Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 35 άτομα (2 μέλη και 33 επισκέπτες)

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Απο ΝΤΕΛΟΥΞ προτεινω

Νεφελη

Χρυσσανα

Δαναη

Μιλανα

Λυδια

Σαντι - Κικη


Επαγγελματικο Μασαζ + Φραπεδακι Στα σιγουρα με + 20 / 30 Ευρώ .....

για Φουλ - Μπριζολα απο Ντελουξ Δεν γνωριζω Κατι... Δεν νομιζω να την ψηνουν τη μπριζολα εκει..αλλα Δεν παιρνω και Ορκο....
κάνει το ντελουξ η η Δανάη φραπέ??
για φουλ δεν εχει ακουστει κατι κ εγω δεν εχω παρει ποτε
η δαναη απο την αλλη προσφερει εξαιρετικο φραπεδακι
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
399
Like
1.990
Πόντοι
201
Gravity save your money.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΣΜΟΣΕ.

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΑΤΗ ΜΕΓΑΛΗ.

Πάρε άλλη και συνέχισε να μας ενημερώνεις.
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Λοιπόν μια σύνοψη για τις καινούριες κοπέλες που δοκίμασα μπας και ανταλλάξουμε απόψεις και ανακαλύψουμε κάτι καλό.. δοκιμή από Έλενα γιουρ, κάτω από 25 αλλά μέτρια σε όλα και κυρίως μέτρια γιατί δεν προχώρησε ούτε σε φραπέ αν και είμαι σχεδόν σίγουρος από ότι δεν θα αργήσει να μπει στο νόημα. Δήμητρα από αττικά, 35, μέτρια, αρκετα άνετη προχωραει. Ρουμπι από αττικά επίσης άνετη, 30, καλύτερη από Δήμητρα. Από λουξ η Χριστίνα, υπερβολικά λεπτή πραγματικά δεν είναι του γούστου μου. Από βελβετ, δοκιμή με Ευγενία, δυνατό καβλακι πολύ αισθησιακό μασάζ και πολύ άνετη, αν και εξακουλουθω να πιστεύω ότι η Ελινα είναι η τοπ από όλες. Εάν έχει κανείς καμία πληροφορία για Γωγω από βελβετ η Χριστίνα από γκολντ μασάζ ας ενημερώσει στο πμ και θα ανταποδώσω..
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Λοιπόν μια σύνοψη για τις καινούριες κοπέλες που δοκίμασα μπας και ανταλλάξουμε απόψεις και ανακαλύψουμε κάτι καλό.. δοκιμή από Έλενα γιουρ, κάτω από 25 αλλά μέτρια σε όλα και κυρίως μέτρια γιατί δεν προχώρησε ούτε σε φραπέ αν και είμαι σχεδόν σίγουρος από ότι δεν θα αργήσει να μπει στο νόημα. Δήμητρα από αττικά, 35, μέτρια, αρκετα άνετη προχωραει. Ρουμπι από αττικά επίσης άνετη, 30, καλύτερη από Δήμητρα. Από λουξ η Χριστίνα, υπερβολικά λεπτή πραγματικά δεν είναι του γούστου μου. Από βελβετ, δοκιμή με Ευγενία, δυνατό καβλακι πολύ αισθησιακό μασάζ και πολύ άνετη, αν και εξακουλουθω να πιστεύω ότι η Ελινα είναι η τοπ από όλες. Εάν έχει κανείς καμία πληροφορία για Γωγω από βελβετ η Χριστίνα από γκολντ μασάζ ας ενημερώσει στο πμ και θα ανταποδώσω..
εχεις μυνημα
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπέρα. Λοιπόν μια σύνοψη για τις καινούριες κοπέλες που δοκίμασα μπας και ανταλλάξουμε απόψεις και ανακαλύψουμε κάτι καλό.. δοκιμή από Έλενα γιουρ, κάτω από 25 αλλά μέτρια σε όλα και κυρίως μέτρια γιατί δεν προχώρησε ούτε σε φραπέ αν και είμαι σχεδόν σίγουρος από ότι δεν θα αργήσει να μπει στο νόημα. Δήμητρα από αττικά, 35, μέτρια, αρκετα άνετη προχωραει. Ρουμπι από αττικά επίσης άνετη, 30, καλύτερη από Δήμητρα. Από λουξ η Χριστίνα, υπερβολικά λεπτή πραγματικά δεν είναι του γούστου μου. Από βελβετ, δοκιμή με Ευγενία, δυνατό καβλακι πολύ αισθησιακό μασάζ και πολύ άνετη, αν και εξακουλουθω να πιστεύω ότι η Ελινα είναι η τοπ από όλες. Εάν έχει κανείς καμία πληροφορία για Γωγω από βελβετ η Χριστίνα από γκολντ μασάζ ας ενημερώσει στο πμ και θα ανταποδώσω..

H Roubi Κανει Καλαμακι ?

τη Δημητρα τη πηρα και εμεινα ευχαριστημενος γενικα

η Ευγενια ειναι τουμπανο θελω να τη παρω καποια κυριακη
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Απο ΝΤΕΛΟΥΞ προτεινω

Νεφελη

Χρυσσανα

Δαναη

Μιλανα

Λυδια

Σαντι - Κικη


Επαγγελματικο Μασαζ + Φραπεδακι Στα σιγουρα με + 20 / 30 Ευρώ .....

για Φουλ - Μπριζολα απο Ντελουξ Δεν γνωριζω Κατι... Δεν νομιζω να την ψηνουν τη μπριζολα εκει..αλλα Δεν παιρνω και Ορκο....
κάνει το ντελουξ η η Δανάη φραπέ??


ΓΕΝΙΚΑ το Ντελουξ ΔΕΝ Δαγκωνει Οικονομικα

Γενικα το Ντελουξ Κερναει Φραπε
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Gravity save your money.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΣΜΟΣΕ.

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΑΤΗ ΜΕΓΑΛΗ.

Πάρε άλλη και συνέχισε να μας ενημερώνεις.

ΣΕ ευχαριστω πολυ φιλε μου

Εγω δεν ξετρελαινομαι για Χριστινα Οσμοσε

απλα κανα 2 μελη μου ειπαν οτι ειναι καλη

Αν εχεις εσυ προσωπικη εμπειρια πες ειτε δημοσια ειτε σε π.μ

Σε ευχαριστω

Καλο βραδυ σε Ολους
 

Motionist

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Gravity save your money.

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΟΣΜΟΣΕ.

ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΠΑΤΗ ΜΕΓΑΛΗ.

Πάρε άλλη και συνέχισε να μας ενημερώνεις.

ΣΕ ευχαριστω πολυ φιλε μου

Εγω δεν ξετρελαινομαι για Χριστινα Οσμοσε

απλα κανα 2 μελη μου ειπαν οτι ειναι καλη

Αν εχεις εσυ προσωπικη εμπειρια πες ειτε δημοσια ειτε σε π.μ

Σε ευχαριστω

Καλο βραδυ σε Ολους
Πρώτα κλείνεις ραντεβού,και από κοντά λέτε για τα έξτρα?
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Μήπως θα έπρεπε οι κριτικές και η ενημέρωση να πάρουν μια πιο συγκεκριμένη μορφή παρόμοια με αυτή του σχολίου που έκανε ο gravitygr? Ακριβής και διακριτικές όπως πρέπει. Με αυτόν τον τρόπο θα αποφέυγαμε παραπλανιτικά σχόλια τύπου "η Χ από το Υ γραφείο είναι φοβερή και πολύ άνετη" που βαράνε κατά καιρούς οι πλέον γνωστοί εμπλεκόμενοι με τα γραφεία. Το νήμα έχει εξελιχθεί σε αρένα διαφίμησης/δυσφίμησης των γραφείων (μεταξύ τους) και γενικών σχολίων που έχουν στόχο να παραπλανούν και να ψαρεύουν πελάτες.
Συμφωνώ . Αυτοί φτιάχνουν την πελατεία κάποιας ή την χαλάνε , ανάλογα με το πόσα γίδια ακολουθούν την δήθεν αληθινή γνώμη τους . Κ μετά εμείς είμαστε προμο .......
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Απο ΝΤΕΛΟΥΞ προτεινω

Νεφελη

Χρυσσανα

Δαναη

Μιλανα

Λυδια

Σαντι - Κικη


Επαγγελματικο Μασαζ + Φραπεδακι Στα σιγουρα με + 20 / 30 Ευρώ .....

για Φουλ - Μπριζολα απο Ντελουξ Δεν γνωριζω Κατι... Δεν νομιζω να την ψηνουν τη μπριζολα εκει..αλλα Δεν παιρνω και Ορκο....
Έχω κάνει με Νεφέλη κ καρίνα . Μέτριο μασάζ , στο άλλο κομμάτι μηχανικός φραπές κ σκέτος . Και ήμουν ευγενικός.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Καλησπέρα, απο deluxe τι προτείνετε? Νεφέλη, Αφροδίτη, καρινα ή Μιλανα?
δυσκολο να πάρεις απόφαση..είναι η μια καλύτερη από την άλλη...
Νεφέλη και καρίνα που έχω πάρει μηχανικός φραπές κ μέτριο μασάζ. Ίσως να πάρω δεύτερη φορά μήπως είναι πιο άνετες .
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Καλησπέρα, απο deluxe τι προτείνετε? Νεφέλη, Αφροδίτη, καρινα ή Μιλανα?

Αν θες να δώσεις προτεραιότητα στο μασάζ, τότε πήγαινε σε καρίνα.
Αν θες σε πιο παιχνίδι, Αφροδίτη.
Αν θες λίγο κι από τα δύο, τότε Νεφέλη.

Δίνουν χέρια και ζητάνε +30 (τα οποία ρίχνεις). Αφροδίτη και νεφέλη πας και για περισσότερα.

Γενικά έχει πέσει "πολύ από τα ίδια" και να πω την αμαρτία μου, έχω πάει στον πάγκο, μιας και η πλειοψηφία της πλειοψηφίας είναι αρπαχτές.

Τέλος να πω κι εγώ την μαλακία μου για την Τέα. ΑΝ οι κοπέλες της είναι στο ίδιο μοτίβο με αυτήν, όσον αφορά το πρόγραμμα, τότε μάγκες δεν ξέρω τι κόλπα κάνετε με άλλα γραφεία αλλά αδυνατώ να κατανοήσω πως γίνεται να κράζετε τα 90 ευρώ.(χαχαχα) Προωπικά την είχα επιλέξει 3-5 φορές και μέχρι εκεί, γιατί οκ όσο να ναι μετά από λίγο βαριέσαι.
Εγώ νομίζω ότι 90 είναι πολλά στο κατ'οικον. Θα έπρεπε να είναι πολύ πιο φθηνό κ να ρίχνουν κ ένα σφουγγάρισμα φεύγοντας. Ίσως να παίρνουν κ καφέ όπως έρχονται να μας κερνάνε . Μην κλαιγεστε άλλο . Οι γυναίκες είναι σπορ για λίγους κ καλούς !!!
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.016
Like
972
Πόντοι
96
Απο ΝΤΕΛΟΥΞ προτεινω
.
Έχω κάνει με Νεφέλη κ καρίνα . Μέτριο μασάζ , στο άλλο κομμάτι μηχανικός φραπές κ σκέτος . Και ήμουν ευγενικός.

μέτριο το μασάζ, μέτριος ο καφές .. αλμυρή η τιμή .. όχι πολύ καλό deal..
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Αντικειμενικά πάντως η Χριστίνα από Οσμοσε είναι αρκετά εντυπωσιακή ( τουλάχιστον σαν φωτογραφια και αυτο το φατσακι το ωραιο). Δεν έχω δοκιμάσει να σας πω την αλήθεια και έχω 2 απωθημένα από οσμοσε αλλα είμαι λίγο τύπος του σίγουρου σε καταστήματα μασαζ με σίγουρα αποτελέσματα.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Χριστίνα από osmose έχω πάρει 3 φορές το 2019. Φουλ προγραμμα στα 120€. Μασάζ κάτω του μετρίου. Μου άρεσε σαν παρουσία και δοκίμαζα μήπως «ξεκλειδώσει», αλλά τελικά δεν..
Πάντως γενικά είναι από τις όμορφες του καταστήματος με συμπεριφορά 3ης κατηγορίας call girl.
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Λουσι από deluxe τι λέει? Αξίζει η δοκιμή?
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Σαν γνήσιος μασαζάκιας Δεν έκατσα ήσυχος Οπότε έκανα δοκιμή με Καρολίνα από Exotic massage καλό μασάζ και μπριζόλα. Δοκίμασα Αναστασία από όσμωση ήτανε ένα μέτριο μασάζ με μπριζόλα στα 120 εντυπωσιακό από Ρωσία δεν μιλάει καλά Ελληνικά μόνο Αγγλικά αλλά είναι πολύ πρόσχαρη Τουλάχιστον έτσι μου έκανε εμένα. Και έκλεισα με Τζένη από Velvet την οποία τυχαία πέτυχα διαθέσιμη συνεννόηση άμεση με το τηλεφωνικό κέντρο έχει διορθωθεί πάρα πολύ η κοπέλα το ζει πραγματικά και δημιουργεί πάρα πολύ ωραίο κλίμα με φραπέ Αυτά προς ώρας συναγωνιστές.
 

MrEco

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
16
Like
2.718
Πόντοι
4.125
Kαλησπερα συναδελφοι.Παρατηρησα ενδιαφερουσα προσθηκη στο Deluxe ονοματι Ελευθερια.Οποιος εχει γνωμη/εμπειρια ας με ενημερωσει εδω η με PM
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Ποιος ξερει εάν μπορούμε να πάρουμε δυο κοπέλες από δύο γραφεία διαφορετικά ταυτόχρονα ; ( 4 χέρια)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom