Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.110
Κριτικές
8
Like
3.009
Πόντοι
736
Η τεα όντως είναι καλή, πολύ καλή, ειδικά σε σχέση με τον ανταγωνισμό, αλλά ανακρίβειες και παραπλανητικα σχόλια του τύπου παίρνει το πολύ 30 ευρώ έξτρα καλό είναι να μη γράφονται. Εμένα τότε γιατί μου είχε πάρει έξτρα 50?? Δε λέω πέρασα καλά αλλά...
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Το περιστατικό με την Τέα τελικά ισχύει ή στήθηκε όλο αυτό για διαφήμιση; Στο γραφείο δεν ξέρουν κάτι.
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Respect στην ΤΕΑ με κεφαλαία για το σεντόνι που βρήκε χρόνο και έγραψε!!!!

Με συγκίνησε η άτιμη η γκέισα!!!!!
και επισης ενα μεγαλο ευχαριστω στη Τεα !!! που ΜΟΝΟ με 140 ευρω,μαζι με το ξενοδοχειο, μας ξυριζει δωρεαν τ αρχιδια...
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.398
Πόντοι
28.900
Τόσα που γράφονται για αυτή τη Τεα μου γεννήθηκε η απορία να την συναντήσω και ας φάω φόλα.
Έχει κανείς κάποιο τηλέφωνο ή κάποιο λινκ να μου δώσει;;;
Ευχαριστώ!!!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Τόσα που γράφονται για αυτή τη Τεα μου γεννήθηκε η απορία να την συναντήσω και ας φάω φόλα.
Έχει κανείς κάποιο τηλέφωνο ή κάποιο λινκ να μου δώσει;;;
Ευχαριστώ!!!
φόλα φίλε να φας αποκλείεται ,βέβαια αν ισχύουν τα οικονομικά που αναφέρουν ''κάποιοι'' το πράγμα αλλάζει ,προσωπικά μου φαίνεταιν περίεργο, καθόσον δεν ήταν αρπακτικό όταν δούλευε σε γραφείο και ενθηλάκωνε λιγώτερα , οπότε γιατί να αλλάξει τώρα ; θάταν χαζή!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.398
Πόντοι
28.900
Τόσα που γράφονται για αυτή τη Τεα μου γεννήθηκε η απορία να την συναντήσω και ας φάω φόλα.
Έχει κανείς κάποιο τηλέφωνο ή κάποιο λινκ να μου δώσει;;;
Ευχαριστώ!!!
φόλα φίλε να φας αποκλείεται ,βέβαια αν ισχύουν τα οικονομικά που αναφέρουν ''κάποιοι'' το πράγμα αλλάζει ,προσωπικά μου φαίνεταιν περίεργο, καθόσον δεν ήταν αρπακτικό όταν δούλευε σε γραφείο και ενθηλάκωνε λιγώτερα , οπότε γιατί να αλλάξει τώρα ; θάταν χαζή!


Το τηλέφωνο το έχεις;;;
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Οχι φίλε δεν το έχω αλλά νομίζω ότι δόθηκε εδώ πριν λίγες σελίδες πίσω,συγκεκριμένα τότε που έφυγε απο το γραφείο,λίγος καιρός.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλοι μου συναγωνιστές και συνάδελφοι του μασάζ .....καλές γιορτές σε όλους .....με υγεία σε σας και τις οικογένειές σας
 

Συνημμένα

  • IMG_20201218_193725.jpg
    IMG_20201218_193725.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 29

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Μην γαματε τις πονηρες πουτανες ΤΕΑ ΚΑΙ ΣΙΑ ΑΦΗΣΤΕΤΕΣ ΝΑ ΨΟΦΙΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΕΙΝΑ.
:vomit::vomit::vomit:
:jerking::jerking::jerking::jerking::spam::priest::d-spam::woldman:

Φίλε STEFANOS37
Ζήτησες να την φας στο τσάμπα την ΘΕΑ κ εσύ η το έπαιξες αγαπουλης να κάνετε κ σχέση κ πήρες το πουλο;;;
Η γυναίκα δεν πηδιέται STEFAN όλοι ξέρουμε ότι είναι κορυφαία στο είδος της η ΤΕΑ, κορμάκι και στόμα και βλέμμα θάνατος,μπριζόλα δεν δίνει κ το επίπεδο της δεν το φτάνει καμία βίζιτα απ'αυτές που γαμάς εσύ φιλαράκι.
Ταντρικό ερωτικό μασάζ μαζί της μόνο για άλλη μία φορά, τρεις εκτονώσεις σε δύο ώρες, μπάνιο μαζί της ξέφυγε το πράγμα σε τρελές καταστάσεις. Το κόστος δύο ώρες με διάλειμμα για καφέ 100€ και το δωράκι της +30€.
Εγώ μαζί της ξεφεύγω κάθε φορά κάτι άλλο σκαρφίζεται το μυαλό της.
Ίνα από Attica massage. Ρωσίδα, ξανθιά, θεϊκό κορμί, 40+++ ετών. Χορός μπροστά μου, μασάζ μέτριο, εκτόνωση με χέρι το δωράκι της +30€.ψυχρη για τα γούστα μου αλλά οκ.
Ευδοκία από your Massage.., περίεργη υπόθεση.. μασάζ όχι, ρεφλεξολόγος πόδια άριστη, εμφάνιση εδώ τα χαλάμε πολύ άσχημα... πρόσωπο γλυκό μικρή σε ηλικία 25ετων αλλά από τη μέση και κάτω περιφέρεια τεράστια δυστυχώς, έκανα γυμνός αλλά δεν πήγαμε παραπέρα με τίποτα.
Γεωργία από your Massage.
35 ετών μέτρια εμφάνιση, χωρίς πετσέτα, μέτριο έως χωρίς γνώσεις μασάζ το παραδέχτηκε οπότε μου έκανε ρεφλεξολογία πατούσες, έξτρα τίποτα μηδέν στα δεν.
Πατρίτσια και Βανέσα βραζιλιάνες στα δεν ποτέ ξανά.
Ενημερώστε για νέες δραστηριότητες με σωστό μασάζ και έξτρα.. όχι σεξ.
Όχι άλλα γραφεία εδώ μέσα και πρόμο σας πήρανε χαμπάρι!!

Η ΤΕΑ εχει δικό της χώρο ή παει μόνο σε ξενοδοχείο?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
WTF....

Εντάξει παιδιά η Τέα είναι κορυφή και φθηνή. Το λύσαμε το θέμα. Τηλέφωνα μερικές σελίδες πριν..

Έλεος ας αλλάξουμε θέμα..
 

despy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2020
Μηνύματα
39
Κριτικές
8
Like
511
Πόντοι
280
WTF....

Εντάξει παιδιά η Τέα είναι κορυφή και φθηνή. Το λύσαμε το θέμα. Τηλέφωνα μερικές σελίδες πριν..

Έλεος ας αλλάξουμε θέμα..

Ή ας αλλάξει ο τίτλος του νήματος, έτσι κι αλλιώς μόνο για την Τέα μιλάμε εδω και πολύ καιρό:confused:
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Μια γρήγορη ματιά που έριξα στο φόρουμ , μιας και βρίσκομαι πολύ μακριά και δεν μπορώ να συμμετέχω στο σπορ και να επενδύω τα χρήματα μου, είδα δυνατές αλλαγές.....

Ανεξάρτητα δουλεύει η Τέα διαβάζω.....αν και είμαι αρνητικός μαζί της από την αρχή μόνο μπραβο μπορώ να της πω που έφυγε από το luxx γιατί μόνο δυσφήμιση ήταν για αυτή....έτσι και αλλιώς επειδή ήμουν από τους πρώτους πελάτες της το καλοκαίρι μόλις ξεκίνησε στο luxx.......αν δεν υπήρχε η Τέα να δουλεύει για το luxx , απλά δεν θα υπήρχε luxx...όλες οι υπόλοιπες ήταν άθλιες οι κοπέλες στο σπορ

Ούτως η άλλως αυτή συμβούλευε και τις άλλες πως να δουλεύουν γιατί οι υπόλοιπες κοπέλες ήταν παντελώς άσχετες και από μασάζ και από τα έξτρα....

Πεταμένα λεφτά ....

Επομένως καλή αρχή της ευχόμαι και μόλις επιστρέψω, από την στιγμή που έφυγε από το luxx σίγουρα θα την προτιμήσω...

 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Συναδελφοι καλημερα
Μετα απο καιρο αποχης για προσωπικους λογους επιστροφη στην ενεργο δραση και αμεσως πηρα τηλεφωνο την τεα για να κλεισω ραντεβου. Η οποια μου προτεινε το νεο αιμα που εχει στην ομαδα της και ακουει στο ονομα Ιριδα. Ελληνιδα 25 χρ πρωτη φορα στον κλαδο του μασαζ ! Ομορφο κοριτσακι με μακρυ μαλλι ωραιο κορμακι με βυζακι 2αρακι. Μασαζακι χαλαρωτικο πανω του μετριου, ντροπαλη πολυ και καλο τελειωμα με χερι και στομα. Το εξτρα της +30€. Θελει παντως χειρισμο και προσοχη να μην το τρομαξουμε το κοριτσι????. Οποιος θελει ντροπαλη παρθενοκατασταση νομιζω του κανει το κοριτσι. Βεβαια θεωρω πως εκπαιδευετε για να ακολουθησει το στυλ της τεας αλλα προς το παρων αυτο ειναι τουλαχιστον κατα την γνωμη μου

Φιλικα παντα
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Συναδελφοι καλημερα
Μετα απο καιρο αποχης για προσωπικους λογους επιστροφη στην ενεργο δραση και αμεσως πηρα τηλεφωνο την τεα για να κλεισω ραντεβου. Η οποια μου προτεινε το νεο αιμα που εχει στην ομαδα της και ακουει στο ονομα Ιριδα. Ελληνιδα 25 χρ πρωτη φορα στον κλαδο του μασαζ ! Ομορφο κοριτσακι με μακρυ μαλλι ωραιο κορμακι με βυζακι 2αρακι. Μασαζακι χαλαρωτικο πανω του μετριου, ντροπαλη πολυ και καλο τελειωμα με χερι και στομα. Το εξτρα της +30€. Θελει παντως χειρισμο και προσοχη να μην το τρομαξουμε το κοριτσι????. Οποιος θελει ντροπαλη παρθενοκατασταση νομιζω του κανει το κοριτσι. Βεβαια θεωρω πως εκπαιδευετε για να ακολουθησει το στυλ της τεας αλλα προς το παρων αυτο ειναι τουλαχιστον κατα την γνωμη μου

Φιλικα παντα
κανει σεξ όπως η τεα;
 

ermis1964

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
646
Κριτικές
22
Like
244
Πόντοι
2.955
Συναδελφοι καλημερα
Μετα απο καιρο αποχης για προσωπικους λογους επιστροφη στην ενεργο δραση και αμεσως πηρα τηλεφωνο την τεα για να κλεισω ραντεβου. Η οποια μου προτεινε το νεο αιμα που εχει στην ομαδα της και ακουει στο ονομα Ιριδα. Ελληνιδα 25 χρ πρωτη φορα στον κλαδο του μασαζ ! Ομορφο κοριτσακι με μακρυ μαλλι ωραιο κορμακι με βυζακι 2αρακι. Μασαζακι χαλαρωτικο πανω του μετριου, ντροπαλη πολυ και καλο τελειωμα με χερι και στομα. Το εξτρα της +30€. Θελει παντως χειρισμο και προσοχη να μην το τρομαξουμε το κοριτσι????. Οποιος θελει ντροπαλη παρθενοκατασταση νομιζω του κανει το κοριτσι. Βεβαια θεωρω πως εκπαιδευετε για να ακολουθησει το στυλ της τεας αλλα προς το παρων αυτο ειναι τουλαχιστον κατα την γνωμη μου

Φιλικα παντα
Συνολικό κόστος?
 

Titos(2)

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2020
Μηνύματα
109
Like
346
Πόντοι
21
Ο Τσακ Νόρις κάνει sex μόνο με την Τέα
χαχαχα ούτε αυτός δεν τη γαμαει μεγαλε έτσι όπως είναι το μπαζακι....άμα βλέπεις να τη κράζει το φορουμ κάτι ξέρει ο κόσμος...μακριά από Σαπακια και σούργελα...Που θέλει και 50αρικο εξτρα....
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Ο Τσακ Νόρις κάνει sex μόνο με την Τέα
χαχαχα ούτε αυτός δεν τη γαμαει μεγαλε έτσι όπως είναι το μπαζακι....άμα βλέπεις να τη κράζει το φορουμ κάτι ξέρει ο κόσμος...μακριά από Σαπακια και σούργελα...Που θέλει και 50αρικο εξτρα....
εννοείτε πως το είπε τρολαριστά...
 

panosglob

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
82
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Η Τεα έχει κάπου αγγελία; Πως την βρίσκουμε; Ευχαριστώ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom