Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/alkiviadou-16g/#jr_review_24505]http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/alkiviadou-16g/#jr_review_24505[/url]
Άλλη μια καταπληκτική κριτική εκ του παντοπώλου /  bakalhs :thumbsup:
@bakalhs
Η "Ρωσσία" χρειάζεται κορωνίδα; Στα "ξένα" Russia την ανεβάζουν /  Россия την κατεβάζουν. Όχι Rhussia ούτε Рхоссия :huh: :think:

Ὠωπ, πρόβλημα! Ἀνατρέχω εἰς τὰς πηγάς...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Πιθανώς σας μπέρδεψε το δασυνώμενο "ρ" και η μεταγραφή αυτού στα Αγγλικά σε λέξεις όπως: Rhodes, rhythm κλπ :)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αγαπητε Κυριε πυραυλε εχετεαπολυτο δικιο. Στο φυλης 61υπ ειχα πετυχει μια τετοια περιπτωση πριν αρκετους μηνες. Επισης στο θησειο που με ειχε παει ενας φιλος μου πριν τα χριστουγενα. Το υπογειο της φυλης νο 99 αν θυμαμε καλα ηταν γνωστο τραβελομαγαζο στις αρχες της δεκαετιας του 90. Εκτοτε δεν το εχω επισκευτει ξανα. Γνωριζετε(για ενημερωτικους σκοπους) εαν λειτουργει ακομα ετσι; Σαε ευχαριστω πολυ για την σωστη παρεμβαση σας και  ευχομαι καλη σας ημερα
Το Φ99 παραμενει τραβελοσπιτο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
εγω δεν καταλαβα τι παει να πει το αρκουδισιον αναβει ειδικα για τον γραφοντα;δλδ αναλογα με τον γραφοντα παει; :think: :think:

Είναι λίγο υπερβολικός εδώ. Και σε εμένα ήταν ανοιχτό που πήγαινα για πρώτη φορά με την Μιχαέλα.
 

Επισκέπτης
Είναι λίγο υπερβολικός εδώ. Και σε εμένα ήταν ανοιχτό που πήγαινα για πρώτη φορά με την Μιχαέλα.
To πρωί είναι κλειστά τα κλιματιστικά.Μάλιστα, η καινούργια, ενίοτε νευρωτική τσατσά δυσανασχέτησε με το γνωστό νευρωτικό υφάκι αλλά φυσικά δεν φέρνει αντίρρηση.
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ειναι σα να γραφεις για σουπερ μιραφιορι (δε λεω καλο για την εποχη...),ενω εξω παιζουν fsi,compressor,triptronic και αλλα τουμπανα...
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Παιδιά συγνώμη για το άσχετο του θέματος, αλλά ξέρετε πώς μπορώ να σβήσω ένα θέμα που άνοιξα? Ευχαριστώ
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

Σε καποια φαση γραφεις:

Σφαλιάρες στον κωλο όταν ημουν από πάνω συνοδευόμενες από διάφορες ατάκες κτλ

Δηλαδη?

Κατι σαν.....:

# If you are born ugly blame your parents, if you died ugly blame your doctor.
# Every man should marry. After all, happiness is not the only thing in life.
# Diplomacy - the art of letting someone have your way.
# Computers make very fast, very accurate mistakes.


:tooth: :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης

Δυστυχώς οι πουτάνες είναι ασταθείς. Αν τύχει και δεν είναι, τότε θα είναι κακές και προς αποφυγή.
Κρίμα που δεν σου έκατσε καλά γιατί είναι ωραία γυναίκα.

«Τέλος θέλω να επιβαιβεώσω κάποιους συναγωνιστές, που είπαν ότι το δωμάτιο έχει 2 παντόφλες διαφορετικές μεταξύ τους...»

Τι εννοείς; Δεν ήταν και οι δύο αριστερές;  :2funny:

 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096

Δυστυχώς οι πουτάνες είναι ασταθείς. Αν τύχει και δεν είναι, τότε θα είναι κακές και προς αποφυγή.
Κρίμα που δεν σου έκατσε καλά γιατί είναι ωραία γυναίκα.

«Τέλος θέλω να επιβαιβεώσω κάποιους συναγωνιστές, που είπαν ότι το δωμάτιο έχει 2 παντόφλες διαφορετικές μεταξύ τους...»

Τι εννοείς; Δεν ήταν και οι δύο αριστερές;  :2funny:


Όχι, η μία ήταν αριστερή και η άλλη δεξιά, αλλά ήταν από 2 διαφορετικά ζευγάρια...    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Σχετικά με την κριτική του irkanos...φίλε μου,απ την εν λόγω γκόμενα - Ζώρα-,ούτε κι εγώ έχω αποκομίσει κάτι θετικό..πολύ τυπική,θα έλεγα ότι έχει καβαλήσει και καλάμι...και μάλιστα όταν σκας 80 ευρώ(για μένα το λέω)για 69, ε περιμένεις να σου 'ρθει τουλάχιστον πλυμένη...όχι να μυρίζει κωλίλα....μαύρο ρε θέλουνε οι καριόλες....
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.405
Κριτικές
61
Like
42.514
Πόντοι
22.785
Σχετικά με την κριτική του irkanos...φίλε μου,απ την εν λόγω γκόμενα - Ζώρα-,ούτε κι εγώ έχω αποκομίσει κάτι θετικό..πολύ τυπική,θα έλεγα ότι έχει καβαλήσει και καλάμι...και μάλιστα όταν σκας 80 ευρώ(για μένα το λέω)για 69, ε περιμένεις να σου 'ρθει τουλάχιστον πλυμένη...όχι να μυρίζει κωλίλα....μαύρο ρε θέλουνε οι καριόλες....

;Aγαπητέ μάς έξηγης τί άρωμα είναι αύτό ????

Καθόλου πλάκα έ , μέ καλή διάθεση στό λέω ....... :smitten: :smitten:
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
;Aγαπητέ μάς έξηγης τί άρωμα είναι αύτό ????

Καθόλου πλάκα έ , μέ καλή διάθεση στό λέω ....... :smitten: :smitten:

χαχαχα...πολύ ευχαρίστως...χαρακτηριστική ,μη ευχάριστη μυρωδιά κωλοτρυπίδας και γύρω κοντινής περιοχής,καλυπτώμενη από κωλομέρια,η οποία έχει ιδρώσει και ξανα-ιδρώσει και έχει κάμποση ώρα να περάσει από πάνω της νερό και σαπουνάκι ή αφρολουτράκι......και ελπίζω όχι κάτι χειρότερο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom