Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.912
Κριτικές
16
Like
14.758
Πόντοι
6.515
Καλημέρα σε όλους.

Πρώτη συνάντηση με την Τεα προχτες που προσπαθούσα καιρό. Εξαιρετικά τυπική στα μηνύματα και επιβεβαίωση απο μεριάς της μερικές ώρες πριν (γιατι το είχαμε κλείσει μέρες πριν για να είναι ελεύθερη την ώρα που με βόλευε).

Δεν θέλω να μακρηγορήσω. Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική!

Καταρχην σε ότι αφορά το social κομμάτι μιλήσαμε κάμποσο και σε έκανε να νιώθεις άνετα σαν να μιλάς με φίλη σου. Σε οτι αφορά το μασάζ, απλά εξαιρετικό. Αυτο που μου άρεσε περισσότερο ήταν οτι δεν ειναι το "κλασσικό¨ μασαζ που θα σου κάνει κάποια (ανεξάρτητα με το αν ξέρει ή οχι) πρώτα πλάτη, μετα αριστερο πόδι, μετά δεξί πόδι, κλπ. Ηταν παντού κάθε στιγμή. Πανω, κάτω, αριστερά δεξια να μην ξέρεις τί θα κάνει μετα. Στο δευτερο μέρος, εκεί και αν το απογείωσε. Περιποίηση παντού με ταυτόχρονο μασάζ/χάδια.

Θα ξαναβρεθώ μαζί της σίγουρα.

Καλημέρα συνάντηση με την Τεα προχτες .
Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική! Η Κοπέλα το εχει και προσπαθεί να σε κανει να νοιώσεις βασιλιας .... δεν κολώνει σε τίποτα
πολυ καλό ολο το πρόγραμμα , καποιοι γράφουν για sex κλπ κλπ ... εγω τυγχάνει να την ξέρω αρκετό καιρό ποτε μα ποτέ δεν εχει
τυχει να δώσει κατι παραπάνω , αρα δεν ξέρω για αυτά που γράφονται κατα ποσο αληθευουν η οχι ..
Για εμενα παντα... οτι καλύτερο σε κομματι υπηρεσιων .....

..επομενος???
ποιος εχει τωρα, σημερα, σειρα????

:coffee:
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Την Τεα δεν την έχω πάρει ποτέ, αλλά από όσα διαβάζω είναι φως - φανάρι πως αυτος που πεταχτηκε σαν πουτσα ξαφνικα να τη βριζει και να λεει πως εχει καποιο νοσημα ειναι απο γραφειο.
Τωρα οτι καποιοι μπορει να την προμοταρουν, δεν με ενοχλει τοσο, γιατι πολλα μελη φευγουν ικανοποιημενα , διαφορετικα θα υπηρχαν πολλες αντικρουομενες αποψεις.
Και για να δουλευει μονη της πλεον, σημαινει οτι εχει πελατεια.

Δεν αντεχω τους προμοτορες σε κατι ξεπεταδικα τυπου vip, που ο πρωτος κακομοιρης που θα παρακινηθει να δοκιμασει θα φαει φολα.
Στα δε νηματα των call girls, εκει κανει μπαμ, με τις γατουλες, τις νεραϊδουλες, τις πριγκιπισσες, που αποδεικνυονται κομοδινα ολκης.

Παρολο που απεχω λογο καταστασης απο το αθλημα θα συμφωνησω και θα προσθεσω πως αν ισχυε το οτι η τεα εχει καποιο νοσημα τοτε σιγουρα το μισο bourdela που εχει βρεθει μαζι της θα το ειχε αρπαξει εγω παντως δηλωνω καθαρος και εξακολουθω να λεω πως ολα ειναι γουστα κ υποκειμενικα

Φιλικα παντα
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
569
Like
844
Πόντοι
86
γεια σας παιδια.η φωτεινη απο μιχαλακοπουλου 179 ξερετε που δουλευει?οι κοπελες που δουλευουν?καλες γιορτες σε ολους.
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
784
Πόντοι
96
Την Τεα δεν την έχω πάρει ποτέ, αλλά από όσα διαβάζω είναι φως - φανάρι πως αυτος που πεταχτηκε σαν πουτσα ξαφνικα να τη βριζει και να λεει πως εχει καποιο νοσημα ειναι απο γραφειο.
Τωρα οτι καποιοι μπορει να την προμοταρουν, δεν με ενοχλει τοσο, γιατι πολλα μελη φευγουν ικανοποιημενα , διαφορετικα θα υπηρχαν πολλες αντικρουομενες αποψεις.
Και για να δουλευει μονη της πλεον, σημαινει οτι εχει πελατεια.

Δεν αντεχω τους προμοτορες σε κατι ξεπεταδικα τυπου vip, που ο πρωτος κακομοιρης που θα παρακινηθει να δοκιμασει θα φαει φολα.
Στα δε νηματα των call girls, εκει κανει μπαμ, με τις γατουλες, τις νεραϊδουλες, τις πριγκιπισσες, που αποδεικνυονται κομοδινα ολκης.

Παρολο που απεχω λογο καταστασης απο το αθλημα θα συμφωνησω και θα προσθεσω πως αν ισχυε το οτι η τεα εχει καποιο νοσημα τοτε σιγουρα το μισο bourdela που εχει βρεθει μαζι της θα το ειχε αρπαξει εγω παντως δηλωνω καθαρος και εξακολουθω να λεω πως ολα ειναι γουστα κ υποκειμενικα

Φιλικα παντα


Ρε παιδια, ρε παιδια... τι νοσημα? Τεριδονα? Αφου δεν παει παραπερα απο εκτονωση η κοπελα...

Και για να παρουμε λιγο τα ισα μας, το admin τι κανει? εχουμε πηξει στα γραφεια που καλα, πουλανε ονοματα με το κιλο καθε μερα απο οτι καινουργιο φερουν, πετανε ομως και λασπη με λυσσα σε οποια νομιζουν οτι τους φταιει! Δε γινεται να τους μαζεψουμε λιγο?

Σημ. Ημουν ο πρωτος που εμαθε οτι η Τεα εφυγε απο ολα τα γραφεια και ειναι σολο, οταν μου το ειπε, την ειδοποιησα για το τι θα ερθει απο τα παπαγαλακια, το εχουμε δει το στορυ εμεις που δεν ειμαστε ολη μερα στο site, εσεις που κανετε το admin δε τα βλεπετε?
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.506
Κριτικές
2
Like
1.410
Πόντοι
216
Πηρα χριστιαννα απο lux.ειναι η ιδια που δουλευε στο deluxe που ρωταγανε καποιοι πριν καιρο.ειναι η δευτερη φορα που εκανα μαζι τηςκαι απο παλια εμεινα ικανοποιημενος.η κοπελα πραγματικα ειναι εξαιρετικη κι εχει ολο το πακετο θα ελεγα και.απο θεμα εμφανισης και απο επιπεδο στο social.ευγενικη,εχει ταλεντο στο μασαζ, πολυ καλες πιεσεις με καλο ρυθμο που με απογειωσαν προσωπικα.συνιστω ανπιφυλακτα ..
καλα μασαζ και καλες γιορτες συναγωνιστες!
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Πηρα χριστιαννα απο lux.ειναι η ιδια που δουλευε στο deluxe που ρωταγανε καποιοι πριν καιρο.ειναι η δευτερη φορα που εκανα μαζι τηςκαι απο παλια εμεινα ικανοποιημενος.η κοπελα πραγματικα ειναι εξαιρετικη κι εχει ολο το πακετο θα ελεγα και.απο θεμα εμφανισης και απο επιπεδο στο social.ευγενικη,εχει ταλεντο στο μασαζ, πολυ καλες πιεσεις με καλο ρυθμο που με απογειωσαν προσωπικα.συνιστω ανπιφυλακτα ..
καλα μασαζ και καλες γιορτες συναγωνιστες!
φραπές η καλαμακι
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Πηρα χριστιαννα απο lux.ειναι η ιδια που δουλευε στο deluxe που ρωταγανε καποιοι πριν καιρο.ειναι η δευτερη φορα που εκανα μαζι τηςκαι απο παλια εμεινα ικανοποιημενος.η κοπελα πραγματικα ειναι εξαιρετικη κι εχει ολο το πακετο θα ελεγα και.απο θεμα εμφανισης και απο επιπεδο στο social.ευγενικη,εχει ταλεντο στο μασαζ, πολυ καλες πιεσεις με καλο ρυθμο που με απογειωσαν προσωπικα.συνιστω ανπιφυλακτα ..
καλα μασαζ και καλες γιορτες συναγωνιστες!
εμένα μου είχε βγεί αγγούρι φίλε και ο.κ το δεύτερο μέρος είναι και θέμα χημείας αλλά απο μασάζ τουλάχιστον είναι μακριά νυχτωμένη,κρίμα γιατί έχει καλούτσικη εμφάνιση.
 

YIANNIS1967

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1
Κριτικές
1
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα,τα γραφεία κατ οίκον δουλεύουν τώρα με το lockdown;
Γιατί πήρα velvet και μου είπαν ότι είναι σε αναστολή...
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.506
Κριτικές
2
Like
1.410
Πόντοι
216
Πηρα χριστιαννα απο lux.ειναι η ιδια που δουλευε στο deluxe που ρωταγανε καποιοι πριν καιρο.ειναι η δευτερη φορα που εκανα μαζι τηςκαι απο παλια εμεινα ικανοποιημενος.η κοπελα πραγματικα ειναι εξαιρετικη κι εχει ολο το πακετο θα ελεγα και.απο θεμα εμφανισης και απο επιπεδο στο social.ευγενικη,εχει ταλεντο στο μασαζ, πολυ καλες πιεσεις με καλο ρυθμο που με απογειωσαν προσωπικα.συνιστω ανπιφυλακτα ..
καλα μασαζ και καλες γιορτες συναγωνιστες!
φραπές η καλαμακι
φραπες
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.506
Κριτικές
2
Like
1.410
Πόντοι
216
Πηρα χριστιαννα απο lux.ειναι η ιδια που δουλευε στο deluxe που ρωταγανε καποιοι πριν καιρο.ειναι η δευτερη φορα που εκανα μαζι τηςκαι απο παλια εμεινα ικανοποιημενος.η κοπελα πραγματικα ειναι εξαιρετικη κι εχει ολο το πακετο θα ελεγα και.απο θεμα εμφανισης και απο επιπεδο στο social.ευγενικη,εχει ταλεντο στο μασαζ, πολυ καλες πιεσεις με καλο ρυθμο που με απογειωσαν προσωπικα.συνιστω ανπιφυλακτα ..
καλα μασαζ και καλες γιορτες συναγωνιστες!
εμένα μου είχε βγεί αγγούρι φίλε και ο.κ το δεύτερο μέρος είναι και θέμα χημείας αλλά απο μασάζ τουλάχιστον είναι μακριά νυχτωμένη,κρίμα γιατί έχει καλούτσικη εμφάνιση.
σαφως φιλε το χω παθει κι εγω με αλλες κοπελες που σε αλλους εκαναν εξτρα κι εγω δεν..ειναι και θεμα χημειας ..
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Η σαββατιατικη επίσκεψη της Βαλέριας από lux με αναστάτωσε αρκετά....
Σήμερα παίχτηκε δεύτερη επίσκεψη της σε ξενοδοχείο αυτή τη φορα....
Μασάζ πολύ καλό για χαλάρωση και συνέχεια από την άλλη πλευρά με ευχάριστο τέλος...
Πάει να γίνει στανταρακι μου....
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Μμμμ τι στο καλό....
Ένα νήμα να ανταλλάζουμε απόψεις για λαδοκορες κατοίκων είχαμε και έχει γίνει το διαφημιστικό σποτ της τεα....

Ας προσφερουν και οι υπολοιπες τις υπηρεσιες της ρε φιλε, τι να κανουμε?
Ειναι αστειο να τσιμπας στα προφιλ των γραφειων που ξαφνικα την θαβουν και να σε ενοχλει η θετικη κριτικη καποιου που την εχει δοκιμασει!
Διαβαζω 3-4 που λενε οτι ΔΕΝ εχουν παρει, αλλα μας προτρεπουν να μην παρουμε και μεις... αυτοι για σενα, βοηθουν την ενημερωση?

Τελος παντων, η λυσσα που τους εχει πιασει δεν εχει να κανει με την κοπελα, αλλα ουσιαστικα δειχνει στις υπολοιπες τι θα παθουν αν βγουν απ το μαντρι! Γιατι αυτο που τους πονα ειναι πως δεν τους τα ακουμπαει και πλεον ειναι μονη της.

Να μην ξεχασω πως πλεον ειναι φτηνοτερη, μιας και δεν πληρωνουμε το γραφειο, οποτε, τι ακριβως μας χαλαει?

Να ξεκαθαρίσω ότι την Τέα δεν την έχω πάρει οπότε δεν ξέρω τίποτα ούτε για την εμφάνιση ούτε για τις υπηρεσίες της από πρώτο χέρι. Μόνο ότι μου έχουν πει τα υπόλοιπα μέλη. Πάντως της έστειλα μήνυμα και μου έστειλε τις τιμές της και δεν είναι φθηνότερη από τα γραφεία. Ζητάει 60 για 1 ώρα και 80 για 1,5 ώρα. Για έξτρα περιποίηση +30. Άρα για 1 ώρα πας στα 90 Ευρώ. Επίσης οι έξτρα υπηρεσίες όπως είναι το μπάνιο και το ξύρισμα γεννητικών οργάνων είναι δωρεάν αλλά στο πρόγραμμα της 1,5 ώρας για υπάρχει χρόνος όπως λέει. Λογικό αυτό που λέει για το χρόνο αλλά αυτό σημαίνει ότι για να τις απολαύσεις αυτές τις υπηρεσίες με έξτρα περιποίηση είσαι στα 110 Ευρώ.
Δεν την κατακρίνω. Καλά κάνει και ζητάει όσα θέλει να ζητήσει. Ελεύθερη αγορά έχουμε. Αλλά φθηνότερη από τα γραφεία δεν είναι. Απλά πλέον όλα τα λεφτά καταλήγουν σ' αυτήν και όχι στα γραφεία.
Προσωπικά σκέφτομαι να τη δοκιμάσω κάποια στιγμή για να διαπιστώσω αν είναι τόσο καλή όσο λένε.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
Μμμμ τι στο καλό....
Ένα νήμα να ανταλλάζουμε απόψεις για λαδοκορες κατοίκων είχαμε και έχει γίνει το διαφημιστικό σποτ της τεα....

Ας προσφερουν και οι υπολοιπες τις υπηρεσιες της ρε φιλε, τι να κανουμε?
Ειναι αστειο να τσιμπας στα προφιλ των γραφειων που ξαφνικα την θαβουν και να σε ενοχλει η θετικη κριτικη καποιου που την εχει δοκιμασει!
Διαβαζω 3-4 που λενε οτι ΔΕΝ εχουν παρει, αλλα μας προτρεπουν να μην παρουμε και μεις... αυτοι για σενα, βοηθουν την ενημερωση?

Τελος παντων, η λυσσα που τους εχει πιασει δεν εχει να κανει με την κοπελα, αλλα ουσιαστικα δειχνει στις υπολοιπες τι θα παθουν αν βγουν απ το μαντρι! Γιατι αυτο που τους πονα ειναι πως δεν τους τα ακουμπαει και πλεον ειναι μονη της.

Να μην ξεχασω πως πλεον ειναι φτηνοτερη, μιας και δεν πληρωνουμε το γραφειο, οποτε, τι ακριβως μας χαλαει?

Να ξεκαθαρίσω ότι την Τέα δεν την έχω πάρει οπότε δεν ξέρω τίποτα ούτε για την εμφάνιση ούτε για τις υπηρεσίες της από πρώτο χέρι. Μόνο ότι μου έχουν πει τα υπόλοιπα μέλη. Πάντως της έστειλα μήνυμα και μου έστειλε τις τιμές της και δεν είναι φθηνότερη από τα γραφεία. Ζητάει 60 για 1 ώρα και 80 για 1,5 ώρα. Για έξτρα περιποίηση +30. Άρα για 1 ώρα πας στα 90 Ευρώ. Επίσης οι έξτρα υπηρεσίες όπως είναι το μπάνιο και το ξύρισμα γεννητικών οργάνων είναι δωρεάν αλλά στο πρόγραμμα της 1,5 ώρας για υπάρχει χρόνος όπως λέει. Λογικό αυτό που λέει για το χρόνο αλλά αυτό σημαίνει ότι για να τις απολαύσεις αυτές τις υπηρεσίες με έξτρα περιποίηση είσαι στα 110 Ευρώ.
Δεν την κατακρίνω. Καλά κάνει και ζητάει όσα θέλει να ζητήσει. Ελεύθερη αγορά έχουμε. Αλλά φθηνότερη από τα γραφεία δεν είναι. Απλά πλέον όλα τα λεφτά καταλήγουν σ' αυτήν και όχι στα γραφεία.
Προσωπικά σκέφτομαι να τη δοκιμάσω κάποια στιγμή για να διαπιστώσω αν είναι τόσο καλή όσο λένε.

Με πρόλαβες, ήμουν έτοιμος να δώσω τιμοκατάλογο.. Να μην ξεχνάμε ότι οι περισσότεροι δεν θα την φωνάζαμε σπίτι μας. Και όπως είπε ο συνάδελφος ¨ολοκληρωμένο πακέτο" μόνο στην μιαμιση ώρα τουλάχιστον. Σούμα λοιπόν 110 + χοτελι περίπου 140 έουρα. Χωρίς να υπάρχει γραφείο!

Δεν περιγράφω άλλο...
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Έτοιμος για Τέα ήμουν κι εγώ αλλά διάβασα αυτά για τις τιμές τώρα και είναι πραγματικά για γέλια η κοπέλα και για κλάματα εμείς...

140€ χωρίς το νταβατζιλίκι του γραφείου...

Ερχόμαστε Τέα!!!!!!!

Ούτε με δικό της χώρο δε θα έστεκαν τα 80+30 για 90 λεπτά!!!!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Έτοιμος για Τέα ήμουν κι εγώ αλλά διάβασα αυτά για τις τιμές τώρα και είναι πραγματικά για γέλια η κοπέλα και για κλάματα εμείς...


140€ χωρίς το νταβατζιλίκι του γραφείου...

Ερχόμαστε Τέα!!!!!!!

Ούτε με δικό της χώρο δε θα έστεκαν τα 80+30 για 90 λεπτά!!!!!
σωστος οταν ειχε δικο της χωρο με 50 το εκανε τωρα θελει 110.
Γελαει ο κοσμος !!!!
Μ αρεσει που γραφανε οι προμοτορες οτι τωρα που θα ναι μονη της θα κανει καλυτερες τιμες .

 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Έτοιμος για Τέα ήμουν κι εγώ αλλά διάβασα αυτά για τις τιμές τώρα και είναι πραγματικά για γέλια η κοπέλα και για κλάματα εμείς...


140€ χωρίς το νταβατζιλίκι του γραφείου...

Ερχόμαστε Τέα!!!!!!!

Ούτε με δικό της χώρο δε θα έστεκαν τα 80+30 για 90 λεπτά!!!!!
σωστος οταν ειχε δικο της χωρο με 50 το εκανε τωρα θελει 110.
Γελαει ο κοσμος !!!!
Μ αρεσει που γραφανε οι προμοτορες οτι τωρα που θα ναι μονη της θα κανει καλυτερες τιμες .
ΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ Η ΤΕΑ ΕΙΝΑΙ ΛΑΜΟΓΙΟΠΡΟΤΑΘΛΗΤΡΙΑ.ΣΙΓΑ ΜΗ ΓΑΜΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΡΩΜΟΥΣΑ.ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΜΟΥΡΛΗ:vomit::vomit::vomit:
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.162
Πόντοι
5.595
Καλα, τωρα ειδα τις τιμες της Τεα. Τι λετε ρε, που ζειτε; αντε γ@μηθειτε που βγηκατε και ειπατε οτι θα ειναι φθηνοτερη κι απο γραφειο.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Έτοιμος για Τέα ήμουν κι εγώ αλλά διάβασα αυτά για τις τιμές τώρα και είναι πραγματικά για γέλια η κοπέλα και για κλάματα εμείς...


140€ χωρίς το νταβατζιλίκι του γραφείου...

Ερχόμαστε Τέα!!!!!!!

Ούτε με δικό της χώρο δε θα έστεκαν τα 80+30 για 90 λεπτά!!!!!
σωστος οταν ειχε δικο της χωρο με 50 το εκανε τωρα θελει 110.
Γελαει ο κοσμος !!!!
Μ αρεσει που γραφανε οι προμοτορες οτι τωρα που θα ναι μονη της θα κανει καλυτερες τιμες .
ευτυχως που υπαρχουν κι οι προμοτορες!! και μας κανουν να γελαμε...
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Μμμμ τι στο καλό....
Ένα νήμα να ανταλλάζουμε απόψεις για λαδοκορες κατοίκων είχαμε και έχει γίνει το διαφημιστικό σποτ της τεα....

Ας προσφερουν και οι υπολοιπες τις υπηρεσιες της ρε φιλε, τι να κανουμε?
Ειναι αστειο να τσιμπας στα προφιλ των γραφειων που ξαφνικα την θαβουν και να σε ενοχλει η θετικη κριτικη καποιου που την εχει δοκιμασει!
Διαβαζω 3-4 που λενε οτι ΔΕΝ εχουν παρει, αλλα μας προτρεπουν να μην παρουμε και μεις... αυτοι για σενα, βοηθουν την ενημερωση?

Τελος παντων, η λυσσα που τους εχει πιασει δεν εχει να κανει με την κοπελα, αλλα ουσιαστικα δειχνει στις υπολοιπες τι θα παθουν αν βγουν απ το μαντρι! Γιατι αυτο που τους πονα ειναι πως δεν τους τα ακουμπαει και πλεον ειναι μονη της.

Να μην ξεχασω πως πλεον ειναι φτηνοτερη, μιας και δεν πληρωνουμε το γραφειο, οποτε, τι ακριβως μας χαλαει?

Να ξεκαθαρίσω ότι την Τέα δεν την έχω πάρει οπότε δεν ξέρω τίποτα ούτε για την εμφάνιση ούτε για τις υπηρεσίες της από πρώτο χέρι. Μόνο ότι μου έχουν πει τα υπόλοιπα μέλη. Πάντως της έστειλα μήνυμα και μου έστειλε τις τιμές της και δεν είναι φθηνότερη από τα γραφεία. Ζητάει 60 για 1 ώρα και 80 για 1,5 ώρα. Για έξτρα περιποίηση +30. Άρα για 1 ώρα πας στα 90 Ευρώ. Επίσης οι έξτρα υπηρεσίες όπως είναι το μπάνιο και το ξύρισμα γεννητικών οργάνων είναι δωρεάν αλλά στο πρόγραμμα της 1,5 ώρας για υπάρχει χρόνος όπως λέει. Λογικό αυτό που λέει για το χρόνο αλλά αυτό σημαίνει ότι για να τις απολαύσεις αυτές τις υπηρεσίες με έξτρα περιποίηση είσαι στα 110 Ευρώ.
Δεν την κατακρίνω. Καλά κάνει και ζητάει όσα θέλει να ζητήσει. Ελεύθερη αγορά έχουμε. Αλλά φθηνότερη από τα γραφεία δεν είναι. Απλά πλέον όλα τα λεφτά καταλήγουν σ' αυτήν και όχι στα γραφεία.
Προσωπικά σκέφτομαι να τη δοκιμάσω κάποια στιγμή για να διαπιστώσω αν είναι τόσο καλή όσο λένε.
Επείδή έχει χαθεί ή μπάλα απο τίς λαδοκόρες καί όχι μόνο,η έξτρα περιποίηση διευκρινίζει τί είναι?Γιατί μέ αυτά που διαβάζω,μπορεί ή έξτρα περιποίηση,νά είναι χαδάκια στά μαλλάκια,νανούρισμα καί προδέρμ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom