Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Ρε godfather glyfada πραγματικά κάθεσαι ρωτάς και ξαναρωτάς γι αυτη την άσπα η οποία εχει αποσυρθεί εδώ και μήνες..Ρωτάς αν έχει βυζάρα,τον άλλον αν την έχει γαμήσει,τον άλλον αν κάνει εξτρα...Υπεράκυρος και ύποπτος μαζί
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
673
Like
297
Πόντοι
26
Ρε godfather glyfada πραγματικά κάθεσαι ρωτάς και ξαναρωτάς γι αυτη την άσπα η οποία εχει αποσυρθεί εδώ και μήνες..Ρωτάς αν έχει βυζάρα,τον άλλον αν την έχει γαμήσει,τον άλλον αν κάνει εξτρα...Υπεράκυρος και ύποπτος μαζί

Άστα να πάνε τύπε. Γενικά έχει γεμίσει το bou με καινούρια προφιλ που λένε εγώ παλιός είμαι.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλημέρα συναγωνιστές...
Μόνο εγώ έχω βαρεθεί τις ίδιες και τις ίδιες να ανακυκλώνονται από το ένα μαγαζί στο άλλο ή το έχετε πάθει και εσείς? χαχα
 

shifty23

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
10
Like
6
Πόντοι
0
Φίλοι η Άσπα έχει αποσυρθεί από το επάγγελμα. Μετά που έφυγε από το Your Massage εργάστηκε σε οίκο αποκατάστασης ηλικιωμένων ως φυσιοθεραπεύτρια. Τώρα έχει εξαφανιστεί τελείως, ακόμα και το προφίλ της στο fb το έχει σβήσει.
Για διευκρινηση πως τα ξερω αυτά είναι μεσω της κυριας που ηταν υπευθυνη στο Your Massage
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.159
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
Φίλοι η Άσπα έχει αποσυρθεί από το επάγγελμα. Μετά που έφυγε από το Your Massage εργάστηκε σε οίκο αποκατάστασης ηλικιωμένων ως φυσιοθεραπεύτρια. Τώρα έχει εξαφανιστεί τελείως, ακόμα και το προφίλ της στο fb το έχει σβήσει.
Για διευκρινηση πως τα ξερω αυτά είναι μεσω της κυριας που ηταν υπευθυνη στο Your Massage
Μην πιστεύεις πουστη λόγια και της τσατσας τα μοιρολόγια..

Τυπε αν σταμάτησε(που το αποκλείω), σίγουρα θα κράτησε κάποιους πελάτες για εξτραδακι..
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Φιλοι υποπτος δν ειμαι γτ πλ απλα εχει σταματησει...Απλα ειχα κ εχω φαει σκαλωμα....Συμφωνω οτι αποκλειετε να εχει σταματησει το επαγγελμα,σε καποιο αλλο καταστημα ειναι
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Παιδιά, πιο παλιά είχα ακούσει για κάποια Σοφία Κουκλάκι, ξέρει κανένας κάτι; Έκανε κατ οίκον μόνη της
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Μην πιστεύεις πουστη λόγια και της τσατσας τα μοιρολόγια..

Τυπε αν σταμάτησε(που το αποκλείω), σίγουρα θα κράτησε κάποιους πελάτες για εξτραδακι..
σωστος οι τσατσαδες ειναι η μεγαλυτερη κωλοφαρα
Οταν κονομανε απο μια την εχουν θεα οταν φυγει τη θαβουν
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Εχει πάει ή ξερει κανείς κατι για το exotic massage therapy? Λενε οτι είναι κάπου κοντά στο μέγαρο μουσικής και προσφέρουν  μια ωριτσα χαλαρωτικό μασαζάκι 30€.  Βέβαια στη σελιδα τους στο ΦΒ γράφουν: "Απολαύστε χαλαρωτικό body to body massage για ραντεβουδάκι στείλτε μυνημα. Είμαστε ανοιχτά κάθε μέρα από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 10:00 το βράδυ"
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Εχει πάει ή ξερει κανείς κατι για το exotic massage therapy? Λενε οτι είναι κάπου κοντά στο μέγαρο μουσικής και προσφέρουν  μια ωριτσα χαλαρωτικό μασαζάκι 30€.  Βέβαια στη σελιδα τους στο ΦΒ γράφουν: "Απολαύστε χαλαρωτικό body to body massage για ραντεβουδάκι στείλτε μυνημα. Είμαστε ανοιχτά κάθε μέρα από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 10:00 το βράδυ"
μπορει να το κανουν με μαγιω
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
722
Like
1.541
Πόντοι
206
Η γνωστή Καρολίνα (από Μπακνανά και κατ' οίκον μέσω ΧΕ) είναι ρε παιδιά. Μετακόμισε από Γλυφάδα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 79062

Επισκέπτης
καλημερα παιδια ! καποιος πληροφοριες για Δαναη απο deluxe;
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
161
Πόντοι
0
καλημερα παιδια ! καποιος πληροφοριες για Δαναη απο deluxe;
την έχω δοκιμάσει. Μικρή, ευχάριστη, όχι κάτι ιδιαίτερο στην εμφάνιση και σώμα λίγο ατσουμπαλο. Μασάζ μέτριο φραπέ ναι.
 

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
161
Πόντοι
0
Εχει πάει ή ξερει κανείς κατι για το exotic massage therapy? Λενε οτι είναι κάπου κοντά στο μέγαρο μουσικής και προσφέρουν  μια ωριτσα χαλαρωτικό μασαζάκι 30€.  Βέβαια στη σελιδα τους στο ΦΒ γράφουν: "Απολαύστε χαλαρωτικό body to body massage για ραντεβουδάκι στείλτε μυνημα. Είμαστε ανοιχτά κάθε μέρα από τις 10:00 το πρωί μέχρι τις 10:00 το βράδυ"
μπήκα να δω την σελίδα. Στο btb έχει μία μαυρουλα φώτο ολόγυμνη.. Και από ότι κατάλαβα το δουλεύουν 2 μαυρουλες. Λογικά για όποιον του αρέσουν θα παίζει κάτι.
 

nik_online

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
148
Like
246
Πόντοι
21
Καλησπέρα συναγωνιστές...Τελευταίες μέρες πριν τις διακοπές, έλεγα να κάνω 1-2 μασαζάκια να φύγω χαλαρός...ανταλλαγή απόψεων (και από την δική μου πλευρά) για καλό φραπέ ή φουλ σε pm θα ήταν χαρά μου και θα με βοηθούσε να αποφασίσω...
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Ρε μάγκες με αυτο το art massage  ξέρει κανείς τι παίζει;Ρωτάω γιατί τη μοναδική φορά που κατάφερα να κλείσω ραντεβού,γιατί συνήθως δεν βρίσκω,η κοπέλα δεν εμφανίστηκε!! Και όταν ρώτησα τι έγινε μου είπαν πως και αυτοί δεν έχουν ιδέα! και πως ούτε στο τηλέφωνο μπορουν να τη βρουν!!Μου ζήτησαν βέβαια συγγνώμη και πως ελπίζουν να με εξυπηρετήσουν την επομένη φορά αλλά που..
 

1965neo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2008
Μηνύματα
414
Like
185
Πόντοι
1
Ρε μάγκες με αυτο το art massage  ξέρει κανείς τι παίζει;Ρωτάω γιατί τη μοναδική φορά που κατάφερα να κλείσω ραντεβού,γιατί συνήθως δεν βρίσκω,η κοπέλα δεν εμφανίστηκε!! Και όταν ρώτησα τι έγινε μου είπαν πως και αυτοί δεν έχουν ιδέα! και πως ούτε στο τηλέφωνο μπορουν να τη βρουν!!Μου ζήτησαν βέβαια συγγνώμη και πως ελπίζουν να με εξυπηρετήσουν την επομένη φορά αλλά που..

Γιατί δεν αναφέρεις ποια  Κοπέλα σε έγραψε ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom