Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Επισκέπτης
...αλλα τι ασχολουμαι ρε καμενιδη,εδω εχεις κολλησει με μια τσατσα εδω και 2 χρονια,τι να λεμε τωρα,χαμενος χρονος...
Η συμπεριφορά της τσατσάς Εύας δεν έχει σχέση με το θέμα του κ.Πυραύλου.
Αλλά και αυτή η προσπάθεια του hardcoras είναι κενού περιεχομένου.
Αρκετοί συναγωνιστές έχουν εκφρασθεί με τα χειρότερα λόγια για την τσατσά Εύα.
Η αρνητική προδιάθεση απένατί της είναι παγιωμένη:
Εμένα με ενοχλεί ιδιαιτέρως η Εύα πάντως. ...
[size=16pt]ΦΥΛΗΣ 71 ΣΟΓΕΙΟ
Τελικά αυτή η Εύα σου σπάει τα @@ και δεν είναι και για πολλά ...[/size]  :s&m_2:
Eχει δίκιο ο άνθρωπας η τύπισα είναι εντελώς ψυχαναγκαστική  :uglystupid:
Μια φορά έκανε το ίδιο και σε εμένα και όταν της ζήτησα τον λόγο μου είπε πως τα έχωνε σε κάποιον που καθόταν από πίσω μου  :jerking: :jerking:
ολοι την εχουμε αχτι τυπε...
ξερεις ποσες φορες μου την εχει πει?
και επειδη θελω να κανω την βολτα μου χωρις
να μου τα ζαλιζουν "μπες και μπες και εχεις ερθει 500 φορες "
θα ρθω και 100000 αν δεν γουσταρεις βαζε εισοδο στην πορτα 5 ευρω
ετσι λειτουργω εγω και αν σ αρεσει. Εχω κοψει λοιπον να τσαρκαρω απο το μαγαζι της
αλλα και 1 στις 10 τσαρκες να παω και να εχει να με δει 5-6 μηνες παλι θα μου την πει
και πρωτη φορα να πηγαινεις θα στην πει -γενικα σε ολους την λεει- εχει αυταρχικο στυλακι
σε στυλ "εμενα δεν με πιανεις κοροιδο ή μπαινεις ή δεν μπαινεις" , ετσι ειναι το στυλ της
την αποφευγω και εγω και δεν παταω για να μην με αγχωνει.
Nα κάνω μία μόνο αναφορά σχετικά με τη μούμια ΕΥΑ. Εχθές  βράδυ, στην βάρδια της Άννας/ρουμάνας το μαγαζί ήταν γεμάτο κόσμο. Περιμέναμε ώρα. Κάποια στιγμή από το δωμάτιο βγήκε νέγρος πελάτης από Τανγκανίκα ή Ουγκάντα ή κάτι τέτοιο. Μαζί βγήκε και η Εύα η οποία επαινούσε τους νέγρους για πολύ καθαρούς, τους οποίους κατά τα λεγόμενα της είναι και καλοδεχούμενοι στο 71Β, ενώ οι λεχρίτες είναι τα πάκια. Επίσης εκείνη τη στιγμή  στο μαγαζί παρευρίσκονταν κατά 95% αρκετοί σχιστομάτιδες, αλμπάνια ή ρουμάνοι, και πακοειδή. Στη συνέχεια βγήκε και η Αννούλα στο σαλόνι,  την οποία έχω τιμήσει δύο φορές πρόσφατα και που είχε άψογη συμπεριφορά προς εμένα, και άρχισε να χουφτώνει όλα αυτά τα λεχριτόκορμα που περίμεναν σαν πειναλέες ύαινες εκεί μέσα. Μετά από αυτήν την εικόνα που είδα χθες βράδυ δεν πιστεύω ότι θα ξαναπατήσω στο 71Β και ας λέει η Ευα ότι το κοριτσάκι της θα μας απογειώσει και ότι έχει πιστοποιητικό γιατρού. Με νέγρο πελάτη που θα της έχει κάνει κανένα γλυφομούνι και θα την έχει χύσει στα βυζόμπαλα, μη περιμένετε ασφάλεια περί καθαριότητας εκεί.
ΜΑΥΡΟ ΚΑΤΑΜΑΥΡΟ στην σκατοκαριολα τσατσα και το βρωμομπουρδελο της!....

Παρ'όλα αυτά μετά από κάποιον καιρό άρχισα να πηγαίνω πάλι στο Φυλής 71ισόγειο, στην βάρδια της Εύας.Οι παρακάτω κριτικές μου αφορούν αυτήν την περίοδο:
Και να γράφω ενημερώσεις και από το Φυλής 71Β.

[size=14pt]Απόδειξη οτι δεν έχω "κολλήσει" εδώ και δύο χρόνια  με την τσατσά  Εύα όπως έγραψε ο hardcoras.
Αλλά φυσικά το ΖΩΟ-ΕΥΑ δεν αλλάζει συμπεριφορά.
Όποια λοιπόν υπηρέτρια φέρεται απαξιωτικά θα καταγράφεται επί μονίμου βάσεως και ορθώς πράττουν οι ενημερωτές επ'αυτού.[/size]
 

Επισκέπτης

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η συμπεριφορά της τσατσάς Εύας δεν έχει σχέση με το θέμα του κ.Πυραύλου.
Αλλά και αυτή η προσπάθεια του hardcoras είναι κενού περιεχομένου.
Αρκετοί συναγωνιστές έχουν εκφρασθεί με τα χειρότερα λόγια για την τσατσά Εύα.
Η αρνητική προδιάθεση απένατί της είναι παγιωμένη:
Παρ'όλα αυτά μετά από κάποιον καιρό άρχισα να πηγαίνω πάλι στο Φυλής 71ισόγειο, στην βάρδια της Εύας.Οι παρακάτω κριτικές μου αφορούν αυτήν την περίοδο:
Και να γράφω ενημερώσεις και από το Φυλής 71Β.

[size=14pt]Απόδειξη οτι δεν έχω "κολλήσει" εδώ και δύο χρόνια  με την τσατσά  Εύα όπως έγραψε ο hardcoras.
Αλλά φυσικά το ΖΩΟ-ΕΥΑ δεν αλλάζει συμπεριφορά.
Όποια λοιπόν υπηρέτρια φέρεται απαξιωτικά θα καταγράφεται επί μονίμου βάσεως και ορθώς πράττουν οι ενημερωτές επ'αυτού.[/size]

μη-αρείος μέσα στο σαλόνι = απομάκρυνση μου εντώς δευτερολέπτων. Αν θέλουν τέτοιους πελατες να τους έχουν. Μόνη εξαίρεση πιτσιρικοπαρέες που εχουν κανα μαυράκι που γεννήθηκε στην Ελλάδα.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
"Γιατί ως γνωστό το σεξ δεν είναι μόνο η συνουσία αλλά και το attitude το συμπεριφορικό-συναισθηματικό στοιχείο είτε βγει σαν gfe είτε σαν pov.Το συγκεκριμένο κορίτσι πάντως δεν είναι έπιπλό και το προσπαθεί."
Όπου pov βάλτε pse γράφτηκε εκ παραδρομής!!
 

Επισκέπτης
Από τη σημερινή επίσκεψη του μέλους Jopino στα Ιδρύματα Σεξουαλικής Αρωγής.

()

Φωτό 1: Το ντηλ.

Φωτό 2: Ο δανδής Jopino «φτιάχνεται».

Φωτό 3: Ο αθλητικός Jopino επί τω (εύρυθμον) έργω.
 

Συνημμένα

  • j1.JPG
    j1.JPG
    138,1 KB · Εμφανίσεις: 30
  • j2.jpg
    j2.jpg
    121,9 KB · Εμφανίσεις: 28

Επισκέπτης
(Συνέχεια και τέλος)
 

Συνημμένα

  • j3.jpg
    j3.jpg
    133,3 KB · Εμφανίσεις: 30

Επισκέπτης

Της είπα ότι είναι πολύ λίγο στο δωμάτιο, συνέχισε την πίπα για μισό λεπτό ακόμα και έφυγε αφήνοντας με, με το πουλί στο χέρι στην κυριολεξία

Αυτά μόνο ο foujim τα αποφεύγει  :2funny:
(Αλήθεια τι έγινε το παληκάρι;)
Η αν πάθεις κρίση κοκορογαμίας όπως εγώ... :headbang:
 

Επισκέπτης
"Γιατί ως γνωστό το σεξ δεν είναι μόνο η συνουσία αλλά και το attitude το συμπεριφορικό-συναισθηματικό στοιχείο είτε βγει σαν gfe είτε σαν pov.Το συγκεκριμένο κορίτσι πάντως δεν είναι έπιπλό και το προσπαθεί."
Σε ποια αναφέρεσαι;
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Αυτος ηταν ο σκοπός, και απ' ότι βλέπω τα καταφερα....


Στην αρχη φοβηθηκα !!!  :headbang: :headbang: :headbang:
Αλλα μετα οταν το διαβασα, ηρεμησα !!!  :dancing: :dancing: :dancing:
Δυνατο μπασιμο και ηρωικη εξοδος !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368

Τελικά και ο dimit31 πήγε με την ίδια κοπέλα στο Φώκαιας 19 την αμέσως προηγούμενη βάρδια την μεταμεσονύχτια.Μάλλον το κοροτσάκι το έχουν πεθάνει σερί στις βάρδιες και είναι φυσικό να πονάει το αιδοίο της.Μπορεί να έχει κάνει και πληγή.Δυστιχώς σήμερα που δημοσιεύυηκε η κριτική του εγώ ήδη ήμουν στο δωμάτιο και έτσι την έπαθα.Έχω αναρτήσει κριτική και συμφωνώ με τον συναγωνιστή.Όταν ανέβει να την διαβάσετε γιατί ακολούθησε και διάλογος μετά την συνεύρεση.
Όσο γι αυτό που είπε ο jockerx να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω όταν έχουμε να κάνουμε με φιλοχρήματους και διεφθαρμένους ανθρώπους (φένεται απο τις συνεχόμενες βάρδιες που είχαν την κοπελίτσα) τότε για να πάρω τα λεφτά μου πίσω θα έπρεπε να πεχτεί άγριος τσαμπουκάς και ίσως να ειδοποιήσω και αστυνομία.Θα άξιζε ο κόπος να εμπλακώ σε τέτοια επίπονη διαδικασία;; Έχω πάρει 2 φορές τα λεφτά μου πίσω την πρώτη μετά απο έντονη αλλά ειρηνική αντιπαράθεση με την υπηρεσία και την δεύτερη με τσακωμο με φύλακα και υπο την απειλή της αστυνομίας.Την δεύτερη δεν θέλω να την θυμάμαι γιατί έγινε της πουτάνας μέχρι να πάρω πίσω όλο το ποσό.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Αναφέρομαι στην Γκαμπριέλα που δούλευε σήμερα Φώκαιας 27 υπόγειο.Αν την πάτησε και κανείς άλλος ας το αναφέρει.Μην ντρέπεται γιατί όσο δεν μιλάμε και δεν απαιτούμε άλλο τόσο θα αυθαιρετούν εις βάρος μας!!
 

Επισκέπτης
Καθηγητά, έχω τη γνώμη ότι καλώς δώσατε τόπο στην οργή στο θέμα της Γκαμπριέλας. Όσο και αν μας είναι δυσάρεστο πολλά κορίτσια εξαναγκάζονται να κάνουν αυτή τη δουλειά ή να την κάνουν με ορισμένο τρόπο, ακάποτα δηλαδή και κώλο. Τα χρήματα δεν περισσεύουν αλλά δεν πρέπει να χάνουμε την ανθρωπιά μας.
Εγώ εκνευρίζομαι όταν τέτοιες αρνητικές συμπεριφορές δεν πηγάζουν από εσωτερικό αδιέξοδο των κοριτσιών (τα όρια αντοχής των ανθρώπων ποικίλουν) αλλά από δόλο. .Νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις μπορεί αυτό να φανεί. Στη δεύτερη περίπτωση θα συμφωνήσω με την τακτική του jockerx, για την άλλη δεν είμαι σίγουρος, θα έκρινα εκέινη τη στιγμή
Έτσι κι αλλοιώς δεν νομιζω ότι οι πουτάνες συμπαθούν του πελάτες τους και ότι κάνουν αυτή τη δουλεία επειδή είναι νυμφομανείς όπως αφελώς κάποιοι (δεν λέω για σένα) μπορεί να νομίζουν.
Προτιμώ κοπέλες που αποδέχονται το επάγγελμα τους (στο βαθμό του εφικτού, εννοείτε) και φροντίζω να μην τις υποτιμώ γι' αυτό.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Καθηγητά, έχω τη γνώμη ότι καλώς δώσατε τόπο στην οργή στο θέμα της Γκαμπριέλας. Όσο και αν μας είναι δυσάρεστο πολλά κορίτσια εξαναγκάζονται να κάνουν αυτή τη δουλειά ή να την κάνουν με ορισμένο τρόπο, ακάποτα δηλαδή και κώλο. Τα χρήματα δεν περισσεύουν αλλά δεν πρέπει να χάνουμε την ανθρωπιά μας.
Εγώ εκνευρίζομαι όταν τέτοιες αρνητικές συμπεριφορές δεν πηγάζουν από εσωτερικό αδιέξοδο των κοριτσιών (τα όρια αντοχής των ανθρώπων ποικίλουν) αλλά από δόλο. .Νομίζω ότι στις περισσότερες περιπτώσεις μπορεί αυτό να φανεί. Στη δεύτερη περίπτωση θα συμφωνήσω με την τακτική του jockerx, για την άλλη δεν είμαι σίγουρος, θα έκρινα εκέινη τη στιγμή
Έτσι κι αλλοιώς δεν νομιζω ότι οι πουτάνες συμπαθούν του πελάτες τους και ότι κάνουν αυτή τη δουλεία επειδή είναι νυμφομανείς όπως αφελώς κάποιοι (δεν λέω για σένα) μπορεί να νομίζουν.
Προτιμώ κοπέλες που αποδέχονται το επάγγελμα τους (στο βαθμό του εφικτού, εννοείτε) και φροντίζω να μην τις υποτιμώ γι' αυτό.
Πολυ σωστος εισαι φιλε.Μερικοι νομιζουν οτι ολες οι κοπελες κανουν αυτη την δουλεια με την θεληση τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom