Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Φωτογραφίες που λέτε οι περισσότεροι,στέλνουν στο viber και τις βλέπουμε;Στα sites τους δεν έχουν τις κοπέλες;
 

rainbow1

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
63
Like
127
Πόντοι
0
+40€ για παίξιμο η Τέα;

Και είναι και ανάρπαστη ε;

Τι να πω ρε παίδες μπράβο σας!!!!!

Τι να πει κανείς.... Μνημόνια μέχρι να δύσει ο ήλιος από την ανατολή μπας και βάλετε μυαλό. Δεν πάτε καλά... Άξιοι της κακής σας μοίρας...
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
56
Like
6.149
Πόντοι
11.836
Έχει πάρει κανείς Χριστιάνα από ντελουξ τελευταία; δουλεύει ακόμη εκεί;είχα περάσει καλά με το στυλιαρι...
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.987
Πόντοι
736
οποτε μακρυα:sunglasses:
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
23
Like
5.038
Πόντοι
2.846
για εδω τι ξέρουμε? Εμφάνιση είναι τοπ από οτι βλέπω

Και καλο μασαζ περα απο εμφανιση.
Αλεξανδρα και Γωγω αυστηρα με πετσετα.
Οποτε υποθετω οτι ολες εχουν το ιδιο τροπαριο.
Και το ραδικι βλεπει την πετσετα αναποδα;
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Συναγωνιστές επειδή είναι δύσκολο να απαντήσω σε τόσα pm ανέφερα ότι έκανα barefoot με νεκταρια από yourmassage έμεινα πολύ happy αλλά για τους μύστες του αθλήματος για barefoot προτείνω σίγουρα Αγγελική τη πιτσιρικά από Massage joy πανέμορφο 20χρονο με φανταστικό barefoot..συχωρεστε με που δεν μπορώ Να απαντήσω Σε όλα τα pm..
 

koumanidas

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
23
Like
5.038
Πόντοι
2.846
Συναγωνιστές επειδή είναι δύσκολο να απαντήσω σε τόσα pm ανέφερα ότι έκανα barefoot με νεκταρια από yourmassage έμεινα πολύ happy αλλά για τους μύστες του αθλήματος για barefoot προτείνω σίγουρα Αγγελική τη πιτσιρικά από Massage joy πανέμορφο 20χρονο με φανταστικό barefoot..συχωρεστε με που δεν μπορώ Να απαντήσω Σε όλα τα pm..
Ti ειναι αυτο το barefoot ρε παιδια :think::think::think:
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
Πάμε ένα γρήγορο sum up...

Ρούλα - Vip

Στα όρια του επικίνδυνου. Οκ, κανένας δεν περιμένει να του κάνουν ΤΟ μασάζ, αλλά πρέπει οι κοπέλες που δεν το έχουν να μην παίζουν με την φωτιά. Με τα πολλά, η κοπέλα θεώρησε φυσιολογικό να πέφτει όλη πάνω μου άγαρμπα και πατώντας στον αυχένα.

Εμφανισιακά ΔΕΝ...μασάζ ΔΕΝ...προχωράει με των μηδέν...αλλά οκ, ας σεβόμαστε και λίγο τους εαυτούς μας. Κόκκινη κάρτα.

Σοφία - Deluxe

Κλασικό παράδειγμα αδιάφορου μασάζ, ευχάριστης κοπέλας-αρπακτικού, που έχει διάθεση να το πάει μέχρι τέλους αν τα βρείτε στο παζάρι.

Ιρίνα - Velvet

Μοντέλο...αδιάφορο μασάζ...μέχρι χειρωνακττική με παζάρι.

Για Τέα συμφωνώ με τις αποθεώσεις αλλά έχω πάψει να την επιλέγω καθώς πρέπει με την ζήτηση που υπάρχει στο όνομα της, να έχει δει την μισή Αθήνα.

Έχει κανείς γνώση περί Ελένης και Μαρίας από your;


Οσον αφορα τη Ρουλα που δουλευε χρονια στο Deluxe και τωρα στο Νεο Vip Massage

Τη γνωριζω προσωπικα και την εχω καλεσει πανω απο 15 φορες και εχω προβλημα με το αυχενα μου

Δεν εχει εμφανιση μοντελο , αλλα ειναι μια απ τις πιο ευγενικες κοπελες της διπλανης πορτας , κανει παρα πολυ καλο θεραπευτικο μασαζ
και εχει πτυχίο και σεμιναρια πανω στο μασαζ .

οσο δουλευε στο Deluxe εχουν γραφτει τα καλυτερα σχολια απο παρα πολλους εδω μεσα .

Δεν πιστευω οτι ειναι αληθινο αυτο το γεγονος


ΣΟΦΙΑ Deluxe , κορμαρα , μετριο μασαζ , δινει μπριζολα , Δεν ειναι μασερ , ειναι πιο πολυ CG . Δεν περασα ασχημα...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.987
Πόντοι
736
Συναγωνιστές επειδή είναι δύσκολο να απαντήσω σε τόσα pm ανέφερα ότι έκανα barefoot με νεκταρια από yourmassage έμεινα πολύ happy αλλά για τους μύστες του αθλήματος για barefoot προτείνω σίγουρα Αγγελική τη πιτσιρικά από Massage joy πανέμορφο 20χρονο με φανταστικό barefoot..συχωρεστε με που δεν μπορώ Να απαντήσω Σε όλα τα pm..
ποια Αγγελικη μαν? μια μελαχρινουλα η την αλλη?
 

TheosPaparidis

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
114
Πόντοι
0
+40€ για παίξιμο η Τέα;

Και είναι και ανάρπαστη ε;

Τι να πω ρε παίδες μπράβο σας!!!!!


Βάζεις άλλα τόσα και πηδάς μια χαρά κορίτσια. Άκου 40 ευρώ!
Συναγωνιστές ο καθένας έχει τους λόγους του που ασχολείται με το κατ οικον εννοείται ότι μπορείς να καλέσεις ένα cg με 80 . Επίσης αν πας και στούντιο θα βρεις και φτηνότερα. Για εμένα το κατ οικον είναι χόμπυ και στα χόμπυ δεν έχω μάθει να μετράω τα λεφτά αφού το κάνω για εμένα . Δλδ αν ήταν 25 η 30 τι θα άλλαζε στο κάτω κάτω κάνεις το μασάζ περνάς καλά και δεν περνεις έξτρα. Αν με φτιάξει μια κοπέλα οποια και αν είναι μετά δεν με νοιάζει ας μου πει και 60 αρκεί να το αξίζει και να περάσω καλά. Βέβαια ο καθένας δεν σκέφτεται το ίδιο αλλά να περνάμε καλά .keep smiling ...
 

gravity2

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2020
Μηνύματα
81
Like
502
Πόντοι
20
+40€ για παίξιμο η Τέα;

Και είναι και ανάρπαστη ε;

Τι να πω ρε παίδες μπράβο σας!!!!!


Βάζεις άλλα τόσα και πηδάς μια χαρά κορίτσια. Άκου 40 ευρώ!
Συναγωνιστές ο καθένας έχει τους λόγους του που ασχολείται με το κατ οικον εννοείται ότι μπορείς να καλέσεις ένα cg με 80 . Επίσης αν πας και στούντιο θα βρεις και φτηνότερα. Για εμένα το κατ οικον είναι χόμπυ και στα χόμπυ δεν έχω μάθει να μετράω τα λεφτά αφού το κάνω για εμένα . Δλδ αν ήταν 25 η 30 τι θα άλλαζε στο κάτω κάτω κάνεις το μασάζ περνάς καλά και δεν περνεις έξτρα. Αν με φτιάξει μια κοπέλα οποια και αν είναι μετά δεν με νοιάζει ας μου πει και 60 αρκεί να το αξίζει και να περάσω καλά. Βέβαια ο καθένας δεν σκέφτεται το ίδιο αλλά να περνάμε καλά .keep smiling ...

Έτσι ακριβώς είναι όπως τα λες

Είναι χόμπι

Όποιος θέλει πληρώνει όσο θέλει κ περνάει καλά
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Καλημέρα. Ποιος συναγ ωνιστης είχε ραντεβού 11 η ώρα Πρίαμο Παγκράτι με μια μελαχρινή κοπέλα που φόραγε μαύρα ρούχα. Ήταν πολύ εντυπωσιακη. Αν θα ήθελε να μου πει ποια ήταν.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Και γιατί τον ψάχνεις στον μασαζ κατ'οικόν?
 

Grouker

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
277
Κριτικές
1
Like
698
Πόντοι
81
Συναγωνιστές επειδή είναι δύσκολο να απαντήσω σε τόσα pm ανέφερα ότι έκανα barefoot με νεκταρια από yourmassage έμεινα πολύ happy αλλά για τους μύστες του αθλήματος για barefoot προτείνω σίγουρα Αγγελική τη πιτσιρικά από Massage joy πανέμορφο 20χρονο με φανταστικό barefoot..συχωρεστε με που δεν μπορώ Να απαντήσω Σε όλα τα pm..
Το πιτσιρικι με το σκουλαρικι στη μυτη που τα εχει κανει κοκκινα ραστα τωρα?
Αν ναι , μεχρι ποσο προχωραει?
Ευχαριστω!
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
για σας εχει δοκιμασει κανεις την μαριαννα απο osmose αν ναι ειναι καλη ? 120 για μια ωρα δεν ειναι πολλα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom