Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (15 μέλη και 45 επισκέπτες)

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.162
Πόντοι
5.595
Καλημέρα! Έχει κανείς εμπειρία με τη συγκεκρμένη κοπέλα (osmose Βερόνικα);

Δεν εχω, αλλα παλιοτερα που ειχα παρει μια ομορφουλα γαλανοματα, ηρθε με πολλα εξτρα κιλα. Μην τις βλεπεις καραφτιαγμενες, ασε που φημιζονται για ξεπετες. Αν ειχα απειρα λεφτα, θα δοκιμαζα, τωρα δυσκολο...
 

nikolakis1994

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
20
Like
4
Πόντοι
0
Η Μαίρη η πιτσιρικά η καινούργια από το joy message ξέρει κάνει τπτ?
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.387
Πόντοι
1.011
Μιλφ με καλοδιατηρημένο σώμα με βυζομπαλακια φυσικά περίπου δυομισαρια...Προσωπάκι σλαβικό από αυτά που μου αρέσουν.Λιγες κουβεντουλες,μασάζ χωρίς πετσέτα και φινάλε άψογο χωρίς τη μπλούζα της...Για την Βαλέρια από το lux ο λόγος....

:wink:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Η μπίλια έπεσε στην Ινεσα από το lux για απόψε....Έχει δουλέψει στο velvet όπως γράφτηκε.
Απογευματινή χαλάρωση με το ξανθό αδύνατο μοντέλακι...
Καλό μασάζ.Εμφανιση ότι έχουν πει οι παίχτες.Φραπες στο τέλος για να ισιωσει η φάση....
Έδωσα παράταση γιατί είχα πει μια ώρα και τελικά έπαιξε μιαμισαωρο.
Από μένα ναι.
Επόμενος στόχος Αναστασία από your!

Πες πόσα έσκασες σύνολο .
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.164
Κριτικές
2
Like
9.073
Πόντοι
2.456
Η μπίλια έπεσε στην Ινεσα από το lux για απόψε....Έχει δουλέψει στο velvet όπως γράφτηκε.
Απογευματινή χαλάρωση με το ξανθό αδύνατο μοντέλακι...
Καλό μασάζ.Εμφανιση ότι έχουν πει οι παίχτες.Φραπες στο τέλος για να ισιωσει η φάση....
Έδωσα παράταση γιατί είχα πει μια ώρα και τελικά έπαιξε μιαμισαωρο.
Από μένα ναι.
Επόμενος στόχος Αναστασία από your!

Πες πόσα έσκασες σύνολο .
Το καλύτερο μας το κρύβει..
:confused::confused::confused:
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
Η μπίλια έπεσε στην Ινεσα από το lux για απόψε....Έχει δουλέψει στο velvet όπως γράφτηκε.
Απογευματινή χαλάρωση με το ξανθό αδύνατο μοντέλακι...
Καλό μασάζ.Εμφανιση ότι έχουν πει οι παίχτες.Φραπες στο τέλος για να ισιωσει η φάση....
Έδωσα παράταση γιατί είχα πει μια ώρα και τελικά έπαιξε μιαμισαωρο.
Από μένα ναι.
Επόμενος στόχος Αναστασία από your!

Πες πόσα έσκασες σύνολο .
Το καλύτερο μας το κρύβει..
:confused::confused::confused:

Γιατί άραγε..
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.812
Πόντοι
3.556
Η μπίλια έπεσε στην Ινεσα από το lux για απόψε....Έχει δουλέψει στο velvet όπως γράφτηκε.
Απογευματινή χαλάρωση με το ξανθό αδύνατο μοντέλακι...
Καλό μασάζ.Εμφανιση ότι έχουν πει οι παίχτες.Φραπες στο τέλος για να ισιωσει η φάση....
Έδωσα παράταση γιατί είχα πει μια ώρα και τελικά έπαιξε μιαμισαωρο.
Από μένα ναι.
Επόμενος στόχος Αναστασία από your!

Πες πόσα έσκασες σύνολο .
Το καλύτερο μας το κρύβει..
:confused::confused::confused:

υπαρχουν και χειροτερα τύπε. οι προμοτορες του νηματος που γραφουν «ραντεβου με την ταδε περασα τελεια...» και μετα με αλλο προφιλ ξεκινάνε και ρωτάνε σε παράθεση να μάθουν περισσοτερες λεπτομερειες. :confused:
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Ινεσα Βαλέρια που έχω δοκιμάσει είναι η τιμή του γραφείου +30 φραπέ.
Στο λένε κι ολας με το που μπουν που σε ρωτάνε τι πρόγραμμα κάνεις.

Οι παραπάνω δε ξέρω γιατί δεν απαντούν σε τιμές. Εγώ όπως έχω ξαναγράψει άλλες φορές προτιμώ cg άλλες μασάζ, ανάλογα την όρεξη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 6Y44
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Μην γαματε τις πονηρες πουτανες ΤΕΑ ΚΑΙ ΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕΤΕΣ ΝΑ ΨΟΦΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΙΝΑ.
:vomit::vomit::vomit:
:jerking::jerking::jerking::jerking::spam::priest::d-spam::woldman:

Φίλε STEFANOS37
Ζήτησες να την φας στο τσάμπα την ΘΕΑ κ εσύ η το έπαιξες αγαπουλης να κάνετε κ σχέση κ πήρες το πουλο;;;
Η γυναίκα δεν πηδιέται STEFAN όλοι ξέρουμε ότι είναι κορυφαία στο είδος της η ΤΕΑ, κορμάκι και στόμα και βλέμμα θάνατος,μπριζόλα δεν δίνει κ το επίπεδο της δεν το φτάνει καμία βίζιτα απ'αυτές που γαμάς εσύ φιλαράκι.
Ταντρικό ερωτικό μασάζ μαζί της μόνο για άλλη μία φορά, τρεις εκτονώσεις σε δύο ώρες, μπάνιο μαζί της ξέφυγε το πράγμα σε τρελές καταστάσεις. Το κόστος δύο ώρες με διάλειμμα για καφέ 100€ και το δωράκι της +30€.
Εγώ μαζί της ξεφεύγω κάθε φορά κάτι άλλο σκαρφίζεται το μυαλό της.
Ίνα από Attica massage. Ρωσίδα, ξανθιά, θεϊκό κορμί, 40+++ ετών. Χορός μπροστά μου, μασάζ μέτριο, εκτόνωση με χέρι το δωράκι της +30€.ψυχρη για τα γούστα μου αλλά οκ.
Ευδοκία από your Massage.., περίεργη υπόθεση.. μασάζ όχι, ρεφλεξολόγος πόδια άριστη, εμφάνιση εδώ τα χαλάμε πολύ άσχημα... πρόσωπο γλυκό μικρή σε ηλικία 25ετων αλλά από τη μέση και κάτω περιφέρεια τεράστια δυστυχώς, έκανα γυμνός αλλά δεν πήγαμε παραπέρα με τίποτα.
Γεωργία από your Massage.
35 ετών μέτρια εμφάνιση, χωρίς πετσέτα, μέτριο έως χωρίς γνώσεις μασάζ το παραδέχτηκε οπότε μου έκανε ρεφλεξολογία πατούσες, έξτρα τίποτα μηδέν στα δεν.
Πατρίτσια και Βανέσα βραζιλιάνες στα δεν ποτέ ξανά.
Ενημερώστε για νέες δραστηριότητες με σωστό μασάζ και έξτρα.. όχι σεξ.
Όχι άλλα γραφεία εδώ μέσα και πρόμο σας πήρανε χαμπάρι!!
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Saporthiti γράφεις για προμο την στιγμή που εσυ προμοτάρεις την Τεα εδώ και μέρες !!!!!!!
και αττικά λουξ κτλ σου βρώμανε και είναι στα δεν; Έλα σε παρακαλώ. Αυτό το σκηνικό πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή εδώ μέσα. Όξω οι γκραβιταδες!!!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 199443

Επισκέπτης
Saporthiti γράφεις για προμο την στιγμή που εσυ προμοτάρεις την Τεα εδώ και μέρες !!!!!!!
και αττικά λουξ κτλ σου βρώμανε και είναι στα δεν; Έλα σε παρακαλώ. Αυτό το σκηνικό πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή εδώ μέσα. Όξω οι γκραβιταδες!!!!!
:thubsdown::thubsdown::wowmouth::coffee::coffee:

Αδερφέ, που βλέπεις εσύ στο δικό μου ποστ κάτι το οποίο δεν είναι αλήθεια όσο αφορά τις κοπέλες που πήρα από τα συγκεκριμένα γραφεία;;
Δεν αναφέρομαι στα γραφεία αλλά στις κοπέλες που έκανα μασάζ μαζί τους και γράφω βάσει της δικής μου εμπειρίας και των δικών μου απαιτήσεων και προσδοκιών αν έμεινα ευχαριστημένος απ'τις υπηρεσίες αυτών των κοριτσιών. Να είσαι σίγουρος ότι αν κάτι πραγματικά αξίζει ως κοπελα,ως επαγγελματίας μασέρ,ως συμπεριφορά ως συναλλαγή θα το γράψω γιατί για αυτό υπάρχει αυτό το τοπικ. Δηλαδή θέλεις να γράψουμε ότι η άλλη κάνει σούπερ επαγγελματική δουλειά και τσάμπα το έξτρα και να πούμε ψέματα στον κόσμο ενώ αυτό γνωρίζεις πολύ καλά ότι δεν συμβαίνει και αν συμβεί είναι ελάχιστες οι περιπτώσεις των κοριτσιών που αξίζουν τα λεφτά που τους δίνουμε;;; Καταλαβαίνω ότι ο θυμός σου είναι για άλλους λόγους αλλά αν δεν έχεις εμπειρία απ'τις συγκεκριμένες κοπέλες απέκτησε εφόσον δοκιμάσεις.. και αν εσένα σου βγει λαβράκι ενημέρωσέ κ εμάς ρε φίλε. Χαλάρωσε και απόλαυσε το γνώμες και απόψεις και εμπειρίες είναι φίλε μου. Όσο αφορά την κοπέλα που θεωρείς ότι της κάνω πρόμο.. Ας μιλήσουν όλοι για την ΤΕΑ και τις υπηρεσίες της κ τότε θα έχεις άποψη... όλοι πρόμο της κάνουμε της ΤΕΑΣ τόσα χρόνια?και φυσικά εσύ εάν καταφέρεις να την δοκιμάσεις κιόλας.. Καλές γιορτές.καλα μασάζ φίλοι.
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Ρε φιλε εκτος απο του γιορ που δεν τις εχω δοκιμασει γιατι μαλλον ειναι καινουργιες και ελειπα καιρο απο Αθηνα τις υπόλοιπες τις εχω δοκιμασει και ειναι καλες σαυτο που ψαχνω τουλαχιστον.Οχι μονο μασαζ δηλαδη.Οκ δεν ειναι και οι θεες(βανεσα γαριδα,αδυνατη-πατρισια υδρογειος με βυζαρες -ινα καλή αν και δεν δουλευε ολες τις μερες-αλλα ουτε η Τεα δεν ειναι καμια θεα.Μην τρελαθουμε κιολας.Εχω γραψει κριτικη στο παρελθον για ολες οσες ανεφερες σχεδον εκτος του γιορ που δεν τις ξερω.Δεν θελω να το συνεχισω γιατι οκ καποιο λογο εχεις που το κανεις ολο αυτο.Αλλα ειπαμε.Υπαρχουν 50 μασατζουδες εκει εξω που ειναι καλες.Και σκανε συνεχως φιντανακια πιπινακια που μου στελνουν πμ . Και μονο ο λογος που γραφεις κατι δειχνει.Δεν το συνεχιζω.Καλες γιορτες και σε σενα φιλε μου πως σε λενε.
Υγ.Εγώ είμαι πολύ χαλαρός αδερφουλη γιατί εγω την καβλαντα μου κάνω.Με αγάπη πάντα.Χαιρετίσματα από τον Σταμάτη.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Ινεσα Βαλέρια που έχω δοκιμάσει είναι η τιμή του γραφείου +30 φραπέ.
Στο λένε κι ολας με το που μπουν που σε ρωτάνε τι πρόγραμμα κάνεις.

Οι παραπάνω δε ξέρω γιατί δεν απαντούν σε τιμές. Εγώ όπως έχω ξαναγράψει άλλες φορές προτιμώ cg άλλες μασάζ, ανάλογα την όρεξη.
Τώρα είδα τα posts...
Η φραπεδιά της Βαλέριας ναι τόσο πάει...Ινεσα ακόμα δεν έχω πάρει...
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Saporthiti γράφεις για προμο την στιγμή που εσυ προμοτάρεις την Τεα εδώ και μέρες !!!!!!!
και αττικά λουξ κτλ σου βρώμανε και είναι στα δεν; Έλα σε παρακαλώ. Αυτό το σκηνικό πρέπει να σταματήσει κάποια στιγμή εδώ μέσα. Όξω οι γκραβιταδες!!!!!
γκραβιταδες???Μισό γιατί χάθηκε το τόπι....
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Μην γαματε τις πονηρες πουτανες ΤΕΑ ΚΑΙ ΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕΤΕΣ ΝΑ ΨΟΦΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΙΝΑ.
:vomit::vomit::vomit:
:jerking::jerking::jerking::jerking::spam::priest::d-spam::woldman:

Φίλε STEFANOS37
Ζήτησες να την φας στο τσάμπα την ΘΕΑ κ εσύ η το έπαιξες αγαπουλης να κάνετε κ σχέση κ πήρες το πουλο;;;
Η γυναίκα δεν πηδιέται STEFAN όλοι ξέρουμε ότι είναι κορυφαία στο είδος της η ΤΕΑ, κορμάκι και στόμα και βλέμμα θάνατος,μπριζόλα δεν δίνει κ το επίπεδο της δεν το φτάνει καμία βίζιτα απ'αυτές που γαμάς εσύ φιλαράκι.
Ταντρικό ερωτικό μασάζ μαζί της μόνο για άλλη μία φορά, τρεις εκτονώσεις σε δύο ώρες, μπάνιο μαζί της ξέφυγε το πράγμα σε τρελές καταστάσεις. Το κόστος δύο ώρες με διάλειμμα για καφέ 100€ και το δωράκι της +30€.
Εγώ μαζί της ξεφεύγω κάθε φορά κάτι άλλο σκαρφίζεται το μυαλό της.
Ίνα από Attica massage. Ρωσίδα, ξανθιά, θεϊκό κορμί, 40+++ ετών. Χορός μπροστά μου, μασάζ μέτριο, εκτόνωση με χέρι το δωράκι της +30€.ψυχρη για τα γούστα μου αλλά οκ.
Ευδοκία από your Massage.., περίεργη υπόθεση.. μασάζ όχι, ρεφλεξολόγος πόδια άριστη, εμφάνιση εδώ τα χαλάμε πολύ άσχημα... πρόσωπο γλυκό μικρή σε ηλικία 25ετων αλλά από τη μέση και κάτω περιφέρεια τεράστια δυστυχώς, έκανα γυμνός αλλά δεν πήγαμε παραπέρα με τίποτα.
Γεωργία από your Massage.
35 ετών μέτρια εμφάνιση, χωρίς πετσέτα, μέτριο έως χωρίς γνώσεις μασάζ το παραδέχτηκε οπότε μου έκανε ρεφλεξολογία πατούσες, έξτρα τίποτα μηδέν στα δεν.
Πατρίτσια και Βανέσα βραζιλιάνες στα δεν ποτέ ξανά.
Ενημερώστε για νέες δραστηριότητες με σωστό μασάζ και έξτρα.. όχι σεξ.
Όχι άλλα γραφεία εδώ μέσα και πρόμο σας πήρανε χαμπάρι!! [/quote
Δεν θα γαμουσα ποτε ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ. ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
ΔΕΝ ΘΑ ΓΑΜΟΥΣΑ ΠΟΤΕ ΤΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΕ.ΕΣΥ ΤΗΝ ΓΑΜΑΣ ΝΤΑΒΑΤΖΑΚΟ.ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΔΙΕΤΑΙ ΜΗ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΡΚΟ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕΤΑΔΙΔΟΜΕΝΑ ΝΟΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΥΡΑΑΑΑΑΑΑ.
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.691
Κριτικές
99
Like
14.549
Πόντοι
25.186
Πριν αρκετο καιρό-δεν μπορώ να βρω το λινκ-ειχα διαβασει οτι η εκφυλη μιλφ Μαριστελλα ειναι χαλια.Ισχύει?
Ευχαριστω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom