Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Να του μιλήσει ο Βούδας, μα και τι να πει;
γέμισε ο κόσμος όλος ο γνωστός, σοφία μαγική

Κι αν στην αρχή το γεύμα ξεκινήσεις με κατσίκι
στο τέλος του θα φτάσεις πιο γοργά, με κότα τεφαρίκι

Στο τέλος θέλω παγωτό, κρασί, γλυκά κεράσια
ουφ, νομίζω πως θα σκάσω απ' το φαϊ, βοηθάτε με καρντάσια!

Οι πουτάνες είναι έμπνευση ! :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Θα ηθελα να αναφερθω γενικοτερα στις κριτικες για τους πρωταγωνιστες των πορνταινιων.
Διαβασα αρκετες, και καποιες ειναι απλα μια γραμμη, πολυ εξω απο την ευρεια εννοια της κριτικης.
Κριτικη για μια κοπελα, ενα φιλμ, ενα ξενοδοχειο, ενα strip, να καταλαβω οτι διαβαζοντας καποιος μπορει να παει ή οχι.
Κριτικη σε ενα προσωπο προς τι?

Με ολο τον σεβασμο προς την διοιηκηση του site, προσωπικη μου αποψη ειναι πως ειναι υπερβολικο ενα τετοιο section κριτικων, το οποιο ουσιαστικα δεν βοηθαει πουθενα, και δεν εχει λογο υπαρξης.

 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Απόλυτα σωστός ο πρόεδρος!

Για να έχουν μερικοί περισσότερες κριτικές και να...ανέβουν στα "αξιώματα" γράφουν...μια σειρά!

ΕΛΕΟΣ!

Και δεν είναι ότι ενδιαφέρει τι κάνουν αυτοί, αλλά πέφτει το επίπεδο του σάιτ με αυτόν τον τρόπο.
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Με ολο τον σεβασμο προς την διοιηκηση του site, προσωπικη μου αποψη ειναι πως ειναι υπερβολικο ενα τετοιο section κριτικων, το οποιο ουσιαστικα δεν βοηθαει πουθενα, και δεν εχει λογο υπαρξης.
Συμφωνω απολυτα! Ας μπουν καπου ξεχωριστα απο τις αλλες κριτικες.
Αν και δεν με πολυχαλανε, ισως να ηταν σωστο να μην φαινονται τοσο.
Απλα παρεμβαλονται και "χαλανε" τις υπολοιπες κριτικες.
Οτι νομιζετε...
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Μιας και μιλάμε για το είδος των κριτικών κλπ., έχω να κάνω μια παρατήρηση: δεν είναι δυνατόν η...πρόσβαση και το πάρκινγκ να μετράνε στη βαθμολογία των στούντιο και των μπουρδέλων το ίδιο με την εμφάνιση και τη συμμετοχή της κοπέλας! Πιστεύω πως αυτό πρέπει να αλλάξει. Μάλιστα θα έλεγα ότι θα έπρεπε να καταργηθεί η βαθμολογία σε αυτό το πεδίο, καθώς δεν έχει να κάνει με τις προσφερόμενες υπηρεσίες, ενώ είναι και άδικη, αφού άλλος πάει με αυτοκίνητο και παιδεύεται και άλλος πάει με μετρό, με τα πόδια ή με μηχανή και βάζει 10.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μιας και μιλάμε για το είδος των κριτικών κλπ., έχω να κάνω μια παρατήρηση: δεν είναι δυνατόν η...πρόσβαση και το πάρκινγκ να μετράνε στη βαθμολογία των στούντιο και των μπουρδέλων το ίδιο με την εμφάνιση και τη συμμετοχή της κοπέλας! Πιστεύω πως αυτό πρέπει να αλλάξει. Μάλιστα θα έλεγα ότι θα έπρεπε να καταργηθεί η βαθμολογία σε αυτό το πεδίο, καθώς δεν έχει να κάνει με τις προσφερόμενες υπηρεσίες, ενώ είναι και άδικη, αφού άλλος πάει με αυτοκίνητο και παιδεύεται και άλλος πάει με μετρό, με τα πόδια ή με μηχανή και βάζει 10.

Συμφωνώ! Στο πάρκινγκ θα μπορούσαν να υπάρχουν επιλογές και όχι βαθμολογία (πχ κοντά, μακριά, ΜΜΕ ή κάτι άλλο) και όχι βαθμολογία. Αν και είναι πάντα σχετικό (μαζί με την πρόσβαση) γιατί εγώ μπορεί να πάω μια φορά, να μη βρίσκω με τίποτα και να πρέπει να παρκάρω στου διαόλου τη μάνα και την επόμενη να παρκάρω ακριβώς απ'έξω! Συν το ότι, υπάρχουν περιοχές και περιοχές όπως πχ Μεταξουργείο που σε συγκεκριμένες ώρες παρκάρεις με αίτηση, επομένως αναγκαστικά η βαθμολογία σου τη συγκεκριμένη στιγμή θα είναι χαμηλή.
 

Επισκέπτης
Μιας και μιλάμε για το είδος των κριτικών κλπ., έχω να κάνω μια παρατήρηση: δεν είναι δυνατόν η...πρόσβαση και το πάρκινγκ να μετράνε στη βαθμολογία των στούντιο και των μπουρδέλων το ίδιο με την εμφάνιση και τη συμμετοχή της κοπέλας! Πιστεύω πως αυτό πρέπει να αλλάξει. Μάλιστα θα έλεγα ότι θα έπρεπε να καταργηθεί η βαθμολογία σε αυτό το πεδίο, καθώς δεν έχει να κάνει με τις προσφερόμενες υπηρεσίες, ενώ είναι και άδικη, αφού άλλος πάει με αυτοκίνητο και παιδεύεται και άλλος πάει με μετρό, με τα πόδια ή με μηχανή και βάζει 10.

Το ίδιο νομίζω και εγώ.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μιας και μιλάμε για το είδος των κριτικών κλπ., έχω να κάνω μια παρατήρηση: δεν είναι δυνατόν η...πρόσβαση και το πάρκινγκ να μετράνε στη βαθμολογία των στούντιο και των μπουρδέλων το ίδιο με την εμφάνιση και τη συμμετοχή της κοπέλας! Πιστεύω πως αυτό πρέπει να αλλάξει. Μάλιστα θα έλεγα ότι θα έπρεπε να καταργηθεί η βαθμολογία σε αυτό το πεδίο, καθώς δεν έχει να κάνει με τις προσφερόμενες υπηρεσίες, ενώ είναι και άδικη, αφού άλλος πάει με αυτοκίνητο και παιδεύεται και άλλος πάει με μετρό, με τα πόδια ή με μηχανή και βάζει 10.
θα συμφωνησω απολυτα. :thumbsup:

Ειδικα στις δικες μου κριτικες, ο βαθμος ειναι υποθετικος, μιας και βλεπω εαν υπαρχουν θεσεις παρκινγκ τριγυρω, αφου 99% παω με τα ποδια η με ΜΜΜ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μιας και μιλάμε για το είδος των κριτικών κλπ., έχω να κάνω μια παρατήρηση: δεν είναι δυνατόν η...πρόσβαση και το πάρκινγκ να μετράνε στη βαθμολογία των στούντιο και των μπουρδέλων το ίδιο με την εμφάνιση και τη συμμετοχή της κοπέλας! Πιστεύω πως αυτό πρέπει να αλλάξει. Μάλιστα θα έλεγα ότι θα έπρεπε να καταργηθεί η βαθμολογία σε αυτό το πεδίο, καθώς δεν έχει να κάνει με τις προσφερόμενες υπηρεσίες, ενώ είναι και άδικη, αφού άλλος πάει με αυτοκίνητο και παιδεύεται και άλλος πάει με μετρό, με τα πόδια ή με μηχανή και βάζει 10.
Καλα τα λες φιλε, αλλά ελα ομως που οσες φορες ηθελα να παω στη Δροσοπουλου σιχτιριζα τη ζωη μου που δεν εβρισκα παρκινγκ.
 

Επισκέπτης
Κι εγώ συμφωνώ με τον flyingdutchman. Γι' αυτό το λόγο βάζω πλέον στις κριτικές μου το μάξιμουμ που μπορώ στο Πρόσβαση/Πάρκινγκ.
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040

Να πω κατ' αρχήν ότι μιλάμε για μια πολύ καλή κριτική, σοκαριστική θα έλεγα, ειδικά προς το τέλος της...

Είδες Πύρκαυλε που μου έγραφες ότι δεν αξίζουν λύπηση αυτές, γιατί μόνες τους επέλεξαν αυτό που κάνουν και το μόνο που τους αξίζει είναι μπινελίκια κλπ.; Να που δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα... Ορισμένες φορές κρύβεται πάρα πολύ δράμα πίσω από το άθλημα και τη δική μας "ευχαρίστηση" - αν και μόνο ευχαρίστηση δεν είναι κάτι τέτοιες καταστάσεις σαν αυτές που περιέγραψες...


 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καποιο "προβληματακι" υπαρχει στην κριτική του ceb73ceb για την Πενυ.


Δημοσιευτηκε σημερα Παρασκευη 15/7 (τωρα ειναι 11:30) το πρωι και σαν ημερομηνια επισκεψης εχει τριτη βαρδι της 15ης Ιουλιου.......

Θα μπορουσα να υποθεσω οτι ο συναγωνιστης μιας και ηταν μεταμεσονυχτια μπερδευτηκε και εβαλε την σημερινη ημερομηνια.

Ομως η ημερομηνια που την εγραψε ειναι 14/7..............

:think: :think: :think: :think: :think: :think:

Το πιθανοτερο ειναι να μπερδεψε τις ημερομηνιες.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Καποιο "προβληματακι" υπαρχει στην κριτική του ceb73ceb για την Πενυ.


Δημοσιευτηκε σημερα Παρασκευη 15/7 (τωρα ειναι 11:30) το πρωι και σαν ημερομηνια επισκεψης εχει τριτη βαρδι της 15ης Ιουλιου.......

Θα μπορουσα να υποθεσω οτι ο συναγωνιστης μιας και ηταν μεταμεσονυχτια μπερδευτηκε και εβαλε την σημερινη ημερομηνια.

Ομως η ημερομηνια που την εγραψε ειναι 14/7..............

:think: :think: :think: :think: :think: :think:

Το πιθανοτερο ειναι να μπερδεψε τις ημερομηνιες.
Αγαπητε μεσα στο μυαλο μου εισαι. Και εγω το ιδιο αναρωτηθηκα. Μαλιστα στην αρχη σκεφτικα οτι πρωτη φορα βλεπω προκαταβολικη κριτικη. Αυτο που σκεφτηκα ως πιο πιθανο σεναριο ειναι οτι επειδη ο ανθρωπος πηγε το βραδυ της Πεμπτης μετα της 00:00 το καταχωρησε ως παρασκευη μιας και επισημα πλεον η μερα ειχε αλλαξει!
;)
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605

Να πω κατ' αρχήν ότι μιλάμε για μια πολύ καλή κριτική, σοκαριστική θα έλεγα, ειδικά προς το τέλος της...

Είδες Πύρκαυλε που μου έγραφες ότι δεν αξίζουν λύπηση αυτές, γιατί μόνες τους επέλεξαν αυτό που κάνουν και το μόνο που τους αξίζει είναι μπινελίκια κλπ.; Να που δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα... Ορισμένες φορές κρύβεται πάρα πολύ δράμα πίσω από το άθλημα και τη δική μας "ευχαρίστηση" - αν και μόνο ευχαρίστηση δεν είναι κάτι τέτοιες καταστάσεις σαν αυτές που περιέγραψες...
“Τις ίδιες παπαριές έκανες και την άλλη φορά”
“Ε! Δεν είμαι άδικα πουτάνα...”
Και τότε παιδιά, εκεί που αστειευόταν και με κορόϊδευε, κάθεται αποκαμωμένη στο κρεβάτι και την παίρνει το παράπονο...
“Δεν είμαι πουτάνα! Όλοι έχουν κι ένα λόγο και κάνουν ό,τι κάνουν. Με βλέπεις χαμογελαστή εδώ μέσα, αλλά εγώ ξέρω πως είμαι μετά!”
καλα τα λεει η κοπελια , μπορει να νιωθει ασχημα που ειναι πουτανα, μιας και θα εχει ενοχλησεις στον κολπο ενιοτε
αλλα θα νιωσει 10φορες πιο ασχημα αν σταματησει να ειναι πουτανα γιατι θα εχει πιο ισχυρες οικονομικες ενοχλησεις...οποτε συνεχιζει να ειναι πουτανα  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom