Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (3 μέλη και 28 επισκέπτες)

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Περί χόμπυ και χρημάτων ... επαγγελματίες κανονικές που κάνουν μόνο μασάζ , χωρίς να δίνουν υποσχέσεις, χρεώνουν 25€ με 30€ την ώρα.
Τα 80€ , παραπέμπουν σε άλλες υπηρεσίες, τελείως άσχετες με το σκέτο μασάζ.

Όπως αυτές που καθαρίζουν σπίτι , χρεώνουν 5€ την ώρα.
Δεν μπορούν να ζητήσουν 80€ την ώρα .

Ούτε είναι σωστό κάποιος να πει ότι από χόμπυ , τους δίνει 80€ την ώρα ή 800€ την ώρα .
Το κάνει αν θέλει , αλλά ας μην το διαφημίζει .
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Περί χόμπυ και χρημάτων ... επαγγελματίες κανονικές που κάνουν μόνο μασάζ , χωρίς να δίνουν υποσχέσεις, χρεώνουν 25€ με 30€ την ώρα.
Τα 80€ , παραπέμπουν σε άλλες υπηρεσίες, τελείως άσχετες με το σκέτο μασάζ.

Όπως αυτές που καθαρίζουν σπίτι , χρεώνουν 5€ την ώρα.
Δεν μπορούν να ζητήσουν 80€ την ώρα .

Ούτε είναι σωστό κάποιος να πει ότι από χόμπυ , τους δίνει 80€ την ώρα ή 800€ την ώρα .
Το κάνει αν θέλει , αλλά ας μην το διαφημίζει .
Τα τραβελια που σε γαμανε σου κάνουν και μασαζ?
 

Συνημμένα

  • Screen Shot 2020-09-18 at 00.12.50.png
    Screen Shot 2020-09-18 at 00.12.50.png
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 33

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Περί χόμπυ και χρημάτων ... επαγγελματίες κανονικές που κάνουν μόνο μασάζ , χωρίς να δίνουν υποσχέσεις, χρεώνουν 25€ με 30€ την ώρα.
Τα 80€ , παραπέμπουν σε άλλες υπηρεσίες, τελείως άσχετες με το σκέτο μασάζ.

Όπως αυτές που καθαρίζουν σπίτι , χρεώνουν 5€ την ώρα.
Δεν μπορούν να ζητήσουν 80€ την ώρα .

Ούτε είναι σωστό κάποιος να πει ότι από χόμπυ , τους δίνει 80€ την ώρα ή 800€ την ώρα .
Το κάνει αν θέλει , αλλά ας μην το διαφημίζει .
Τα τραβελια που σε γαμανε σου κάνουν και μασάζ?
 

Συνημμένα

  • Screen Shot 2020-09-18 at 00.12.50.png
    Screen Shot 2020-09-18 at 00.12.50.png
    55,9 KB · Εμφανίσεις: 22

forbadwomen

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2007
Μηνύματα
155
Like
6
Πόντοι
1
Καθοτι άσχετος Δανάη λέτε απο massagedeluxe ?? Κι αν ναι αν θελήσω ένα 2ωρο ή παραπάνω ποσό πάει??? Εννοείται με τελείωμα
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
Περί χόμπυ και χρημάτων ... επαγγελματίες κανονικές που κάνουν μόνο μασάζ , χωρίς να δίνουν υποσχέσεις, χρεώνουν 25€ με 30€ την ώρα.
Τα 80€ , παραπέμπουν σε άλλες υπηρεσίες, τελείως άσχετες με το σκέτο μασάζ.

Όπως αυτές που καθαρίζουν σπίτι , χρεώνουν 5€ την ώρα.
Δεν μπορούν να ζητήσουν 80€ την ώρα .

Ούτε είναι σωστό κάποιος να πει ότι από χόμπυ , τους δίνει 80€ την ώρα ή 800€ την ώρα .
Το κάνει αν θέλει , αλλά ας μην το διαφημίζει .
Δλδ θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέραμε νομίζω ότι ζούμε σε ένα σύστημα ελεύθερης οικονομίας όπου ο καθένας έχει δυνατότητα να κοστολογεί τις υπηρεσίες του όπως θέλει . Ναι πράγματι μπορεί να βρεις καθαρίστρια με 5 και με 10 όπως μπορείς να βρεις και εσωτερική νοσοκόμα και με 40 και με 80 . Αυτό ονομάζεται ελεύθερη αγορά . Όσο για το πρώτο σκέλος δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος που μπορεί να κρίνει αν θα μιλήσω για το αμάξι και τι αμάξι είναι και αν θέλω να μιλάω για το χόμπυ μου σε ένα ιστότοπο από την στιγμή που δεν το έχω κλέψει. Δικαίωμα σου να λες κατά την γνώμη σου τι είναι σωστό κατά εσένα αλλά δεν σημαίνει ότι υφίσταται κιόλας . Καλή σου μέρα φιλε μου να περνάς καλά.
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
Καθοτι άσχετος Δανάη λέτε απο massagedeluxe ?? Κι αν ναι αν θελήσω ένα 2ωρο ή παραπάνω ποσό πάει??? Εννοείται με τελείωμα
ναι αυτη λεμε. το 2ωρο παει 100 νομιζω και τα εξτρα με την κοπελα
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Χριστιαννα deluxe εφυγε; Μπριζολα πηρε καποιος; pm οποιος ξερει
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.144
Πόντοι
5.595
Περί χόμπυ και χρημάτων ... επαγγελματίες κανονικές που κάνουν μόνο μασάζ , χωρίς να δίνουν υποσχέσεις, χρεώνουν 25€ με 30€ την ώρα.
Τα 80€ , παραπέμπουν σε άλλες υπηρεσίες, τελείως άσχετες με το σκέτο μασάζ.

Όπως αυτές που καθαρίζουν σπίτι , χρεώνουν 5€ την ώρα.
Δεν μπορούν να ζητήσουν 80€ την ώρα .

Ούτε είναι σωστό κάποιος να πει ότι από χόμπυ , τους δίνει 80€ την ώρα ή 800€ την ώρα .
Το κάνει αν θέλει , αλλά ας μην το διαφημίζει .
Δλδ θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέραμε νομίζω ότι ζούμε σε ένα σύστημα ελεύθερης οικονομίας όπου ο καθένας έχει δυνατότητα να κοστολογεί τις υπηρεσίες του όπως θέλει . Ναι πράγματι μπορεί να βρεις καθαρίστρια με 5 και με 10 όπως μπορείς να βρεις και εσωτερική νοσοκόμα και με 40 και με 80 . Αυτό ονομάζεται ελεύθερη αγορά . Όσο για το πρώτο σκέλος δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος που μπορεί να κρίνει αν θα μιλήσω για το αμάξι και τι αμάξι είναι και αν θέλω να μιλάω για το χόμπυ μου σε ένα ιστότοπο από την στιγμή που δεν το έχω κλέψει. Δικαίωμα σου να λες κατά την γνώμη σου τι είναι σωστό κατά εσένα αλλά δεν σημαίνει ότι υφίσταται κιόλας . Καλή σου μέρα φιλε μου να περνάς καλά.

Θεωρώ πως η αυτο που λες "ζουμε σε ελευθερη οικονομια και ο καθενας κοστολογει οσο θελει" δεν ισχυει. Τα παραδειγματα που βαζεις ειναι ρεαλιστικα, δειχνουν ομως ακριβως αυτο: οτι ο "καθενας" κοστολογει τις υπηρεσιες του μεσα σε ενα γενικως αποδεκτο πλαισιο τιμων. Πχ δεν θα βρεις καθαριστρια που να ζηταει 50 ευρω την ωρα, σωστα;
Επομενως η ελευθερη αγορα δεν ειναι τοσο ελευθερη και οι τιμες καθοριζονται απο την "αγορα" και οχι απο το προσωπικο γουστο του καθενος. Δεν μπορω εγω σαν ελευθερος επαγγελματιας να ζητησω τα τριπλα απο εναν συναδελφο μου, δεν πα να ειμαι και αστερι.
Νομιζω λοιπον πως τα μασαζοκοριτσα κατ'οικον το εχουν ξεχειλωσει το θεμα ΚΑΙ με τη δικη μας ανοχη. Οταν ενα κοριτσακι σε στουντιο-μασαζ, καταξεσκιζεται με 50-60 ευρω και αυτες με ενα απλο χαδι και μια μαλακια (και αν την κανουν ) ζητανε 50-60 μινιμουμ (και φτανουν τα 100!!!), νομιζω πως θα βγουμε χαμενοι.
Και μην νομιζεις, ειμαι απο αυτους που γουσταρουν πολυ το "μυστηριο" του κατ'οικον και εχω διαφωνησει με τη λογικη : φερε ενα call girl με 100 ευρω. Ομως επειδη εκανα αρκετα ραντεβου τους τελευταιους 2 μηνες, εχω εκνευριστει με την κουτοπονηρια των εν λογω κοριτσιων. Κατι πρεπει να γινει και με τη σταση μας, ωστε να πεσουν οι τιμες.
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
για σας εχει δοκιμασει κανεις την μαριαννα απο osmose αν ναι ειναι καλη ? 120 για μια ωρα δεν ειναι πολλα?
Αδιαφορη ηταν.
Ελλη απο την αλλη ωραιο μικρο max 25 Μαιων , ωραιο σωμα και βυζακι εφηβικο , μετριο μασαζ , 100 για ολα εκτος πισω πορτας
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Πάμε ένα γρήγορο sum up...

Ρούλα - Vip

Στα όρια του επικίνδυνου. Οκ, κανένας δεν περιμένει να του κάνουν ΤΟ μασάζ, αλλά πρέπει οι κοπέλες που δεν το έχουν να μην παίζουν με την φωτιά. Με τα πολλά, η κοπέλα θεώρησε φυσιολογικό να πέφτει όλη πάνω μου άγαρμπα και πατώντας στον αυχένα.

Εμφανισιακά ΔΕΝ...μασάζ ΔΕΝ...προχωράει με των μηδέν...αλλά οκ, ας σεβόμαστε και λίγο τους εαυτούς μας. Κόκκινη κάρτα.

Σοφία - Deluxe

Κλασικό παράδειγμα αδιάφορου μασάζ, ευχάριστης κοπέλας-αρπακτικού, που έχει διάθεση να το πάει μέχρι τέλους αν τα βρείτε στο παζάρι.

Ιρίνα - Velvet

Μοντέλο...αδιάφορο μασάζ...μέχρι χειρωνακττική με παζάρι.

Για Τέα συμφωνώ με τις αποθεώσεις αλλά έχω πάψει να την επιλέγω καθώς πρέπει με την ζήτηση που υπάρχει στο όνομα της, να έχει δει την μισή Αθήνα.

Έχει κανείς γνώση περί Ελένης και Μαρίας από your;


Οσον αφορα τη Ρουλα που δουλευε χρονια στο Deluxe και τωρα στο Νεο Vip Massage

Τη γνωριζω προσωπικα και την εχω καλεσει πανω απο 15 φορες και εχω προβλημα με το αυχενα μου

Δεν εχει εμφανιση μοντελο , αλλα ειναι μια απ τις πιο ευγενικες κοπελες της διπλανης πορτας , κανει παρα πολυ καλο θεραπευτικο μασαζ
και εχει πτυχίο και σεμιναρια πανω στο μασαζ .

οσο δουλευε στο Deluxe εχουν γραφτει τα καλυτερα σχολια απο παρα πολλους εδω μεσα .

Δεν πιστευω οτι ειναι αληθινο αυτο το γεγονος


ΣΟΦΙΑ Deluxe , κορμαρα , μετριο μασαζ , δινει μπριζολα , Δεν ειναι μασερ , ειναι πιο πολυ CG . Δεν περασα ασχημα...

Θελω να δοκιμασω την Σοφια αφου λες οτι δινει μπριζολα , αλλα εχουν φερει και μια καινουργια Αννα. Μηπως εχεις δοκιμασει?
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.381
Πόντοι
1.011
Ντελουξ αυτά που λέτε;
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Πάμε ένα γρήγορο sum up...

Ρούλα - Vip

Στα όρια του επικίνδυνου. Οκ, κανένας δεν περιμένει να του κάνουν ΤΟ μασάζ, αλλά πρέπει οι κοπέλες που δεν το έχουν να μην παίζουν με την φωτιά. Με τα πολλά, η κοπέλα θεώρησε φυσιολογικό να πέφτει όλη πάνω μου άγαρμπα και πατώντας στον αυχένα.

Εμφανισιακά ΔΕΝ...μασάζ ΔΕΝ...προχωράει με των μηδέν...αλλά οκ, ας σεβόμαστε και λίγο τους εαυτούς μας. Κόκκινη κάρτα.

Σοφία - Deluxe

Κλασικό παράδειγμα αδιάφορου μασάζ, ευχάριστης κοπέλας-αρπακτικού, που έχει διάθεση να το πάει μέχρι τέλους αν τα βρείτε στο παζάρι.

Ιρίνα - Velvet

Μοντέλο...αδιάφορο μασάζ...μέχρι χειρωνακττική με παζάρι.

Για Τέα συμφωνώ με τις αποθεώσεις αλλά έχω πάψει να την επιλέγω καθώς πρέπει με την ζήτηση που υπάρχει στο όνομα της, να έχει δει την μισή Αθήνα.

Έχει κανείς γνώση περί Ελένης και Μαρίας από your;


Οσον αφορα τη Ρουλα που δουλευε χρονια στο Deluxe και τωρα στο Νεο Vip Massage

Τη γνωριζω προσωπικα και την εχω καλεσει πανω απο 15 φορες και εχω προβλημα με το αυχενα μου

Δεν εχει εμφανιση μοντελο , αλλα ειναι μια απ τις πιο ευγενικες κοπελες της διπλανης πορτας , κανει παρα πολυ καλο θεραπευτικο μασαζ
και εχει πτυχίο και σεμιναρια πανω στο μασαζ .

οσο δουλευε στο Deluxe εχουν γραφτει τα καλυτερα σχολια απο παρα πολλους εδω μεσα .

Δεν πιστευω οτι ειναι αληθινο αυτο το γεγονος


ΣΟΦΙΑ Deluxe , κορμαρα , μετριο μασαζ , δινει μπριζολα , Δεν ειναι μασερ , ειναι πιο πολυ CG . Δεν περασα ασχημα...

Θελω να δοκιμασω την Σοφια αφου λες οτι δινει μπριζολα , αλλα εχουν φερει και μια καινουργια Αννα. Μηπως εχεις δοκιμασει?

Η ΣΟΦΙΑ ΑΠΟ ΝΤΕΛΟΥΞ ΔΙΝΕΙ ΜΠΡΙΖΟΛΑ ΣΤΟ 2ο Ραντεβου

Στο 1ο Δινει Καλαμακι ΑΚΑ
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Καλησπερα σε ολους τους φιλους μου

Σας ευχαριστω πολυ για τη εμπιστοσυνη σας και για τα αμετρητα π.μ που δεχομαι καθημερινα .

Να σας υπενθυμίσω οτι τα μασαζ κοριτσια Δεν ειναι Call Girls με στανταρτ τιμες και υπηρεσιες προς ολους ! 

Οσον αφορα το VipMassage.gr , Δεν εχει φωτο στη ιστοσελιδαπρεπει να στειλετε μηνυμα σε  Viber

Ολες οι κοπελες που υπαρχουν τωρα προχωρανε στη 2η φαση Για Φραπε με +20Ε  και για Καλαμακι με +30 Ευρω

Οσον αφορα για Μπριζολα κερνανε   
με 100 - 120Ε Συνολικο Κοστος Μαζι με το Μασαζ !

Βικτωρια / Βερονικα

Βασω

Αννα 2  

Αυτες κανουν Φραπε / καλαμακι ΑΚΑΠ

Αννα 1
Περι
Ρουλα
Ιουλια

Επισης μου ειπε η Υπεθυνη απο VIP οτι απο Δευτερα θα ξεκινησουν 2 νεες κοπελες Κατω απο 35 - Λογικα Προχωρανε στη 2η Φαση ;-)


ΜΑΚΡΙΑ Απο  LOTUS
- Hermes Massage - MS Masaz Sto Spiti - Athens Massage - DayDream - Love Massage - ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ 

Καλα γραφεια ειναι το Deluxe + Velvet + VIP

Καλα με τη εννοια οτι υπαρχουν κοπελες με εξτρα υπηρεσιες και ενδιαφερον....και φερνουν συνεχεια κοπελες

{ Φετος Μετα το Κορονοιο....... το ΚΑΚΟ με το Velvet ειναι οτι οσες κανουν Καλαμακι το κανουν με Προφυλαξη !
Επισης η κοπελα για τα ραντεβου / ενημερωση του Βελβετ στο ΤΗΛΕΦ Δεν ειναι οτι καλυτερο !  } 

Ολα τα αλλα ΓΡαφεια / Σαιτ Δεν αξιζουν κατα τη δικια μου προσωπικη αποψη και εμπειρια !


ΓΕΝΙΚΩΣ.......

ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΚΡΙΑ απο κοπελες που γραφουν οτι εχουν Κρεβατι μαζι τους και ειναι φυσιοθεραπευτριες - ΔΕΝ κανουν Ποτε Τιποτα Εξτρα  !!

ΓΕΝΙΚΑ με τα μασαζοκοριτσα με Ευγενεια - Αρωματα / καθαριοτητα και Εξτρα Χρηματα Κερδιζετεεξτρα υπηρεσιες Εντος Μασαζ αλλα και Εκτος Μασαζ......

ΓΕΝΙΚΑ ΝΑΙ Συμφωνω Μαζι σας το ΜΑΣΑΖ στο Σπιτι ειναι Ενα Ακριβο Δωρο στο Εαυτο σαςκαι ενα Ακριβο Χομπι / ΣΠΟΡ

ΕΠΙΣΗΣ να ρωτατε στο Viber αν η Κοπελα ειναι Ανετη και Αν κανει Χωρις Πετσετα και Χωρις ΜασαζοΚρεβατο !!



ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ - ΚΑΛΟ ΣΚ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
για σας εχει δοκιμασει κανεις την μαριαννα απο osmose αν ναι ειναι καλη ? 120 για μια ωρα δεν ειναι πολλα?
Αδιαφορη ηταν.
Ελλη απο την αλλη ωραιο μικρο max 25 Μαιων , ωραιο σωμα και βυζακι εφηβικο , μετριο μασαζ , 100 για ολα εκτος πισω πορτας

Καλησπερα, εχει κανεις δοκιμασει την Χριστινα απο Osmose massage?:think:
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους τους φιλους μου

Σας ευχαριστω πολυ για τη εμπιστοσυνη σας και για τα αμετρητα π.μ που δεχομαι καθημερινα .

Να σας υπενθυμίσω οτι τα μασαζ κοριτσια Δεν ειναι Call Girls με στανταρτ τιμες και υπηρεσιες προς ολους ! 

Οσον αφορα το VipMassage.gr , Δεν εχει φωτο στη ιστοσελιδαπρεπει να στειλετε μηνυμα σε  Viber

Ολες οι κοπελες που υπαρχουν τωρα προχωρανε στη 2η φαση Για Φραπε με +20Ε  και για Καλαμακι με +30 Ευρω

Οσον αφορα για Μπριζολα κερνανε   
με 100 - 120Ε Συνολικο Κοστος Μαζι με το Μασαζ !

Βικτωρια / Βερονικα

Βασω

Αννα 2  

Αυτες κανουν Φραπε / καλαμακι ΑΚΑΠ

Αννα 1
Περι
Ρουλα
Ιουλια

Επισης μου ειπε η Υπεθυνη απο VIP οτι απο Δευτερα θα ξεκινησουν 2 νεες κοπελες Κατω απο 35 - Λογικα Προχωρανε στη 2η Φαση ;-)


ΜΑΚΡΙΑ Απο  LOTUS
- Hermes Massage - MS Masaz Sto Spiti - Athens Massage - DayDream - Love Massage - ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ 

Καλα γραφεια ειναι το Deluxe + Velvet + VIP

Καλα με τη εννοια οτι υπαρχουν κοπελες με εξτρα υπηρεσιες και ενδιαφερον....και φερνουν συνεχεια κοπελες

{ Φετος Μετα το Κορονοιο....... το ΚΑΚΟ με το Velvet ειναι οτι οσες κανουν Καλαμακι το κανουν με Προφυλαξη !
Επισης η κοπελα για τα ραντεβου / ενημερωση του Βελβετ στο ΤΗΛΕΦ Δεν ειναι οτι καλυτερο !  } 

Ολα τα αλλα ΓΡαφεια / Σαιτ Δεν αξιζουν κατα τη δικια μου προσωπικη αποψη και εμπειρια !


ΓΕΝΙΚΩΣ.......

ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΚΡΙΑ απο κοπελες που γραφουν οτι εχουν Κρεβατι μαζι τους και ειναι φυσιοθεραπευτριες - ΔΕΝ κανουν Ποτε Τιποτα Εξτρα  !!

ΓΕΝΙΚΑ με τα μασαζοκοριτσα με Ευγενεια - Αρωματα / καθαριοτητα και Εξτρα Χρηματα Κερδιζετεεξτρα υπηρεσιες Εντος Μασαζ αλλα και Εκτος Μασαζ......

ΓΕΝΙΚΑ ΝΑΙ Συμφωνω Μαζι σας το ΜΑΣΑΖ στο Σπιτι ειναι Ενα Ακριβο Δωρο στο Εαυτο σαςκαι ενα Ακριβο Χομπι / ΣΠΟΡ

ΕΠΙΣΗΣ να ρωτατε στο Viber αν η Κοπελα ειναι Ανετη και Αν κανει Χωρις Πετσετα και Χωρις ΜασαζοΚρεβατο !!



ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ - ΚΑΛΟ ΣΚ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ


φιλε μου gravity2 you are the best!! ?
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Καλησπερα σε ολους τους φιλους μου

Σας ευχαριστω πολυ για τη εμπιστοσυνη σας και για τα αμετρητα π.μ που δεχομαι καθημερινα .

Να σας υπενθυμίσω οτι τα μασαζ κοριτσια Δεν ειναι Call Girls με στανταρτ τιμες και υπηρεσιες προς ολους ! 

Οσον αφορα το VipMassage.gr , Δεν εχει φωτο στη ιστοσελιδαπρεπει να στειλετε μηνυμα σε  Viber

Ολες οι κοπελες που υπαρχουν τωρα προχωρανε στη 2η φαση Για Φραπε με +20Ε  και για Καλαμακι με +30 Ευρω

Οσον αφορα για Μπριζολα κερνανε   
με 100 - 120Ε Συνολικο Κοστος Μαζι με το Μασαζ !

Βικτωρια / Βερονικα

Βασω

Αννα 2  

Αυτες κανουν Φραπε / καλαμακι ΑΚΑΠ

Αννα 1
Περι
Ρουλα
Ιουλια

Επισης μου ειπε η Υπεθυνη απο VIP οτι απο Δευτερα θα ξεκινησουν 2 νεες κοπελες Κατω απο 35 - Λογικα Προχωρανε στη 2η Φαση ;-)


ΜΑΚΡΙΑ Απο  LOTUS
- Hermes Massage - MS Masaz Sto Spiti - Athens Massage - DayDream - Love Massage - ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ 

Καλα γραφεια ειναι το Deluxe + Velvet + VIP

Καλα με τη εννοια οτι υπαρχουν κοπελες με εξτρα υπηρεσιες και ενδιαφερον....και φερνουν συνεχεια κοπελες

{ Φετος Μετα το Κορονοιο....... το ΚΑΚΟ με το Velvet ειναι οτι οσες κανουν Καλαμακι το κανουν με Προφυλαξη !
Επισης η κοπελα για τα ραντεβου / ενημερωση του Βελβετ στο ΤΗΛΕΦ Δεν ειναι οτι καλυτερο !  } 

Ολα τα αλλα ΓΡαφεια / Σαιτ Δεν αξιζουν κατα τη δικια μου προσωπικη αποψη και εμπειρια !


ΓΕΝΙΚΩΣ.......

ΓΕΝΙΚΑ ΜΑΚΡΙΑ απο κοπελες που γραφουν οτι εχουν Κρεβατι μαζι τους και ειναι φυσιοθεραπευτριες - ΔΕΝ κανουν Ποτε Τιποτα Εξτρα  !!

ΓΕΝΙΚΑ με τα μασαζοκοριτσα με Ευγενεια - Αρωματα / καθαριοτητα και Εξτρα Χρηματα Κερδιζετεεξτρα υπηρεσιες Εντος Μασαζ αλλα και Εκτος Μασαζ......

ΓΕΝΙΚΑ ΝΑΙ Συμφωνω Μαζι σας το ΜΑΣΑΖ στο Σπιτι ειναι Ενα Ακριβο Δωρο στο Εαυτο σαςκαι ενα Ακριβο Χομπι / ΣΠΟΡ

ΕΠΙΣΗΣ να ρωτατε στο Viber αν η Κοπελα ειναι Ανετη και Αν κανει Χωρις Πετσετα και Χωρις ΜασαζοΚρεβατο !!



ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΛΥΨΑ - ΚΑΛΟ ΣΚ - ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ


φιλε μου gravity2 you are the best!! ?

Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι πάντα καλά φίλε μου

Έχουν έρθει κάποια νέα μέλη στο νεοι στο χώρο του μασάζ κ ήθελα να τους ενημερώσω....
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
για σας εχει δοκιμασει κανεις την μαριαννα απο osmose αν ναι ειναι καλη ? 120 για μια ωρα δεν ειναι πολλα?
Αδιαφορη ηταν.
Ελλη απο την αλλη ωραιο μικρο max 25 Μαιων , ωραιο σωμα και βυζακι εφηβικο , μετριο μασαζ , 100 για ολα εκτος πισω πορτας

Καλησπερα, εχει κανεις δοκιμασει την Χριστινα απο Osmose massage?:think:

Μόλις βρω χρόνο θα γράψω ένα σεντόνι με λεπτομέρειες!!!!

Μακριά!!!!!!!

Όταν λέμε μακριά όμως εννοούμε ΜΑΚΡΙΑ!!!!!

Να το πω άλλη μία;

ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!!!!!
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
για σας εχει δοκιμασει κανεις την μαριαννα απο osmose αν ναι ειναι καλη ? 120 για μια ωρα δεν ειναι πολλα?
Αδιαφορη ηταν.
Ελλη απο την αλλη ωραιο μικρο max 25 Μαιων , ωραιο σωμα και βυζακι εφηβικο , μετριο μασαζ , 100 για ολα εκτος πισω πορτας

Καλησπερα, εχει κανεις δοκιμασει την Χριστινα απο Osmose massage?:think:

Μόλις βρω χρόνο θα γράψω ένα σεντόνι με λεπτομέρειες!!!!

Μακριά!!!!!!!

Όταν λέμε μακριά όμως εννοούμε ΜΑΚΡΙΑ!!!!!

Να το πω άλλη μία;

ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!!!!!!


Μακρια δηλαδη απο το συγκεκριμενο μασατζιδικο φιλε μου, απο τι καταλαβα, ετσι?
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Από τη Χριστίνα εννοώ φίλε μου!!!!!

Συγγνωμη, λαθος καταλαβα, ειναι επειδη τα εκανες ολα παραθεση! Ποια αξιζει απο το osmose? H Eλλη αξιζει? Σε ρωταω γιατι ψηνομαι να κλεισω ραντεβου απο εκει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom