Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (12 μέλη και 46 επισκέπτες)

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
συμφωνω ρε μάγκα όντως δεν αξίζει Οποίος έχει δει Τεα από κοντά καταλαβαίνει...στα αρνητικά ότι ζητάει τα Μάλια της κεφαλής της ..δηλαδή με 130 ρε φίλε γαμάνε πλέον τοπ μοντελ όχι τη 46αρα το 1,20 με τα Σπυριά στη μούρη και το ράστα μαλι..Εγώ θα την έβαζα κατηγορία εσκορτ όχι μασαζ...Ρε παιδιά ποσά προφίλ έχει η τεα Έδω μέσα και γράφει;δηλαδή έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα...μακριά και από μενα...
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Πριν αρκετο καιρό-δεν μπορώ να βρω το λινκ-ειχα διαβασει οτι η εκφυλη μιλφ Μαριστελλα ειναι χαλια.Ισχύει?
Ευχαριστω.
ναι φίλε μακριά από Μαριστελλα καμία σχέση με τη φωτό πεταμενα λεφτα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
συμφωνω ρε μάγκα όντως δεν αξίζει Οποίος έχει δει Τεα από κοντά καταλαβαίνει...στα αρνητικά ότι ζητάει τα Μάλια της κεφαλής της ..δηλαδή με 130 ρε φίλε γαμάνε πλέον τοπ μοντελ όχι τη 46αρα το 1,20 με τα Σπυριά στη μούρη και το ράστα μαλι..Εγώ θα την έβαζα κατηγορία εσκορτ όχι μασαζ...Ρε παιδιά ποσά προφίλ έχει η τεα Έδω μέσα και γράφει;δηλαδή έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα...μακριά και από μενα...

:coffee::coffee::coffee::priest::woldman::woldman:
Το ερώτημα είναι ένα
Οι Έλληνες έχουν τελικά τη παιδεία ή και τη κουλτούρα ώστε να διαχωρίσουν το μασάζ ακόμα και το αισθησιακό που στο εξωτερικό είναι διαδεδομένο ως ταντρικό ερωτικό μασαζ από επαγγελματίες μασέρ χωρίς σεξ από μια κοπέλα επαγγελματία η μη που προσφέρει μόνο σεξ; Οι γνώστες επιλέγουν σύμφωνα με τα δικά τους κριτήρια το ταξίδι.Οι δικές μου απαιτήσεις είναι συγκεκριμένες και επιλέγω σύμφωνα με αυτές. Η επιλογή μου ώστε να περάσω όμορφα και να έχω κ επαγγελματικό μασάζ και μια όμορφη παρουσία και να βγει ομαλά το κάτι παραπάνω χωρίς να είναι διεκπεραίωτικη διαδικασία απ'την μεριά της κοπέλας που καλώ στο ξενοδοχείο είναι άκρος σημαντικά. Εδώ γράφουμε όλοι τις εμπειρίες μας και την γνώμη μας για τις εκάστοτε κοπέλες και τις υπηρεσίες τους. Τόση αγωνία και τόση εμμονή ώστε να κρίνεις μια θεραπεύτρια με γνώσεις όπως την Τέα με αυτόν τον τρόπο είναι αξιοσημείωτο και γεννά ερωτηματικά. Εγώ απ'την μεριά μου όταν μένω ευχαριστημένος θα το μοιραστώ μαζί σας αν όχι πάλι θα το κάνω. Περί χρημάτων που ανέφερες συνάδελφε και εμφάνισης της ΤΕΑΣ πραγματικά φανερώνει ότι δεν την έχεις δει ποτέ και το έξτρα της σύμφωνα με αυτά που παρέχει είναι για την δική μου τσέπη κομπλέ. Είπαμε ότι το σπορ δεν είναι για όλους.Τώρα μάλλον εσύ θέλεις πολλά περισσότερα κ όχι αυτό που ψάχνουμε οι περισσότεροι εδώ μέσα οπότε λογικό να μην σε καλύπτει η συγκεκριμένη κοπέλα. Αυτή είναι η γνώμη μου συναγωνιστές μου και λάτρεις του σπορ.
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Μια ερώτηση,
Όσοι απορείτε με το +30 έχετε καλέσει ποτέ?
Από δυο διαφορετικά γραφεία, και διαφορετικές κοπέλες αυτή την εμπειρία έχω.
Η τιμή του γραφείου +30 για φραπέ, και το + το είχαν ξεκαθαρίσει η κοπέλες από την αρχή του ραντεβού.
Αν θα έπρεπε να είναι τσαμπα η +10 δε το κρίνω, απλά απορώ πως φαίνεται υπερβολικό όταν τελικά αυτή είναι η ταρίφα.
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
συμφωνω ρε μάγκα όντως δεν αξίζει Οποίος έχει δει Τεα από κοντά καταλαβαίνει...στα αρνητικά ότι ζητάει τα Μάλια της κεφαλής της ..δηλαδή με 130 ρε φίλε γαμάνε πλέον τοπ μοντελ όχι τη 46αρα το 1,20 με τα Σπυριά στη μούρη και το ράστα μαλι..Εγώ θα την έβαζα κατηγορία εσκορτ όχι μασαζ...Ρε παιδιά ποσά προφίλ έχει η τεα Έδω μέσα και γράφει;δηλαδή έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα...μακριά και από μενα...

:coffee::coffee::coffee::priest::woldman::woldman:
Το ερώτημα είναι ένα
Οι Έλληνες έχουν τελικά τη παιδεία ή και τη κουλτούρα ώστε να διαχωρίσουν το μασάζ ακόμα και το αισθησιακό που στο εξωτερικό είναι διαδεδομένο ως ταντρικό ερωτικό μασαζ από επαγγελματίες μασέρ χωρίς σεξ από μια κοπέλα επαγγελματία η μη που προσφέρει μόνο σεξ; Οι γνώστες επιλέγουν σύμφωνα με τα δικά τους κριτήρια το ταξίδι.Οι δικές μου απαιτήσεις είναι συγκεκριμένες και επιλέγω σύμφωνα με αυτές. Η επιλογή μου ώστε να περάσω όμορφα και να έχω κ επαγγελματικό μασάζ και μια όμορφη παρουσία και να βγει ομαλά το κάτι παραπάνω χωρίς να είναι διεκπεραίωτικη διαδικασία απ'την μεριά της κοπέλας που καλώ στο ξενοδοχείο είναι άκρος σημαντικά. Εδώ γράφουμε όλοι τις εμπειρίες μας και την γνώμη μας για τις εκάστοτε κοπέλες και τις υπηρεσίες τους. Τόση αγωνία και τόση εμμονή ώστε να κρίνεις μια θεραπεύτρια με γνώσεις όπως την Τέα με αυτόν τον τρόπο είναι αξιοσημείωτο και γεννά ερωτηματικά. Εγώ απ'την μεριά μου όταν μένω ευχαριστημένος θα το μοιραστώ μαζί σας αν όχι πάλι θα το κάνω. Περί χρημάτων που ανέφερες συνάδελφε και εμφάνισης της ΤΕΑΣ πραγματικά φανερώνει ότι δεν την έχεις δει ποτέ και το έξτρα της σύμφωνα με αυτά που παρέχει είναι για την δική μου τσέπη κομπλέ. Είπαμε ότι το σπορ δεν είναι για όλους.Τώρα μάλλον εσύ θέλεις πολλά περισσότερα κ όχι αυτό που ψάχνουμε οι περισσότεροι εδώ μέσα οπότε λογικό να μην σε καλύπτει η συγκεκριμένη κοπέλα. Αυτή είναι η γνώμη μου συναγωνιστές μου και λάτρεις του σπορ.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.302
Πόντοι
5.646
H Τέα και η Τέα μας τα χουν κάνει zeppelin εδώ μέσα....
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
συμφωνω ρε μάγκα όντως δεν αξίζει Οποίος έχει δει Τεα από κοντά καταλαβαίνει...στα αρνητικά ότι ζητάει τα Μάλια της κεφαλής της ..δηλαδή με 130 ρε φίλε γαμάνε πλέον τοπ μοντελ όχι τη 46αρα το 1,20 με τα Σπυριά στη μούρη και το ράστα μαλι..Εγώ θα την έβαζα κατηγορία εσκορτ όχι μασαζ...Ρε παιδιά ποσά προφίλ έχει η τεα Έδω μέσα και γράφει;δηλαδή έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα...μακριά και από μενα...
Φιλάρες-και οι δύο- απο αυτές που σμπρώχνετε εδώ μέσα η ΤΕΑ είναι δέκα φορές πάνω ,οπότε κούλαρετε λιγάκι γιατί γίνεστε κουραστικοί.
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
συμφωνω ρε μάγκα όντως δεν αξίζει Οποίος έχει δει Τεα από κοντά καταλαβαίνει...στα αρνητικά ότι ζητάει τα Μάλια της κεφαλής της ..δηλαδή με 130 ρε φίλε γαμάνε πλέον τοπ μοντελ όχι τη 46αρα το 1,20 με τα Σπυριά στη μούρη και το ράστα μαλι..Εγώ θα την έβαζα κατηγορία εσκορτ όχι μασαζ...Ρε παιδιά ποσά προφίλ έχει η τεα Έδω μέσα και γράφει;δηλαδή έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα...μακριά και από μενα...
Φιλάρες-και οι δύο- απο αυτές που σμπρώχνετε εδώ μέσα η ΤΕΑ είναι δέκα φορές πάνω ,οπότε κούλαρετε λιγάκι γιατί γίνεστε κουραστικοί.

ΘΑ ΣΠΡΩΞΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Χαμός στο φόρουμ...μη τρώγεστε η ζωή είναι ωραία Ειδικά όταν εμφανίζονται νέες θεραπεύτριες σαν τη Μαίρη από Massagejoy..ελληνίδα γύρω Στα 25 στο 1,65 μελαχροινο κουκλί της διπλανής πόρτας ...φανταστικό μασαζ (με πιέσεις ξέρει κινήσεις δεν είναι ότι ναναι) χώρος πετσέτα πολύ Άνετη ευγενική..νομίζω έχει Να πει πολλά..ευχάριστη παρουσία από μενα ένα μεγάλο ναι!!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: gepap

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Παιδιά από joy ξέρει κανείς ποιες προχωρανε με χέρι.
Pm πλιιιζ αν ξέρει κάποιος
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Παιδιά από joy ξέρει κανείς ποιες προχωρανε με χέρι.
Pm πλιιιζ αν ξέρει κάποιος


...ολες, απ'οτι φαινεται απο τα προμοταρακια των γραφειων, ανοιχτο το χερι το εχουν(στο περπατημα) για να πεφτουν τα ευρωπουλακια.....>>>>>>
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
συμφωνω ρε μάγκα όντως δεν αξίζει Οποίος έχει δει Τεα από κοντά καταλαβαίνει...στα αρνητικά ότι ζητάει τα Μάλια της κεφαλής της ..δηλαδή με 130 ρε φίλε γαμάνε πλέον τοπ μοντελ όχι τη 46αρα το 1,20 με τα Σπυριά στη μούρη και το ράστα μαλι..Εγώ θα την έβαζα κατηγορία εσκορτ όχι μασαζ...Ρε παιδιά ποσά προφίλ έχει η τεα Έδω μέσα και γράφει;δηλαδή έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα...μακριά και από μενα...
Φιλάρες-και οι δύο- απο αυτές που σμπρώχνετε εδώ μέσα η ΤΕΑ είναι δέκα φορές πάνω ,οπότε κούλαρετε λιγάκι γιατί γίνεστε κουραστικοί.

ΘΑ ΣΠΡΩΞΩ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ
σπρώξε με αλλά απο μένα δεν θάχεις δωράκια,να το ξέρς!
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
784
Πόντοι
96
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
συμφωνω ρε μάγκα όντως δεν αξίζει Οποίος έχει δει Τεα από κοντά καταλαβαίνει...στα αρνητικά ότι ζητάει τα Μάλια της κεφαλής της ..δηλαδή με 130 ρε φίλε γαμάνε πλέον τοπ μοντελ όχι τη 46αρα το 1,20 με τα Σπυριά στη μούρη και το ράστα μαλι..Εγώ θα την έβαζα κατηγορία εσκορτ όχι μασαζ...Ρε παιδιά ποσά προφίλ έχει η τεα Έδω μέσα και γράφει;δηλαδή έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα...μακριά και από μενα...
Φιλάρες-και οι δύο- απο αυτές που σμπρώχνετε εδώ μέσα η ΤΕΑ είναι δέκα φορές πάνω ,οπότε κούλαρετε λιγάκι γιατί γίνεστε κουραστικοί.


Τι καθεσαι και ασχολεισαι?!?
Ηταν τοσο προβλεψιμο και αναμενομενο ολο αυτο οσο οι μυγες πανω απο το σκατο!

Μολις εκανε την κινηση και εφυγε απο τα γραφεια, επεσαν με τα μουτρα να πουν οτι μπορουν και αυτοι!
Τους βλεπω και γελαω γιατι το αρχαιοτερο μαθημα των ολων δεν εχουν καταφερει να το μαθουν και φυσικα δεν υπαρχει λογος να τους το δωσω, εγω τουλαχιστο, δωρεαν :wink:

Το τραγικο ειναι πως ολοκληρη Αθηνα εχει 2-3 κοπελες που δινουν ολη τους την τρελλα για να περναμε καλα.
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201
Μια ερώτηση,
Όσοι απορείτε με το +30 έχετε καλέσει ποτέ?
Από δυο διαφορετικά γραφεία, και διαφορετικές κοπέλες αυτή την εμπειρία έχω.
Η τιμή του γραφείου +30 για φραπέ, και το + το είχαν ξεκαθαρίσει η κοπέλες από την αρχή του ραντεβού.
Αν θα έπρεπε να είναι τσαμπα η +10 δε το κρίνω, απλά απορώ πως φαίνεται υπερβολικό όταν τελικά αυτή είναι η ταρίφα.

Ναι φίλε έχουμε καλέσει και προσφέρουν φραπέ μέσα στην τιμή των 50€.
Μην περιμένεις επαγγελματικό μασάζ αλλά οκ χαλαρώνεις και εκτονώνεσαι.
Φυσικά δε θα αναφέρω όνομα για να μη θεωρηθώ και εγώ προμο αλλά έχει επικό στήθος και μάλιστα το δείχνει κιόλας.
Ηρεμήστε που είναι ταρίφα το +30 για μία μαλακία!!!!!!!
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Μια ερώτηση,
Όσοι απορείτε με το +30 έχετε καλέσει ποτέ?
Από δυο διαφορετικά γραφεία, και διαφορετικές κοπέλες αυτή την εμπειρία έχω.
Η τιμή του γραφείου +30 για φραπέ, και το + το είχαν ξεκαθαρίσει η κοπέλες από την αρχή του ραντεβού.
Αν θα έπρεπε να είναι τσαμπα η +10 δε το κρίνω, απλά απορώ πως φαίνεται υπερβολικό όταν τελικά αυτή είναι η ταρίφα.

Ναι φίλε έχουμε καλέσει και προσφέρουν φραπέ μέσα στην τιμή των 50€.
Μην περιμένεις επαγγελματικό μασάζ αλλά οκ χαλαρώνεις και εκτονώνεσαι.
Φυσικά δε θα αναφέρω όνομα για να μη θεωρηθώ και εγώ προμο αλλά έχει επικό στήθος και μάλιστα το δείχνει κιόλας.
Ηρεμήστε που είναι ταρίφα το +30 για μία μαλακία!!!!!!!

30 ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ: :piss:
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Έχει δοκιμάσει κανείς Αγγελική2 απο joy? Όπως επίσης και Αλεξάνδρα και Ολυμπία από vip? Ευχαριστώ και καλές καταδρομικές ?
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Παρατηρώ μια καταιγίδα θετικών σχολίων για την τεα....
Χωρίς να έχω πάρει και να ξέρω παίζει πολύ προμο φαίνεται από χιλιόμετρα μάγκες....
Στα τελευταία δε σχόλια παρατηρείται επίσης κατολίσθηση από μεταγραφές....
Lux massage παίζει η Βαλέρια η οποία έχω να τη δω από καλοκαίρι στο βελβετ?είναι εκεί?
Την ψάχνω....
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
H Βαλέρια είναι τώρα στο lux και το καλοκαίρι ήταν στο velvet σαν Μαριλου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom