Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα σε όλους, έχει κάποιος εμπειρία με τις καινούργιες κοπέλες που έχει το osmose? Πληροφορίες σε pm αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει...
μπες ινσταγκραμ και παρε τσιμπλα πιο πολυ τα βυζια τους μοστραρουν παρα το μασαζ
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1

Αν και είχα διαβάσει στο forum για την συγκεκριμένη πήγα και την πάτησα και εγώ. Κλείνει ραντεβού σε δικό της χώρο στην Καλλιθέα άλλα όπως μου είπε πάει και σε ξενοδοχεία. Στο τηλέφωνο είναι κάπως απότομη. Οι φωτογραφίες της στις περισσότερες αγγελίες της είναι αληθινές αλλά έχει και κοιλιά την οποία κρύβει. Το πρόγραμμα της είναι μισή ώρα 1 εκτόνωση 60 ευρώ ή μία ώρα 2 εκτονώσεις ή 1 εκτόνωση και μασάζ 90 ευρώ. Πίπα χωρίς προφυλακτικό κατόπιν συννενόησης απο το τηλέφωνο. Προκαταρκτικά και τα λοιπά ελάχιστα. Γενικά σου δίνει την εντύπωση οτι βαριέται και τα κάνει όλα γρήγορα. Αν και μου αρέσουν οι νταρντάνες δεν θα την ξανασυναντούσα.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλημέρα...δοκιμή με Αλεξάνδρα από deluxe...ωραία κοπελίτσα...μέτριο μασάζ...ακόμα προς εξέταση...!!! Νέα στο μαγαζί...
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
988
Πόντοι
86
καποιος εχει πληροφοριες για Ντεζιρε απο Deluxe?

Την πήρα εγώ. Γενικά κάνει συμπαθές μασάζ. Ασχολείται φιλότιμα σχεδόν 1 ώρα. Όμως για εκτόνωση ζητάει εξτραδακι. Μόλις το άκουσα ξενέρωσα. Αλλά και γενικά η όλη φάση μαζί της ήταν "αντιτουριστική". Δεν έβγαλε καθόλου αισθησιασμό.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Την πήρα εγώ. Γενικά κάνει συμπαθές μασάζ. Ασχολείται φιλότιμα σχεδόν 1 ώρα. Όμως για εκτόνωση ζητάει εξτραδακι. Μόλις το άκουσα ξενέρωσα. Αλλά και γενικά η όλη φάση μαζί της ήταν "αντιτουριστική". Δεν έβγαλε καθόλου αισθησιασμό.
ετσι ειναι η γραμμη σε ολα ρε παιδια! θελετε?θα τους πρηξετε τα παπαρια και θα χρεωνετε χρυσαφι για μια μαλακια!δε θελετε?δε σας αναγκαζει κανεις! αυτα ...
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
2
Like
3.722
Πόντοι
456

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
καμια μαυρουλα παιζει πουθενα??
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Οποιος θελει ας στειλει πηροφοριες για Αντζελα και  τηλ της σε πμ.
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδες  ειμαι σχετικα παλιος στο bou διαβαζω συνεχεια οτι γραφετε....Osmose μονο εχω δοκημασει εφαγα φολα απο 2 κοπελες νμζ Αννα και Μαρια...Μασαζ 0 αεροπιπα μονο στα 80€ δν ηθελα να κανω κατι αλλο γιατι ξενερωσα....Εχω αναφερθει  ξανα ξανα κ ξανα για Ασπα που ηταν στο yours που χαθηκε αυτο το θεομπυνο;;;;Δεν προλαβα να τν παρω γαμωτο.....Μακρια απο osmose
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Με 80 παίρνει κανείς αναξάρτητα cg μουνάρες.
Όχι φόλες δήθεν μασατζούδες απάτη .
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες  ειμαι σχετικα παλιος στο bou διαβαζω συνεχεια οτι γραφετε....Osmose μονο εχω δοκημασει εφαγα φολα απο 2 κοπελες νμζ Αννα και Μαρια...Μασαζ 0 αεροπιπα μονο στα 80€ δν ηθελα να κανω κατι αλλο γιατι ξενερωσα....Εχω αναφερθει  ξανα ξανα κ ξανα για Ασπα που ηταν στο yours που χαθηκε αυτο το θεομπυνο;;;;Δεν προλαβα να τν παρω γαμωτο.....Μακρια απο osmose

Θεομουνο η ΑΣΠΑ ;  ΕΛΕΟΣ !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom