Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Θα συμφωνήσω,κάποιο λάθος έκανε ο άνθρωπος στον γραπτό τον λόγο.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
Με το ταξι ειναι λιγο kinder εκπληξη ποτε δεν ξερεις ποσα θα σου ζητησει.. Μπορει να ζητησει πολλα με τη δικαολογι οτι το προηγουμενο ραντεβου της ηταν πολυ πιο μακρυα απο το σημειο που θες να τη συναντησεις
Παντως τη ρωτησα στο viber, αν την καλεσω σε ξενοδοχειο στο κεντρο της Αθηνα που ειναι διπλα σε μετρο  αν θα χρεωσει ταξι και μου απαντησε με υφακι.. πως ναι ακομα και απεναντι απο το σπιτι της να εμενα το ταξι ισχύει παντα

Ε δε λεει ετσι.. Αν θες 50 για το μασαζ 25  το ξενοδοχειο και 15 το ταξι... δε αξιζει να δωσεις 90€ για μασαζ με φραπε, όσο ωραια και να ειναι η γκομενα
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Ρε παιδια μην ειστε τσιγκουνηδες ... ειναι ντεκαυλε ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
εμενα παντως πριν μερες που ειχαμε μιλησειδε μου ανεφερε τιποτα για ταξι και μαλακιες, και ουτε καν της ειπα που θα γινει η συναντηση η κατι τετοιο :think:
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Λοιπον παιδες ,πολυς θορυβος για το τιποτα , αν δωσεις 60-65 € και φυγεις ευτυχισμενος τι το ψαχνετε  ??? Αλλως τε , θυμηθειτε το ρητο : ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΓΑ...ΣΙ !!!!!!!!!!!
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.995
Πόντοι
736
εγω για 50+ ταξι δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθω, ειναι εντελως κοροιδια για εμενα. Αλλο να δω οτι την ιδρωνει τη φανελα το κοριτσι και να της δωσω εγω οσο εξτρα θεωρω οτι αξιζει και μου περισσευουν.  ;) ;)
 

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Με το ταξι ειναι λιγο kinder εκπληξη ποτε δεν ξερεις ποσα θα σου ζητησει.. Μπορει να ζητησει πολλα με τη δικαολογι οτι το προηγουμενο ραντεβου της ηταν πολυ πιο μακρυα απο το σημειο που θες να τη συναντησεις
Παντως τη ρωτησα στο viber, αν την καλεσω σε ξενοδοχειο στο κεντρο της Αθηνα που ειναι διπλα σε μετρο  αν θα χρεωσει ταξι και μου απαντησε με υφακι.. πως ναι ακομα και απεναντι απο το σπιτι της να εμενα το ταξι ισχύει παντα

Ε δε λεει ετσι.. Αν θες 50 για το μασαζ 25  το ξενοδοχειο και 15 το ταξι... δε αξιζει να δωσεις 90€ για μασαζ με φραπε, όσο ωραια και να ειναι η γκομενα

Οταν μιλησα με το πρακτοριο για να μου στειλουν φωτο απο τις κοπελες, μου ειπαν οτι διεκοψαν την συνεργασια με την Αντζελα επειδη χρεωνε εξτρα ταξι χωρις να το γνωριζουν. Χαρακτηριστικα μου ειπαν ΄΄πανω απο 20 ευρω''.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Το τηλέφωνο της Άντζελας που μπορώ να το βρω? Αν το ξέρει κάποιος συναγωνιστής και θέλει ας μου στείλει pm. Ευχαριστώ!
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Οταν μιλησα με το πρακτοριο για να μου στειλουν φωτο απο τις κοπελες, μου ειπαν οτι διεκοψαν την συνεργασια με την Αντζελα επειδη χρεωνε εξτρα ταξι χωρις να το γνωριζουν. Χαρακτηριστικα μου ειπαν ΄΄πανω απο 20 ευρω''.
Αυτό δεν ισχύει γιατί προσωπικά είχα ρωτήσει για Άντζελα όταν ήταν στο πρακτορείο και με είχαν ενημερώσει κανονικά για τη χρέωση του ταξί..
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Πριν 5 μηνες την ειχα καλεσει στο ντελουξ.Και εμενα με ειχαν ενημερωσει για ταξι.Ειχε ερθει απτην Πετρουπολη μου ειπε και τοσα μου ειχε ζητησει.Τωρα τι να σας πω.Εγω φταιω που τα εδωσα.Απο τοτε δεν την ξαναπηρα.Πριν κανα μηνα μου παν σταματησε.Ρωτησα γιατι αλλα δεν μου παν.Χτες μου εστειλαν στο viber που ρωτησα για καινουργιες Ρια και μια καινουργια Αλεξανδρα-φιλη Δαναης μου ειπαν.
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Ρε μάγκες Έχει πάρει κανένας τίποτα παραπάνω εκτός από φραπέ από το deluxe??για να δω μόνο Εγώ είμαι ο χαζός??πριβέ όποιος μπορεί ας πει τιποτα
 

giannis.t1964

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Ρε μάγκες Έχει πάρει κανένας τίποτα παραπάνω εκτός από φραπέ από το deluxe??για να δω μόνο Εγώ είμαι ο χαζός??πριβέ όποιος μπορεί ας πει τιποτα
Προσωπικά μόνο φραπέ κι αυτό από ορισμένες οι οποίες μου το έπαιζαν ότι και καλά το κάνουν μόνο και μόνο επειδή τους άρεσα
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Οταν μιλησα με το πρακτοριο για να μου στειλουν φωτο απο τις κοπελες, μου ειπαν οτι διεκοψαν την συνεργασια με την Αντζελα επειδη χρεωνε εξτρα ταξι χωρις να το γνωριζουν. Χαρακτηριστικα μου ειπαν ΄΄πανω απο 20 ευρω''.
Καλημερα στην ομηγυρη ...παπαριες σου ειπαν , το ηξεραν και μαλιστα ενημερωναν τον πελατη οτι θα χρεωθει κατι παραπανω για το ταξι της. Αυτοι καθε τρεις μηνες τις αλλαζουν γενικα γιατι εμεις οι πελατες θελουμε ποικιλια , κρατανε μονο καποιες που ειναι πειθηνια οργανα τους.
 

city7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
φιλε ιωνα38 κανε λιγο κρατει ρε θηριο γτ στο τελος θα σε καταλαβουν ολοι ρε και θα κοψει η δουλεια.....παντως αυτο το πραγμα εχει γινει κουραστικο παλια ηταν η ναταλια με ψευτικο λογαριασμο για να αποκτηει πελατεια..μετα η ανελινα πλατι και τωρα και η αντζελα κοιτα που μας περνανε για εντελως μαλακες εδω μεσα....
 

ionas38

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2019
Μηνύματα
56
Like
100
Πόντοι
0
Φιλαρακι κανεις λαθος,δεν ξερω τι εγινε στο παρελθον μπορει να εχεις και δικιο , ευκολα μπορεις να εισαι fake , εγω ειμαι παλιος πελατης και στηριζω την Αντζελα γιατι το αξιζει για πολλους λογους που δεν μπορεις να γνωριζεις. Τωρα αν κουραζεσαι να διαβαζεις , πηγαινε πιο κατω . Για του λογου το αληθες αν θες κλεινουμε και ραντεβου για καφε  να με δεις απο κοντα .
 

city7

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
28
Like
42
Πόντοι
0
φιλε μου εκανες εγγραφη πριν 2 μηνες ακριβως ..την ιδια μερα εκανες αποθεωτικη κριτική για την κοπελα απο εκεινη την μερα μεχρι και σημερα εχεις κανει ολα σου τα ποστ σε αυτο το νημα και ολα για την αντζελα αρα η κοινη λογικη λεει οτι η εισαι η αντζελα η την προμοταρεις...διαλεξε και παρε....(για εμενα παντως η αντζελα εισαι)
 
  • Like
Αντιδράσεις: otipos

Adimassage

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2019
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
161
Πόντοι
0
Λοιπον παιδες ,πολυς θορυβος για το τιποτα , αν δωσεις 60-65 € και φυγεις ευτυχισμενος τι το ψαχνετε  ??? Αλλως τε , θυμηθειτε το ρητο : ΑΝ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΥΦΛΑ ΝΑ ΧΕΙ ΤΟ ΓΑ...ΣΙ !!!!!!!!!!!
φίλε μου ευχαριστώ για το pm. Δεν μπορώ να απαντήσω ακόμα σε pm αλλά σου λέω ναι.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.917
Like
9.657
Πόντοι
1.056
φιλε ιωνα38 κανε λιγο κρατει ρε θηριο γτ στο τελος θα σε καταλαβουν ολοι ρε και θα κοψει η δουλεια.....παντως αυτο το πραγμα εχει γινει κουραστικο παλια ηταν η ναταλια με ψευτικο λογαριασμο για να αποκτηει πελατεια..μετα η ανελινα πλατι και τωρα και η αντζελα κοιτα που μας περνανε για εντελως μαλακες εδω μεσα....
Για τη Ναταλια θα συμφωνησω, αλλα η Ανελινα ποτέ δεν ειχε λογαριασμο εδω για να προμοταρει τον εαυτο της. Παρα μονο καποιος  koker γραφει παπαντζες οτι προσφερει φραπε, ενω  η ιδια η Ανελινα προσφέρει μονο μασαζ με πετσετα και εσωρουχο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom