Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (1 μέλη και 36 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

angel pap

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
4
Like
41
Πόντοι
1
καλησπερα σας κυριοι ..... ποια ειναι η λυσαρα ???????????
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.981
Like
4.907
Πόντοι
1.706

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1

Συνάντηση με την Χρύσα προ ημερών.
Δεν είναι τόσο εμφανίσιμη όσο περιγράφει τον εαυτό της τηλεφωνικώς.
Γαμιέται κιόλας, αλλά θέλει 80 ευρώ και δεν τα έδωσα.
Πήρα λοιπόν μασάζ με αρκετά μέτρια πίπα στα 40 ευρώ.
Το μασάζ ήταν σχετικά καλό μιας και έχει επαγγελματική εμπειρία.
Με αυτά ως δεδομένα δεν βλέπω να ξανασυναντιόμαστε.
γκαρι δωσε αν εχεις την καλοσυνη περιγραφη ηλικια κτλ....παει καπου το μυαλο μου....αιγαλεω εχει χωρο δικο της μηπως?
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281

Συνάντηση με την Χρύσα προ ημερών.
Δεν είναι τόσο εμφανίσιμη όσο περιγράφει τον εαυτό της τηλεφωνικώς.
Γαμιέται κιόλας, αλλά θέλει 80 ευρώ και δεν τα έδωσα.
Πήρα λοιπόν μασάζ με αρκετά μέτρια πίπα στα 40 ευρώ.
Το μασάζ ήταν σχετικά καλό μιας και έχει επαγγελματική εμπειρία.
Με αυτά ως δεδομένα δεν βλέπω να ξανασυναντιόμαστε.

γκαρι δωσε αν εχεις την καλοσυνη περιγραφη ηλικια κτλ....παει καπου το μυαλο μου....αιγαλεω εχει χωρο δικο της μηπως?

Πριν κάποια χρόνια είχε δικό της χώρο  κοντά στα δικαστήρια, οδος Κρ...
Γνωρίζει από  μασάζ δεν χαιδευει,αλλα μου έχουν κάνει και πολύ καλύτερο.
Απο εμφανιση εντελώς  αδιαφορη , αξιζει μονο για  την εμπειρια και φυσικα μονο με €40 το πολυ και ολα μαζι
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
δηλ?....σωμα,φατσα?....
έχει καλό σώμα για την ηλικία της
40 λέει ότι είναι 47 λέω εγώ
στο τηλέφωνο όμως λέει ότι έχει εντυπωσιακή εμφάνιση
που εγώ δεν είδα, εκτός αν μίλησα με άλλη
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
κι άμα ζητάει 80 για να γαμηθεί
βεβαιωμένα υπάρχουν καλύτερες επιλογές σ αυτή την τιμή
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
έχει καλό σώμα για την ηλικία της
40 λέει ότι είναι 47 λέω εγώ
στο τηλέφωνο όμως λέει ότι έχει εντυπωσιακή εμφάνιση
που εγώ δεν είδα, εκτός αν μίλησα με άλλη
Δεν ειναι μια κοντη ξανθια με κοντο μαλλι, σωστα;
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
την έχεις γαμήσει?
 

gioutsos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
68
Like
36
Πόντοι
0
κανα καλο μασαζακι για τωρα εχει κανεις να προτείνει ??
 

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Συνάντηση με την παρακάτω την περασμένη Δευτέρα, λογώ δουλειάς όμως δεν πρόλαβα να αφήσω κριτική, ζητώ συγνώμη παιδιά!


Λοιπόν, καλώ στο τηλέφωνο και κλείσαμε ραντεβού στα 40 ευρώ μασάζ και εκτόνωση. Άργησε περίπου δέκα λεπτά, αλλά ενημέρωσε ότι θα αργήσει, οπότε κομπλέ εκεί. Είναι γυναίκα γύρω στα 44 με 45, λιγομίλητη, κοντό ξανθό μαλλί, σίγουρα όχι κάτι το ξεχωριστό και ιδιαίτερο, μια νορμάλ γυναίκα σε αυτή την ηλικία. Πήγαμε στο κρεβάτι όπου πρόσφερε ένα μέτριο προς καλό μασάζ, με έμφαση στην πλάτη και στα πόδια, στα + το ότι έλυσε κάτι κόμπους στην πλάτη όταν της είπα ότι είμαι πιασμένος, ασχολήθηκε αρκετή ώρα με αυτά.

Όταν φτάσαμε επιτέλους στο επίμαχο σημείο, γδύθηκε τελείως και αφού πρώτα φρόντισε ότι ο μικρός μας φίλος είναι σηκωμένος, ξεκίνησε μια πίπα. Αρκετά καλή στο στοματικό και τον έπαιρνε βαθιά, χωρίς να παραπονεθεί όταν την πίεσα λίγο να τον πάρει πιο μέσα. Έλευθερα πιασίματα, δεν έδειχνε να ενοχλείται. Βάλαμε σκούφο και την πήρα στα τέσσερα. Έπειτα από λίγη ώρα αλλάξαμε στάση και τέλος, έπειτα από έγκριση της, την έχυσα στο πρόσωπο.

Να πω ότι ήταν αρκετά επιφυλακτική και μόνο όταν άρχισε να νοιώθει πιο άνετα έπαιρνε πρωτοβουλίες. Γενικά καλή εμπειρία, ίσως ξαναπάρω, ήταν ευγενική και καθαρή. Την συνιστώ.
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Συνάντηση με την παρακάτω την περασμένη Δευτέρα, λογώ δουλειάς όμως δεν πρόλαβα να αφήσω κριτική, ζητώ συγνώμη παιδιά!


Λοιπόν, καλώ στο τηλέφωνο και κλείσαμε ραντεβού στα 40 ευρώ μασάζ και εκτόνωση. Άργησε περίπου δέκα λεπτά, αλλά ενημέρωσε ότι θα αργήσει, οπότε κομπλέ εκεί. Είναι γυναίκα γύρω στα 44 με 45, λιγομίλητη, κοντό ξανθό μαλλί, σίγουρα όχι κάτι το ξεχωριστό και ιδιαίτερο, μια νορμάλ γυναίκα σε αυτή την ηλικία. Πήγαμε στο κρεβάτι όπου πρόσφερε ένα μέτριο προς καλό μασάζ, με έμφαση στην πλάτη και στα πόδια, στα + το ότι έλυσε κάτι κόμπους στην πλάτη όταν της είπα ότι είμαι πιασμένος, ασχολήθηκε αρκετή ώρα με αυτά.

Όταν φτάσαμε επιτέλους στο επίμαχο σημείο, γδύθηκε τελείως και αφού πρώτα φρόντισε ότι ο μικρός μας φίλος είναι σηκωμένος, ξεκίνησε μια πίπα. Αρκετά καλή στο στοματικό και τον έπαιρνε βαθιά, χωρίς να παραπονεθεί όταν την πίεσα λίγο να τον πάρει πιο μέσα. Έλευθερα πιασίματα, δεν έδειχνε να ενοχλείται. Βάλαμε σκούφο και την πήρα στα τέσσερα. Έπειτα από λίγη ώρα αλλάξαμε στάση και τέλος, έπειτα από έγκριση της, την έχυσα στο πρόσωπο.

Να πω ότι ήταν αρκετά επιφυλακτική και μόνο όταν άρχισε να νοιώθει πιο άνετα έπαιρνε πρωτοβουλίες. Γενικά καλή εμπειρία, ίσως ξαναπάρω, ήταν ευγενική και καθαρή. Την συνιστώ.
Η Χρυσα με χωρο παλιοτερα στο αιγαλεω...την γνωριζω...πασχει απο εμφανιση...κατα τη γνωμη μου...ελληνιδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom