Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.817
Πόντοι
3.145
Μην ασχοληθείς με την κυρία
Όπως έχουν γράψει συναγωνιστές πριν από μένα, από κει που γαμιόταν για ένα πιάτο φακές
έφτασε να χρεώνει απαράδεκτες τιμές και έβγαλε και το πρωκτικό που ήταν και η αφορμή να την συναντήσω


και γω  για το κουλούρι την είχα πάρει...  τώρα το παλεύει με μουσικές και κεράκια!!

no anal no party  για την κυρία
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Τούτη δω θέλει 50άρικο για μασάζ και σεξ.
Τη ρωτάω αν είναι για μια ώρα ή για μιά φορά
όπου και τσαντίστηκε κι άρχισε να φωνάζει ''και τι είμαι γω για να κάτσω δεύτερη φορά?''
ήθελα να της θυμίσω ότι είναι πουτανίτσα αλλά δεν πρόλαβα μου το έκλεισε στα μούτρα
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

Τούτη δω θέλει 50άρικο για μασάζ και σεξ.
Τη ρωτάω αν είναι για μια ώρα ή για μιά φορά
όπου και τσαντίστηκε κι άρχισε να φωνάζει ''και τι είμαι γω για να κάτσω δεύτερη φορά?''
ήθελα να της θυμίσω ότι είναι πουτανίτσα αλλά δεν πρόλαβα μου το έκλεισε στα μούτρα
Ελλεηνίς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: makmak

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.818
Πόντοι
41.443
προσφατη επισκεψη σε μια παλια μας γνωριμη εδω.


ειχα αναγκη απο ενα πολυ καλο μασαζακι κι ετσι κοιτωντας καποιες αγγελιες και μετα τα κιταπια μου βρηκα οτι ειχα ξαναπαει.

πολυ καλο μασαζακι σε ολο μου το σωμα χρησιμοποιωντας παλαμες,πηχεις,αγκωνες. πραγματικα χαλαρωσα.
στο πιο <<αισθησιακο>> μερος εχουν αλλαξει τα πραγματα σε συγκριση με παλιοτερα αφου τωρα δεν προσφερεται ολοκληρωμενη επαφη μου ειπε κι ετσι απολαυσα ενα πολυ καλο φραπεδακι με μπολικο γαλα.

κοστος 40€ για 45-50 λεπτα με φραπεδακι.
μονο μασαζ 30€.

υγιαινετε.

 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
προσφατη επισκεψη σε μια παλια μας γνωριμη εδω.


ειχα αναγκη απο ενα πολυ καλο μασαζακι κι ετσι κοιτωντας καποιες αγγελιες και μετα τα κιταπια μου βρηκα οτι ειχα ξαναπαει.

πολυ καλο μασαζακι σε ολο μου το σωμα χρησιμοποιωντας παλαμες,πηχεις,αγκωνες. πραγματικα χαλαρωσα.
στο πιο <<αισθησιακο>> μερος εχουν αλλαξει τα πραγματα σε συγκριση με παλιοτερα αφου τωρα δεν προσφερεται ολοκληρωμενη επαφη μου ειπε κι ετσι απολαυσα ενα πολυ καλο φραπεδακι με μπολικο γαλα.

κοστος 40€ για 45-50 λεπτα με φραπεδακι.
μονο μασαζ 30€.

υγιαινετε.

Είναι όντως αυτή στις φωτο στην αγγελία;;;
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1

Τούτη δω θέλει 50άρικο για μασάζ και σεξ.
Τη ρωτάω αν είναι για μια ώρα ή για μιά φορά
όπου και τσαντίστηκε κι άρχισε να φωνάζει ''και τι είμαι γω για να κάτσω δεύτερη φορά?''
ήθελα να της θυμίσω ότι είναι πουτανίτσα αλλά δεν πρόλαβα μου το έκλεισε στα μούτρα
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Ρε την κυρά Γιώτα. Πραγματικά είχα γράψει κριτική όταν πήγα (από τους πρώτους) στο σπίτι της κοντά στη Θηβών στο διαμέρισμά της. Τόση μίρλα και κλαψούρα ούτε με τη γυναίκα σου μετά από 20 χρόνια γάμου. Τα έκανε όλα, τα έδινε όλα και της ε'ιχα αφήσει κανα 30 αρι. Μετά βγήκε για τα καλά στο κλαρί και ξεκίνησε τις business. Τέλος πάντων, για κάτι παραπάνω από 30 άντε 40 γιούρια δεν αξίζει...
Εγώ στο 50αρι την είχα πάρει
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
360
Like
409
Πόντοι
21


ρε παιδια με την ιουλια απο το περιστερι, εχει κανει καποιος κατι παραπανω εκτος απο μασαζ και happy end?
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
22
Like
1.241
Πόντοι
1.076
κατι με καλο μασαζ προς τα βορεια προαστεια ρε μαγκες?
οχι Βικυ Στεφανια κ οχι μασατζιδικο ξερουμε?

:walkingpenis:
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Επιστροφή στο άθλημα μιας και μεχει φάει η δουλειά εδώ και καιρό..διαβάζω προσεχτικά το θρεντ αλλά μετά λύπης μου διαπιστωνω ότι οι υπηρεσίες της ξεπετας και το ανύπαρκτο μασαζ κυριαρχεί παντού..επιστροφή στο στανταρακι Μου deluxe massage και επικοινωνία με τη Φιλη στο τηλέφωνο η οποία με ενημερώνει για νέες αφήξεις ενχωριες..δύσκολη απόφαση και τελικά καταλήγω με Άντζελα και Ρουλα..και τα μυαλά στα κάγκελα..συν όλα απόλαυσα ενα εκπληκτικό μασαζάκι..πολύ καλή δουλεια για μένα συνεχίζει να είναι νούμερο 1 σε επικοινωνία και υπηρεσίες..να περνάμε ωραία συναγωνιστές..
 

adreasfairways

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.442
Κριτικές
2
Like
1.293
Πόντοι
216
Επιστροφή στο άθλημα μιας και μεχει φάει η δουλειά εδώ και καιρό..διαβάζω προσεχτικά το θρεντ αλλά μετά λύπης μου διαπιστωνω ότι οι υπηρεσίες της ξεπετας και το ανύπαρκτο μασαζ κυριαρχεί παντού..επιστροφή στο στανταρακι Μου deluxe massage και επικοινωνία με τη Φιλη στο τηλέφωνο η οποία με ενημερώνει για νέες αφήξεις ενχωριες..δύσκολη απόφαση και τελικά καταλήγω με Άντζελα και Ρουλα..και τα μυαλά στα κάγκελα..συν όλα απόλαυσα ενα εκπληκτικό μασαζάκι..πολύ καλή δουλεια για μένα συνεχίζει να είναι νούμερο 1 σε επικοινωνία και υπηρεσίες..να περνάμε ωραία συναγωνιστές..
κοστος φιλε?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Επιστροφή στο άθλημα μιας και μεχει φάει η δουλειά εδώ και καιρό..διαβάζω προσεχτικά το θρεντ αλλά μετά λύπης μου διαπιστωνω ότι οι υπηρεσίες της ξεπετας και το ανύπαρκτο μασαζ κυριαρχεί παντού..επιστροφή στο στανταρακι Μου deluxe massage και επικοινωνία με τη Φιλη στο τηλέφωνο η οποία με ενημερώνει για νέες αφήξεις ενχωριες..δύσκολη απόφαση και τελικά καταλήγω με Άντζελα και Ρουλα..και τα μυαλά στα κάγκελα..συν όλα απόλαυσα ενα εκπληκτικό μασαζάκι..πολύ καλή δουλεια για μένα συνεχίζει να είναι νούμερο 1 σε επικοινωνία και υπηρεσίες..να περνάμε ωραία συναγωνιστές..

Κόστος;;
 

Karabalikas

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2016
Μηνύματα
65
Like
71
Πόντοι
0
Το Athens massage είναι ξεκάθαρα στα ΔΕΝ παιδιά?

Δυστυχώς είναι στα ΔΕΝ. Πολύ καλό έως εξαιρετικό μασάζ και ελάχιστα «σημάδια» από μερικές απλά και μόνο για να δημιουργήσουν ελπίδες ότι ίσως συμβεί κάτι περισσότερο σε επόμενο ραντεβού. Επίσης, η πετσέτα είναι must
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
Δυστυχώς είναι στα ΔΕΝ. Πολύ καλό έως εξαιρετικό μασάζ και ελάχιστα «σημάδια» από μερικές απλά και μόνο για να δημιουργήσουν ελπίδες ότι ίσως συμβεί κάτι περισσότερο σε επόμενο ραντεβού. Επίσης, η πετσέτα είναι must
Πάντως τα κορίτσια είναι ένα προς ένα και με κοντή ρομπίτσα παρακαλώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom