Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
Παίδες οποίος έχει πληροφορίες για lotus relax δεκτές σε pm . Εγώ απλώς να αναφέρω για το massage sto spiti ms που έχει πολλεσ Κ όμορφες κοπέλες ότι προσωπική άποψη έχοντας δοκιμάσει πολλές κ αρκετές φορές τ καθεμία και ξοδεύοντας αρκετά λέω σχεδόν με σιγουριά ότι είναι στα δεν το κατάστημα .
Πάραυτα εξαιρετικό μασαζ αλλά μόνο μέχρι εκεί .
ειχα παρει πριν καιρο Βαρβαρα, η φωτο καμια σχεση με την πραγματικοτητα, οτι χειροτερο εχω δει σε μασαζ, φραπε εννοειται τιποτα, χειροτερος συνδυασμος ever, δε νομιζω οτι προσφερεται φραπεδακι γενικα, τελευταια φορα ξοδεψα λεφτα για την παρτη τους.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
ειχα παρει πριν καιρο Βαρβαρα, η φωτο καμια σχεση με την πραγματικοτητα, οτι χειροτερο εχω δει σε μασαζ, φραπε εννοειται τιποτα, χειροτερος συνδυασμος ever, δε νομιζω οτι προσφερεται φραπεδακι γενικα, τελευταια φορα ξοδεψα λεφτα για την παρτη τους.
Ότι μα ότι χειρότερο αυτή η Βαρβάρα...!!! Γενικά μαγαζί που δεν έχει την φήμη φραπέ...
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Ρε παίδες τελικά μετράει να λέμε για τις κακές εμπειρίες κ τα δεν που είναι όντως ξεκάθαρα κακές κ όχι. Γλιτώνουμε κακοτοπιές . Αφού λέγοντας τα καλά στην ουσία καίμε τα κοριτσια λέγοντας τα δεν απλά υποψιαζόταν τ άλλο κ αν θέλει να σοκιμασεονοκ
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Αυτό π δεν μπορω να βρω ποιοτικό κατ οίκον είναι ταντρα μασαζ . Τπτ σχεδόν απολύτως καλό.
Παρεπιπτόντως ευχαριστώ IANNAI
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Μου ειχει τυχει μια φυς/τρια να μ αφησει απλα να την κοιταω(Δεν εβγαλε κατι ουτε ακουμπησα) κ να παιζω μλκια..Λετε να γινει κατι παραπανω τν επομενη;;;;
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Ρε παίδες τελικά μετράει να λέμε για τις κακές εμπειρίες κ τα δεν που είναι όντως ξεκάθαρα κακές κ όχι. Γλιτώνουμε κακοτοπιές . Αφού λέγοντας τα καλά στην ουσία καίμε τα κοριτσια λέγοντας τα δεν απλά υποψιαζόταν τ άλλο κ αν θέλει να σοκιμασεονοκ
μας εβγαλες τα ματια τυπε....
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Kαμιά εμπειρία απο Εμμανουέλα osmose? Ευχαριστώ
 

zodania

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
24
Like
31
Πόντοι
0
Η Δανάη τελικά κάνει την υπέρβαση δεν έχω καταλάβει !!
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Ναί, ναί, α μπράβο. Ύστερα ακους μόλις είπανε, είπανε κοιτάξτε αυτή ότι, ότι, ότι όχι δεν θέλαμε για να γίνει το παιχνίδι,ε και μείς ύστερα είπαμε: Ντάξι θέλουμε εεε... δέν θέλουμε και μείς και αυτοί ύστερα, μετα εμείς αφού είπαμε, είπαμε ναι αυτό θελουμε, είπαν.. δέν θέλουμε και εμεις το αλλάξαμε και λέμε εντάξει λεμε ούτε και μείς θέλουμε και μετά είπανε αυτοί παλι οτι: Ξέρετε εμείς θέλουμε να γίνει, μνενεμ.. εμείς μετά δεν δεχτήκαμε, μετά απο όλα αυτα και είπαμε να, να γίνει μετά το παιχνίδι όποτε το κάνει, το ορίσει η ΕΠΑΕ. Αυτό ακριβώς. Τίποτα άλλο.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
Ναί, ναί, α μπράβο. Ύστερα ακους μόλις είπανε, είπανε κοιτάξτε αυτή ότι, ότι, ότι όχι δεν θέλαμε για να γίνει το παιχνίδι,ε και μείς ύστερα είπαμε: Ντάξι θέλουμε εεε... δέν θέλουμε και μείς και αυτοί ύστερα, μετα εμείς αφού είπαμε, είπαμε ναι αυτό θελουμε, είπαν.. δέν θέλουμε και εμεις το αλλάξαμε και λέμε εντάξει λεμε ούτε και μείς θέλουμε και μετά είπανε αυτοί παλι οτι: Ξέρετε εμείς θέλουμε να γίνει, μνενεμ.. εμείς μετά δεν δεχτήκαμε, μετά απο όλα αυτα και είπαμε να, να γίνει μετά το παιχνίδι όποτε το κάνει, το ορίσει η ΕΠΑΕ. Αυτό ακριβώς. Τίποτα άλλο.
Γλωσσοδετης?
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Καλησπέρα σε όλους, άργησα λίγο να επανέλθω και θυμίζω πως δυστυχώς ακόμα δεν μπορώ να απαντήσω στα pm. Ρωτάτε πολλοί για το osmose από το οποίο έχω δοκιμάσει τη Νίκη και την Έλενα.

Νίκη: έχει τα κιλάκια της - η φωτογραφία είναι αρκετά ανεβαστική για το κορίτσι. Πιο πολύ πάει όπως έχω ξαναγράψει σε outcall υπηρεσίες. Πιπούλα χωρίς κλπ. (καλή η πίπα χωρίς να είναι κάτι το αξέχαστο). ΔΕΝ ήθελα σεξ οπότε δεν πήρα. Δεν είναι το κλασσικό μασαζ για 40 λεπτά και μετά φραπέ ή ότι άλλο. Πάει κατευθείαν στο ψητό.

Έλενα: είχα καλέσει πιο παλιά και η εμπειρία του μασαζ ήταν πολύ κακή. Δίνει ωραίο φραπέ. ότι βλέπετε στην φωτογραφία χωρίς μακιγιάζ δηλαδή πολύ μέτρια εμφάνιση. Είχα αφήσει 50 + 10 ενώ συνήθως αφήνω +20 αν μείνω υπερ ευχαριστημένος

Από ότι κατάλαβα όλες οι κοπέλες του osmose πορχωράνε σε επιπλέον υπηρεσίες - δεν ξέρω αν όλες προχωράνε σε σεξ.

Ελπίζω αν και συνοπτικός και καινούριος ακόμα μια φορά να βοήθησα όσους ψάχνονται. Θέλω να δοκιμάσω velvet αλλά δεν έχει κάτσει ακόμα.. αν κάποιος έχει άποψη για το γραφείο ας αφήσει δυο αράδες! Ευχαριστώ πολύ!
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
ΥΓ στο προηγούμενο ποστ: Για τη Νίκη δεν θυμάμαι πόσα είχα αφήσει σε χρήματα. Δεν μου είχε πει κάτι συγκεκριμένο και άφησα γερό τιπ για την πίπα.
 

Prosenton

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
91
Κριτικές
18
Like
1.108
Πόντοι
1.010
Πρόσφατη συνάντηση Ντεζιρέ απο Delux....κοροϊδία
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Με ενδιαφερει η εμμανουελα απο osmose . παιζει τιποτα αλλο ή μονο μασαζ ; και με pm αν θελετε ..
ψηνομαι να δοκιμασω σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom