Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
δηλαδη για να δει καποιος την πρωην Μαριλου και να του βαρεσει εν τελει μια μαλακια πρεπει να σκασει 60 του γραφειου +30 δωρο και αν δεν εχει και δωματιο αλλα 20+για ξενοδοχειο? Απλα ρωταω...
 

singleasthat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2020
Μηνύματα
89
Κριτικές
9
Like
635
Πόντοι
300
Ναι :embarrased:
Δεν ξέρω αν πάει σε ξενοδοχείο, φαντάζομαι ναι, αλλά σε αυτές τις τιμές παίζουν οι συγκεκριμένες κοπέλες και τα γραφεία. Τουλάχιστον για το διάστημα Αύγουστος - Δεκέμβριος που έχω πάρει.
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Χαμός στο φόρουμ...μη τρώγεστε η ζωή είναι ωραία Ειδικά όταν εμφανίζονται νέες θεραπεύτριες σαν τη Μαίρη από Massagejoy..ελληνίδα γύρω Στα 25 στο 1,65 μελαχροινο κουκλί της διπλανής πόρτας ...φανταστικό μασαζ (με πιέσεις ξέρει κινήσεις δεν είναι ότι ναναι) χώρος πετσέτα πολύ Άνετη ευγενική..νομίζω έχει Να πει πολλά..ευχάριστη παρουσία από μενα ένα μεγάλο ναι!!!!!!

Φ'ιλε gregor προχωράει και σε δεύτερο μέρος με χέρι κλπ ή είναι μόνο κουκλί με ωραίες πιέσεις; μακάρι να είναι μεγάλο ναι! για στείλε καμια πληροφορία εδώ ή σε πμ γιατί με ψήνει πολύ η φωτογραφία που μου έστειλαν από το γραφείο! σε ευχαριστώ
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
Μπορεί να αξίζει....
Θα δοκιμάσω και θα σου πω αν και δεν είναι πολύ του γούστου μου...Ίσως η ινεσα η Χριστίνα από lux μου κάνουν πιο πολύ....

Τι απάντηση είναι αυτή τύπε;

Ο Τοπγκαν σου λέει πόσο τραγικό είναι να δίνεις τόσα λεφτά για μη επαγγελματικό μασάζ και χειρωνακτική εργασία.. Το να περάσεις καλά είναι άλλο θέμα..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
Χρωστάω κάποιες απαντήσεις σε κάποιους που μου στείλανε πμ. Πήγαινα να απαντήσω και με πέταγε έξω. Με έχει κουράσει το σάιτ και δεν έχω πολύ χρόνο να ασχοληθώ..
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
μπραβο φιλε, το πιασες τι εννοω. Οταν το επαγγελματικο μασαζ κοστιζει πολυ χαμηλα ειναι μαλακια να δινεις τοσα πολλα για χαιδεμα και μια μαλακια,, τη στιγμη που ακομα και το γαμησι κοστιζει αρκετα λιγοτερο:confused:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Παρατηρώ μια καταιγίδα θετικών σχολίων για την τεα....
Χωρίς να έχω πάρει και να ξέρω παίζει πολύ προμο φαίνεται από χιλιόμετρα μάγκες....
Στα τελευταία δε σχόλια παρατηρείται επίσης κατολίσθηση από μεταγραφές....
Lux massage παίζει η Βαλέρια η οποία έχω να τη δω από καλοκαίρι στο βελβετ?είναι εκεί?
Την ψάχνω....
Ρε φίλε δεν έχεις δοκιμάσει αλλά έχεις και αποψη για ΤΕΑ ,φχαριστούμε μας υποχρέωσες!
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.302
Πόντοι
5.646
Από deluxe τι προτείνετε?
Θέλω ξανθιά....:wink:
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Καλημέρα σε όλους.

Πρώτη συνάντηση με την Τεα προχτες που προσπαθούσα καιρό. Εξαιρετικά τυπική στα μηνύματα και επιβεβαίωση απο μεριάς της μερικές ώρες πριν (γιατι το είχαμε κλείσει μέρες πριν για να είναι ελεύθερη την ώρα που με βόλευε).

Δεν θέλω να μακρηγορήσω. Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική!

Καταρχην σε ότι αφορά το social κομμάτι μιλήσαμε κάμποσο και σε έκανε να νιώθεις άνετα σαν να μιλάς με φίλη σου. Σε οτι αφορά το μασάζ, απλά εξαιρετικό. Αυτο που μου άρεσε περισσότερο ήταν οτι δεν ειναι το "κλασσικό¨ μασαζ που θα σου κάνει κάποια (ανεξάρτητα με το αν ξέρει ή οχι) πρώτα πλάτη, μετα αριστερο πόδι, μετά δεξί πόδι, κλπ. Ηταν παντού κάθε στιγμή. Πανω, κάτω, αριστερά δεξια να μην ξέρεις τί θα κάνει μετα. Στο δευτερο μέρος, εκεί και αν το απογείωσε. Περιποίηση παντού με ταυτόχρονο μασάζ/χάδια.

Θα ξαναβρεθώ μαζί της σίγουρα.
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Το νήμα προσελκυσε ανήλικα, που τους φτανουν χαδακια... Παραμυθακι σου διάβασε;
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Βαρεμάρα πρωινή στη δουλεια ας γράψουμε καμία κριτικουλα να γίνουν και άλλο συναγωνιστές χαρουμενοι....ο λόγος θα είναι η Μαίρη το νεο πιπινάκι του Massagejoy...Petite ελληνιδα με πολύ καλο χέρι καλή τεχνική..χώρις πετσέτα και τα κλασσικα..δίνει πόνο το μικρό και έχει όμορφο προσωπάκι...πρώτη φορά στα κατοικον και από μενα είναι ναι!!
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
47
Like
7.302
Πόντοι
5.646
Από joy για Αφροδίτη έχω διαβάσει εδώ ότι είναι τούμπανο.
Γενικά άλλες εκεί;
Από lux έχεις πάρει καμία?
 

germanos73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
144
Κριτικές
5
Like
278
Πόντοι
281
Καλημέρα συνάντηση με την Τεα προχτες .
Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική! Η Κοπέλα το εχει και προσπαθεί να σε κανει να νοιώσεις βασιλιας .... δεν κολώνει σε τίποτα
πολυ καλό ολο το πρόγραμμα , καποιοι γράφουν για sex κλπ κλπ ... εγω τυγχάνει να την ξέρω αρκετό καιρό ποτε μα ποτέ δεν εχει
τυχει να δώσει κατι παραπάνω , αρα δεν ξέρω για αυτά που γράφονται κατα ποσο αληθευουν η οχι ..
Για εμενα παντα... οτι καλύτερο σε κομματι υπηρεσιων .....

 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Καλημέρα σε όλους.

Πρώτη συνάντηση με την Τεα προχτες που προσπαθούσα καιρό. Εξαιρετικά τυπική στα μηνύματα και επιβεβαίωση απο μεριάς της μερικές ώρες πριν (γιατι το είχαμε κλείσει μέρες πριν για να είναι ελεύθερη την ώρα που με βόλευε).

Δεν θέλω να μακρηγορήσω. Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική!

Καταρχην σε ότι αφορά το social κομμάτι μιλήσαμε κάμποσο και σε έκανε να νιώθεις άνετα σαν να μιλάς με φίλη σου. Σε οτι αφορά το μασάζ, απλά εξαιρετικό. Αυτο που μου άρεσε περισσότερο ήταν οτι δεν ειναι το "κλασσικό¨ μασαζ που θα σου κάνει κάποια (ανεξάρτητα με το αν ξέρει ή οχι) πρώτα πλάτη, μετα αριστερο πόδι, μετά δεξί πόδι, κλπ. Ηταν παντού κάθε στιγμή. Πανω, κάτω, αριστερά δεξια να μην ξέρεις τί θα κάνει μετα. Στο δευτερο μέρος, εκεί και αν το απογείωσε. Περιποίηση παντού με ταυτόχρονο μασάζ/χάδια.

Θα ξαναβρεθώ μαζί της σίγουρα.

Καλημέρα συνάντηση με την Τεα προχτες .
Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική! Η Κοπέλα το εχει και προσπαθεί να σε κανει να νοιώσεις βασιλιας .... δεν κολώνει σε τίποτα
πολυ καλό ολο το πρόγραμμα , καποιοι γράφουν για sex κλπ κλπ ... εγω τυγχάνει να την ξέρω αρκετό καιρό ποτε μα ποτέ δεν εχει
τυχει να δώσει κατι παραπάνω , αρα δεν ξέρω για αυτά που γράφονται κατα ποσο αληθευουν η οχι ..
Για εμενα παντα... οτι καλύτερο σε κομματι υπηρεσιων .....

..επομενος???
ποιος εχει τωρα, σημερα, σειρα????
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Καλημέρα σε όλους.

Πρώτη συνάντηση με την Τεα προχτες που προσπαθούσα καιρό. Εξαιρετικά τυπική στα μηνύματα και επιβεβαίωση απο μεριάς της μερικές ώρες πριν (γιατι το είχαμε κλείσει μέρες πριν για να είναι ελεύθερη την ώρα που με βόλευε).

Δεν θέλω να μακρηγορήσω. Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική!

Καταρχην σε ότι αφορά το social κομμάτι μιλήσαμε κάμποσο και σε έκανε να νιώθεις άνετα σαν να μιλάς με φίλη σου. Σε οτι αφορά το μασάζ, απλά εξαιρετικό. Αυτο που μου άρεσε περισσότερο ήταν οτι δεν ειναι το "κλασσικό¨ μασαζ που θα σου κάνει κάποια (ανεξάρτητα με το αν ξέρει ή οχι) πρώτα πλάτη, μετα αριστερο πόδι, μετά δεξί πόδι, κλπ. Ηταν παντού κάθε στιγμή. Πανω, κάτω, αριστερά δεξια να μην ξέρεις τί θα κάνει μετα. Στο δευτερο μέρος, εκεί και αν το απογείωσε. Περιποίηση παντού με ταυτόχρονο μασάζ/χάδια.

Θα ξαναβρεθώ μαζί της σίγουρα.

Καλημέρα συνάντηση με την Τεα προχτες .
Για τα δικά μου γούστα ήταν φανταστική! Η Κοπέλα το εχει και προσπαθεί να σε κανει να νοιώσεις βασιλιας .... δεν κολώνει σε τίποτα
πολυ καλό ολο το πρόγραμμα , καποιοι γράφουν για sex κλπ κλπ ... εγω τυγχάνει να την ξέρω αρκετό καιρό ποτε μα ποτέ δεν εχει
τυχει να δώσει κατι παραπάνω , αρα δεν ξέρω για αυτά που γράφονται κατα ποσο αληθευουν η οχι ..
Για εμενα παντα... οτι καλύτερο σε κομματι υπηρεσιων .....

..επομενος???
ποιος εχει τωρα, σημερα, σειρα????
Πες τα
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.312
Κριτικές
2
Like
784
Πόντοι
96
Μμμμ τι στο καλό....
Ένα νήμα να ανταλλάζουμε απόψεις για λαδοκορες κατοίκων είχαμε και έχει γίνει το διαφημιστικό σποτ της τεα....

Ας προσφερουν και οι υπολοιπες τις υπηρεσιες της ρε φιλε, τι να κανουμε?
Ειναι αστειο να τσιμπας στα προφιλ των γραφειων που ξαφνικα την θαβουν και να σε ενοχλει η θετικη κριτικη καποιου που την εχει δοκιμασει!
Διαβαζω 3-4 που λενε οτι ΔΕΝ εχουν παρει, αλλα μας προτρεπουν να μην παρουμε και μεις... αυτοι για σενα, βοηθουν την ενημερωση?

Τελος παντων, η λυσσα που τους εχει πιασει δεν εχει να κανει με την κοπελα, αλλα ουσιαστικα δειχνει στις υπολοιπες τι θα παθουν αν βγουν απ το μαντρι! Γιατι αυτο που τους πονα ειναι πως δεν τους τα ακουμπαει και πλεον ειναι μονη της.

Να μην ξεχασω πως πλεον ειναι φτηνοτερη, μιας και δεν πληρωνουμε το γραφειο, οποτε, τι ακριβως μας χαλαει?

 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.162
Πόντοι
5.595
Την Τεα δεν την έχω πάρει ποτέ, αλλά από όσα διαβάζω είναι φως - φανάρι πως αυτος που πεταχτηκε σαν πουτσα ξαφνικα να τη βριζει και να λεει πως εχει καποιο νοσημα ειναι απο γραφειο.
Τωρα οτι καποιοι μπορει να την προμοταρουν, δεν με ενοχλει τοσο, γιατι πολλα μελη φευγουν ικανοποιημενα , διαφορετικα θα υπηρχαν πολλες αντικρουομενες αποψεις.
Και για να δουλευει μονη της πλεον, σημαινει οτι εχει πελατεια.

Δεν αντεχω τους προμοτορες σε κατι ξεπεταδικα τυπου vip, που ο πρωτος κακομοιρης που θα παρακινηθει να δοκιμασει θα φαει φολα.
Στα δε νηματα των call girls, εκει κανει μπαμ, με τις γατουλες, τις νεραϊδουλες, τις πριγκιπισσες, που αποδεικνυονται κομοδινα ολκης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom