Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (6 μέλη και 43 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
299
Like
160
Πόντοι
1
Υπάρχει καμία που να κάνει ΚΑΛΟ μασάζ χαλαρωτικό και να μιλάει βρώμικα/αισθησιακά; Άμα θέλω να γαμησω πάω με cg, εγώ ψάχνω κάτι ιδιαίτερο, χαλάρωση κυρίως. Υπάρχει τίποτα ή μόνο οι άκυρες που διαβάζω στα σχόλια;
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Υπάρχει καμία που να κάνει ΚΑΛΟ μασάζ χαλαρωτικό και να μιλάει βρώμικα/αισθησιακά; Άμα θέλω να γαμησω πάω με cg, εγώ ψάχνω κάτι ιδιαίτερο, χαλάρωση κυρίως. Υπάρχει τίποτα ή μόνο οι άκυρες που διαβάζω στα σχόλια;

Όποιες κράζουν περισσότερο αυτές να πάρεις. Αυτές που γράφουν πολύ καλά σχόλια μόνο είναι προμο από γραφεία.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.112
Like
3.126
Πόντοι
456
Υπάρχει καμία που να κάνει ΚΑΛΟ μασάζ χαλαρωτικό και να μιλάει βρώμικα/αισθησιακά; Άμα θέλω να γαμησω πάω με cg, εγώ ψάχνω κάτι ιδιαίτερο, χαλάρωση κυρίως. Υπάρχει τίποτα ή μόνο οι άκυρες που διαβάζω στα σχόλια;
Μεγάλο θέμα ανοίγεις ,λίγες ''τόχουνε'', οι πιό πολλές είναι είτε πονηρές και κάνουν αρπαχτές ή άσχετες με τη φάση του μασάζ και πως να το χειριστούνε !
 

Tankard

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2020
Μηνύματα
19
Like
42
Πόντοι
0
Συμφορουμίτες μου καταθέτω κι εγώ την εμπειρία μου από γραφείο Τέας.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ: καλό κλασικό μασάζ, το οποίο προσαρμόζεται σε δύναμη, ανάλογα με τα γούστα του καθένα. Έχει την εμπειρία με τα χέρια της να "σκανάρει" το κορμί σου και να βρει τα πιασίματα και όπου χρειάζεται χαλάρωση. Ειδικά όταν σου κάνει με τον πήχη, στυλ lomi-lomi, λιώνεις στην ξεκούραση. Δεύτερο μέρος φραπεδάκι αξιοπρεπέστατο, ξέροντας να κάνει και στο επίμαχο σημείο το σωστό μασάζ και όχι αγγαρεία στυλ Ιουλίας.

ΜΟΝΙΚΑ: αισθησιακή παρουσία και βραζιλιάνικο κορμί, ξέρει να αναστατώνει τις αισθήσεις. Με υπηρεσίες γκέισας ξεκινά από το ντουζ όπου σε περιποιείται μοναδικά και συνεχίζει με καλό μασάζ σε όλο το σώμα, με πολύ σωστές πιέσεις σε πλάτη και πόδια. Δεύτερο μέρος, άκρως ξεσηκωτικό με καλαμάκι, όπου ούτε που καταλαβαίνεις πότε τελειώνεις. Εγώ προσωπικά προτείνω το πρόγραμμα των 90' για έξτρα χαλάρωση και 2 πιστολιές.

ΤΕΑ: έχοντας εμπειρία πάνω από 15 χρόνια στο μασάζ, το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι είναι η απόλυτη μυσταγωγία. Εναλλαγή επαγγελματικού μασάζ με μια απίστευτη ιεροτελεστία αισθησιασμού. Δεν έχει τυχαία το δικό της fan club.

Γενικά οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες, αλλά δικαιολογούνται από το service που παρέχει που απέχει πολύ από το μέσο όρο του αθλήματος. Καλή εναλλακτική για αλλαγή, από όποιο στανταράκι κι αν έχετε.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
399
Like
1.988
Πόντοι
201
Γελάει ο κόσμος με αυτά τα ποστ.

Λογικά νομίζετε ότι απευθύνεστε σε ηλίθιους!!!!

Σαν παρουσίαση του μαγαζιού από την Τέα είναι αυτό.

Η τέα λέει με 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο (και την ανακάλυψαν πριν ενάμιση χρόνο)

Μιλάμε είσαστε ΑΗΔΙΑ!!!!
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
183
Like
220
Πόντοι
21
μας είδαν αλευρωμένους μας πέρασαν για μυλωνάδες:P
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
Γελάει ο κόσμος με αυτά τα ποστ.

Λογικά νομίζετε ότι απευθύνεστε σε ηλίθιους!!!!

Σαν παρουσίαση του μαγαζιού από την Τέα είναι αυτό.

Η τέα λέει με 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο (και την ανακάλυψαν πριν ενάμιση χρόνο)

Μιλάμε είσαστε ΑΗΔΙΑ!!!!


Έλα και εσύ υπερβολικέ.... Πως κάνεις έτσι για ένα κόμμα που ξέχασαν τα παιδιά στο 15 (χρόνια παρουσίας στο χώρο)
Σε όλα ρε παιδί μου βρίσκεται πάντα κάτι κρυμμένο. Αφού βρε είναι λευκή κόλα. Πιο λευκή και από αθώα περιστερά...
 

ALPHAJW

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2005
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά δεν φοβάστε λόγω covid τις κοπέλες ?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Ρε παιδιά δεν φοβάστε λόγω covid τις κοπέλες ?

θα πρέπει ( τα γραφεία τουλάχιστον ) να υποχρεωθούν να κάνουν rapid test στις θεραπεύτριες τους σε εβδομαδιαία βάση.
επίσης θα πρέπει να έχουμε το νού μας με τα κάθε είδους "ξυρίσματα" τα ξυραφάκια να μην είναι χρησιμοποιημένα και να γίνεται η απολύμανση που πρέπει γιατί υπάρχει και η " μολυσματική τέρμινθος " ( μικρές κρεατοελιές )
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Ρε παιδιά δεν φοβάστε λόγω covid τις κοπέλες ?

θα πρέπει ( τα γραφεία τουλάχιστον ) να υποχρεωθούν να κάνουν rapid test στις θεραπεύτριες τους σε εβδομαδιαία βάση.
επίσης θα πρέπει να έχουμε το νού μας με τα κάθε είδους "ξυρίσματα" τα ξυραφάκια να μην είναι χρησιμοποιημένα και να γίνεται η απολύμανση που πρέπει γιατί υπάρχει και η " μολυσματική τέρμινθος " ( μικρές κρεατοελιές )
Τα πάντα κολλάς από μολυσμένα ξυραφάκια ... Δυστυχώς ! Αλλά ρε παιδιά πόσο έχει ένα πακέτο ξυραφάκια ; Ε αποκλείεται να το χρησιμοποιεί σε δύο άτομα. Όσο να ναι οι γυναίκες προσέχουν πιο πολύ από εμάς. Εδώ έχουν χίλιες μαλακίες για κάθε σημείο , στο ξύρισμα θα κολλήσει η άλλη ; Συν ότι φαίνεται το χρησιμοποιημένο ξυράφι . Άρα καινούργιο πάντα .
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.082
Κριτικές
191
Like
51.927
Πόντοι
41.443
Συμφορουμίτες μου καταθέτω κι εγώ την εμπειρία μου από γραφείο Τέας.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ: καλό κλασικό μασάζ, το οποίο προσαρμόζεται σε δύναμη, ανάλογα με τα γούστα του καθένα. Έχει την εμπειρία με τα χέρια της να "σκανάρει" το κορμί σου και να βρει τα πιασίματα και όπου χρειάζεται χαλάρωση. Ειδικά όταν σου κάνει με τον πήχη, στυλ lomi-lomi, λιώνεις στην ξεκούραση. Δεύτερο μέρος φραπεδάκι αξιοπρεπέστατο, ξέροντας να κάνει και στο επίμαχο σημείο το σωστό μασάζ και όχι αγγαρεία στυλ Ιουλίας.

ΜΟΝΙΚΑ: αισθησιακή παρουσία και βραζιλιάνικο κορμί, ξέρει να αναστατώνει τις αισθήσεις. Με υπηρεσίες γκέισας ξεκινά από το ντουζ όπου σε περιποιείται μοναδικά και συνεχίζει με καλό μασάζ σε όλο το σώμα, με πολύ σωστές πιέσεις σε πλάτη και πόδια. Δεύτερο μέρος, άκρως ξεσηκωτικό με καλαμάκι, όπου ούτε που καταλαβαίνεις πότε τελειώνεις. Εγώ προσωπικά προτείνω το πρόγραμμα των 90' για έξτρα χαλάρωση και 2 πιστολιές.

ΤΕΑ: έχοντας εμπειρία πάνω από 15 χρόνια στο μασάζ, το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι είναι η απόλυτη μυσταγωγία. Εναλλαγή επαγγελματικού μασάζ με μια απίστευτη ιεροτελεστία αισθησιασμού. Δεν έχει τυχαία το δικό της fan club.

Γενικά οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες, αλλά δικαιολογούνται από το service που παρέχει που απέχει πολύ από το μέσο όρο του αθλήματος. Καλή εναλλακτική για αλλαγή, από όποιο στανταράκι κι αν έχετε.



δεν μας ειπες ποια κανει το καλυτερο ξυρισμα ομως. :2funny::2funny::grin:
 

barbanik

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2006
Μηνύματα
82
Like
249
Πόντοι
20
Είχα που είχα θέμα με τη γυναίκα μου, γιατί έχω καπότες μαζί μου, άντε τώρα να της εξηγήσω γιατί έχω ξυραφάκι, ενώ έχω 12 πόντους μούσι!!!
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.286
Πόντοι
5.646

Tankard

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2020
Μηνύματα
19
Like
42
Πόντοι
0
Γελάει ο κόσμος με αυτά τα ποστ.

Λογικά νομίζετε ότι απευθύνεστε σε ηλίθιους!!!!

Σαν παρουσίαση του μαγαζιού από την Τέα είναι αυτό.

Η τέα λέει με 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο (και την ανακάλυψαν πριν ενάμιση χρόνο)

Μιλάμε είσαστε ΑΗΔΙΑ!!!!

ΕΓΩ έχω 15 χρόνια εμπειρία, ρε μαν όχι η Τέα.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Τι λες ρε μαν; Σοβαρά ε; Όλοι βλάκες τελικά είμαστε εδώ μέσα που καταλάβαμε αλλο από αυτο που εγραψες και εσυ είσαι ο έξυπνος-η ε;
Και εσυ σχετικά καινουργιο προφίλ ε; Όπως 5,6 ακόμα που γράφουν αποκλειστικά για την Τεα. Τόσο χαζοί είμαστε νομίζεις ε; Το χειρότερο δεν είναι που μας έχετε πρήξει τις μπάλες με το να προσπαθείτε κάθε μέρα εδώ μέσα να μας κάνετε να κλείσουμε ραντεβού,το χειρότερο είναι που στο τέλος κάθε ποστ (που με έναν περιεργο τροπο 5,6 ΠΡΟΦΙΛ έχουν τον ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΓΡΑΦΗΣ που σημαίνει ότι γράφονται από το ίδιο άτομο) μας πλασάρετε ότι μπορεί να είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές και μπλα μπλα.Εσείς πάτε να χαλάσετε όλη την πιάτσα δηλαδή.Εκεί που τα έχουν 50,60 την ώρα όλοι να τα ανεβάσουν.Και η άλλη θα σκεφτεί γιατί η Τεα ζητάει 150 ευρώ την ώρα.Να ζητήσω και εγώ.ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ΝΟΥΜΕΡΑ!!!
Γελάει ο κόσμος με αυτά τα ποστ.

Λογικά νομίζετε ότι απευθύνεστε σε ηλίθιους!!!!

Σαν παρουσίαση του μαγαζιού από την Τέα είναι αυτό.

Η τέα λέει με 15 χρόνια παρουσίας στο χώρο (και την ανακάλυψαν πριν ενάμιση χρόνο)

Μιλάμε είσαστε ΑΗΔΙΑ!!!!

ΕΓΩ έχω 15 χρόνια εμπειρία, ρε μαν όχι η Τέα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom