Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μπραβο μπραβο...στειλε και αλλα pm στο πυραυλο βλακα,μου τα κανει forward βρε ορνιο...οσο του στελνεις τοσο θα σε βριζω εδω,το τραβαει ο οργανισμος σου...
 

MaRiA_

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.451
Like
1.983


καλησπέρα!!!!
δεχομαι ολα τα υπολοιπα που εχει γραψει στην κριτικη εκτος το προγραμμα 69
ΠΟΤΕ το γραφω με κεφαλαια κιολας δεν εχω παει σε αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να πλυθω!
Υπαρχουν πολλα μελοι κ γνωστα κιολας που μου εχουν ζητήσει αυτο το προγραμμα στο δωματιο
χωρεις να εχουν πληρωσει εξω και δεν εχω δεχτει να το κανω γιατι δεν ειχα πλυθει καταλληλα για αυτο το προγραμμα!!
Σε κάποια πράγματα  συμφωνώ απολυτά μαζί σου!!!

κουκλίτσα μου όπως σου είπα από κοντά,εσύ ξέρεις πια είσαι και μην χαλάς την ζαχαρένια σου...οκ; ;)

 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
27
Πόντοι
1.396
Γεια σου μαρια!!!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
[quote author=lex80 link=topic=52535.msg2940437#msg2940437 date=13094291
Κλασικος ελληνας, οταν η κοπελα ειναι στο δωματιο μαζι μας να καθετε με τις ωρες,
οταν ειναι με αλλους ομως να φευγει στο 5λεπτο, μην περιμενουμε εμεις... :jerking:
[/quote]


γεια σας  :grin:
Δε πολυ διαβαζω εδω καθοτι δεν εχω κατι να πω  , Βορειος γαρ   :rolleyes:
Πανω σ αυτο ομως που ειπε ο φιλος lex80 εχω να πω οτι εχω πετυχει μερικους και μου ηρθε να τους πλακωσω

θυμαμαι χαρακτηριστηκα μαι παρεα απο 4 που λεγασν ντεμεκ αστεια και καναν μπαμ οτι θα εφευγαν
να ρωτανε ολη την ωρα τι κανει η κοπελα
Τι περιμεναν να κανει ? να απλωνει τα ρουχα  |?  :think:
Η τσατσα αλλη βλαμενη παει και χτυπαει την πορτα  :idiot:
σηκωθηκα και εφυγα πριν απο αυτους , λιγο μετα τους ειδα να βγαινουν ...

Περι Πενυς δεν εχω κατι να πω μιας και δεν εχω δοκιμασει ...
και ουτε προκειτε μαλλον ... Γεια σου Δεσποινα  :smitten:


 

Επισκέπτης
α...παιδια οτι μυστικο εχετε να το λετε στο jockerx...δε ντρεπεσαι λιγακι ρε κουτσομπολη...
Απευθυνόμενος προς τα μέλη και μόνο:
Ο κ.Πύραυλος έστειλε π.μ. σε μένα και ρωτούσε εξηγήσεις για ένα μήνυμα-σχόλιο που είχα γράψει για μία  κριτική του.
Του εξήγησα και του ανέφερα τις πηγές μου έχοντας την άδεια έγκριτου θεσμικού συναγωνιστή τον οποίον και ενημέρωσα.

Ακολούθως ο κ.Πύραυλος ζήτησε την άδειά μου για να μεταφέρει τις πληροφορίες αυτές στον hardcoras.Του έδωσα την άδειά μου.

μπραβο μπραβο...στειλε και αλλα pm στο πυραυλο βλακα,μου τα κανει forward βρε ορνιο...οσο του στελνεις τοσο θα σε βριζω εδω,το τραβαει ο οργανισμος σου...
Ουδείς εκών κακός
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οχι πληροφοριες,βρισιες πιο σωστα,το "μεγαλος μαλακας" δεν ειναι πληροφορια,ειναι βρισια,εξου και ο θυμος μου...αλλα τι ασχολουμαι ρε καμενιδη,εδω εχεις κολλησει με μια τσατσα εδω και 2 χρονια,τι να λεμε τωρα,χαμενος χρονος...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πολλές "αλήθειες" γράφτηκαν

που δεν έχω πρόθεση αλλά και αποδείξεις να τις αμφισβητήσω ...

Τόσο για την κριτική στην Πένυ  :boobies: όσο και στην κριτική της Άννας  :tits2:
(δεν γνωρίζω καμιά από τις δυο)

Όμως, ανεξάρτητα από αυτό, οι πολλές "αλήθειες" αρκετές φορές φαίνονται ως υπερβολή ή "ενοχλούν" ή μοιάζουν ότι πλησιάζουν το ψέμα
:sunglasses:

Γενικά μιλάω και δεν στοχοποιώ κάποιο ποστ, δεδομένου ότι βασίζομαι περισσότερο στο "κριτήριο" της διαίσθησης (που πιθανόν να μην είναι αλάνθαστο).

 

Επισκέπτης
οχι πληροφοριες,βρισιες πιο σωστα,το "μεγαλος μαλακας" δεν ειναι πληροφορια,ειναι βρισια,εξου και ο θυμος μου.
[size=14pt]Ότι γράφουμε σε π.μ. δεν το δημοσιοποιούμε στο φόρουμ.Είναι απαράβατος όρος.[/size]

Η σειρά των γεγονότων:
Αφού ο κ.Πύραυλος πήρε την έγκρισή μου να στείλει τις πληροφορίες με π.μ. στον hardcoras -όπως και έπραξε-  ο hardcoras δημοσίευσε αυτές τις πληροφορίες στο φόρουμ χαρακτηρίζοντάς τες "μαλακίες" και άλλα συναφή.Επίσης έγραψε για "περιεργήδηδες" και "παραξενήδηδες" που γράφουν αυτές τις μαλακίες.

Στέλνω π.μ. στον hardcoras και τον ρωτάω:
Πόσο  μαλάκας είσαι ρε;
Σύνελθε!
Και του εξηγώ για ποιον λόγο επιπρόσθετα δεν έπρεπε να δημοσιοποιήσει περιεχόμενο π.μ. που του εμπιστεύτηκε ο κ.Πύραυλος.

Στέλνω και το ακόλουθο π.μ. στον κ.Πύραυλο:
Ο χαρντκόρας αποδείχθηκε πολύ ΜΑΛΑΚΑΣ...

Η απάντηση του hardcoras με π.μ.:
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΡΕ!! ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ...

Κατόπιν τούτου ο hardcoras έγραψε στο φόρουμ οτι εγώ ανέφερα την πληροφορία.
Μία πληροφορία που διακινήθηκε μεταξύ μελών ΜΟΝΟ με π.μ.


Ο έγκριτος θεσμικός συναγωνιστής που αποτέλεσε πηγή της πληροφορίας μου, στέλνει π.μ. στον hardcoras και του εξηγεί οτι ο  jockerx έχει δίκιο.Του επιβεβαιώνει πλήρως την πληροφορία και του εξηγεί τον λόγο για τον οποίο τέτοιες πληροφορίες δεν πρέπει να δημοσιοποιούνται στο φόρουμ.

Κατόπιν αυτού, η αντίδραση του  hardcoras στο φόρουμ ήταν η εξής:
α...παιδια οτι μυστικο εχετε να το λετε στο jockerx...δε ντρεπεσαι λιγακι ρε κουτσομπολη...
μπραβο μπραβο...στειλε και αλλα pm στο πυραυλο βλακα,μου τα κανει forward βρε ορνιο...οσο του στελνεις τοσο θα σε βριζω εδω,το τραβαει ο οργανισμος σου...

Φυσικά ο hardcoras πείστηκε για τα γραφόμενα τα δικά μου και του έγκριτου θεσμικού συναγωνιστή αλλά τον πείραξε το  "Ο χαρντκόρας αποδείχθηκε πολύ ΜΑΛΑΚΑΣ..."


 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα...καλυτερα να μασας παρα να μιλας...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ρε τύποι, πέντε - δέκα άτομα που είμαστε εδώ μέσα, πρέπει να πλακωνόμαστε μεταξύ μας;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
[quote author=lex80 link=topic=52535.msg2940437#msg2940437 date=13094291
Κλασικος ελληνας, οταν η κοπελα ειναι στο δωματιο μαζι μας να καθετε με τις ωρες,
οταν ειναι με αλλους ομως να φευγει στο 5λεπτο, μην περιμενουμε εμεις... :jerking:



γεια σας  :grin:
Δε πολυ διαβαζω εδω καθοτι δεν εχω κατι να πω  , Βορειος γαρ  :rolleyes:
Πανω σ αυτο ομως που ειπε ο φιλος lex80 εχω να πω οτι εχω πετυχει μερικους και μου ηρθε να τους πλακωσω

θυμαμαι χαρακτηριστηκα μαι παρεα απο 4 που λεγασν ντεμεκ αστεια και καναν μπαμ οτι θα εφευγαν
να ρωτανε ολη την ωρα τι κανει η κοπελα
Τι περιμεναν να κανει ? να απλωνει τα ρουχα  |?  :think:
Η τσατσα αλλη βλαμενη παει και χτυπαει την πορτα  :idiot:
σηκωθηκα και εφυγα πριν απο αυτους , λιγο μετα τους ειδα να βγαινουν ...

Περι Πενυς δεν εχω κατι να πω μιας και δεν εχω δοκιμασει ...
και ουτε προκειτε μαλλον ... Γεια σου Δεσποινα  :smitten:
Δυστυχως εχεις απολυτο δικιο φιλε jo

Οταν καποιοι ειναι στο σαλονι βιαζονται να δον την κοπελα, δυσανασχετουν,  και κανουν κακογουστα σχολια του τυπου "ακομα? μα τι κανει?) κλπ κλπ

Οταν ομως ειναι στο δωματιο και φυγει γρηγορα η κοπελα τοτε ειναι ξεπετα, βιαστικη κλπ κλπ.

Δυο μετρα και δυο σταθμα, τα καλα και συμφεροντα.

Δεν ειναι ετσι ομως.
Εγω (κατα καποιο τροπο) χαιρομαι οταν περιμενω στο σαλονι. Αυτο σημαινει οτι η κοπελα σεβεται τα λεφτα που παιρνει και ειναι ενα δειγμα θετικο πως θα περασω καλα εαν μπω στο δωματιο.

Και φυσικα αμα δω υπηρεσια να φωναξει ή να χτυπησει πορτα εφυγα........
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
[quote author=lex80 link=topic=52535.msg2940437#msg2940437 date=13094291
Κλασικος ελληνας, οταν η κοπελα ειναι στο δωματιο μαζι μας να καθετε με τις ωρες,
οταν ειναι με αλλους ομως να φευγει στο 5λεπτο, μην περιμενουμε εμεις... :jerking:



γεια σας  :grin:
Δε πολυ διαβαζω εδω καθοτι δεν εχω κατι να πω  , Βορειος γαρ   :rolleyes:
Πανω σ αυτο ομως που ειπε ο φιλος lex80 εχω να πω οτι εχω πετυχει μερικους και μου ηρθε να τους πλακωσω

θυμαμαι χαρακτηριστηκα μαι παρεα απο 4 που λεγασν ντεμεκ αστεια και καναν μπαμ οτι θα εφευγαν
να ρωτανε ολη την ωρα τι κανει η κοπελα
Τι περιμεναν να κανει ? να απλωνει τα ρουχα  |?  :think:
Η τσατσα αλλη βλαμενη παει και χτυπαει την πορτα  :idiot:
σηκωθηκα και εφυγα πριν απο αυτους , λιγο μετα τους ειδα να βγαινουν ...

Περι Πενυς δεν εχω κατι να πω μιας και δεν εχω δοκιμασει ...
και ουτε προκειτε μαλλον ... Γεια σου Δεσποινα  :smitten:
Καλησπερα! Εισαι σιγουρος οτι ολα τα μελη καταλαβανε το νοημα τςης λεξης?? Βορειος κ εγω!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.679
Πόντοι
46.232

η μονικα ΔΕΝ κανει πρωκτικο μσλλον ο συναγωνιστης παρεξηγησε...
η κοπελα κανει κανονικα 69 και ελευθερο στοματικο
δικιο εχεις δεν δινει κωλο.....μηπως μπερδεψε της τρυπες η δεν πηγε καθολου μαζι της κ εγραψε μουφα κριτικη???????????//
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom