Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Με το ταξι ειναι λιγο kinder εκπληξη ποτε δεν ξερεις ποσα θα σου ζητησει.. Μπορει να ζητησει πολλα με τη δικαολογι οτι το προηγουμενο ραντεβου της ηταν πολυ πιο μακρυα απο το σημειο που θες να τη συναντησεις
Παντως τη ρωτησα στο viber, αν την καλεσω σε ξενοδοχειο στο κεντρο της Αθηνα που ειναι διπλα σε μετρο  αν θα χρεωσει ταξι και μου απαντησε με υφακι.. πως ναι ακομα και απεναντι απο το σπιτι της να εμενα το ταξι ισχύει παντα

Ε δε λεει ετσι.. Αν θες 50 για το μασαζ 25  το ξενοδοχειο και 15 το ταξι... δε αξιζει να δωσεις 90€ για μασαζ με φραπε, όσο ωραια και να ειναι η γκομενα
σε αυτό προσυπογράφω!
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Με το ταξι ειναι λιγο kinder εκπληξη ποτε δεν ξερεις ποσα θα σου ζητησει.. Μπορει να ζητησει πολλα με τη δικαολογι οτι το προηγουμενο ραντεβου της ηταν πολυ πιο μακρυα απο το σημειο που θες να τη συναντησεις
Παντως τη ρωτησα στο viber, αν την καλεσω σε ξενοδοχειο στο κεντρο της Αθηνα που ειναι διπλα σε μετρο  αν θα χρεωσει ταξι και μου απαντησε με υφακι.. πως ναι ακομα και απεναντι απο το σπιτι της να εμενα το ταξι ισχύει παντα

Ε δε λεει ετσι.. Αν θες 50 για το μασαζ 25  το ξενοδοχειο και 15 το ταξι... δε αξιζει να δωσεις 90€ για μασαζ με φραπε, όσο ωραια και να ειναι η γκομενα

Και σπίτι της να πας, θα σου ζητήσει λεφτά για ταξί; Κρίμα που δεν παίζει πλέον Uber στην Ελλάδα, θα μας ερχόταν λίγο φθηνότερα
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
μηπως η αντζελα ειναι μια αντζελα που επαιζε στο grace στο μαρουσι? αν ξερει καποιος ας απαντησει. Ξανθια ηταν αυτη που λεω.
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
Καλησπερα σε ολους.
Ειλικρινα,δεν εχετε βαρεθει να λετε καθε μερα τα ιδια???
Συνεχεια ερωτησεις του τυπου "τη κανει αυτη απ το ταδε γραφειο,και τη κανει η αλλη".....
Ρε παιδες,τα γραφεια ειναι πεταμενα λεφτα..
Με το στανιο να παρεις ενα φραπε και να σου παει απο 70-100..
Εδω ψαχναμε αλανιαρες κορασιδες,αγγελιες χωρις φωτο,χε,εφημεριδες,σαιτ.
100 σελιδες τα ιδια και τα ιδια...
Αυτες που ερχονταν και με 30-40 σου εκαναν ενα ωραιο μασαζακι,και διναν και φραπε...που ειναι,οοοεεεεοοο!
Και η Βικη-Στεφανια στα 40 ξεκιναει για μια ωρα,ουτε ταξι,ουτε τιποτα...αλλα δεν ερχετε τωρα...πρεπει να πας εσυ..μαλατσια!
Οποιος εχει ινφο απο κατι τετοιο,παρακαλω να δωσει κι απο δω!
Εγω δεν εχω κανει κατι κανα χρονο τωρα,με τη πρωτη ευκαιρια θα σας ενημερωσω.

ΥΓ-δωσε μου να σου δωσω!!! :2funny:αφου δεν εχω ρε!!!δωσε εσυ που εχεις!!!

καλο λαδωμα σε ολους!
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26

Γι αυτήν ξέρετε κάτι παιδιά;

Ψαξε σε παλιοτερα ποστ για Δρακουμελ, αυτη ειναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους.
Ειλικρινα,δεν εχετε βαρεθει να λετε καθε μερα τα ιδια???
Συνεχεια ερωτησεις του τυπου "τη κανει αυτη απ το ταδε γραφειο,και τη κανει η αλλη".....
Ρε παιδες,τα γραφεια ειναι πεταμενα λεφτα..
Με το στανιο να παρεις ενα φραπε και να σου παει απο 70-100..
Εδω ψαχναμε αλανιαρες κορασιδες,αγγελιες χωρις φωτο,χε,εφημεριδες,σαιτ.
100 σελιδες τα ιδια και τα ιδια...
Αυτες που ερχονταν και με 30-40 σου εκαναν ενα ωραιο μασαζακι,και διναν και φραπε...που ειναι,οοοεεεεοοο!
Και η Βικη-Στεφανια στα 40 ξεκιναει για μια ωρα,ουτε ταξι,ουτε τιποτα...αλλα δεν ερχετε τωρα...πρεπει να πας εσυ..μαλατσια!
Οποιος εχει ινφο απο κατι τετοιο,παρακαλω να δωσει κι απο δω!
Εγω δεν εχω κανει κατι κανα χρονο τωρα,με τη πρωτη ευκαιρια θα σας ενημερωσω.

ΥΓ-δωσε μου να σου δωσω!!! :2funny:αφου δεν εχω ρε!!!δωσε εσυ που εχεις!!!

καλο λαδωμα σε ολους!
βίκυ- στεφανια όχι 40... την πρόλαβα με 35 ευρωπουλα… και μετα από κανα 2 συνεδρίες τα πάντα όλα... τώρα τι έχει γίνει με τα κατ οίκον δεν μπορω να καταλαβω
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
Ψαξε σε παλιοτερα ποστ για Δρακουμελ, αυτη ειναι
...ναι η γκαργκαμελ - δρακουμελ είναι... καλό παιδί είναι αλλά πολύ καλτ γκράννυ καταστάσεις...πολύ όμως... έχει ωραίους βύζους όμως...δεν ξέρω αν καλύπτεται μόνο από αυτό ο φίλος... τι να πω γούστα είναι αυτά...εγώ δεν την πάλεψα πάντως και δεν έκανα τον ήρωα
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...παίδες με το massageme ξέρεις κανείς τι παίζει... το βιντεάκι στο σάιτ πολύ καυλωτικό… και αυτή λέει από την πάντειο και μετά άλλαξε... σαν τη Στεφανία και αυτή... αν γνωρίζει κανείς πμ παρακαλώ
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
φιλε μου εκανες εγγραφη πριν 2 μηνες ακριβως ..την ιδια μερα εκανες αποθεωτικη κριτική για την κοπελα απο εκεινη την μερα μεχρι και σημερα εχεις κανει ολα σου τα ποστ σε αυτο το νημα και ολα για την αντζελα αρα η κοινη λογικη λεει οτι η εισαι η αντζελα η την προμοταρεις...διαλεξε και παρε....(για εμενα παντως η αντζελα εισαι)
Φιλαρακι εξηγησα νομιζω , τη γουσταρω και την στηριζω και εχω απο παρα πολλους φιλους επιβεβαιωση οτι το κοριτσι αξιζει, οταν μου στελνουν ευχαριστιες . Τωρα εσενα δεν καταλαβαινω τι σε κοφτει και ασχολεισαι ...σε προκαλεσα να δεις αν ειμαι η Αντζελα η οχι ζωντανα , αλλα εσυ , αλλα λογια ν αγαπιομαστε ...ρε κοιτατε να περασετε καλα με τα κοριτσια που αξιζουν και αφιστε τα κατινιστικα κουτσομπολια ...
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.510
Πόντοι
25.186
Μια ερωτηση προς όλους με σημασία.
Οταν λετε μια κοπέλα δεν προχωραέι παραπέρα,προτείνετε έξτρα χρήματα?50 ή 70 ή ο,τι θέλει ο καθένας?
Ή εννοείτε στα 50 δεν προσφέρει κατι?

Γιατί για ολα υπάρχει το ανάλογο τίμημα.

Κάποτε σε μασάζ αυστηρό είχα πάρει μια μουνάρα μικρή ελληνίδα.Στα 50 ευρω.

Της λέω για πίπα και cim και μου λέει "αυτά ούτε στον γκόμενό μου,αποκλείεται"!!!(το cim κυρίως)

Επειδή μου άρεσε πολύ τούμπανο κωλάρα και μικρή και ετυχε να εχω αρκετά λεφτα μαζί μου,της λέω οκ θα σου δωσω 200 συ΄νολο,δλδ 150 εξτρα

Και μου λέει "βεβαίως θα στα κάνω,ευχαριστω είσαι πολύ large"!!!
(πριν 3 χρόνια αυτό)
Και μου έκανε μια πιπάρα με cim.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Μια ερωτηση προς όλους με σημασία.
Οταν λετε μια κοπέλα δεν προχωραέι παραπέρα,προτείνετε έξτρα χρήματα?50 ή 70 ή ο,τι θέλει ο καθένας?
Ή εννοείτε στα 50 δεν προσφέρει κατι?

Γιατί για ολα υπάρχει το ανάλογο τίμημα.

Κάποτε σε μασάζ αυστηρό είχα πάρει μια μουνάρα μικρή ελληνίδα.Στα 50 ευρω.

Της λέω για πίπα και cim και μου λέει "αυτά ούτε στον γκόμενό μου,αποκλείεται"!!!(το cim κυρίως)

Επειδή μου άρεσε πολύ τούμπανο κωλάρα και μικρή και ετυχε να εχω αρκετά λεφτα μαζί μου,της λέω οκ θα σου δωσω 200 συ΄νολο,δλδ 150 εξτρα

Και μου λέει "βεβαίως θα στα κάνω,ευχαριστω είσαι πολύ large"!!!
(πριν 3 χρόνια αυτό)
Και μου έκανε μια πιπάρα με cim.
αυτό που περιγράφεις είναι η αλήθεια, και νομίζω ότι όλοι μπορούν να το καταλάβουν.η γενική έννοια του νήματος, είναι να πάρει κάποιος κάτι παραπάνω, με όσο το δυνατόν λιγότερο κόστος. Φυσικά και οποιοδήποτε υπηρεσία, αν προσφέρεται, είναι με εξτρα κόστος.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.159
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
Μια ερωτηση προς όλους με σημασία.
Οταν λετε μια κοπέλα δεν προχωραέι παραπέρα,προτείνετε έξτρα χρήματα?50 ή 70 ή ο,τι θέλει ο καθένας?
Ή εννοείτε στα 50 δεν προσφέρει κατι?

Γιατί για ολα υπάρχει το ανάλογο τίμημα.

Κάποτε σε μασάζ αυστηρό είχα πάρει μια μουνάρα μικρή ελληνίδα.Στα 50 ευρω.

Της λέω για πίπα και cim και μου λέει "αυτά ούτε στον γκόμενό μου,αποκλείεται"!!!(το cim κυρίως)

Επειδή μου άρεσε πολύ τούμπανο κωλάρα και μικρή και ετυχε να εχω αρκετά λεφτα μαζί μου,της λέω οκ θα σου δωσω 200 συ΄νολο,δλδ 150 εξτρα

Και μου λέει "βεβαίως θα στα κάνω,ευχαριστω είσαι πολύ large"!!!
(πριν 3 χρόνια αυτό)
Και μου έκανε μια πιπάρα με cim.
Τυπε σε κατάλαβε το γκομενάκι, είσαι πολύ large.. :jerking: :jerking:  :jerking:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
αυτό που περιγράφεις είναι η αλήθεια, και νομίζω ότι όλοι μπορούν να το καταλάβουν.η γενική έννοια του νήματος, είναι να πάρει κάποιος κάτι παραπάνω, με όσο το δυνατόν λιγότερο κόστος. Φυσικά και οποιοδήποτε υπηρεσία, αν προσφέρεται, είναι με εξτρα κόστος.
οχι σε ολες τις περιπτωσεις παντως, ειναι πολλοι οι ασταθμητοι παραγοντες
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
Μια ερωτηση προς όλους με σημασία.
Οταν λετε μια κοπέλα δεν προχωραέι παραπέρα,προτείνετε έξτρα χρήματα?50 ή 70 ή ο,τι θέλει ο καθένας?
Ή εννοείτε στα 50 δεν προσφέρει κατι?

Γιατί για ολα υπάρχει το ανάλογο τίμημα.

Κάποτε σε μασάζ αυστηρό είχα πάρει μια μουνάρα μικρή ελληνίδα.Στα 50 ευρω.

Της λέω για πίπα και cim και μου λέει "αυτά ούτε στον γκόμενό μου,αποκλείεται"!!!(το cim κυρίως)

Επειδή μου άρεσε πολύ τούμπανο κωλάρα και μικρή και ετυχε να εχω αρκετά λεφτα μαζί μου,της λέω οκ θα σου δωσω 200 συ΄νολο,δλδ 150 εξτρα

Και μου λέει "βεβαίως θα στα κάνω,ευχαριστω είσαι πολύ large"!!!
(πριν 3 χρόνια αυτό)
Και μου έκανε μια πιπάρα με cim.
φιλε αν ειναι να ξεφραγκισουμε να λειπει το βυσσινο
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.159
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456
αυτό που περιγράφεις είναι η αλήθεια, και νομίζω ότι όλοι μπορούν να το καταλάβουν.η γενική έννοια του νήματος, είναι να πάρει κάποιος κάτι παραπάνω, με όσο το δυνατόν λιγότερο κόστος. Φυσικά και οποιοδήποτε υπηρεσία, αν προσφέρεται, είναι με εξτρα κόστος.
Ακριβώς έτσι έπραξε ο τύπος, με όσο το δυνατόν μικρότερο κόστος.. :S :S :S
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Ακριβώς έτσι έπραξε ο τύπος, με όσο το δυνατόν μικρότερο κόστος.. :S :S :S
Ρε μαν, δεν κάνουμε τους χώροφυλακες, στην τσέπη κανενος. Ο καθένας πρατει, όπως νομίζει, και όπως θέλει.  
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.159
Κριτικές
2
Like
9.049
Πόντοι
2.456

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.099
Πόντοι
1.336
Να τον χειροκροτήσουμε κιόλας;

Σίγουρα δεν το κατακρίνουμε. Και στην τελική σκέψου πόσα 50 έχουμε πετάξει. Ο τύπος τα έδωσε μαζεμένα και πήρε εκεί που δεν παίρνουν άλλοι.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom