Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
παιδια,ενδιαφερομαι για ενα καλο μασαζ λογω και καποιων θεματων.καλο ομως.γιαυτο οποιος μπορει ας μου στειλει με π.μ το τλεφωνο της τεας.
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Έχεις κανείς ινφο για τη καινουργια τη ναταλι από Massagejoy?ειναι στο ίδιο στυλ μα τη Μαίρη;στη φωτό φαινετε υπέρπιστολο.πμ οποίος έχει ινφο
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.286
Πόντοι
5.646
Έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από τη Βαλέρια από lux massage.
Έχει γίνει το στανταρακι μου.
Και Ινεσα πολύ οκ και η Χριστίνα αν θέλει κάποιος πιο δυνατές καταστασεις...Σίγουρους φραπέδες χωρίς να και μου Χριστίνα....
Άνετη....
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Εγώ ξέρω ότι ο προμότορας του deluxe, joy, your και πάει λέγοντας με τα πολλά προφίλ μας έχει πρήξει τα αρχίδια... και σίγουρα γράφει και η Τέα εδώ μέσα. Άντε και γαμηθείτε επιτέλους να ηρεμήσουμε

Καλημέρα φίλοι μου , βλέπω χαμός γίνεται , οποία κοπέλα δεν δουλεύει ,deluxe luxx your και joy την κράζουν ασταμάτητα και όποιος πελάτης μηλαει για κοπέλες από άλλα γραφεία τον κράζουν και αυτόν....οι ντελουξαδες και ΣΙΑ ΕΠΕ .... εντάξει φτάνει πια....μπορείς να ανοίξεις ακόμα δεκαπέντε γραφεία με όλη την οικογένεια αν θες .....απλά σταματά να μας ζαλίζεις , έχουμε άποψη και γνώμη για όλες όσες δουλεύουν ...
:truce::truce::truce::truce::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::woldman::ak::ak::ak::ak:

Καλημέρα συναγωνιστές
επειδή έχει ξεφτιλιστεί το πράγμα/τοπίο/θεματολογία
αποκλείεται να είναι η ΤΕΑ αυτή/ αυτός που γράφει έτσι.
εδώ πιθανόν υπάρχει προσωπική κόντρα με τον τύπο και δεν έχει να κάνει ούτε με το γραφείο της ΤΕΑ αυτό ούτε με τις υπηρεσίες της αλλά με γραφείο συγκεκριμένου και πρόμο των γραφείων του που έχουν ενοχληθεί και η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο και σύγκρουση απ'ότι δείχνει έχει να κάνει με την Αφροδίτη και τον προμοτορα η πρώην εργοδότη της.
Μάλλον έχουν πολλά θέματα να λύσουν κ μπλέκουν και Τέα σε αυτό εξακολουθώντας να μπερδεύουν όλους εμάς που διαβάζουμε για άλλους λόγους το τοπικ.
Και επειδή τυγχάνει να είμαι απ'τους ευνοημένους, τακτικούς μόνιμους πελάτες VIP member του γραφείου της νέα,σε καμία περίπτωση αγαπουλης,σε καμία περίπτωση πρόμο της εταιρείας της Τεάς..ας λύσουν τα θέματα τους εργοδότες με πρώην εργαζόμενους τύπου Αφροδίτη και άλλα κοριτσοπουλα που ακόμα έχουν τις φωτογραφίες τους και παραπλανούν το κοινό προωθώντας δικά τους αρπακτικά.
Όσο έχει να κάνει με το θρυλικό κορίτσι του μασάζ Τέα, γνωρίζω ότι ούτε Facebook page έχει, ούτε προφίλ εδώ μέσα έχει, ούτε ψευτο πρόμο χρειάζεται από κανέναν μας. Είναι κατηγορία, ενοχλεί εργοδότες και μόνο αυτό, και έχει τεράστιο φαν κλαμπ λόγω υπηρεσιών και γαμαει ότι κ να κάνει η τύπισσα.
Απλά η γκόμενα γελάει με την κατάσταση που όλοι εμείς της μεταφέρουμε όταν επικοινωνούμε μαζί της.
Μαζί μας είναι με τον φίλο/ πελάτη και αυτό είναι προνόμιο της.

Πάμε όμως τώρα σε άλλη μια πρόμο κριτική..
Γιατί αυτό είναι το θέμα μας..

Μασάζ με την Αμαρυλλίδα από το γραφείο της ΤΕΑ
Πρώην Ολυμπία.22 amateur
Μασάζ άνω του μετρίου. Σωστές πιέσεις, εμφάνιση call girl, ερωτική,πληθωρική το στήθος τεράστιο φυσικό, κιλά παραπάνω στην περιοχή της κοιλιάς, πόδια υπέροχα έκανε δουλίτσα, στόμα πίπα και χύσιμο ακα.εξτρα πληρωμή;;; Στο κάνω δώρο μου λέει εντολή της θεάς.
Τελειώνω την πρώτη.. πάω στο μπάνιο κ ξανά μπουκαρει δεύτερο γύρο έπεσε με τα μούτρα... Δεν άντεξα. Πληρωμή;;
Εδώ γελάμε..
Μασάζ κ παρελκόμενα με υπονοούμενα για φουλ την επόμενη φορά.. γιατί γουστάρει...
Έκατσε δύο ώρες, ήπιαμε το κρασί μας, κουβέντα Φούλ καύλα να μιλάμε κ να τον έχει πιπίλα..
Τι πληρώνω τελικά..;;;
Μόνο το μασάζ μου λέει..
Έμεινα.. της έδωσα για δύο ώρες 100€ όπως είναι όλες οι τιμές δηλαδή όλων των γραφείων.. και της έδωσα στα βυζιά ένα 20€ αν και υπήρχε άρνηση δώρο όχι κ η Τέα είπε όχι μη...το πήρε.
Ίσως επειδή είμαι σταθερός πελάτης υπάρχει άλλη αντιμετώπιση αλλά δεν το πιστεύω.
Η Τέα είναι επαγγελματίας .
Κάντε μασάζ και γράψτε κριτικές ορίτζιναλ απ'όλα τα γραφεία και ας τα βρουν οι των γραφείων εργοδότες Με Αφροδίτη και οποίες άλλες να σταματήσει η κόντρα γιατί ότι γράφετε την βαφτίζουν Τέα εδώ μέσα..
Περιμένω κριτικές από πραγματικούς αθλητές του σπορ και νέο αίμα .
Τίποτα προσωπικό για να ξεκαθαρίσω την θέση μου... εάν έβλεπα προμότορα από άλλο γραφείο θα έκραζα και εκείνον. Προσωπικά θα πάρω κοπέλα από όλα τα γραφεία εάν μου αρέσει αλλά ρε φίλε και εσύ ρε Spartiati που έχω πάρει και το μέρος σου πριν λίγο καιρό δεν βλέπετε ότι βγαίνουν κάποιοι τύποι και παραπληροφορούν τον κόσμο ενώ χαλάμε τόσο χρήμα; Τι προσωπικό να έχω στα αρχίδια μου εμένα γίνεται προσωπικό από την στιγμή που μπαίνουν οι προμότορες και λένε τα δικά τους.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Εγώ ξέρω ότι ο προμότορας του deluxe, joy, your και πάει λέγοντας με τα πολλά προφίλ μας έχει πρήξει τα αρχίδια... και σίγουρα γράφει και η Τέα εδώ μέσα. Άντε και γαμηθείτε επιτέλους να ηρεμήσουμε

Καλημέρα φίλοι μου , βλέπω χαμός γίνεται , οποία κοπέλα δεν δουλεύει ,deluxe luxx your και joy την κράζουν ασταμάτητα και όποιος πελάτης μηλαει για κοπέλες από άλλα γραφεία τον κράζουν και αυτόν....οι ντελουξαδες και ΣΙΑ ΕΠΕ .... εντάξει φτάνει πια....μπορείς να ανοίξεις ακόμα δεκαπέντε γραφεία με όλη την οικογένεια αν θες .....απλά σταματά να μας ζαλίζεις , έχουμε άποψη και γνώμη για όλες όσες δουλεύουν ...
:truce::truce::truce::truce::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::orchestra::woldman::ak::ak::ak::ak:

Καλημέρα συναγωνιστές
επειδή έχει ξεφτιλιστεί το πράγμα/τοπίο/θεματολογία
αποκλείεται να είναι η ΤΕΑ αυτή/ αυτός που γράφει έτσι.
εδώ πιθανόν υπάρχει προσωπική κόντρα με τον τύπο και δεν έχει να κάνει ούτε με το γραφείο της ΤΕΑ αυτό ούτε με τις υπηρεσίες της αλλά με γραφείο συγκεκριμένου και πρόμο των γραφείων του που έχουν ενοχληθεί και η παραπληροφόρηση πάει σύννεφο και σύγκρουση απ'ότι δείχνει έχει να κάνει με την Αφροδίτη και τον προμοτορα η πρώην εργοδότη της.
Μάλλον έχουν πολλά θέματα να λύσουν κ μπλέκουν και Τέα σε αυτό εξακολουθώντας να μπερδεύουν όλους εμάς που διαβάζουμε για άλλους λόγους το τοπικ.
Και επειδή τυγχάνει να είμαι απ'τους ευνοημένους, τακτικούς μόνιμους πελάτες VIP member του γραφείου της νέα,σε καμία περίπτωση αγαπουλης,σε καμία περίπτωση πρόμο της εταιρείας της Τεάς..ας λύσουν τα θέματα τους εργοδότες με πρώην εργαζόμενους τύπου Αφροδίτη και άλλα κοριτσοπουλα που ακόμα έχουν τις φωτογραφίες τους και παραπλανούν το κοινό προωθώντας δικά τους αρπακτικά.
Όσο έχει να κάνει με το θρυλικό κορίτσι του μασάζ Τέα, γνωρίζω ότι ούτε Facebook page έχει, ούτε προφίλ εδώ μέσα έχει, ούτε ψευτο πρόμο χρειάζεται από κανέναν μας. Είναι κατηγορία, ενοχλεί εργοδότες και μόνο αυτό, και έχει τεράστιο φαν κλαμπ λόγω υπηρεσιών και γαμαει ότι κ να κάνει η τύπισσα.
Απλά η γκόμενα γελάει με την κατάσταση που όλοι εμείς της μεταφέρουμε όταν επικοινωνούμε μαζί της.
Μαζί μας είναι με τον φίλο/ πελάτη και αυτό είναι προνόμιο της.

Πάμε όμως τώρα σε άλλη μια πρόμο κριτική..
Γιατί αυτό είναι το θέμα μας..

Μασάζ με την Αμαρυλλίδα από το γραφείο της ΤΕΑ
Πρώην Ολυμπία.22 amateur
Μασάζ άνω του μετρίου. Σωστές πιέσεις, εμφάνιση call girl, ερωτική,πληθωρική το στήθος τεράστιο φυσικό, κιλά παραπάνω στην περιοχή της κοιλιάς, πόδια υπέροχα έκανε δουλίτσα, στόμα πίπα και χύσιμο ακα.εξτρα πληρωμή;;; Στο κάνω δώρο μου λέει εντολή της θεάς.
Τελειώνω την πρώτη.. πάω στο μπάνιο κ ξανά μπουκαρει δεύτερο γύρο έπεσε με τα μούτρα... Δεν άντεξα. Πληρωμή;;
Εδώ γελάμε..
Μασάζ κ παρελκόμενα με υπονοούμενα για φουλ την επόμενη φορά.. γιατί γουστάρει...
Έκατσε δύο ώρες, ήπιαμε το κρασί μας, κουβέντα Φούλ καύλα να μιλάμε κ να τον έχει πιπίλα..
Τι πληρώνω τελικά..;;;
Μόνο το μασάζ μου λέει..
Έμεινα.. της έδωσα για δύο ώρες 100€ όπως είναι όλες οι τιμές δηλαδή όλων των γραφείων.. και της έδωσα στα βυζιά ένα 20€ αν και υπήρχε άρνηση δώρο όχι κ η Τέα είπε όχι μη...το πήρε.
Ίσως επειδή είμαι σταθερός πελάτης υπάρχει άλλη αντιμετώπιση αλλά δεν το πιστεύω.
Η Τέα είναι επαγγελματίας .
Κάντε μασάζ και γράψτε κριτικές ορίτζιναλ απ'όλα τα γραφεία και ας τα βρουν οι των γραφείων εργοδότες Με Αφροδίτη και οποίες άλλες να σταματήσει η κόντρα γιατί ότι γράφετε την βαφτίζουν Τέα εδώ μέσα..
Περιμένω κριτικές από πραγματικούς αθλητές του σπορ και νέο αίμα .
Τίποτα προσωπικό για να ξεκαθαρίσω την θέση μου... εάν έβλεπα προμότορα από άλλο γραφείο θα έκραζα και εκείνον. Προσωπικά θα πάρω κοπέλα από όλα τα γραφεία εάν μου αρέσει αλλά ρε φίλε και εσύ ρε Spartiati που έχω πάρει και το μέρος σου πριν λίγο καιρό δεν βλέπετε ότι βγαίνουν κάποιοι τύποι και παραπληροφορούν τον κόσμο ενώ χαλάμε τόσο χρήμα; Τι προσωπικό να έχω στα αρχίδια μου εμένα γίνεται προσωπικό από την στιγμή που μπαίνουν οι προμότορες και λένε τα δικά τους.

Συμφωνώ πολύ φίλε μου , το έχουν ξεφτίλισει πια οι προμοτορες , δίκιο έχεις ...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.080
Κριτικές
191
Like
51.923
Πόντοι
41.443
Προσωπικη μου αποψη για τις ΤΙΜΕΣ στο Μασαζ Στο Σπιτι

60 Ευρω για μια ωρα μασαζ με εκτονωση χερι

80 Ευρω για μια ωρα μασαζ με εκτονωση Καλαμακι

100 Ευρω για μια ωρα μασαζ + Φουλ

ΛΑΘΟΣ!

Απο τη στιγμή που βρίσκεις καλό μασάζ (ΜΟΝΟ) στα 30 ευρώ, και μιλάω για λίγο ψαγμένους τωρα, η τιμή μασάζ και εκτόνωση με χέρι θα έπρεπε να είναι μαξ στα 40 ευρώ, όχι 60...

Άντε 50αρικο με στοματικό. Τι 80 ; Με 80 βρίσκεις αξιόλογες περιπτώσεις και περνάς σούπερ με όλο το πακέτο μέσα...:2funny:

Με απλή λογική σκέψου ότι με 60 ευρώ βρίσκεις σεξ 2 φορές με αξιόλογες περιπτώσεις και είμαι σχεδόν βέβαιος καλύτερα επίπεδα μασάζ από ορισμένες που διαφημίζονται...

Όποιος δίνει 90 ευρώ για να του τον παίξει απλά η άλλη είναι για γέλια ή δεν έχει αίσθηση της πραγματικότητας...
[*]


το σωστοτερο ποστ που γραφτηκε εδω και δεκαδες σελιδες.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Καλά ορισμένοι εδώ μέσα το τέρματισατε . Ούτε Ιτέα είμαι και προφανώς ούτε η Αφροδίτη είμαι. Έχω γράψει κριτική για πολλές κοπέλες και όχι μόνο για Αφροδίτη τεα και του γραφείου της. και εδώ που τα λέμε ρε μάγκες ορισμένοι λέτε ότι η Αφροδίτη δεν κάνει ούτε εξτρά θέλετε να έχει και λογαριασμό στο μπού ριίστε σοβαροί ; Τελικά αποφασίστε είμαι Ιτέα είμαι η Αφροδίτη είμαι promo κάποιου γραφείου να ξέρω και εγώ δηλαδή. Το θέμα το προσωπικό από ότι καταλαβαίνω έχεις ξεκινήσει με τον τύπο που έχει το deluxe ο οποίος βγαίνει και κράζει δύο κοπέλες οι οποίες ήταν στο μαγαζάκι του και όσο ήταν εκεί ήταν και θεές. Τώρα λοιπόν όποιος λέει την αλήθεια και δεν εκθειάζει τον deluxe Άκη του και δεν συμφωνεί με τις τρομοκρατικές του εδώ μέσα είναι η Αφροδίτη και Ιτέα. καλό θα ήταν να αφαιρέσει τις φωτογραφίες των κοριτσιών που ο ίδιος κράζει γιατί αν είναι έτσι όπως τα λέει κακώς το δικό του γραφείο κάνουνε. Έτσι και αλλιώς όλοι ξέρουμε ότι δεν δουλεύουν πλέον για αυτόν.
 

Blackboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2020
Μηνύματα
79
Like
81
Πόντοι
0
Και στην τελική ότι και να γράφω εγώ ή ότι και να γράφει ο promo τώρα στου deluxe και ο κάθε ένας που θα συμφωνήσει μαζί του από δεύτερο δικό του προφίλ γιατί κάνει και αυτό ανοίγει κουβέντα με δύο-τρία προφίλ τα οποία τα έχει και τα δύο τρία Ο ίδιος. στην τελική όλοι ξέρουν και τι γίνεται και τι παίζει άρα ότι και να λέει τα α****** γλύφει
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ινεσα για δεύτερη φορά απόψε...
Ήμουν ανάμεσα σε Χριστίνα και Ινεσα.Απλα προτίμησα κάποια που την είχα πάρει ξανά...
Χαλαρωτικό μασαζακι για μια ώρα plus...Στο τέλος φραπεδιά.

Ινέσα και Χριστίνα από ποιό γραφείο?
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
ρε μαγγες δεν φιλοτιμηθηκε κανενας να μου δωσει το τηλεφωνο της ΤΕΑΣ?τοσο δυσκολο?δεν ειμαι νταβατζακος ουτε προμοτορας.
 

Blackprince.

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2018
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Παρακολουθώ το νήμα εδώ και 7-8 χρόνια...με προηγούμενο λογαριασμό που κλειδώθηκε και με αυτόν... Καταρχήν είμαι λάτρης του σπορ και ας έχει το κόστος του...πρέπει να πω ένα ευχαριστώ για την βοήθεια σε κάποια άτομα...πχ.gravity .... Γιατί έχω γλυτώσει και χρόνο και χρήμα.... Φολες...φυσικά και έχω φάει...από Νοεμβρίο μέχρι τώρα έχω κάνει τα εξής ραντεβού... Vip anna2-ελλη , deluxe..Δανάη ...osmose βικτωρια-νικη-αντζελινα joy μαρια- Αγγελική 2? Και πρόσφατα αμμαρυλις η Ολυμπία από Τεα..σχόλια είναι πολλά που μπορώ να κάνω,αλλά άλλη φορά...έχω 3-4 κορίτσια από αλλα γραφεία που θέλω να δω και σίγουρα θα ξαναδώ 2-3 από αυτά που αναφερα ποιο πριν... ευχαριστώ για την βοήθεια που έχω πάρει ....όσο ποιο καθαρά τα σχόλια τόσο καλύτερα θα περνάμε παιδιά και το κυριότερο θα γλιτώσουμε ευρώ...
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.825
Like
411
Πόντοι
36
ρε μαγγες δεν φιλοτιμηθηκε κανενας να μου δωσει το τηλεφωνο της ΤΕΑΣ?τοσο δυσκολο?δεν ειμαι νταβατζακος ουτε προμοτορας.

..μα και εσυ.... φορα παρτιδα ειναι... ;)
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
ρε μαγγες δεν φιλοτιμηθηκε κανενας να μου δωσει το τηλεφωνο της ΤΕΑΣ?τοσο δυσκολο?δεν ειμαι νταβατζακος ουτε προμοτορας.
φίλε και εγώ σε είχα ρωτήσει κάτι στο παρελθόν αλλά δε φιλοτιμηθηκες δυστυχώς..
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Ινεσα για δεύτερη φορά απόψε...
Ήμουν ανάμεσα σε Χριστίνα και Ινεσα.Απλα προτίμησα κάποια που την είχα πάρει ξανά...
Χαλαρωτικό μασαζακι για μια ώρα plus...Στο τέλος φραπεδιά.

Ινέσα και Χριστίνα από ποιό γραφείο?
απο massagelux είναι φίλε..εγώ είμαι βαλεριακιας βεβαια...δυνατό χαρτί και η λαουρα από το γραφείο αυτό...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Καλησπέρες, πήρα Ευγενία από velvet, εντάξει δεν είναι κ τόσο ωραία όπως είπαν διάφοροι εδώ.
Είναι αρκετά γεμάτουλα, αλλά κατά τα άλλα πολύ καλά με χέρι κ όχι μόνο...
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
360
Like
1.981
Πόντοι
201
Καλησπέρες, πήρα Ευγενία από velvet, εντάξει δεν είναι κ τόσο ωραία όπως είπαν διάφοροι εδώ.
Είναι αρκετά γεμάτουλα, αλλά κατά τα άλλα πολύ καλά με χέρι κ όχι μόνο...
ούτε εμένα μου φαινόταν καλή από την φωτογραφία και δεν την πήρα...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Καλησπέρες, πήρα Ευγενία από velvet, εντάξει δεν είναι κ τόσο ωραία όπως είπαν διάφοροι εδώ.
Είναι αρκετά γεμάτουλα, αλλά κατά τα άλλα πολύ καλά με χέρι κ όχι μόνο...
ούτε εμένα μου φαινόταν καλή από την φωτογραφία και δεν την πήρα...
ωραία δεν τη λες, αλλά κατά τα άλλα είναι καλή!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom