Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (5 μέλη και 31 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Καλησπερα
Μεταξύ νεφέλης κ μαριλου ποια θα παίρνατε. Ποια προχωράει περισσότερο.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Καλησπερα σε ολους τους φιλους μου

Οσον αφορα για Μπριζολα κερνανε   
με 100 - 120Ε Συνολικο Κοστος Μαζι με το Μασαζ !

Βικτωρια / Βερονικα

Βασω

Αννα 2  

Αυτες κανουν Φραπε / καλαμακι ΑΚΑΠ

Αννα 1
Περι
Ρουλα
Ιουλια

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ - ΚΑΛΟ ΣΚ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ

gravity2 να σαι καλα. απλα για να ειμαι σιγουρος οι πρωτες 4 κοπελες ειναι γι μπριζολα και οι επομενες 4 για καλαμακι?

εχει αποψη για Αννα 2?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Δοκιμή από oasis massage Γεωργία στα δεν από εμένα . Όμορφη κοπέλα, έχει πέσει ρετούς στην φωτό. Με ξεκίνησε με πετσετα την οποία όταν ένιωσε άνετα έβγαλα. Κάποια ψιλοπερασματα δήθεν αλλά no happy ending.. αν και πίεσα.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
παιδια για αυτο γνωριζεται κατι?? η ζοσι ειναι η λουιζα του λιντο για οσους θυμουνται!!

Ναι είναι!
Ποιος καλός άνθρωπος θα μας πει τι παίζει εδω?

Η φίλη της η Πατρίτσια πάντως εκτός από μεγάλη περιφέρεια μου ζήτησε και 50€ για φραπέ χωρίς να βγάλει ρούχα. Η αλήθεια είναι ότι το πίστευε ότι κάνει κανονικό μασάζ ..
Δεν προχώρησα στο έξτρα.
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιποτα για Ελευθερια απο Deluxe ?

Έψαχνα και εγώ πρόσφατα πληροφορίες και πήγα περίπου 60-70 σελίδες πίσω. Από ότι κατάφερα να βρω, για κάποιους είναι στα ΔΕΝ και σε άλλους μετά από επανάληψη προχωράει. Για περισσότερες πληροφορίες ας πει κάποιος που έχει δοκιμάσει πρόσφατα
 

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Φίλε μου έχω δοκιμάσει και τις δύο και Μαριλλου και Νεφέλη από Velvet .

1. Μαριλλου προχωράει τόσο όσο , αλλά μέχρι εκεί που φτάνει είναι εκπληκτική με απίστευτη μαστοριά στο φραπεδακι... Αλλά σίγουρα μετά το δεύτερο ραντεβού δίνεται περισσότερο....στα έξτρα χρήματα είναι κοντά στα 30...

2. Νεφέλη μικρότερη πολύ όμορφη και ατίθαση ..... προχωράει ανάλογα με την όρεξη της ....φτάνει όμως μέχρι τέλους... ένταξη είναι πολύ δυνατή παρουσία στο χώρο και την προτείνω σαν εμπειρία.
 

mpatakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
39
Like
124
Πόντοι
0
Καλημερα Απο Βελβετ Αξιζει η Νεφελη κ η Νανσυ για μενα..

οι αλλες δεν μου αρεσαν ........

απο VipMassage.gr μου αρεσε πολυ η Αννα2 κουκλα μιλφ ξανθια που το παει μεχρι τερμα και χωρις καποτα το Στομα με μετριο μασαζ ....

και η Χρυσα μιλφ φοβερο μασαζ και φοβερη περιποιηση ολοκληρωμενη και ΑΚΑ

Εχει φερει και 2-3 μικρες αλλα προτιμάω τα ΜΙΛΦ Γενικως...

 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.989
Πόντοι
736
καλημερα αλανια! εχει παρει κανεις ευτυχια απο massage lux? ωραια κοπελιτσα φαινεται..:sunglasses:
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιποτα για Ελευθερια απο Deluxe ?
καινούργια;
Έχεις δει φωτό στο βαιμπερ.?
Ρίξε καμία περιγραφή...

Δεν ξέρω αν κατάλαβα σωστά και ο φίλος mpatakias εννοούσε την Ρία/Ελευθερία, εγώ για αυτήν έγραψα πάντως. Ας επιβεβαιώσει η μασαζο-εγκυκλοπαίδεια Gravity όποτε μπορέσει! ???
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Ξερει κανεις τιποτα για Ελευθερια απο Deluxe ?
καινούργια;
Έχεις δει φωτό στο βαιμπερ.?
Ρίξε καμία περιγραφή...

Δεν ξέρω αν κατάλαβα σωστά και ο φίλος mpatakias εννοούσε την Ρία/Ελευθερία, εγώ για αυτήν έγραψα πάντως. Ας επιβεβαιώσει η μασαζο-εγκυκλοπαίδεια Gravity όποτε μπορέσει! ???
Την Ρία ποτέ δεν την έστειλε ως Ελευθερία σε μένα πάντως,Ελευθερία δεν θυμάμαι,ως προς την Ρία έχει αναφερθεί στα δεν ....την έχω πάρει και γω ,αρκετά όμορφη,αφησε κάποιες υποσχέσεις για την δεύτερη φορά όχι λεκτικά αλλά προς το τέλος με το μασάζ γύρω στην επίμαχη περιοχή,λεφτά για πέταμα όμως πλέον δεν υπάρχουν ,ας το καταλάβουν οι μεγαλοκοπέλες!
 

petroszzr

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2016
Μηνύματα
901
Like
316
Πόντοι
26
ξερει κανεις τιποτα?
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Καλημερα, ποια πιστευετε οτι ειναι η πιο εμφανισιμη και να φτανει τουλαχιστον μεχρι εκτονωση βγαζοντας τα ρουχα της?
Βασικο να ξερει και μασαζ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: smgmob

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Είχε αναφερθεί μέσα στο καλοκαίρι κάποια με αγγελία στη ΧΕ και δικό της χώρο στο Μαρούσι. Αν έχει κρατήσει κάποιος το τηλ ας ενημερώσει. Ευχαριστώ
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Ευτυχια από Λουξ ωραίο κορμί γυμνασμενο, μόνο μασάζ χωρίς πετσέτα δεν κάνει έξτρα τίποτα και δεν νομιζω να αλλαξει στην πορεια
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Είχε αναφερθεί μέσα στο καλοκαίρι κάποια με αγγελία στη ΧΕ και δικό της χώρο στο Μαρούσι. Αν έχει κρατήσει κάποιος το τηλ ας ενημερώσει. Ευχαριστώ

Αν δεν εννοεις την Τεα που δουλευει τωρα στο lux θα με ενδιεφερε και εμενα καποια με χωρο στο μαρουσι. Αν καποιος γνωριζει ας ενημερωσει κ εμενα παρακαλω
 

Argentinos3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστές!
μολις κατεβηκα μονιμα στην αθηνα και ψαχνω να κανω κανενα μασαζακι οπως εκανα και πανω στην καταπληκτική θεσσαλονικη :P
εχω διαβασει πανω απο 40 τελευταίες σελιδας αυτου του νηματος για να μπω λιγο στο κλιμα και να καταλαβω τι παιζει εδω στην αθηνα!
αν καποιος μπορει να βοηθησει περαιτέρω για καποια κοπελα συγκεκριμένα (και σε πμ αν θελει) κτλ κτλ θα του ημουν ευγνώμων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom