Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Ρε παίδες καλημέρα...Συγνώμη αν γίνω κακός και κάποιοι με αντιπαθήσετε...αλλά δεν έχει λογική αυτό που κάνετε ορισμένοι...
Ξέρετε πόσα λεφτά εγώ συγκεκριμένα (και πολλοί από εδώ μέσα) έχω σκάσει σε μασάζ κατ οίκον και εκτός? Όταν ξεκίνησα έρευνα και το χόμπι των μασάζ, απλά έκλεινα ραντεβού και ότι κάτσει...πέταξα λεφτά, έφαγα φόλα, ξόδεψα, πέρασα καλά και τώρα μπορώ να ενημερώνω...αλλά με την λογική δεν κλείνω αν δεν μου πείτε τι κάνει η μια και η άλλη και με το να λέτε παραμύθια για την μία και την άλλη (αλήθεια δεν καταλαβαίνω τον λόγο) δεν βγάζει κάπου αυτό το φόρουμ...στα βράχια θα πάει...και το να ρωτάτε επίμονα πληροφορίες χωρίς να μπείτε στην διαδικασία να κλείσετε κάποιο ραντεβού είναι ένα θέμα...και μέσα σε όλα υπάρχουν και βαλτοί από τα μαγαζιά που λένε ότι οι κοπέλες του τάδε μαγαζιού μόνο τσάμπα που δεν δίνουν σεξ πχ για να ανεβάσουν την κίνηση τους...και αναπαράγει ο καθένας μια μούφα πληροφορία και τρώνε όλοι τα μούτρα τους...με εκτίμηση και σεβασμό προς όλους και προς όλων τα χρήματα...

Πες τα ρε φίλε, γιατί μας καίνε κάποιοι και μετά κλαίμε τα λεφτά μας
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.767
Πόντοι
1.196
Το ντελουξ ερχεται σε ημιδιαμονης?
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
Καλησπέρα παιδιά. Έχουμε καμία σε μικρή ηλικία (ως 26) όχι χοντρή (εκτός βικυς στεφάνιας) που να κάνει έστω εκτόνωση. Έχω διαβάσει έχω ψάξει απειρα αλλά δεν βρίσκω κάτι. Αν μπορείτε ενημερώστε με pm. Ευχαριστώ
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
γιατι δεν πας σε μασατζιδικο? εχει αρκετα
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
γιατι δεν πας σε μασατζιδικο? εχει αρκετα
προτιμω στο σπίτι, είναι άλλη αίσθηση, αλλα δεν μπορώ να βρω με τίποτα κάτι σαν αυτό που ψάχνω. Πριν 4-5 χρόνια είχα βρει, αλλα εχει χαθεί αυτή
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
αυτα τα πραγματα,ειναι δωσε-παρε..δεν εδωσες τοτε,τωρα ομως θελεις...
 

giorgosbigone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
787
Πόντοι
361
αυτα τα πραγματα,ειναι δωσε-παρε..δεν εδωσες τοτε,τωρα ομως θελεις...
το αν έδωσα είναι σχετικό έχω δώσει σε private όταν μου ζητήθηκε κ εχω κάνει κ κριτικές και στο φόρουμ και μια κανονική για να πω τη γνώμη και να βοηθήσω κ άλλους
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Εδώ φίλε.. εχω γραψει σε αλλο νήμα το εξής
Για να ικανοποιήσω την περιέργειά μου, αποφάσισα να την καλέσω και να κάνω ένα κασκαντεριλικι για το καλό της μασαζοκοινότητας. Αλλα εμεινα άπραγος
Ενώ πήρα τηλέφωνο, το σήκωσε με την πρώτη, (ωραία φωνή) πανεύκολη επικοινωνία κλείσαμε ραντεβού την ώρα που ήθελα, μου έδωσε Διεύθυνση,αριθμό και τι όνομα θα χτυπήσω στο κουδούνι οταν εφτασα εκεί, η γκόμενα πουθενα... χτυπούσα κουδούνια, τίποτα. Το κινητό μονίμως κλειστό. Τι μαλακισμενες γυναίκες που υπάρχουν στον κόσμο.
Εν τω μεταξυ μερικοι που καταφεραν να τη συναντησουν αναφερουν βρωμικο και αθλιο χωρο και ότι μπορει να είναι πρεζάκι.
 

nikpapa23

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2019
Μηνύματα
16
Like
4
Πόντοι
0
καμια σχεση με τη φωτο και το βιντεο στο youtube δηλαδη
ευχαριστω
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
καμια σχεση με τη φωτο και το βιντεο στο youtube δηλαδη
ευχαριστω
H φώτο είναι τυχαία.. φαίνεται εξάλλου. Το είδος μασάζ και ο χώρος που βλέπουμε στο βίντεο είναι αληθινός, σύμφωνα με παλαιότερες αναφορές συναγωνιστών που την έχουν συναντήσει. Οι τιμές που μου είπε, είναι 30€ σκέτο μασάζ και 40€ με εκτόνωση. Δεν κάνει κάτι άλλο.
Όμως, τι να τα κάνεις όλα αυτά αν δεν είναι συνεπής στην επικοινωνία και στα ραντεβού της με τον πελάτη.
 

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
παιδια απο joy massage περα απο γκονζαλες π δοκιμασα κ δεν ηταν τπτ ιδιαιτερο πραγματικα εχετε δοκιμασει με καποια αλλη κοπελα ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom