Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

germanos73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
144
Κριτικές
5
Like
278
Πόντοι
281
Με ενδιαφερει η εμμανουελα απο osmose . παιζει τιποτα αλλο ή μονο μασαζ ; και με pm αν θελετε ..
ψηνομαι να δοκιμασω σημερα
φιλε την εχω δει και εγώ μου κανει κλικ ,,,  εαν πας ρίξε σύρμα στο νημα για ολους μας

 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326

Foxyman

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2019
Μηνύματα
23
Like
10
Πόντοι
0
στα τυφλα δεν παω, αν παρω καποια ενημερωση εστω με Pm και δοκιμασω θα αναφερω
σωστος ο sanexxx,και μένα είναι στη λίστα μου αλλά δεν υπάρχει ούτε ένα στοιχείο ακόμα ,μακάρι να είχα να ενημέρωνα...
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
φιλε την εχω δει και εγώ μου κανει κλικ ,,,  εαν πας ρίξε σύρμα στο νημα για ολους μας

Η Εμμανουέλα είναι από Βουλγαρία μου είχε πει η τηλεφωνήτρια. Μπαμπάτσικη εως πολύ μπαμπάτσικη επίσης μου είπε. όλες από osmose προχωράνε από μόνες τους όπως μου είπε άλλη κοπέλα που είχα πάρει από εκεί! Προσωπικά δεν την έχω δοκιμάσει για να έχω άποψη.
 

ksoasi

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2019
Μηνύματα
16
Like
90
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας κύριοι... μπόρεί να στείλει και σε μένα κάποιος λεπτομέρειες για deluxe ή osmose για τα κορίτσια... ευχαριστώ εκ των προτέρων...
 

giannis lampro

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2019
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Αν ξέρει κάποιος πληροφορίες για την Κική από velvet παρακαλώ να ενημερώσει είτε εδώ είτε pm. Σκέφτομαι να την πάρω αλλά δεν την πετυχαίνω ελεύθερη
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Συμπέρασμα λοιπόν πως το μόνο σιγουρο για κάτι παραπάνω απο τα "μασαζ στο σπιτι site/γραφεία" ειναι το osmose
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Ρε παίδες καλημέρα...Συγνώμη αν γίνω κακός και κάποιοι με αντιπαθήσετε...αλλά δεν έχει λογική αυτό που κάνετε ορισμένοι...
Ξέρετε πόσα λεφτά εγώ συγκεκριμένα (και πολλοί από εδώ μέσα) έχω σκάσει σε μασάζ κατ οίκον και εκτός? Όταν ξεκίνησα έρευνα και το χόμπι των μασάζ, απλά έκλεινα ραντεβού και ότι κάτσει...πέταξα λεφτά, έφαγα φόλα, ξόδεψα, πέρασα καλά και τώρα μπορώ να ενημερώνω...αλλά με την λογική δεν κλείνω αν δεν μου πείτε τι κάνει η μια και η άλλη και με το να λέτε παραμύθια για την μία και την άλλη (αλήθεια δεν καταλαβαίνω τον λόγο) δεν βγάζει κάπου αυτό το φόρουμ...στα βράχια θα πάει...και το να ρωτάτε επίμονα πληροφορίες χωρίς να μπείτε στην διαδικασία να κλείσετε κάποιο ραντεβού είναι ένα θέμα...και μέσα σε όλα υπάρχουν και βαλτοί από τα μαγαζιά που λένε ότι οι κοπέλες του τάδε μαγαζιού μόνο τσάμπα που δεν δίνουν σεξ πχ για να ανεβάσουν την κίνηση τους...και αναπαράγει ο καθένας μια μούφα πληροφορία και τρώνε όλοι τα μούτρα τους...με εκτίμηση και σεβασμό προς όλους και προς όλων τα χρήματα...
 

manstrat

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα μύστες!

Έτσι ακριβώς είναι. και επί της ευκαιρίας να καταθέσω και εγώ φόλα από masazstospiti με Ιζαμπέλα πριν 1 εβδομάδα.
Τρομερό μασάζ, αλλά τίποτα παραπάνω...
 

Patrinos1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2019
Μηνύματα
42
Like
22
Πόντοι
0
Ρε παίδες καλημέρα...Συγνώμη αν γίνω κακός και κάποιοι με αντιπαθήσετε...αλλά δεν έχει λογική αυτό που κάνετε ορισμένοι...
Ξέρετε πόσα λεφτά εγώ συγκεκριμένα (και πολλοί από εδώ μέσα) έχω σκάσει σε μασάζ κατ οίκον και εκτός? Όταν ξεκίνησα έρευνα και το χόμπι των μασάζ, απλά έκλεινα ραντεβού και ότι κάτσει...πέταξα λεφτά, έφαγα φόλα, ξόδεψα, πέρασα καλά και τώρα μπορώ να ενημερώνω...αλλά με την λογική δεν κλείνω αν δεν μου πείτε τι κάνει η μια και η άλλη και με το να λέτε παραμύθια για την μία και την άλλη (αλήθεια δεν καταλαβαίνω τον λόγο) δεν βγάζει κάπου αυτό το φόρουμ...στα βράχια θα πάει...και το να ρωτάτε επίμονα πληροφορίες χωρίς να μπείτε στην διαδικασία να κλείσετε κάποιο ραντεβού είναι ένα θέμα...και μέσα σε όλα υπάρχουν και βαλτοί από τα μαγαζιά που λένε ότι οι κοπέλες του τάδε μαγαζιού μόνο τσάμπα που δεν δίνουν σεξ πχ για να ανεβάσουν την κίνηση τους...και αναπαράγει ο καθένας μια μούφα πληροφορία και τρώνε όλοι τα μούτρα τους...με εκτίμηση και σεβασμό προς όλους και προς όλων τα χρήματα...
Συμφωνω απόλυτα, εμενα τα τελευταια 2 ραντεβου ήταν στα ΔΕΝ αλλά προσπαθησα (Ρια και Ελενη απο ντελουξ) .
Μαγκες πετάξτε και κανένα φραγκο, δοκιμάστε και πολεμήστε..και ενημερώστε σωστα.
 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Ρε παίδες καλημέρα...Συγνώμη αν γίνω κακός και κάποιοι με αντιπαθήσετε...αλλά δεν έχει λογική αυτό που κάνετε ορισμένοι...
Ξέρετε πόσα λεφτά εγώ συγκεκριμένα (και πολλοί από εδώ μέσα) έχω σκάσει σε μασάζ κατ οίκον και εκτός? Όταν ξεκίνησα έρευνα και το χόμπι των μασάζ, απλά έκλεινα ραντεβού και ότι κάτσει...πέταξα λεφτά, έφαγα φόλα, ξόδεψα, πέρασα καλά και τώρα μπορώ να ενημερώνω...αλλά με την λογική δεν κλείνω αν δεν μου πείτε τι κάνει η μια και η άλλη και με το να λέτε παραμύθια για την μία και την άλλη (αλήθεια δεν καταλαβαίνω τον λόγο) δεν βγάζει κάπου αυτό το φόρουμ...στα βράχια θα πάει...και το να ρωτάτε επίμονα πληροφορίες χωρίς να μπείτε στην διαδικασία να κλείσετε κάποιο ραντεβού είναι ένα θέμα...και μέσα σε όλα υπάρχουν και βαλτοί από τα μαγαζιά που λένε ότι οι κοπέλες του τάδε μαγαζιού μόνο τσάμπα που δεν δίνουν σεξ πχ για να ανεβάσουν την κίνηση τους...και αναπαράγει ο καθένας μια μούφα πληροφορία και τρώνε όλοι τα μούτρα τους...με εκτίμηση και σεβασμό προς όλους και προς όλων τα χρήματα...

Ακριβώς όπως τα λες είναι φίλε nik. Το είχα αναφέρει και εγώ πριν από μερικά post. Έχουμε δώσει ονόματα, υπηρεσίες, τιμές κλπ από ότι έχουμε δοκιμάσει. Αυτοί που ρωτάνε δεν βλέπω να επιστρέφουν με κάποια info για άλλες κοπέλες ή έστω κριτική. Είναι ελάχιστες εξαιρέσεις.

Από την άλλη σημειώνω προσωπική εμπειρία για κοπέλα που σε μένα ΔΕΝ προχώρησε ενώ άλλοι έχουν αναφέρει ότι έκανε παπάδες.. τι να πω... έχει να κάνει και με το τι βγάζεις στην κάθε κοπέλα σίγουρα. Εγώ έγραψα την προσωπική μου εμπειρία και κάποιος άλλος τη δική του. και τα δύο στέκουν σίγουρα.

Και κάτι τελευταίο επι των διαφόρων εμπειριών: Κατά τη γνώμη μου το μασάζ κατ' οίκον μπορεί να είναι αποτελεσματικό, ανακουφιστικό κλπ ακόμα και χωρίς εκτόνωση αν δεν είναι κοροϊδία οι υπηρεσίες της θεραπεύτριας. πχ. Η Νεκταρία από beverly όταν ξεκίνησε ήταν πολύ καλή παρουσία με πολύ καλό μασάζ. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως μακάρι να προχωρούσε σε ένα φραπεδάκι αλλά όπως λες nik δοκιμάζεις, ρισκάρεις και ενίοτε ακόμα και χωρίς εκτόνωση, έχεις περάσει μια όμορφη χαλαρωτική ώρα με μια ευχάριστη παρουσία! Δοκιμάστε: μπορεί να βγει ΖΟΝΓΚ - μπορεί πίσω από την κουρτίνα να κρύβεται δωράκι!

 

froggy79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2019
Μηνύματα
95
Κριτικές
6
Like
919
Πόντοι
360
Σας έχω και ένα ωραίο tip που ίσως βοηθήσει πολλούς που ψάχνονται: masazstospiti και velvet είναι το ίδιο γραφείο. Ο διαχωρισμός είναι στις υπηρεσίες που προσφέρουν οι κοπέλες από τα δύο site. όποιος κατάλαβε - κατάλαβε.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Σας έχω και ένα ωραίο tip που ίσως βοηθήσει πολλούς που ψάχνονται: masazstospiti και velvet είναι το ίδιο γραφείο. Ο διαχωρισμός είναι στις υπηρεσίες που προσφέρουν οι κοπέλες από τα δύο site. όποιος κατάλαβε - κατάλαβε.

Ενδιαφέρον, έχω κάνει καμιά δεκαρία ραντεβου με κοπέλες τοθ μαγαζιού, Νάντια και Μαργαρίτα από τις κοπέλες που ακόμα εργάζονται εκεί, τίποτα, αλλά δεν θα τα παρατήσω, ξέρω ότι κάποια στιγμή κάτι θα γίνει!
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Συμφωνω απόλυτα, εμενα τα τελευταια 2 ραντεβου ήταν στα ΔΕΝ αλλά προσπαθησα (Ρια και Ελενη απο ντελουξ) .
Μαγκες πετάξτε και κανένα φραγκο, δοκιμάστε και πολεμήστε..και ενημερώστε σωστα.

Αν είσαι ήδη πελάτης του ιδρύματος και σε έχουν στη λίστα τους πλεόν, μπορείς να ζητήσεις κάποια κοπέλα "λιγότερο ντροπαλή".
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
23
Like
1.304
Πόντοι
1.076
επισης ενα μεγαλο tip για τους νεοτερους φιλους του μασαζ,οποια ''θεραπευτρια'' ΔΕΝ διαθετει κρεβατι του μασαζ,οπως αναγραφεται στα εκαστοτε προφιλ,ειναι πολυ πιθανοτερο να εχει περισσοτερες υπηρεσιες! ;) ;) ;) ;) ;) ;)
καλες προσπαθειες! :walkingpenis:
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Πάντως, με βάση όσα διαβάζω και συζητάω με συμφορουμίτες, θα τονίσω κάτι που ανέφερε λίγο πριν ο froggy. Οι υπηρεσίες διαφοροποιούνται, ανάλογα με τον πελάτη, τη διάθεση της κοπέλας, τον ανάδρομο Ερμή κλπ.

Δύο σημειώσεις λοιπόν:

Δεν καίμε τις κοπέλες μιλόντας δημόσια και αναφέροντας ονόματα. Μπούμε να αναφέρουμε μόνο το όνομα του μαγαζιού για παράδειγμα.

Να είμαστε πάντα προετοιμασμένοι για ήττα. Κοπέλα που πρότεινα ανεπιφύλακτα, απεδείχθη φόλα σε συνάδελφο κι αισθάνομαι άσχημα για να πω την αλήθεια.
 

Zewasoft

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2018
Μηνύματα
71
Like
58
Πόντοι
0
Καλησπερα παίδες από ότι διαπίστωσα εδώ κ καιρό το perfect massage μάλλον έχει κλείσει. Είχε την Εβελίνα π δ ξέρω π μπορούμε πλέον ν τ βρουμε. Ξέρεις γενικά κανείς τπτ;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ρε παίδες καλημέρα...Συγνώμη αν γίνω κακός και κάποιοι με αντιπαθήσετε...αλλά δεν έχει λογική αυτό που κάνετε ορισμένοι...
Ξέρετε πόσα λεφτά εγώ συγκεκριμένα (και πολλοί από εδώ μέσα) έχω σκάσει σε μασάζ κατ οίκον και εκτός? Όταν ξεκίνησα έρευνα και το χόμπι των μασάζ, απλά έκλεινα ραντεβού και ότι κάτσει...πέταξα λεφτά, έφαγα φόλα, ξόδεψα, πέρασα καλά και τώρα μπορώ να ενημερώνω...αλλά με την λογική δεν κλείνω αν δεν μου πείτε τι κάνει η μια και η άλλη και με το να λέτε παραμύθια για την μία και την άλλη (αλήθεια δεν καταλαβαίνω τον λόγο) δεν βγάζει κάπου αυτό το φόρουμ...στα βράχια θα πάει...και το να ρωτάτε επίμονα πληροφορίες χωρίς να μπείτε στην διαδικασία να κλείσετε κάποιο ραντεβού είναι ένα θέμα...και μέσα σε όλα υπάρχουν και βαλτοί από τα μαγαζιά που λένε ότι οι κοπέλες του τάδε μαγαζιού μόνο τσάμπα που δεν δίνουν σεξ πχ για να ανεβάσουν την κίνηση τους...και αναπαράγει ο καθένας μια μούφα πληροφορία και τρώνε όλοι τα μούτρα τους...με εκτίμηση και σεβασμό προς όλους και προς όλων τα χρήματα...
αν ήξερες την λέξη, παρτακιας,δεν θα έγραφες όλο αυτό το σεντόνι (που συμφωνώ σε ότι γράφεις)..
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Συμφωνω και εγω με τον Νικ. Μπορει να διαβαζα καιρο κριτικες και τωρα να δινω πληροφοριες πολλων ετων, αλλα εχω δοσει πολυ χρημα για να εχω μια εμπεριστατωμενη αποψη για το τι κυκλοφορει. Οντως οτι συμβαινει με μια κοπελα σε εμενα δε σημαινει οτι ειναι ο κανονας. Θελει κασκαντεριλικι και εκει ειναι το ενδιαφερον... Δοκιμαστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom