Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Πάμε ένα γρήγορο sum up...

Ρούλα - Vip

Στα όρια του επικίνδυνου. Οκ, κανένας δεν περιμένει να του κάνουν ΤΟ μασάζ, αλλά πρέπει οι κοπέλες που δεν το έχουν να μην παίζουν με την φωτιά. Με τα πολλά, η κοπέλα θεώρησε φυσιολογικό να πέφτει όλη πάνω μου άγαρμπα και πατώντας στον αυχένα.

Εμφανισιακά ΔΕΝ...μασάζ ΔΕΝ...προχωράει με των μηδέν...αλλά οκ, ας σεβόμαστε και λίγο τους εαυτούς μας. Κόκκινη κάρτα.

Σοφία - Deluxe

Κλασικό παράδειγμα αδιάφορου μασάζ, ευχάριστης κοπέλας-αρπακτικού, που έχει διάθεση να το πάει μέχρι τέλους αν τα βρείτε στο παζάρι.

Ιρίνα - Velvet

Μοντέλο...αδιάφορο μασάζ...μέχρι χειρωνακττική με παζάρι.

Για Τέα συμφωνώ με τις αποθεώσεις αλλά έχω πάψει να την επιλέγω καθώς πρέπει με την ζήτηση που υπάρχει στο όνομα της, να έχει δει την μισή Αθήνα.

Έχει κανείς γνώση περί Ελένης και Μαρίας από your;
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
massagestospiti μασαζ από την Εύα, ευχάριστη κοπελα με πετσετα, εκπληκτικό!!!!!! μασάζ αλλά μόνο αυτό. Πολύ ευγενική γύρω στα 23 - 25 ήρθε με οδηγό.
 

Orfeasjp

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2020
Μηνύματα
22
Like
18
Πόντοι
0
daydreamathens έχουμε κάποια πληροφορία; έχει δυνατά κομμάτια
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
massagestospiti μασαζ από την Εύα, ευχάριστη κοπελα με πετσετα, εκπληκτικό!!!!!! μασάζ αλλά μόνο αυτό. Πολύ ευγενική γύρω στα 23 - 25 ήρθε με οδηγό.


ναι γενικά το μασάζ στο σπίτι είναι από τα μαγαζιά που ανήκουν στα ΔΕΝ! κάνουν μόνο μασάζ κ τίποτα άλλο! για κάποιον βέβαια που θέλει μόνο μασάζ είναι μια χαρά επιλογή αλλά για κάποιον που θέλει κάτι παραπάνω είναι στα ΔΕΝ! ?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Μερικές μέρες πριν συνάντηση με Βάσω απο VIP ,κλασάτη γκόμενα με ντύσιμο πολύ πάνω απο τον μέσο όρο ,PETIT στυλ ,καλό πρόσωπο με πολύ καλό σώμα ,30-35 χρον.εδώ τελειώνουν τα καλά,απο την αρχή ήθελε να ξαπλώσω ανάσκελα! αλλά εγώ γύρισα μπρούμητα ... υποτυπώδες μασάζ περάσματα απο την επίμαχη περιοχή ,στο πεντάλεπτο μου ζήτησε να γυρίσω ,κατευθείαν στον μικρό ,μέτριο χειρωνακτικό ,γδύθηκε επάνω ,άψογο στήθος με αντίστοιχη ρόγα, η κουβέντα μαζί της πάντως ξενέρωτη ,δεν βγάζει ερωτισμό η κυρία,ΧΡΌΝΟς 15 ΛΕΠΤΆ!εν ολίγοις ΟΧΙ απο μένα, εκτός εαν κάποιος θέλει να γνωρίσει απο κοντά και να πιάσει ένα απο τα καλύτερα στήθη που θα γνωρίσει στη ζωή του! προβλέπω να μένει λίγο στο σπορ ,προφανώς δεν την ενδιαφέρει ,ίσως να έχει κανα γραμμάτιο του αυτοκινήτου και όταν μαζέψει τα λεφτά να εξαφανιστεί,κρίμα γιατί θα μπορούσε να μαζέψει όλο το χαρτί!!!
...κόστος;; ζήτησε επιπλέον δωράκι;;
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
532
Like
743
Πόντοι
86
massagestospiti μασαζ από την Εύα, ευχάριστη κοπελα με πετσετα, εκπληκτικό!!!!!! μασάζ αλλά μόνο αυτό. Πολύ ευγενική γύρω στα 23 - 25 ήρθε με οδηγό.


ναι γενικά το μασάζ στο σπίτι είναι από τα μαγαζιά που ανήκουν στα ΔΕΝ! κάνουν μόνο μασάζ κ τίποτα άλλο! για κάποιον βέβαια που θέλει μόνο μασάζ είναι μια χαρά επιλογή αλλά για κάποιον που θέλει κάτι παραπάνω είναι στα ΔΕΝ! ?
κριμα, και ειναι ολες μια και μια
 
  • Like
Αντιδράσεις: wack34

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
396
Like
1.976
Πόντοι
201
Μερικές μέρες πριν συνάντηση με Βάσω απο VIP ,κλασάτη γκόμενα με ντύσιμο πολύ πάνω απο τον μέσο όρο ,PETIT στυλ ,καλό πρόσωπο με πολύ καλό σώμα ,30-35 χρον.εδώ τελειώνουν τα καλά,απο την αρχή ήθελε να ξαπλώσω ανάσκελα! αλλά εγώ γύρισα μπρούμητα ... υποτυπώδες μασάζ περάσματα απο την επίμαχη περιοχή ,στο πεντάλεπτο μου ζήτησε να γυρίσω ,κατευθείαν στον μικρό ,μέτριο χειρωνακτικό ,γδύθηκε επάνω ,άψογο στήθος με αντίστοιχη ρόγα, η κουβέντα μαζί της πάντως ξενέρωτη ,δεν βγάζει ερωτισμό η κυρία,ΧΡΌΝΟς 15 ΛΕΠΤΆ!εν ολίγοις ΟΧΙ απο μένα, εκτός εαν κάποιος θέλει να γνωρίσει απο κοντά και να πιάσει ένα απο τα καλύτερα στήθη που θα γνωρίσει στη ζωή του! προβλέπω να μένει λίγο στο σπορ ,προφανώς δεν την ενδιαφέρει ,ίσως να έχει κανα γραμμάτιο του αυτοκινήτου και όταν μαζέψει τα λεφτά να εξαφανιστεί,κρίμα γιατί θα μπορούσε να μαζέψει όλο το χαρτί!!!
...κόστος;; ζήτησε επιπλέον δωράκι;;

Καλά ο άλλος την κατάθαψε και εσύ ζητάς λεπτομέρειες για κόστος και έξτρα δωράκι;

Ρε μνημόνια μέχρι να αδειάσει η θάλασσα!!!!!!!!!!!
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Γεια σας και από μένα ραντεβού με Ελένη από lotus ακόμα κλαίω το μοντέλο που δείχνουν μας βγήκε μπουλτοζα καμία σχέση με την φωτό, το μόνο που γλύτωσα ήταν ότι από δίωρο το έκανα 1!
Μόνο πατούσες την άφησα να μου κάνει :cheesy:
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Γεια σας και από μένα ραντεβού με Ελένη από lotus ακόμα κλαίω το μοντέλο που δείχνουν μας βγήκε μπουλτοζα καμία σχέση με την φωτό, το μόνο που γλύτωσα ήταν ότι από δίωρο το έκανα 1!
Μόνο πατούσες την άφησα να μου κάνει :cheesy:


ναι δυστυχώς εκεί υπάρχει θέμα πέφτει πολύ μοντάζ στις φωτό λίγες είναι αυτές που όπως είναι στην φωτό είναι κ έτσι από κοντά!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Κριμα που δεν κανει τίποτα .
Μιλάμε για κορμί κ πρόσωπο ...
Αθανασία MS .
Πολύ κριμα ...
 

cupracing

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
219
Κριτικές
34
Like
2.415
Πόντοι
2.411
Μερικές μέρες πριν συνάντηση με Βάσω απο VIP ,κλασάτη γκόμενα με ντύσιμο πολύ πάνω απο τον μέσο όρο ,PETIT στυλ ,καλό πρόσωπο με πολύ καλό σώμα ,30-35 χρον.εδώ τελειώνουν τα καλά,απο την αρχή ήθελε να ξαπλώσω ανάσκελα! αλλά εγώ γύρισα μπρούμητα ... υποτυπώδες μασάζ περάσματα απο την επίμαχη περιοχή ,στο πεντάλεπτο μου ζήτησε να γυρίσω ,κατευθείαν στον μικρό ,μέτριο χειρωνακτικό ,γδύθηκε επάνω ,άψογο στήθος με αντίστοιχη ρόγα, η κουβέντα μαζί της πάντως ξενέρωτη ,δεν βγάζει ερωτισμό η κυρία,ΧΡΌΝΟς 15 ΛΕΠΤΆ!εν ολίγοις ΟΧΙ απο μένα, εκτός εαν κάποιος θέλει να γνωρίσει απο κοντά και να πιάσει ένα απο τα καλύτερα στήθη που θα γνωρίσει στη ζωή του! προβλέπω να μένει λίγο στο σπορ ,προφανώς δεν την ενδιαφέρει ,ίσως να έχει κανα γραμμάτιο του αυτοκινήτου και όταν μαζέψει τα λεφτά να εξαφανιστεί,κρίμα γιατί θα μπορούσε να μαζέψει όλο το χαρτί!!!
...κόστος;; ζήτησε επιπλέον δωράκι;;

Καλά ο άλλος την κατάθαψε και εσύ ζητάς λεπτομέρειες για κόστος και έξτρα δωράκι;

Ρε μνημόνια μέχρι να αδειάσει η θάλασσα!!!!!!!!!!!

Ενώ εγώ αντίστοιχα με την κοπέλα πέρασα τέλεια, πραγματικά είχα ξεχάσει ότι ήμουν πελάτης, νόμιζα ότι ήταν γκόμενα μου στην κυριολεξία.
Πολύ φιλική και δεκτική σε πολλά πράγματα και απλόχερα φιλιά και αγκαλίτσες.
Πραγματικά από τις καλύτερες εμπειρίες.
Μην ξεχνάμε ότι παίρνουμε κοπέλες για μασάζ και όλα τα άλλα είναι στο αν...και στο αν η κοπέλα θέλει, επομένως
είναι θέμα χημείας με την κοπέλα ψυχολογίας και άλλων πολλών θεμάτων.
Μου άρεσε πολύ το κορμί της, έχει πολύ ωραία ανατομία σώματος, στήθος και κολάρας.



 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Ραντεβού με Μιλανα από deluxe massage...μετά από αρκετές προσπάθειες βρήκα κενή ώρα καθώς είναι γεμάτη Δυο βδομάδας που τη ψάχνω ..έχουν πάρει φωτιά τα pm και έχει γίνει γνωστό το κορίτσι..(όχι βέβαια ότι βρίσκεις εύκολα ραντεβού με δαναη Χρυσανα Καρινα Αλεξάνδρα κτλ αφού είναι στην ίδια κατηγορία)..από Βενεζουέλα με πολύ καλα ελληνικά εμφανισιακά η Μιλανα είναι ακόμα πιο όμορφη από Κοντά παρά στη φωτό που έχουν βάλει..κορμάρα χαμογελαστή κάνει φανταστικό μασαζ χώρις πετσέτα και σε ικανοποιεί στο έπακρο...δίωρο με την Μιλανα σίγουρα δεν είναι αρκετό μιας και η κοπέλα προσπαθεί να Σόυ δώσει το 100% δεν κοροϊδεύει και δεν λέει μα μου σου του..

Massage lux

Διάβασα κριτικές για Τεα και συμφωνω απόλυτα...η όμορφη ελληνίδα το χει Πάει σε άλλο επίπεδο!!απιαστο τυπακι επικοινωνιακό ευχάριστο με πολύ καλο μασαζ τα δίνει όλα στον αγώνα!!αξιζει κάθε ευρω χώρις αμφισβήτηση!!

Yourmassage

Νέες αφίξεις Αρκετά ευχάριστΕς θα έλεγα...barefoot με νεκταρια τρομερό!!νεα άφιξη Ελενα Ελληνορουμάνα όμορφη ανετότατη πολύ χαμογελαστή και με άψογη τεχνική στο μασαζ...στα ενδοτερα προχωράει και δεν με ταλαιπώρησε καθόλου!!ναι από μενα!!!μαριαντινα δεν δοκίμασα είναι plus size model γύρω στα 20 με πολύ όμορφο πρόσωπο αποτι είδα στις φωτος...θα δοκιμαστεί και εκείνη και η νεα θεραπεύτρια Λιντα από Τσεχία που ξεκινάει αύριο αποτι με ενημέρωσαν...

Από μενα μαύρο στα γραφεία που στέλνουν μούφα φωτος πειραγμένες και λαδοκορες που δεν ξέρουν τη τυφλά τους από μασαζ και ζητάνε και κάτι 50ρικα εξτραδακια..χορτασαμε από αρπακτικά..Και το τελευταίο μας € μας έχει αξία Πλέον..Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς..
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Καλησπέρα σε όλους μετά από πολύ καιρό! Δεν είχα πολλές εμπειρίες από το τελευταίο μου ποστ αλλά παραθέτω για όσα ραντεβού έκανα προσφάτως τα εξής:

1. Oasis - Άννα πάρα πολύ όμορφη πιτσιρίκα ελληνίδα - πραγματικά μοντέλο από διαφήμιση. Σε εμένα ΔΕΝ προχώρησε
2. Lux - Τεα, πέρασα πολύ καλά, αλλά θεωρώ ότι την υπερεκτιμούμε μάλλον έλλειψης ανταγωνισμού
3. Αλεξάνδρα - Deluxe, πάρα πολύ συμπαθητική κοπέλα γύρω στα 25. Προχωράει με εξτραδάκι μόνο με χέρι και αυτό με προσοχή. Καλή εμπειρία γενικά - δεν τα κλαίω
4. Μαρία από Joy - από μένα είναι όχι. Καμία σχέση με φωτογραφία και καθόλου άνετη για χωρίς πετσέτες κλπ.
5. I love massage - Άντζυ, συμπαθέστατη 40αρα με πολύ γυμνασμένο σώμα, άνετη για χωρίς πετσέτα και πολύ ωραίο τελίωμα με το χέρι! δεν νομίζω να προχωράει σε κάτι επιπλέον.

Αν σε κάποιον έχει προχωρήσει η άννα από oasis, χίλια μπράβο του και ας ενημερώσει για το σύστημα του!

καλή συνέχεια σε όλους
 

artem82

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Οκτ 2018
Μηνύματα
392
Κριτικές
23
Like
1.381
Πόντοι
1.011
Έστειλα στο deluxe στο viber.Ηθελα να δω μιλανα αλλά ήταν από προχθές φουλ σε ραντεβού.Σημερα τη πέτυχα αργά το απόγευμα είχα κενό και πήρα.:P
Η κοπέλα είναι πιο όμορφη από τη σελφι που στέλνει το γραφείο στο viber.:sunglasses:
Μασαζαρα με τεχνική που το ευχαριστήθηκα.Χαλαρωτικο και αισθησιακό παράλληλα.Μιλαμε αστέρι έτσι πέρασα σούπερ μια ώρα γαμάτη.
Και όλα τα ωραία τελειώνουν γρήγορα και απολαυστικά....Από εμένα ναι!:wink:
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
καλησπερα απο εμενα εγινε δοκιμη με δαναη απο deluxe εξαιρετικη και πολυ αισθησιακη vfm , μαριαννα απο osmose τουμπανο αλλα εντελως διεκπεραιωτικη και με Γεωργια απο velvet και εδω σταματησε ο χρονος. Μασαζαρα , απαιχτο τυπακι και απιστευτα ερωτικη με φραπε . αυτα προς ωρας
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.729
Κριτικές
15
Like
6.445
Πόντοι
8.345
ειδα την τεα και εγω την πορηγουμενη βδομαδα. για οσους δεν την ξερουν ειναι γυρω στο 1.65, αδυνατη/γυμνασμενη.
στο προσωπο εχει σκληρα χαρακτηριστικα οπως φαινεται στην φωτο της οποτε εξαρταται απο τα γουστα του καθενος

στο μασαζ εκανα απλο, κανει body to body, nuru κλπ. καλο μου φανηκε αλλα δεν ειμαι και κανας ειδικος

στα μετα του μασαζ μου εκανε με χερι, ενω κανει και με στομα. για περεταιρω ειπε οτι δεν κανει

συνολικο κοστος 60+40. δεν νομιζω να την ξαναδω γιατι με την δαναη που ειναι κουκλι βγηκε 50+20, οποτε εχει καλυτερο vfm
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.985
Πόντοι
736
Δανάη deluxe φίλε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom