Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπερα παίδες από ότι διαπίστωσα εδώ κ καιρό το perfect massage μάλλον έχει κλείσει. Είχε την Εβελίνα π δ ξέρω π μπορούμε πλέον ν τ βρουμε. Ξέρεις γενικά κανείς τπτ;

Φίλε την Εβελίνα την ψάχνω και εγω.Οπότε κάθε πληροφορία δεκτή.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλησπέρα! Γνωρίζει κανείς τίποτα για την Εύη από deluxe? Ας μου στείλει p.m αν φυσικά θέλει..Ευχαριστώ πολύ!!
 

Foxyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
Ρε παίδες καλημέρα...Συγνώμη αν γίνω κακός και κάποιοι με αντιπαθήσετε...αλλά δεν έχει λογική αυτό που κάνετε ορισμένοι...
Ξέρετε πόσα λεφτά εγώ συγκεκριμένα (και πολλοί από εδώ μέσα) έχω σκάσει σε μασάζ κατ οίκον και εκτός? Όταν ξεκίνησα έρευνα και το χόμπι των μασάζ, απλά έκλεινα ραντεβού και ότι κάτσει...πέταξα λεφτά, έφαγα φόλα, ξόδεψα, πέρασα καλά και τώρα μπορώ να ενημερώνω...αλλά με την λογική δεν κλείνω αν δεν μου πείτε τι κάνει η μια και η άλλη και με το να λέτε παραμύθια για την μία και την άλλη (αλήθεια δεν καταλαβαίνω τον λόγο) δεν βγάζει κάπου αυτό το φόρουμ...στα βράχια θα πάει...και το να ρωτάτε επίμονα πληροφορίες χωρίς να μπείτε στην διαδικασία να κλείσετε κάποιο ραντεβού είναι ένα θέμα...και μέσα σε όλα υπάρχουν και βαλτοί από τα μαγαζιά που λένε ότι οι κοπέλες του τάδε μαγαζιού μόνο τσάμπα που δεν δίνουν σεξ πχ για να ανεβάσουν την κίνηση τους...και αναπαράγει ο καθένας μια μούφα πληροφορία και τρώνε όλοι τα μούτρα τους...με εκτίμηση και σεβασμό προς όλους και προς όλων τα χρήματα...
σωστος ο νικ
 

combo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
414
Κριτικές
3
Like
79
Πόντοι
1
Σας έχω και ένα ωραίο tip που ίσως βοηθήσει πολλούς που ψάχνονται: masazstospiti και velvet είναι το ίδιο γραφείο. Ο διαχωρισμός είναι στις υπηρεσίες που προσφέρουν οι κοπέλες από τα δύο site. όποιος κατάλαβε - κατάλαβε.
Και ποιο γραφείο αφορά τις παραπάνω υπηρεσίες??
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81

donjuandestel

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
548
Κριτικές
1
Like
87
Πόντοι
6
λιλη φαιη ευα γεωργιανα απο αυτα τα μουνια προχωραει κανενα στο κυριως πιατο απο massagesto spiti?
 

dimitris 720

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
34
Like
16
Πόντοι
0
εαν γωριζει καποιος για ρουλα απο deluxe ας μου στειλει pm
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
330
Like
180
Πόντοι
1
Σας έχω και ένα ωραίο tip που ίσως βοηθήσει πολλούς που ψάχνονται: masazstospiti και velvet είναι το ίδιο γραφείο. Ο διαχωρισμός είναι στις υπηρεσίες που προσφέρουν οι κοπέλες από τα δύο site. όποιος κατάλαβε - κατάλαβε.
θεραπευτρια μου ειπε οτι τα αφεντικα των σαιτ ειναι 3 ατομα ολα κι ολα
 

manstrat

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Δεν νομίζω να έχει άμεση σχέση τουλάχιστον στις υπηρεσίες το masazstospiti με το velvet.
Το velvet είναι πολύ χτυπητό σε σχέση με το masazstospiti
 

pilotgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2018
Μηνύματα
294
Κριτικές
14
Like
598
Πόντοι
291
Δεν νομίζω να έχει άμεση σχέση τουλάχιστον στις υπηρεσίες το masazstospiti με το velvet.
Το velvet είναι πολύ χτυπητό σε σχέση με το masazstospiti
Καμια καλη απο εκει?αν εχεις εμπειρια... φιλε
 

shifty23

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Καμια καλη απο εκει?αν εχεις εμπειρια... φιλε
Εμπειρία από Velvet:  Κική και Δήμητρα στα δεν. Έλενα προσφέρει και είναι όμορφη και ωραίο σώμα. Από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο. Δήμητρα πολύ καλό μασάζ. Κική ανεκτό
 

shifty23

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
λιλη φαιη ευα γεωργιανα απο αυτα τα μουνια προχωραει κανενα στο κυριως πιατο απο massagesto spiti?
Συμφωνώ με προηγούμενους φίλους ότι δεν παίζει κάτι στo massage sto spti. Από προσωπική εμπειρία Λιλί, Μελίνα, Ιζαμπέλα, Ιωάννα αρκετά καλές στο μασάζ και όμορφες. Νάντια για όσους τους αρέσει το χάιδεμα!!!
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Εμπειρία από Velvet:  Κική και Δήμητρα στα δεν. Έλενα προσφέρει και είναι όμορφη και ωραίο σώμα. Από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο. Δήμητρα πολύ καλό μασάζ. Κική ανεκτό
Ευχαριστούμε φίλε.Αλλα οταν λες στα δεν..εννοεις οτι το πραγμα δεν πάει παρακάτω;Γιατι για Κικη τουλαχιστον εχουν γραφτεί άλλα..Τώρα αν εννοείς οτι δεν έμεινες ικανοποιημενος απο το σύνολο δηλ εμφάνιση συμπεριφορα κλπ άλλο αυτό
 

shifty23

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστούμε φίλε.Αλλα οταν λες στα δεν..εννοεις οτι το πραγμα δεν πάει παρακάτω;Γιατι για Κικη τουλαχιστον εχουν γραφτεί άλλα..Τώρα αν εννοείς οτι δεν έμεινες ικανοποιημενος απο το σύνολο δηλ εμφάνιση συμπεριφορα κλπ άλλο αυτό
Εννοώ ότι προσπάθησα και δεν πήγε παρά κάτω, τουλάχιστον με εμένα, με παρατηρήσεις γιατί αγγίζεις, δεν μου αρέσει, δεν το επιτρέπω κλπ. Από σώμα και εμφάνιση αρκετά καλή
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Εννοώ ότι προσπάθησα και δεν πήγε παρά κάτω, τουλάχιστον με εμένα, με παρατηρήσεις γιατί αγγίζεις, δεν μου αρέσει, δεν το επιτρέπω κλπ. Από σώμα και εμφάνιση αρκετά καλή
Tips έδωσες?
 

shifty23

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Συμφωνώ με προηγούμενους φίλους ότι δεν παίζει κάτι στo massage sto spti. Από προσωπική εμπειρία Λιλί, Μελίνα, Ιζαμπέλα, Ιωάννα αρκετά καλές στο μασάζ και όμορφες. Νάντια για όσους τους αρέσει το χάιδεμα!!!

Σε ερώτηση σχετικά με το μασάζ της Νάντιας με χάιδεμα εννοώ πολύ απαλό μασάζ σαν χάδι τίποτα περισσότερο. Για όποιους τους αρέσει το δυνατό μασάζ θα απογοητευθούν.
 

manstrat

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Εμπειρία από Velvet:  Κική και Δήμητρα στα δεν. Έλενα προσφέρει και είναι όμορφη και ωραίο σώμα. Από μασάζ τίποτα το ιδιαίτερο. Δήμητρα πολύ καλό μασάζ. Κική ανεκτό

μάλλον κάτι έκανες λάθος με Κική χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom