Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.403
Κριτικές
61
Like
42.495
Πόντοι
22.785
χαχαχα...πολύ ευχαρίστως...χαρακτηριστική ,μη ευχάριστη μυρωδιά κωλοτρυπίδας και γύρω κοντινής περιοχής,καλυπτώμενη από κωλομέρια,η οποία έχει ιδρώσει και ξανα-ιδρώσει και έχει κάμποση ώρα να περάσει από πάνω της νερό και σαπουνάκι ή αφρολουτράκι......και ελπίζω όχι κάτι χειρότερο...

Έγραψες..... , νά συσφίξουμε τους δεσμούς λοιπόν καί νά προσθέσουμε δυνατούς κρίκους
στήν άλυσίδα τών άγώνων μας , κατά τής δυσοσμίας !!!!!
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
μα σε ότι πιστεύεις...είναι δυνατόν να πληρώνεις για μια τέτοια υπηρεσία και να σου έρχεται έτσι,ποιος ξέρει..από 1,2,3 πελάτες ?? εκτός ότι δεν σέβεται τον εαυτό της, δεν σέβεται ούτε και αυτόν που την πληρώνει και ότι δεν θα την ξαναπληρώσει άλλη φορά? .....εγώ και μπανιαρισμένος να είμαι,θα ξανακάνω και ένα ντουζάκι εκεί,να μην κάνω την κοπέλα να αισθανθεί κάτι έστω ενοχλητικό....έλεος δηλαδή....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εντυπωση μου εκανε το γεγονος που αναφερει  στην πρωτη του κριτικη ο πρωτοεμφανιζομενος συναγωνιστης Manoss22η για την Βαλεντινα, οτι στις υπηρεσιες της περιλαμβανε ελευθερο στοματικο.


Μπορει καποιος αλλος να το επιβεβαιωσει ?
Εγω οσες φορες εχω ακουσει τα προγραμματα της (και δεν ειναι λιγες) ΠΟΤΕ δεν εχει αναφερθει αυτη την υπηρεσια.
Αλλαξε κατι, μιας και εχω να την δω καιρο?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Σε καποια φαση γραφεις:

Σφαλιάρες στον κωλο όταν ημουν από πάνω συνοδευόμενες από διάφορες ατάκες κτλ

Δηλαδη?

Κατι σαν.....:

# If you are born ugly blame your parents, if you died ugly blame your doctor.
# Every man should marry. After all, happiness is not the only thing in life.
# Diplomacy - the art of letting someone have your way.
# Computers make very fast, very accurate mistakes.


:tooth: :tooth: :tooth:

Αχαχαχαχαχαχαχα
Τι μαλακας που εισαι.........
:tooth: :tooth: :tooth:

Χαιρομαι παντως που με διαβαζεις αγορι μου!  :grin:
 

peny

Ιερόδουλη
Εγγρ.
22 Μαρ 2010
Μηνύματα
613
Like
2


καλησπέρα!!!!
δεχομαι ολα τα υπολοιπα που εχει γραψει στην κριτικη εκτος το προγραμμα 69
ΠΟΤΕ το γραφω με κεφαλαια κιολας δεν εχω παει σε αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να πλυθω!
Υπαρχουν πολλα μελοι κ γνωστα κιολας που μου εχουν ζητήσει αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να εχουν πληρωσει εξω και δεν εχω δεχτει να το κανω γιατι δεν ειχα πλυθει καταλληλα για αυτο το προγραμμα!!

 

senzual

Ιερόδουλη
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.246
Like
0


καλησπέρα!!!!
δεχομαι ολα τα υπολοιπα που εχει γραψει στην κριτικη εκτος το προγραμμα 69
ΠΟΤΕ το γραφω με κεφαλαια κιολας δεν εχω παει σε αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να πλυθω!
Υπαρχουν πολλα μελοι κ γνωστα κιολας που μου εχουν ζητήσει αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να εχουν πληρωσει εξω και δεν εχω δεχτει να το κανω γιατι δεν ειχα πλυθει καταλληλα για αυτο το προγραμμα!!

:thumbsup: :thumbsup:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Εντυπωση μου εκανε το γεγονος που αναφερει  στην πρωτη του κριτικη ο πρωτοεμφανιζομενος συναγωνιστης Manoss22η για την Βαλεντινα, οτι στις υπηρεσιες της περιλαμβανε ελευθερο στοματικο.


Μπορει καποιος αλλος να το επιβεβαιωσει ?
Εγω οσες φορες εχω ακουσει τα προγραμματα της (και δεν ειναι λιγες) ΠΟΤΕ δεν εχει αναφερθει αυτη την υπηρεσια.
Αλλαξε κατι, μιας και εχω να την δω καιρο?

Να στο επιβεβαιωσω κι εγω οτι ΔΕΝ κανει ελευθερο!  :grin:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065


καλησπέρα!!!!
δεχομαι ολα τα υπολοιπα που εχει γραψει στην κριτικη εκτος το προγραμμα 69
ΠΟΤΕ το γραφω με κεφαλαια κιολας δεν εχω παει σε αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να πλυθω!
Υπαρχουν πολλα μελοι κ γνωστα κιολας που μου εχουν ζητήσει αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να εχουν πληρωσει εξω και δεν εχω δεχτει να το κανω γιατι δεν ειχα πλυθει καταλληλα για αυτο το προγραμμα!!
Oλοι ξερουν τι εστι Πενυ...
Δεν χρειαζεται να δικαιολογεισαι
Να εχεις τον νου σου μονο γιατι μια φορα τον χρονο...πιθανοτατα λογω ζεστης...ολο κ καποιος θα πεταγεται να λεει τα δικα του!
Καλη ωρα οπως περσι με τον παθος για τα βερικοκα...
Μην ασχολεισαι βρε αστερι κ συνεχιζε να μας φτιαχνεις οπως μονο εσυ ξερεις!!
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16

λοιπον...επειδη ειστε περιεργηδηδες και παραξενηδηδες και τρεξατε ολοι
σαν καλοι σαμαρειτες να σωσετε την κατασταση (μακρυα...οχι...ποτε...παναγια μου...χριστε μου και αλλες μαλακιες...),σας λεω οτι εγω του ειπα να δοκιμασει την αννα...
εμενα ποτε δε μου εδωσε κακη εντυπωση τοσο εξω οσο και μεσα στο δωματιο...θα του ελεγα να παει αν δεν μου ειχε κανει καλη εντυπωση,εξαλλου ειναι φιλος,για ποιο λογο...
τωρα αν οπως λετε γαμιετε ακαποτα ας βγειτε να το πειτε,γιατι δε το λετε αφου τα ξερετε ολα...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

λοιπον...επειδη ειστε περιεργηδηδες και παραξενηδηδες και τρεξατε ολοι
σαν καλοι σαμαρειτες να σωσετε την κατασταση (μακρυα...οχι...ποτε...παναγια μου...χριστε μου και αλλες μαλακιες...),σας λεω οτι εγω του ειπα να δοκιμασει την αννα...
εμενα ποτε δε μου εδωσε κακη εντυπωση τοσο εξω οσο και μεσα στο δωματιο...θα του ελεγα να παει αν δεν μου ειχε κανει καλη εντυπωση,εξαλλου ειναι φιλος,για ποιο λογο...
τωρα αν οπως λετε γαμιετε ακαποτα ας βγειτε να το πειτε,γιατι δε το λετε αφου τα ξερετε ολα...

Ποιός είπε ότι γαμιέται ακάποτα;;;;;;;;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805


καλησπέρα!!!!
δεχομαι ολα τα υπολοιπα που εχει γραψει στην κριτικη εκτος το προγραμμα 69
ΠΟΤΕ το γραφω με κεφαλαια κιολας δεν εχω παει σε αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να πλυθω!
Υπαρχουν πολλα μελοι κ γνωστα κιολας που μου εχουν ζητήσει αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να εχουν πληρωσει εξω και δεν εχω δεχτει να το κανω γιατι δεν ειχα πλυθει καταλληλα για αυτο το προγραμμα!!
Δεν θυμαμαι ποσες φορες εχω παει με την Πενυ...

Οποιες φορες ζητησα προγραμμα 69, η κοπελα κανει ειδικη προετοιμασια (ντους, αρωματικες κρεμες κλπ) γι' αυτο το προγραμμα ετσι ωστε να ανταποκριθει με τον καλυτερο τροπο.

Θυμαμαι μια φορα στις πρωτες μου επισκεψεις πανω στο παθος της στιγμης που "χαμηλωσα" κοντα στην ευαισθητη περιοχη με σταματησε ευγενικα, οχι επειδη δεν την ειχα πληρωσει, αλλα επειδη δεν ηταν προετιμασμενη γι΄αυτο.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ο jockerx το ειπε opeth αλλα φαινεται το κραταει για τη παρτυ του,θελει να
τη γαμει μονο αυτος (πως το ξερει αλλωστε...)
 

Επισκέπτης
Ναι, παιδιά τώρα που το μάθατε, πηγαίνετε όλοι... :2funny:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

λοιπόν ας μην ξαναπώ τα ίδια όποιος θέλει διαβάζει τις άλλες 2 κριτικές μου πιο κάτω...Glasses
τώρα γιατί πήγα με την ίδια κοπέλα 3 φορές σε έναν μήνα είναι δικό μου θέμα...γουστάρω την πίπα από το κατερινάκι!!!Tongue
έφτασα κυριολεκτικά στο παρά 15 , 04¨45 , η πώρτα ήταν κλειστή ,όμως το φωτάκι αναμένο,έτσι χτύπησα,μου άνοιξαν,μπήκαSmile
διαπίστωσα ότι και η τσατσά διαβάζει τις κριτικές μου Angryκαι έπρεπε να υποστώ 5 λεπτά προκαταρτικά από εκείνη που δε δίστασε να το κάνει και μπροστά στον ιδιοκτήτη...Thinking
ξεκινάμε προκαταρτικά ,τρίψιμο του κόλου της πάνω μου,γλύψιμο τις ρώγες μου και τις μπάλες μετά συνεχίζουμε με γυμνή πίπα , 69 , της λέω να στον βάλω τώρα και [size=14pt]μου κάνει είναι πολύ μεγάλο δε μπορώ[/size],την παρακαλάω να της τον βάλω και εκείνη μου λέει με ειληκρήνεια χωρίς υφάκι,χωρίς ειρωνία,ξεκάθαρα δηλαδή ότι μπορούν να μου επιστρέψουν τα χρήματα μου αν θέλω να γαμίσω και να πάω αλλούSad
αυτό με βρήκε κάπως απροετοίμαστο γιατι δεν μου το έχει ξαναπεί καμία ποτέ αυτόConfused
τελικά καταλείξαμε όπως και τις άλλες 2 φορές με μια κατάθεση στο στόμα της,εγώ από όρθια στάση
έφυγα μετά από 15 λεπτά συνολικά ξαλαφρωμένος από σπέρμα και χρήμα αλλά ικανοποιημένος
κάτι τελευαίο έχω την εντύπωση ότι [size=14pt]μεγάλωσε ελάχιστα το στήθος της [/size]σε σχέση με τις άλλες φόρες...μακάρι να γίνει λίγο μεγαλύτερο ακόμα...SmileBig



Μάλλον είχε περίοδο τύπε μου. 
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310


καλησπέρα!!!!
δεχομαι ολα τα υπολοιπα που εχει γραψει στην κριτικη εκτος το προγραμμα 69
ΠΟΤΕ το γραφω με κεφαλαια κιολας δεν εχω παει σε αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να πλυθω!
Υπαρχουν πολλα μελοι κ γνωστα κιολας που μου εχουν ζητήσει αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να εχουν πληρωσει εξω και δεν εχω δεχτει να το κανω γιατι δεν ειχα πλυθει καταλληλα για αυτο το προγραμμα!!

:thumbsup:
Μπραβο σου Πενυ για την σωστη απαντηση.
Αρχικα σκεφτομουν να μην τοποθετηθω αλλα διαβαζωντας την κριτικη και δευτερη φορα διαπιστωσα γενικα διαφορα "περιεργα".

Να πω και εγω με την σειρα μου οτι οσες φορες (και δεν ειναι λιγες) εχω παει στην πενυ η κοπελα ειναι παντα περιποιημενη στην τριχα. Μου φαινετε πολυ δυσκολο να εχει συμβει οντως κατι τετοιο καθως πρωτα απο ολα σεβετε τον εαυτο της.

Εγω οσες φορες εχω παρει τετοιο προγραμμα η κοπελα παντα μπαινει να πλυθει, κατι το οποιο φαινετε με το που μπαινει στο δωματιο.

Οσον αφορα τα υπολοιπα της κριτικης..
Περίμενα αρκετή ώρα και στο σαλόνι και στο δωμάτιο,έκανα ντους και περίμενα,κόντεψε να με πάρει ο ύπνος...και βέβαια η τσατσά κουβέντα....σιγά μην ενημερώσει ότι θα έτρωγα τρελή αναμονή...θα έπρεπε να είχα φύγει,πριν μπω στο δωμάτιο...αλλά βλέπεις,τα φράγκα τα τσιμπάνε αμέσως...και περίμενε εσύ μαλάκα...
8/10 φορες που εχω παει στην πενυ εχει κοσμο, ειτε στα δωματια ειτε στο σαλονι. Ως πελατης θα επρεπε να το ξερεις αυτο!
Κλασικος ελληνας, οταν η κοπελα ειναι στο δωματιο μαζι μας να καθετε με τις ωρες, οταν ειναι με αλλους ομως να φευγει στο 5λεπτο, μην περιμενουμε εμεις... :jerking:
Εφοσον δεν σου αρεσε να περιμενεις τοσο πολυ μπορουσες να ντυθεις, να ζητησεις τα λεφτα σου πισω και να αποχωρησεις.


Κουκλαρα μου μην μασας, και το τελευταιο μελος εδω μεσα ξερει ποσο καλη εισαι στην δουλεια σου!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
α...παιδια οτι μυστικο εχετε να το λετε στο jockerx...δε ντρεπεσαι λιγακι ρε κουτσομπολη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom