Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπερα κ Καλη Εβδομαδα σε Ολους με υγεια κ καλο κουραγιο .


Εντος της Καραντινας Νο2 , μου εστειλαν μονο 2 γραφεια κοπελες , το ΟΣΜΟΣΕ και το VipMassage

Απο ΟΣΜΟΣΕ Πηρα Αναστασια ( Ρωσιδα ) καναμε μασαζ + στομα + γδυσιμο με 100Ε

Πηρα Τζεσικα ρωσιδα καναμε μασαζ + στομα + γδυσιμο με 100 Ε , με χαλασε που στο καλαμακι εβαλε Σκουφο :-(

Δεν το μετανοιωσα που τις πηρα , καλες ηταν σαν υπηρεσιες αλλα Δεν ξετρελαθηκα .

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΥΑ _ΟΣΜΟΣΕ

( ΟΛΕΣ απο ΟΣΜΟΣΕ Κανουν ΦΟΥΛ - ΑΠλα λιγες αξιζουν Γενικα , οι Νεες ειναι ΟΚ αν Δεν εχετε προβλημα με Ξενες )


-------------------------------------------------------------------------------------

Απο VIP Massage πηρα βιργινια και μαριλια

Βιργινια και μαριλια το φτανουν φουλ με 100Ε

Μου ειπαν οτι για Φουλ Δεν κανουν σε ολους , ειναι πιο επιλεκτηκες , Δεν ξερω αν ισχυει

Η Βιργινια ειναι ρωσιδα η Μαριλια ειναι Ελληνιδα

Τελος Πηρα Ευα Μιλφ Ελληνιδα απο VIP που κανει και αυτη φουλ με 100Ε



Αυτα τα 2 γραφεια osmose + vip
εχουν κανει αρκετες διορθωτικες αλλαγες το τελευταιο διαστημα
και ξερεις οτι θα παρεις σιγουρα ενα καλαμακι και πολυ πιθανον θα φας μπριζολα Γενικως... για αυτο και τα προτιμω

οπως κ το βελβετ αλλα οταν μιλησα μαζι τους μου ειπαν οτι λογο καραντινας Δεν δουλευει το βελβετ , Δεν εκατσα να ασχοληθω περισσοτερο...


Οσον αφορα για ΤΕΑ εχω κανει κ εγω 1 συνεδρια οταν ηταν στο Λουξ , Καλη ηταν αλλα Δεν την ξανα πηρα , Δεν ειναι το δικο μου Στυλ - Γουστο !

Επισης αν εχετε κανενα καλο μωρο για καλο μασαζ + Στομα ΑΚΑ απο ΛΟΥΞ + ΝΤελουξ + Βελβετ μου λετε ειτε Δημοσια , ειτε π.μ


Ευχαριστω πολυ

Καλα να περνατε φιλοι μου
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
Καλησπερα μυστες του μασαζ! Ειμαι νεος στο χωρο του μασαζ αλλα παλιος στον χωρο των μπουρδελων και ειδικα του Μεταξουργειου.
Οσον αφορα το ΟΣΜΟΣΕ η Τζεσικα δουλευε στο Μεταξι σαν Λόρυ/Κρίνα και μαλιστα ειχε εμφανιστει και τον Οκτωβριο στο
Πορνομωλλ της Ιασωνος. Παλια στο κουρμπετι. Και δεν δινει μπριζολα τωρα σαν μασατζου?! ΕΛΕΟΣ!
Την ειχα παρει παρτουζα πριν χρονια με τη Νατασσα στο Κολωνου 30, με 20 ευρω συνολο...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
Συνεχίζω για ΟΣΜΟΣΕ... Η Μπαρμπαρα δουλευε μεχρι προσφατα σαν Μαρια.
Χαλια στο γαμησι, πεταμενο δεκαρικο. Της επεζα την κλειτοριδα κι αυτη κοιτουσε τον τοιχο!
ΖΩΟ και χοντρη, αν και με ομορφα κατανεμημενα βαρη....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
Παλι για ΟΣΜΟΣΕ... Η Βερονικα δουλευε επισης στο Μεταξι και την ειχα παρει σαν Νικολ,
αν θυμαμαι καλα, στο Ιασωνος 19 πάνω. Χωρις μακιγιαζ φαινεται να εχει εντονη ακμη στο προσωπο.
Καλουτσικο γαμησι χωρις κλεψιμο και με περιποιημενα ακρα. Εχει λιγο υφακι αλλα ειναι ΟΚ,
χωρις κατι το αξιομνημονευτο....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Josex

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
Η Νικη και η Κορινα, παλι απο ΟΣΜΟΣΕ, ειναι γνωστες φατσες απο Μεταξι χωρις ομως να εχω περασει
μαζι τους στα ενδοτερα....
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246
Τελος απο ΟΣΜΟΣΕ, η πασιγνωστη σε ολους Αννιτα απο Λεωνιδου 28 οροφος τωρα λεγεται Αντζελινα.
Τα τελευταια χρονια ειχε κανει αποπειρες να αλλαξει χωρο. Ειχε φυγει και για Γερμανια αλλα δουλεψε
απο οι εμαθα και σε δελα της επαρχιας. Ειχε βαλει και λιγο καιρο τιμημα στα 15 ευρω αντι για 10 στο Μεταξι.
Και τωρα τη βλεπουμε μασατζου. ΕΛΕΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΛΕΟΣ!
Με 10 ευρω παντως εκανε ελευθερο στοματικο σε Ελληνες, δηλαδη no Paki, και σε καποιους και τελειωτικο.
Ας πει καποιος αν την εχει παρει κι αν κανει τουλαχιστον το προγραμμα που εκανε και στο Μεταξι...
Αυτα απο μενα προς το παρον...
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Καλησπερα!
Εχει κανενας εμπειρια απο Ελινα Velvet?
Εμφανιση και μεχρι που προχωραει?
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Κριτικές
34
Like
3.881
Πόντοι
4.365
Αν ισχύουν αυτά που έγραψε ο zurax είναι βόμβες μεγατόνων..

Κορίτσια από δέλα του 10ρικου να ζητάνε έξτρα για χούφτωμα... :confused:

Γροθιά στα ..αρχίδια για όσους διαφημίζουν ένα χειρογλύκανο με +30 και +50... :jerking:
 

pipadoros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
9
Like
1.844
Πόντοι
216
Τι περιμένατε δηλαδή;
Όλα τα δέλα έχουν κλείσει.
Όσες δούλευαν εκεί, θα βγουν στη γύρα.
Το πρόβλημα είναι οτι έχουν μάθει στις υπηρεσίες δέλου, 10 λεπτά, και έφυγες, οπότε θα ρίξουν τον πήχη.
Απο την άλλη, θα είναι αστείο να σου αρνηθεί μπριζόλα, η ίδια που πριν λίγο καιρό στην έδινε με 10 ή με 20 ευρώ.
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Καλησπερα!
Εχει κανενας εμπειρια απο Ελινα Velvet?
Εμφανιση και μεχρι που προχωραει?

Με την Ελίνα φίλε μου είχα εμπειρία πριν ένα μήνα σχεδόν γιατί τώρα λείπω στο εξωτερικό... Πρόκειται για ένα πιτσιρίκι περίπου 23 χρονων απο Σερβία το οποίο είναι πολύ γλυκό και ναζιαρικο , πολύ φιλότιμο στο μασάζ και στα του αγώνα , προχωράει στο χαλαρωτικό φραπεδακι .....εγώ την προτείνω ανεπιφύλακτα .....
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Μεχρι φραπεδακι φτανει?
Ουτε καλαμακι?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αψογος ο φιλος... ZURAX

ειλικρινα σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες , ειναι ενα γραφειο που ψωνιζω....

απο οσμοσε μου αρεσει η Νικη γενικα , για ερωτικα , οχι για μασαζ
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Καλησπερα!
Εχει κανενας εμπειρια απο Ελινα Velvet?
Εμφανιση και μεχρι που προχωραει?

Με την Ελίνα φίλε μου είχα εμπειρία πριν ένα μήνα σχεδόν γιατί τώρα λείπω στο εξωτερικό... Πρόκειται για ένα πιτσιρίκι περίπου 23 χρονων απο Σερβία το οποίο είναι πολύ γλυκό και ναζιαρικο , πολύ φιλότιμο στο μασάζ και στα του αγώνα , προχωράει στο χαλαρωτικό φραπεδακι .....εγώ την προτείνω ανεπιφύλακτα .....


Αρα και το Βελβετ Δουλευει - Στελνει Κανονικα...

Ποιες προτεινεις απο εκει να κανουν γδυσιμο κ στομα ΑΚΑ

Σε μενα ειπαν απο βελβετ οτι Δεν δουλευουν
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
20
Like
14.161
Πόντοι
3.246

Αν ισχύουν αυτά που έγραψε ο zurax είναι βόμβες μεγατόνων..
Κορίτσια από δέλα του 10ρικου να ζητάνε έξτρα για χούφτωμα... :confused:
Γροθιά στα ..αρχίδια για όσους διαφημίζουν ένα χειρογλύκανο με +30 και +50... :jerking:

Μάγκες, τα έχω πάρει άγρια με την όλη κοροιδία που παίζεται...
Αν παίρνουν 50 για μασαζ + αλλα 50 για το κατι παραπανω
αυτο πρεπει να περιεχει κανονικο γαμησι.
Ειναι μεγαλη κοροιδια οι τσουλες του 10ρικου να το παιζουν
μα και μου ενω τις απαυτωναν ολες οι φυλες του Ισραηλ στο σιχαμερο Μεταξι!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα Θα συμφωνησω με Ολους σας , στο θεμα οτι
Γενικα ολες οι κοπελες μασαζ στο σπιτι που κανουν εξτρα ερωτικες υπηρεσιες
θα πρεπει να ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΕΞΤΡΑ ΤΑΡΙΦΕΣ ΤΟΥΣ
Ειδικα για τωρα Κορονο Εποχη

Οχι Τζαμπα , αλλα οχι και να βαρανε αλυπητα στα φουλ προγραμματα και Οχι στο Μηδεν Μασαζ !

Ενα καλο τιμιο μετριο μασαζ + παρεα + εξτρα υπηρεσιες
με Νορμαλ Τιμες !
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446


Μάγκες, τα έχω πάρει άγρια με την όλη κοροιδία που παίζεται...
Αν παίρνουν 50 για μασαζ + αλλα 50 για το κατι παραπανω
αυτο πρεπει να περιεχει κανονικο γαμησι.
Ειναι μεγαλη κοροιδια οι τσουλες του 10ρικου να το παιζουν
μα και μου ενω τις απαυτωναν ολες οι φυλες του Ισραηλ στο σιχαμερο Μεταξι! [/quote]


ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ zurax
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα ολες οι κοπελες απ ολα τα γραφεια πρεπει να σεβονται το πελατη που πληρωνει

και να ζητανε εξτρα λεφτα αλλα νορμαλ

και να παρεχουν καλη παρεα κ ενα καλο τιμιο μασαζ και ενα ερωτικο προγραμμα με ορεξη κ χαμογελο
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
zurax, τη Λόρι/Κρίνα, αν λέμε την ίδια, τη θυμάμαι από Κεραμεικού, όπου είχα γίνει πελατάκος της. Μετά χάθηκε και την ξαναβρήκα Κολωνού, με πεσμένες υπηρεσίες ενώ δήλωνε ότι θα σταματήσει για κάποιους λόγους δικούς της, και μετά χάθηκε πάλι. Εμφανίστηκε πάλι και μάλιστα στο πορνομόλ; Και τώρα Όσμοσε;

Πάντως, άμα η κοπέλα θυμάται κάποιον από τα μπου, θα μπορούσε ίσως να παιχτεί διαφορετική μπάλα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom