Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Απόσπασμα από την "Ιστορία της Καπότας" του αείμνηστου Ηλία Πετρόπουλου:
«... τα ερωτικά / πορνογραφικά κείμενα δεν γράφονται για να τραβάνε μαλακία οι αναγνώστες τους. Ο πορνογράφος είναι ένας ανατροπέας, ένας αναρχικός ιδεολόγος. Ο πορνογράφος, αρνούμενος την ισχύουσα σεξουαλική τάξη, αρνείται το ισχύον κοινωνικό σύστημα. Βρισκόμαστε μπρος σε μια θεωρητική στάση.»

Εξαισιος ο Πετροπουλος

σ'αυτο το site διαβαζεις μερικες φορες ωραια πραγματα
οπως ακριβως και στα μπουρδελα , τις περισσοτερες φορες θα φας μαπα καρπουζι , αλλα θα πετυχεις και κανα καλο  ;)
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687

τυπε περιμενες να κανει καλο γαμησι ενα μικρο κοριτσι με 10 ευρω?
δεν νομιζω τακη :2funny:

Οπου βλεπεις 10ευρο μυριζει φολα η υποθεση.Οσες ειναι αχρηστες τις βαζουν σε μαγαζια με δεκαρικο.Δυο φορες εχω δοκιμασει και εχω φαει φολα!!!!!!!Μακρυα μαγκες
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231

Προσυπογράφω την παραπάνω κριτική για Κάρμεν.
Παρόλο που στο σαλόνι δεν σου γεμίζει το μάτι, και δεν είναι καθόλου επικοινωνιακή, στο δωμάτιο είναι σκυλί του πολέμου.

 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Γεια σου xilnik!!Ευχαριστώ για τις ενημερώσεις!Έχω μία ένσταση όμως.Ποιος είπες οτι πρωτόγραψε κριτική για την Εύα;; :s&m_3: :s&m_3:
Εγώ πήρα πρώτος την Εύα πρώτη μέρα στην δουλειά της για την ιστορία.Διάβασε και την κριτική μου όπου και αναλύω λεπτομέρως που είναι το ατού της.Το ατού της είναι το γλειψιμό.Δυστυχώς για σένα που ενδιαφέρεσαι ποιο πολύ για την δράση δεν σε πρόλαβα εγκαίρως να σε ειδοποιήσω αλλά απότι είδα δεν το μετάνιωσες.Διαβάζω πάντως οτι τώρα κατόπιν προτροπής του πελάτη αφαιρεί τα εσώρουχα της.Είναι και αυτό μία εξέλιξη.
 

Επισκέπτης
[size=12pt]Κριτική xilnik[/size]
Διδύμου 20-Εύα
{...Μονο προσωπικο θετικο στοιχειο για μενα το γεγονος ότι ησυχασα αφου ειχα αρκετο χρονο για να τη χορτασω αλλα και να εχω ολοκληρωμενη εικονα σχετικα με την επιδοση της}

Από τα γραφόμενα των Μπακάλη και Ξίλνικ προκύπτει οτι η Εύα δεν είχε διάθεση ξεπέτας.
Δευτέρα του Πάσχα που αφορά η κριτική μου, η Εύα έτρεχε από σε δωμάτιο σε δωμάτιο.Την είδα στο σαλόνι να πηγαίνει  κατ'ευθείαν από δωμάτιο σε δωμάτιο σαν ρομπότ.Με αυτά τα δεδομένα πάντα φεύγω.
Αλλά θυμήθηκα την κριτική του Προφέσορα και μπήκα στο δωμάτιο. 
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

ΛΙΑΝΑ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ΣΥΓΓΝΩΜΗ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ. ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΓΡΙΑ. ΞΕΡΕΙς ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
ΣΥΓΓΝΩΜΗ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΩ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ. ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΓΡΙΑ. ΞΕΡΕΙς ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ?
Στην λεωφορο Συγγρου αντρακι μου. Ασε τα μπουρδελα για τις γυναικες. Εκει θα εισαι με τις(τους) ομοιους σου
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
231
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Μη το λέτε, υπάρχουν μπουρδέλα όπου εκδίδονται άρρενες μεταμφιεσμένοι σε θήλεα (κν. τραβεστί).
Αγαπητε Κυριε πυραυλε εχετεαπολυτο δικιο. Στο φυλης 61υπ ειχα πετυχει μια τετοια περιπτωση πριν αρκετους μηνες. Επισης στο θησειο που με ειχε παει ενας φιλος μου πριν τα χριστουγενα. Το υπογειο της φυλης νο 99 αν θυμαμε καλα ηταν γνωστο τραβελομαγαζο στις αρχες της δεκαετιας του 90. Εκτοτε δεν το εχω επισκευτει ξανα. Γνωριζετε(για ενημερωτικους σκοπους) εαν λειτουργει ακομα ετσι; Σαε ευχαριστω πολυ για την σωστη παρεμβαση σας και  ευχομαι καλη σας ημερα
 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom