτό τα λέει όλα από μόνο του . Τώρα ότι και να λες να χαμε να λέγαμε ....
επίσης ρε μαλακά ντελουξ , έχω ανεβάσει φωτό που κανείς παρουσίαση πασαρέλας κοριτσιών απτά γραφεία σου . Ούτε ένα άλλο γραφείο δεν αναφέρεις στην φώτο αυτή .,... Τυχαίο ;;;;;;;;;;;;;;;;; Δεν σχεδιάσεις εδώ την φωτό όμως... Τυχαίο ;;;;;;;;;;;
 

Συνημμένα

  • 601F3D2E-E996-4DCC-B4C5-2E56ABF76F45.jpeg
    601F3D2E-E996-4DCC-B4C5-2E56ABF76F45.jpeg
    230,5 KB · Εμφανίσεις: 35

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Καταλαβαίνεις τι γράφεις; Καταλαβαίνεις τι γράφεις και εδώ μέσα; ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ; ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΠΟΡΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΩΝ; ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ; ΑΥΤΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΣΥ; Ειλικρινά δοξάζω τον Θεό που τα λεφτά που ζήτησες ήταν παρά πολλά και δεν σε πήρα τηλέφωνο για να κανονίσουμε και μεταξύ μας ραντεβού γιατί θα είχες και το τηλέφωνο μου.Ευτυχως που πάω σε ξενοδοχεία και δεν ξερεισ Την διεύθυνση μου.Εσυ κορίτσι μου είσαι επικίνδυνη.
Όχι φίλε μου δεν θεωρώ αυτό. Θεωρώ πως όταν είναι να μου κάνει μασάζ η καθεμία που είναι και αμφίβολο αν ξέρει και να μου τον παίξει ας πούμε δε μπορεί εσύ και ο φίλος σου πριν να βγαίνετε και να το παρουσιάζετε σαν το απίστευτο deal τα 90 ευρω. Όχι άλλο κάρβουνο
ρε συναγωνιστη τη τις απαντάς...η ίδια η τεα τα γράφει δικά της προφίλ είναι..ξεκάθαρο Πάει να μας πείσει ότι ειναι και καλα φθηνή και μόλις έρθει σπιτι μας θα μας ξυρίσει το πορτοφόλι...γελάμε με το τσολι...επισης σταρχιδια μας ποιος έχει το βελβετ το deluxe και το οποιοδήποτε γραφείο...περνάμε καλα εμείς ;περνάμε ναι όποτε στα Παπαρακια μας ρε τεα..τραβά ξύρισε κάνα Αρχιδι και ασε μας εμάς να περνάμε καλα..είσαι σε απόγνωση και είναι λογικό..είναι λυπηρό να μας ζαλίζεις ταρχιδια εδώ μέσα από τα 200 προφίλ που έχεις...σε βαρεθήκαμε ρε συ..πήρες εκεί την χοντρή την. Αφροδίτη που έχει γυρίσει όλα τα γραφεία πήρες και την άλλη που μας τη παρουσίασες μοντέλα και στάζει λίπος ξεκίνησες να κοροϊδεύεις τον κόσμο και νομίζεις ότι κάτι κανείς..σε βαρεθήκαμε πραγματικά..λυπηρό να ψάχνεις πελατακια από το μπουρδελα..τραβά να ξυρίσεις κάνα Αρχιδι και ασε τα υπόλοιπα μην μας ζαλιζεις τον έρωτα μέσα από τα προφίλ σου έδω μέσα...
Όταν ακούγετε η αλήθεια είναι η Τέα . Αν έλεγα οτιδήποτε κράξιμο δεν θα ήμουν όμως ... Θα ήμουν συναγωνιστής κ τίμιους γιατί εδώ μέσα έτσι λυτουργει ... Κάνει ο ντελουξ 10 προφίλ κ κράζει οποία κοπέλα γουστάρει ... Θέλω να μου πεις τα 10 γραφεία που έχει πάει η χοντρή η Αφροδίτη,γιατί εγώ ξέρω 2-3 μόνο . Κ αυτό το κάνουν κ όλες δηλαδή ... Επίσης μιλάς από προφίλ που μια κράζεις κάποια κ μια Την εκθιαζεις όταν είναι στο ντελουξ λουξ Τζόι γιορ..... Προμο κ εσύ λοιπόν ... Μαζί .ε στανμπαλ Τίτο κ πάει λέγοντας... Τουλάχιστον αν εγώ είμαι προμο το ξέρουν κάποιοι που μιλάμε με π.μ η δημόσια για κοπέλες κ όχι μόνο να κράζω Τέα κ όποια άλλη μου έρθει. Άντε πήγαινε σε κάνα μπουρδέλο του 10 εύρου κλαψιαρη γιατί η τσέπη σου μόνο εκεί μπορεί..... Κ ειδοποίησε μας κιόλας όταν βγάλεις τις φωτό όσων κοριτσιών έχουν φύγει απτό συνδικάτο σου γιατί ξεφτιλιζεΣάι έτσι ... Και αφού είναι κ χαλιά κ χοντρη τι την έχεις ακόμα φωτό κ τι την πήρες για δουλειά αφού έχει ψεύτικα πτυχία ;;; Μπρο μου έλεος . Κ ποια Τέα μου λες εσύ τώρα δεν ξέρω ... Αν ήμουν η Τέα θα έβγαινα με το όνομα Τέα κ όχι ψεύτικο. Θα ήθελα όμως πολύ να βγουν όλες οι κοπέλες των κατοίκων κ να μιλήσουν για έναν έναν πελάτη κ να κάθομαι να γελάω ..... Και στους παντρεμένους να πηγαίνουν να χτυπάνε κ τις πόρτες , να δούμε μετά που θα πάνε τα γραφείακια σου μετά .... Χωρίς πελάτες θα μείνεις .
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Εγώ ξέρω ότι ο προμότορας του deluxe, joy, your και πάει λέγοντας με τα πολλά προφίλ μας έχει πρήξει τα αρχίδια... και σίγουρα γράφει και η Τέα εδώ μέσα. Άντε και γαμηθείτε επιτέλους να ηρεμήσουμε
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Εγώ ξέρω ότι ο προμότορας του deluxe, joy, your και πάει λέγοντας με τα πολλά προφίλ μας έχει πρήξει τα αρχίδια... και σίγουρα γράφει και η Τέα εδώ μέσα. Άντε και γαμηθείτε επιτέλους να ηρεμήσουμε

Καλημέρα φίλοι μου , βλέπω χαμός γίνεται , οποία κοπέλα δεν δουλεύει ,deluxe luxx your και joy την κράζουν ασταμάτητα και όποιος πελάτης μηλαει για κοπέλες από άλλα γραφεία τον κράζουν και αυτόν....οι ντελουξαδες και ΣΙΑ ΕΠΕ .... εντάξει φτάνει πια....μπορείς να ανοίξεις ακόμα δεκαπέντε γραφεία με όλη την οικογένεια αν θες .....απλά σταματά να μας ζαλίζεις , έχουμε άποψη και γνώμη για όλες όσες δουλεύουν ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ολυμπία η Αμαρυλλίς είναι η χοντρουλα που δούλευε στο vip μάγκες μιλάμε για χοντρή κανονική..το ίδιο και η Αφροδίτη που δούλευε deluxe oasis και σε αλλά site..η συγκεκριμένη έχει αλλάξει δέκα γραφεία αποσο γνωρίζω γιατί προφανως κάτι δεν της πάει καλα..την είχα πάρει όταν δούλευε deluxe έκανε μασαζ κατω του μετρίου με πετσέτα και είχε ζητήσει και κάτι εξτρα ταξί με απαιτητικό τρόπο γιατί και καλα έμενε μακριά...ήταν η πρώτη φορά που είχα κάνει παράπονα στη κοπέλα στο τηλέφωνο...την έχει κράξει πολύ κοσμος εδώ μέσα μιλάμε για κοντόχοντρη με κάτι πόδια σαν αγροτισα από τη φάρμα και με άσχημους τρόπους τώρα η τεα αν την πήγε σε πλαστικό και την έκανε μουναρα με χειλαρες κτλ είναι άλλο θέμα αχααχαχ...saporthiti και blackboy είναι τα προφίλ της τεας που γράφει η ίδια για να ψαρεύει πελατακια ξεκάθαρα...περίεργο επισης που κράζει το deluxe που ολοι μας μόνο σωστεσ Τίμιες και επαγγελματικές υπηρεσίες έχουμε πάρει...πάμε παρακάτω γιατί κούρασες όλο το κόσμο εδώ μέσα κοπέλια...σε βαρεθήκαμε μπλιαξ...
Ρε σεις πάτε και ψωνίζετε μοσχαροκεφαλες.... Αφροδίτη...Βασταω τη κοιλιά μου από τα γέλια....
Πάρτε καμία Δανάη ντελουξ καμία Λούσι ....

Δανάη και Λούσι απο deluxe με καλές υπηρεσίες φαντάζομαι , εφόσον τις αναφέρεις εδώ σε σχέση με Αμαρυλλίς και Αφροδίτη ,έτσι?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Εγώ ξέρω ότι ο προμότορας του deluxe, joy, your και πάει λέγοντας με τα πολλά προφίλ μας έχει πρήξει τα αρχίδια... και σίγουρα γράφει και η Τέα εδώ μέσα. Άντε και γαμηθείτε επιτέλους να ηρεμήσουμε

Καλημέρα φίλοι μου , βλέπω χαμός γίνεται , οποία κοπέλα δεν δουλεύει ,deluxe luxx your και joy την κράζουν ασταμάτητα και όποιος πελάτης μηλαει για κοπέλες από άλλα γραφεία τον κράζουν και αυτόν....οι ντελουξαδες και ΣΙΑ ΕΠΕ .... εντάξει φτάνει πια....μπορείς να ανοίξεις ακόμα δεκαπέντε γραφεία με όλη την οικογένεια αν θες .....απλά σταματά να μας ζαλίζεις , έχουμε άποψη και γνώμη για όλες όσες δουλεύουν ...
:truce::truce::truce::truce::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::woldman::ak::ak::ak::ak:

Καλημέρα συναγωνιστές
επειδή έχει ξεφτιλιστεί το πράγμα/τοπίο/θεματολογία
αποκλείεται να είναι η ΤΕΑ αυτή/ αυτός που γράφει έτσι.
εδώ πιθανόν υπάρχει προσωπική κόντρα με τον τύπο και δεν έχει να κάνει ούτε με το γραφείο της ΤΕΑ αυτό ούτε με τις υπηρεσίες της αλλά με γραφείο συγκεκριμένου και πρόμο των γραφείων του που έχουν ενοχληθεί και η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο και σύγκρουση απ'ότι δείχνει έχει να κάνει με την Αφροδίτη και τον προμοτορα η πρώην εργοδότη της.
Μάλλον έχουν πολλά θέματα να λύσουν κ μπλέκουν και Τέα σε αυτό εξακολουθώντας να μπερδεύουν όλους εμάς που διαβάζουμε για άλλους λόγους το τοπικ.
Και επειδή τυγχάνει να είμαι απ'τους ευνοημένους, τακτικούς μόνιμους πελάτες VIP member του γραφείου της νέα,σε καμία περίπτωση αγαπουλης,σε καμία περίπτωση πρόμο της εταιρείας της Τεάς..ας λύσουν τα θέματα τους εργοδότες με πρώην εργαζόμενους τύπου Αφροδίτη και άλλα κοριτσοπουλα που ακόμα έχουν τις φωτογραφίες τους και παραπλανούν το κοινό προωθώντας δικά τους αρπακτικά.
Όσο έχει να κάνει με το θρυλικό κορίτσι του μασάζ Τέα, γνωρίζω ότι ούτε Facebook page έχει, ούτε προφίλ εδώ μέσα έχει, ούτε ψευτο πρόμο χρειάζεται από κανέναν μας. Είναι κατηγορία, ενοχλεί εργοδότες και μόνο αυτό, και έχει τεράστιο φαν κλαμπ λόγω υπηρεσιών και γαμαει ότι κ να κάνει η τύπισσα.
Απλά η γκόμενα γελάει με την κατάσταση που όλοι εμείς της μεταφέρουμε όταν επικοινωνούμε μαζί της.
Μαζί μας είναι με τον φίλο/ πελάτη και αυτό είναι προνόμιο της.

Πάμε όμως τώρα σε άλλη μια πρόμο κριτική..
Γιατί αυτό είναι το θέμα μας..

Μασάζ με την Αμαρυλλίδα από το γραφείο της ΤΕΑ
Πρώην Ολυμπία.22 amateur
Μασάζ άνω του μετρίου. Σωστές πιέσεις, εμφάνιση call girl, ερωτική,πληθωρική το στήθος τεράστιο φυσικό, κιλά παραπάνω στην περιοχή της κοιλιάς, πόδια υπέροχα έκανε δουλίτσα, στόμα πίπα και χύσιμο ακα.εξτρα πληρωμή;;; Στο κάνω δώρο μου λέει εντολή της θεάς.
Τελειώνω την πρώτη.. πάω στο μπάνιο κ ξανά μπουκαρει δεύτερο γύρο έπεσε με τα μούτρα... Δεν άντεξα. Πληρωμή;;
Εδώ γελάμε..
Μασάζ κ παρελκόμενα με υπονοούμενα για φουλ την επόμενη φορά.. γιατί γουστάρει...
Έκατσε δύο ώρες, ήπιαμε το κρασί μας, κουβέντα Φούλ καύλα να μιλάμε κ να τον έχει πιπίλα..
Τι πληρώνω τελικά..;;;
Μόνο το μασάζ μου λέει..
Έμεινα.. της έδωσα για δύο ώρες 100€ όπως είναι όλες οι τιμές δηλαδή όλων των γραφείων.. και της έδωσα στα βυζιά ένα 20€ αν και υπήρχε άρνηση δώρο όχι κ η Τέα είπε όχι μη...το πήρε.
Ίσως επειδή είμαι σταθερός πελάτης υπάρχει άλλη αντιμετώπιση αλλά δεν το πιστεύω.
Η Τέα είναι επαγγελματίας .
Κάντε μασάζ και γράψτε κριτικές ορίτζιναλ απ'όλα τα γραφεία και ας τα βρουν οι των γραφείων εργοδότες Με Αφροδίτη και οποίες άλλες να σταματήσει η κόντρα γιατί ότι γράφετε την βαφτίζουν Τέα εδώ μέσα..
Περιμένω κριτικές από πραγματικούς αθλητές του σπορ και νέο αίμα .
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Ω ρε φίλε.Πόσα εχει;;!!!! :confused::confused::confused:

Μα εσύ πραγματικά πιστεύεις ότι η Τέα έχει προφίλ 10 και δώδεκα ετών εδώ μέσα ???

Και μήπως είναι κ το μπουρδέλα δικό της τελικά κ είναι μέτοχος ;

Απλά η γκόμενα γαμει και όταν θα σε ξυρίσει γράψε την κριτική σου γιατί δεν έχεις εμπειρία κ φαίνεται αδερφέ. Καλοπροαίρετα πάντα.
Όσο για το έξτρα παρθένο και πόσο πάει το μαλλί..
Όσο θέλεις δίνεις στα κορίτσια τιπ εξαρτάται απ'το καφέ,το σερβίρισμα, και το έργο... αν θέλεις σαδομαζοχισμό κ περίεργες καταστάσεις.... εεε πληρώνεις παραπάνω...μπορεί και τσάμπα ρε φίλε να βγει το έργο κ να μην δεχτεί να πάρει τίποτα...το θέμα είναι ...μην είναι γύφτος.. τα θέλεις όλα κ τσάμπα δεν θα σου κάτσει καμία....καφεδάκι πίνεις και αφήνεις δύο ευρώ τιπ.. όλα κ Φούλ και τσάμπα μόνο αν έχεις τρόπο. Κατανοητός νομίζω.
Συμβουλή απ'τους παλιούς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα, απο deluxe τι προτείνετε? Νεφέλη, Αφροδίτη, καρινα ή Μιλανα?

ΝΕΦΕΛΗ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ και οι 2 Νεφελες απο ΝΤελουξ αξιζουν Δοκιμη......

Στην σελίδα τους σήμερα και στα ονόματα των καινούργιων κοριτσιών που γράφουν δεν υπάρχει καμία Νεφέλη...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τι λες ρε μαν; Σοβαρά ε; Όλοι βλάκες τελικά είμαστε εδώ μέσα που καταλάβαμε αλλο από αυτο που εγραψες και εσυ είσαι ο έξυπνος-η ε;
Και εσυ σχετικά καινουργιο προφίλ ε; Όπως 5,6 ακόμα που γράφουν αποκλειστικά για την Τεα. Τόσο χαζοί είμαστε νομίζεις ε; Το χειρότερο δεν είναι που μας έχετε πρήξει τις μπάλες με το να προσπαθείτε κάθε μέρα εδώ μέσα να μας κάνετε να κλείσουμε ραντεβού,το χειρότερο είναι που στο τέλος κάθε ποστ (που με έναν περιεργο τροπο 5,6 ΠΡΟΦΙΛ έχουν τον ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΓΡΑΦΗΣ που σημαίνει ότι γράφονται από το ίδιο άτομο) μας πλασάρετε ότι μπορεί να είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές και μπλα μπλα.Εσείς πάτε να χαλάσετε όλη την πιάτσα δηλαδή.Εκεί που τα έχουν 50,60 την ώρα όλοι να τα ανεβάσουν.Και η άλλη θα σκεφτεί γιατί η Τεα ζητάει 150 ευρώ την ώρα.Να ζητήσω και εγώ.ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ!!!
Γελάει ο κόσμος με αυτά τα ποστ.

Λογικά νομίζετε ότι απευθύνεστε σε ηλίθιους!!!!

Σαν παρουσίαση του μαγαζιού από την Τέα είναι αυτό.

Η τέα λέει με 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο (και την ανακάλυψαν πριν ενάμιση χρόνο)

Μιλάμε είσαστε ΑΗΔΙΑ!!!!

ΕΓΩ έχω 15 χρόνια εμπειρία, ρε μαν όχι η Τέα.

Αρχικά δεν έχει τιμή 150 η Τεα για 60 λεπτά . Μου έστειλε τα εξής : 60 λεπτά 60 ευρώ.90 λεπτά 80, 120 λεπτά 100 .4 χέρια 60 λεπτά 120, σε ζευγάρια με μια θεραπεύτρια 60 λεπτά 120, ξύρισμα γεννητικών οργάνων και μασάζ 60 λεπτά 90 ευρώ . Μπάνιο στον πελάτη πριν και μετά το μασάζ δωρεάν.Αυτα ...
φίλε ξέχασες ότι σε αυτές τις τιμές ούτε την πουτσα δε θα σου ακουμπήσουν. Ούτε με το χέρι ούτε με το στόμα. Θέλουν το ελάχιστο 30 ευρώ έξτρα. Μάθε πρώτα μπαλίτσα..

Την "μπαλίτσα" την ξέρω φίλε topgun83.!Αυτονόητο είναι οτι οι τιμές είναι δίχως τα έξτρα. Ολα τα γραφεία έχουν τις τιμές που γράφουν και τα πόσα έξτρα θα διαθέσεις εξαρτάται από το τι προσφέρουν και τί έχεις διάθεση να δώσεις...τίποτα περισσότερο και τίποτα λιγότερο. Όταν δοκιμάσω και εγώ θα ενημερώσω ,όπως πάντα κάνω
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Επειδή όλοι οι ''αμέτοχοι'' στη διένεξη λίγο-πολύ έχουμε δοκιμάσει Τέα τουλάχιστον μιά φορά ,είναι πολύ εύκολο να καταλάβουμε τους προμότορες των άλλων μαγαζιών όταν καταφέρονται ενάντιά της στάζοντας δηλητήριο και όχι κάνοντας μιά απλή κριτική ,αλλά τόσο μυαλό έχουν, το κακό όμως για αυτούς δεν τελειώνει εδώ ,ακόμη και όταν ''σμπρώχνουν'' κάποιο αξιόλογο τεμάχιο απο τα γραφεία τους λογικό είναι να είναι κανείς ''κουμπωμένος'' απέναντί τους ,αν ασχολούνταν περισσότερο στο πως να ανεβάσουν το επίπεδο των μαγαζιών τους -πράγμα θεμιτό -ασχολούνται με την Τέα ,όταν για ποιοτικές υπηρεσίες υπάρχει χώρος για όλους!
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Επειδή όλοι οι ''αμέτοχοι'' στη διένεξη λίγο-πολύ έχουμε δοκιμάσει Τέα τουλάχιστον μιά φορά ,είναι πολύ εύκολο να καταλάβουμε τους προμότορες των άλλων μαγαζιών όταν καταφέρονται ενάντιά της στάζοντας δηλητήριο και όχι κάνοντας μιά απλή κριτική ,αλλά τόσο μυαλό έχουν, το κακό όμως για αυτούς δεν τελειώνει εδώ ,ακόμη και όταν ''σμπρώχνουν'' κάποιο αξιόλογο τεμάχιο απο τα γραφεία τους λογικό είναι να είναι κανείς ''κουμπωμένος'' απέναντί τους ,αν ασχολούνταν περισσότερο στο πως να ανεβάσουν το επίπεδο των μαγαζιών τους -πράγμα θεμιτό -ασχολούνται με την Τέα ,όταν για ποιοτικές υπηρεσίες υπάρχει χώρος για όλους!

Φίλε μου ακριβώς το αυτονόητο ειπες , μπραβο....χωρος για σωστά γραφεία και σωστές κοπέλες υπάρχει ....το μόνο που έχουν καταφέρει όλοι αυτοί που ασχολούνται με τη Τέα ,είναι να την διαφημίζουν και ταυτόχρονα κάνουν κακο στα δικά τους μαγαζιά.... εντάξει το μονοπώλιο έχει πεθάνει , ας δουλέψουν όλα τα γραφεία και όλες οι κοπέλες και όσοι το αξίζουν ας προχωρήσουν....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom