Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 685K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σωστά αυτά που λέτε αλλά όπως είπε η συγκεκριμένη δούλευε σε ξενοδοχείο κι έπαιρνε 40 ευρώ. Κακά τα ψέμματα αλλά ξέρω πολλούς Έλληνες που δεν παίρνουν τέτοιο μεροκάματο στις μέρες μας. Το κοριτσάκι δεν θέλει να ζήσει απλά μ' αυτά τα λεφτά, όχι ότι δεν μπορεί... Το κρίμα στο λαιμό της λοιπόν.
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
29.204
Πόντοι
35.368
Η συγκεκριμένη πάντως θέλει και κάνει αυτή την δουλειά έστω και σαν θύμα.Συγκεκριμένα μου είπε στο δωμάτιο "Και που αλλού να πάω;;" Στην ηλικία της πάντως υπάρχουν πολλές κοπέλες που προτιμούν να μείνουν άνεργες με όποια προβλήματα και να έχουν παρά να κάνουν αυτή την δουλειά.
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Σωστά αυτά που λέτε αλλά όπως είπε η συγκεκριμένη δούλευε σε ξενοδοχείο κι έπαιρνε 40 ευρώ. Κακά τα ψέμματα αλλά ξέρω πολλούς Έλληνες που δεν παίρνουν τέτοιο μεροκάματο στις μέρες μας. Το κοριτσάκι δεν θέλει να ζήσει απλά μ' αυτά τα λεφτά, όχι ότι δεν μπορεί... Το κρίμα στο λαιμό της λοιπόν.

Δεν το ξέρεις αυτό. Υπάρχουν περιπτώσεις που αν μπλέξουν στο επάγγελμα, ύστερα δεν μπορούν να ξεμπλέξουν.

Θλιβερή ιστορία πάντως...
 

Επισκέπτης
Δεν το ξέρεις αυτό. Υπάρχουν περιπτώσεις που αν μπλέξουν στο επάγγελμα, ύστερα δεν μπορούν να ξεμπλέξουν.

Θλιβερή ιστορία πάντως...
Σιγά τη θλιβερή...
Στην εποχή της γενιάς των 700 ευρώ, το κοριτσάκι δεν ήθελε να ζήσει με χίλια (πιθανόν και 1200 μαζί με τα tips), οπότε προτίμησε να πουλήσει το κορμί του και την υγεία του (ψυχική και σωματική) για κάποια παραπάνω... συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να νιώσω συμπόνια.
Προσωπικά θα πάω με σκοπό να την ξεκωλιάσω, μόνο και μόνο για να την μπινελικώσω και από πάνω όταν θ' αρχίσει την κλάψα της για την αδικία της κοινωνίας...
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Σιγά τη θλιβερή...
Στην εποχή της γενιάς των 700 ευρώ, το κοριτσάκι δεν ήθελε να ζήσει με χίλια (πιθανόν και 1200 μαζί με τα tips), οπότε προτίμησε να πουλήσει το κορμί του και την υγεία του (ψυχική και σωματική) για κάποια παραπάνω... συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να νιώσω συμπόνια.
Προσωπικά θα πάω με σκοπό να την ξεκωλιάσω, μόνο και μόνο για να την μπινελικώσω και από πάνω όταν θ' αρχίσει την κλάψα της για την αδικία της κοινωνίας...
;)
Δεν το ξέρεις αυτό. Υπάρχουν περιπτώσεις που αν μπλέξουν στο επάγγελμα, ύστερα δεν μπορούν να ξεμπλέξουν.
Θλιβερή ιστορία πάντως...
δεν θελουν να ξεμπλεξουν
Η συγκεκριμένη πάντως θέλει και κάνει αυτή την δουλειά έστω και σαν θύμα.Συγκεκριμένα μου είπε στο δωμάτιο "Και που αλλού να πάω;;" Στην ηλικία της πάντως υπάρχουν πολλές κοπέλες που προτιμούν να μείνουν άνεργες με όποια προβλήματα και να έχουν παρά να κάνουν αυτή την δουλειά.
;)
Σωστά αυτά που λέτε αλλά όπως είπε η συγκεκριμένη δούλευε σε ξενοδοχείο κι έπαιρνε 40 ευρώ. Κακά τα ψέμματα αλλά ξέρω πολλούς Έλληνες που δεν παίρνουν τέτοιο μεροκάματο στις μέρες μας. Το κοριτσάκι δεν θέλει να ζήσει απλά μ' αυτά τα λεφτά, όχι ότι δεν μπορεί... Το κρίμα στο λαιμό της λοιπόν.
;)

αυτο ονομαζεται συμπνοια αποψεων συναδελφοι  :thumbsup:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Σιγά τη θλιβερή...
Στην εποχή της γενιάς των 700 ευρώ, το κοριτσάκι δεν ήθελε να ζήσει με χίλια (πιθανόν και 1200 μαζί με τα tips), οπότε προτίμησε να πουλήσει το κορμί του και την υγεία του (ψυχική και σωματική) για κάποια παραπάνω... συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να νιώσω συμπόνια.
Προσωπικά θα πάω με σκοπό να την ξεκωλιάσω, μόνο και μόνο για να την μπινελικώσω και από πάνω όταν θ' αρχίσει την κλάψα της για την αδικία της κοινωνίας...

Εμένα πάντως, από το διάλογο που δημοσίευσε ο professor, μου φαίνεται ότι δεν το έλεγε για τη δουλειά αυτή καθεαυτή, αλλά περισσότερο για το χώρο και το ότι τα χρήματα στο μπουρδέλο είναι λιγότερα... αλλά πάλι μπορεί να κάνω και λάθος.

"Δεν φαίνεται να σου αρέσει αυτή η δουλειά"
"Όχι δεν μου αρέσει"
"Τότε γιατί την κάνεις και δεν πάς να βρεις να κάνεις κάτι άλλο;"
"Πριν δούλευα σε ξενοδοχείο με 40 ευρώ"
 

Επισκέπτης
Εμένα πάντως, από το διάλογο που δημοσίευσε ο professor, μου φαίνεται ότι δεν το έλεγε για τη δουλειά αυτή καθεαυτή, αλλά περισσότερο για το χώρο και το ότι τα χρήματα στο μπουρδέλο είναι λιγότερα... αλλά πάλι μπορεί να κάνω και λάθος.
Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι τα 40 ευρώ στο ξενοδοχείο της φαινόντουσαν λίγα και ότι δεν μπορεί να βρει άλλη δουλειά με περισσότερα πέραν της πορνείας...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/iaswnos-30v/#jr_review_24825]SPEED Ιάσωνος 30Β[/url]

Διευκρινιστική:Αναφέρεται ως βάρδια 1η πρωινή και η ώρα είναι 06:40. Τί ώρα ανοίγουν δηλαδή; :think: Σίγουρα δεν είναι πριν το κλείσιμο, οπότε η βάρδια πρέπει να θεωρηθεί βραδυνή (μεταμεσονύκτια);

Εγώ αυτό που καταλαβαίνω είναι ότι τα 40 ευρώ στο ξενοδοχείο της φαινόντουσαν λίγα και ότι δεν μπορεί να βρει άλλη δουλειά με περισσότερα πέραν της πορνείας...

Πολύ πιθανόν και αυτό. Είναι μάλλον πώς θα το διαβάσει κανείς.
 

Επισκέπτης
Ε στα μπουρδέλα χαλαρά βγάζει πάνω από 40 ρε. 8 πελάτες τη μέρα να 'χει και τα μάζεψε.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/iaswnos-30v/#jr_review_24825]SPEED Ιάσωνος 30Β[/url]

Διευκρινιστική:Αναφέρεται ως βάρδια 1η πρωινή και η ώρα είναι 06:40. Τί ώρα ανοίγουν δηλαδή; :think: Σίγουρα δεν είναι πριν το κλείσιμο, οπότε η βάρδια πρέπει να θεωρηθεί βραδυνή (μεταμεσονύκτια);

Δεν κλεινουν.
Η Βαρδια εκει αλλαζει στις 06.00

24ωρο προγραμμα στο Μεταξι τωρα πια!
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Σιγά τη θλιβερή...
Στην εποχή της γενιάς των 700 ευρώ, το κοριτσάκι δεν ήθελε να ζήσει με χίλια (πιθανόν και 1200 μαζί με τα tips), οπότε προτίμησε να πουλήσει το κορμί του και την υγεία του (ψυχική και σωματική) για κάποια παραπάνω... συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να νιώσω συμπόνια.
Προσωπικά θα πάω με σκοπό να την ξεκωλιάσω, μόνο και μόνο για να την μπινελικώσω και από πάνω όταν θ' αρχίσει την κλάψα της για την αδικία της κοινωνίας...

Δεν είμαι και μέσα στο μυαλό της (όσο μυαλό έχει τέλος πάντων, γιατί δε νομίζω ότι είναι και το μεγάλο προσόν της το μυαλό...) για να ξέρω τι ακριβώς εννοούσε και πώς το σκέφτηκε. Μια υπόθεση έκανα.

Αλλά ένα είναι σίγουρο: ότι εμένα με πιάνει θλίψη και ξενερώνω όταν βλέπω πως μια γυναίκα που πάω μαζί της έστω και για μια φορά, έστω και πληρώνοντας, αποδεδειγμένα δεν γουστάρει και μάλιστα δεν μπορεί ούτε καν να το κρύψει...

Ευτυχώς υπάρχουν και αυτές που το έχουν, που κάνουν γι' αυτή τη δουλειά. Τώρα, για όσους δεν τους νοιάζει καθόλου η ευχαρίστηση ή τέλος πάντων η συμπεριφορά της κοπέλας, αφού μπορούν... Οικονομία και κοινωνία της αγοράς έχουμε...

Προσωπικά η ιστορία με τη συγκεκριμένη κοπέλα μου μυρίζει εξαναγκασμό - και ο εξαναγκασμός έχει πολλά επίπεδα και πολλές μορφές. Δηλαδή μπορεί να φταίνε όλοι - και αυτός που εξαναγκάζει και η εξαναγκαζόμενη, ακόμα κι εμείς.

Αν πάλι κάποιοι δεν νοιάζονται για όλα αυτά, δεν υπάρχει περίπτωση να νοιαστούν ποτέ.

Και για να εξηγούμαι: με αυτά που γράφω δεν θέλω ούτε τον έξυπνο να κάνω ούτε να παραστήσω τον καλύτερο από οποιονδήποτε άλλον. Ίσως να είμαι και ο χειρότερος...
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Δεν κλεινουν.
Η Βαρδια εκει αλλαζει στις 06.00

24ωρο προγραμμα στο Μεταξι τωρα πια!

:thumbsup:

Ε στα μπουρδέλα χαλαρά βγάζει πάνω από 40 ρε. 8 πελάτες τη μέρα να 'χει και τα μάζεψε.

Είδες που σου λέω ότι είναι πώς θα το διαβάσεις. Όσο μαλακία κι αν φαίνεται, εγώ νόμισα ότι έκανε την ίδια δουλειά σε ξενοδοχείο για 40 ευρώ το κεφάλι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
:thumbsup:

Είδες που σου λέω ότι είναι πώς θα το διαβάσεις. Όσο μαλακία κι αν φαίνεται, εγώ νόμισα ότι έκανε την ίδια δουλειά σε ξενοδοχείο για 40 ευρώ το κεφάλι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ρε φιλαράκι θέλει ισχυρή δόση φαντασίας για να το διαβάσει κανείς όπως το διάβασες εσύ... :huh:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616

Ευφυέστατη και περιγραφικότατη, ενημέρωση απο PIATSAS ! :2funny:


ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΙ Ο ΜΟΥΓΓΟΣ

Ο Βούδας ήτανε μουγγός
αλλά ο βύζος τρυφερός
ήτανε μάλλον σε νιρβάνα
και εργαζόταν, ως πουτάνα !

Το άλλο, το μικρό κατσίκι
ήθελε μάλλον καμουτσίκι.
Είχε χαρά ή καποια φιέστα
στο τραμπολίνο έδινε ρέστα !

Ο άκαρδος πελάτης, Πιάτσας
έδιωξε το σκυλί της ράτσας,
τον Βούδα κράτησε μαζί του,
δεν άκουσε όμως τη φωνή του !

:grin:


 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Ευφυέστατη και περιγραφικότατη, ενημέρωση απο PIATSAS ! :2funny:


ΑΠΟΨΕ ΘΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΙ Ο ΜΟΥΓΓΟΣ

Ο Βούδας ήτανε μουγγός
αλλά ο βύζος τρυφερός
ήτανε μάλλον σε νιρβάνα
και εργαζόταν, ως πουτάνα !

Το άλλο, το μικρό κατσίκι
ήθελε μάλλον καμουτσίκι.
Είχε χαρά ή καποια φιέστα
στο τραμπολίνο έδινε ρέστα !

Ο άκαρδος πελάτης, Πιάτσας
έδιωξε το σκυλί της ράτσας,
τον Βούδα κράτησε μαζί του,
δεν άκουσε όμως τη φωνή του !

:grin:

Να του μιλήσει ο Βούδας, μα και τι να πει;
γέμισε ο κόσμος όλος ο γνωστός, σοφία μαγική

Κι αν στην αρχή το γεύμα ξεκινήσεις με κατσίκι
στο τέλος του θα φτάσεις πιο γοργά, με κότα τεφαρίκι

Στο τέλος θέλω παγωτό, κρασί, γλυκά κεράσια
ουφ, νομίζω πως θα σκάσω απ' το φαϊ, βοηθάτε με καρντάσια!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom