Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αυτα γίνονται αμα γραφεις κριτικη στις 2:47 τα ξημερωματα και μετα απο καποιες μπυριτσες.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Επισκέπτης
Χωματιανού 11Β 
Συλβάνα: Ἀποφρακτικαὶ ἐργασῖαι,
υπό του κ. Μπακάλη

Πείτε μας αγαπητέ κύριε Μπακάλη, "αἱ όρθοδοντικαὶ στηρίξεις", επηρέασαν τον πεοθηλασμό;
Ομολογούμε ότι μέχρι στιγμής δεν διαθέτουμε ανάλογη εμπειρία, και η φαντασία μας καλπάζει.

Οὑδόλως

Οὕτε τὴν γενικὴν διέγερσιν - καθ'ὅτι ἡ Συλβάνα δὲν εἶναι teeny
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Αυτα γίνονται αμα γραφεις κριτικη στις 2:47 τα ξημερωματα και μετα απο καποιες μπυριτσες.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


...υποστηρίζετε πάντως πώς μετά απο συνεύρεση με τι Ρομίνα....... και το δικό σου όνομα ξεχνας!!! :rockon: :rockon: :rockon:

 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
[move]Πιστευω οτι πολλοι εδω μεσα... εχουν χασει το νοημα και την ουσια της σωστης και ουσιαστικης κριτικης!!![/move]
 

Επισκέπτης
Mα, κ. Παίχτουρα, σχολιασμός γίνεται εδώ. Εμπεριστατωμένες κριτικές υπάρχουν στον ανάλογο χώρο. Οι μικρές παρεκτροπές έχουν τη χάρη τους. :birdman:
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
απαντηση στην ενημερωση του banoutsos...

η κυρια που δουλευει υπηρεσια στο ιασωνος 30 κατω ειναι και κυριος...προφανως εννοεις αυτη που εχει μαυρο αραιο μαλλι...την εχω πετυχει και στο φυλης 99 με την κουμαριανου αλλα και με αλλες.Δουλευει χρονια στην πιατσα και ισως ειναι η μονη τρανς η τραβεστι τσατσα της πιατσας.
Ναι, γι' αυτήν, μιλάω. Όντως, δούλευε και στο Φυλής 99. Με την κατάλληλη περιποίηση, την κάνεις, απλώς, για μία πολύ άσχημη γυναίκα.
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Συμπληρωματικά στην παρατήρηση του αξιότιμου κυρίου Σπάϊντερντομ, (για την κριτική του κ. Μπανούτσου ), προσθέτουμε ότι η φράση του κ. Μπανούτσου "...Θα απορριφθεί από τη συντριπτική πλειοψηφία..." μας φέρνει στο νου ρήσεις του Στάλιν, του τύπου "Η τάξη των κουλάκων είναι καταδικασμένη από την Ιστορία να εξαφανιστεί" που κατά βάθος σημαίνει "η ΕΣΣΔ έχει το δικαίωμα και την υποχρέωση να εξοντώσει τους κουλάκους".

Πιστεύουμε ότι οι απόπειρες πρόβλεψης του μέλλοντος δια της λογικής δεν είναι εύστοχες, γιατί λογική σημαίνει συνοχή, ομοιογένεια, αναγκαιότητα, ενώ η ιστορία (δηλ. αυτό που τελικά συμβαίνει), περιέχει, πέραν αυτών, την Ανομοιογένεια και το Τυχαίο.
Γι αυτό η ζωή είναι και συναρπαστική (εκτός των άλλων).
Δεν έχετε άδικο. Πόσο, μάλλον, όταν εγώ που γράφω ότι θα απορριφθεί από τη συντριπτική πλειοψηφία, έχω πληρώσει για να συνευρεθώ με την (Τι)τίκα στο χαμαιτυπείο της οδού Αχιλλέως 48.

Αυτό το οποίο με προβλημάτισε, όμως, είναι το γεγονός πως η ρήση μου σας έφερε στο νου το Στάλιν. Λέω, με προβλημάτισε, διότι, αυτήν την περίοδο, διαβάζω το "Χίτλερ - Στάλιν" (του Αντώνη Κοραντη, εκδόσεις Εστία. Λέτε να έχω, υποσυνείδητα, επηρεαστεί ; 
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Xωματιανού 11-Βραζιλίζουσα:
{Συλβάνα: Ἀποφρακτικαὶ ἐργασῖαι, Παρασκευή 14 Μάι 2010, στις 19:02
Γράφτηκε από τον bakalhs Στους Top 50 αξιολογητές 
....Λαλιστάτη ἐν τῷ προθαλάμῳ (ὑπηρεσία ἁπλῶς εἰσπράττουσα), μὴ δυναμένη νὰ κρατήσῃ τὰς ἐκεῖ ἀφειδῶς παρασχεθείσας ὑποσχέσεις ἐντὸς τοῦ δωματίου. Προσεπάθησε ὑποτυπωδῶς νὰ συζητήσῃ μεθ΄ἡμῶν, ὅπως καὶ νὰ προβῇ εἰς προκαταρκτικὰς ἐνεργείας τινας. Φαίνεται ὅτι ἡ ἐπίσκεψις τοῦ κ. Jockerx ἐνετυπώθη ἀνεξιτήλως ἐν τῷ ὑποσυνειδήτῳ της διότι ἔσπευσε νὰ ἐκδυθῇ πλήρως, κρατοῦσα μόνον τοὺς ὑπερμεγέθεις κοθόρνους της (ἀναρριχωμένη ἐπὶ τῶν ὁποίων τὸ ἀνάστημὰ της ἔφθανε μόλις τὸ 1,65μ)....}


{Εύγε κύριε jockerx!, Πέμπτη 29 Απρ 2010, στις 11:24
Γράφτηκε από τον banoutsos    - Στους Top 50 αξιολογητές
....Δεν μπορώ να γνωρίζω αν ο καλός συναγωνιστής Κος Jockerx, την πέτυχε σε κακή ημέρα, ή αν τη συνέτισε με όσα της είπε και (δεν) της έκανε (προσωπικά, θα στοιχημάτιζα στο δεύτερο). Το θέμα είναι πως το ζητούμενο, επετεύχθει. Μία δοκιμή, θα σας πείσει.}

Η κοινωνική προσφορά του bourdela.tv :2funny:.Προς γνώση και συμμόρφωση.
Πάντως μετά την εξαιρετική απόδοση της Βραζιλίζουσας στον banoutsos, ακολούθησε πτώση στα τετριμμένα επί του bakalhs.
Γρηγορείτε κορασίδες...

Επιμένω, όμως. Αυτό που πραγματικά θα είχε αξία, είναι η δική σας, προσωπική, άποψη. Στην ανάγκη, τη χρηματοδοτούμε, κιόλας....................


Διαβάζοντας κριτικές, προσπαθώ να καταλάβω με ποιον συναγωνιστών συμπίπτουν οι προτιμήσεις μας, ποιοι βαθμολογούν αυστηρά, ποιοι ενθουσιάζονται εύκολα, κ.ο.κ  Έχω, λοιπόν, καταλήξει στο συμπέρασμα, πως οι προτιμήσεις του κ. Bakalh και οι δικές μου, είναι εκ διαμέτρου αντίθετες. Η αλήθεια, πάντως, είναι, πως θα αισθανόμουν καλύτερα, αν ο κ. Bakalhs είχε ανάλογη γνώμη, με τη δική μου. 
 
 

Επισκέπτης
Επιμένω, όμως. Αυτό που πραγματικά θα είχε αξία, είναι η δική σας, προσωπική, άποψη. Στην ανάγκη, τη χρηματοδοτούμε, κιόλας....................


Διαβάζοντας κριτικές, προσπαθώ να καταλάβω με ποιον συναγωνιστών συμπίπτουν οι προτιμήσεις μας, ποιοι βαθμολογούν αυστηρά, ποιοι ενθουσιάζονται εύκολα, κ.ο.κ  Έχω, λοιπόν, καταλήξει στο συμπέρασμα, πως οι προτιμήσεις του κ. Bakalh και οι δικές μου, είναι εκ διαμέτρου αντίθετες. Η αλήθεια, πάντως, είναι, πως θα αισθανόμουν καλύτερα, αν ο κ. Bakalhs είχε ανάλογη γνώμη, με τη δική μου. 
 
Μὰ δὲν ἀπερρίφθη ἡ Συλβάνα. Ἐξ ἄλλου ποσοστὸν ἄνω τοῦ 60% τῶν ἐξεταζομένων ὑπὸ τοῦ ὑπογράφοντος λαμβάνει βαθμὸν ἴσον ἤ μεγαλύτερον τοῦ 5 (εἰς ὑπηρεσίας ἐννοεῖται)
 

banoutsos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2009
Μηνύματα
81
Κριτικές
56
Like
0
Πόντοι
80
Μὰ δὲν ἀπερρίφθη ἡ Συλβάνα. Ἐξ ἄλλου ποσοστὸν ἄνω τοῦ 60% τῶν ἐξεταζομένων ὑπὸ τοῦ ὑπογράφοντος λαμβάνει βαθμὸν ἴσον ἤ μεγαλύτερον τοῦ 5 (εἰς ὑπηρεσίας ἐννοεῖται)
Αισθάνομαι, ήδη, καλύτερα. Δε θα ήθελα να θεωρηθεί ότι μεροληπτώ, υπέρ της Συλβάνα.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Δεν έχετε άδικο. Πόσο, μάλλον, όταν εγώ που γράφω ότι θα απορριφθεί από τη συντριπτική πλειοψηφία, έχω πληρώσει για να συνευρεθώ με την (Τι)τίκα στο χαμαιτυπείο της οδού Αχιλλέως 48.

Αυτό το οποίο με προβλημάτισε, όμως, είναι το γεγονός πως η ρήση μου σας έφερε στο νου το Στάλιν. Λέω, με προβλημάτισε, διότι, αυτήν την περίοδο, διαβάζω το "Χίτλερ - Στάλιν" (του Αντώνη Κοραντη, εκδόσεις Εστία. Λέτε να έχω, υποσυνείδητα, επηρεαστεί ; 

Μην έχετε ενοχές για τη συνουσία σας με την Τιτίκα, καθότι πολύς κόσμος, όπως κι εμείς άλλωστε, έχουμε πιαστεί στην ίδια φάκα.
Δικαιολογημένα ωστόσο, καθότι η Τιτίκα είναι ιδιαίτερη περίπτωση: αφενός έχει ενδιαφέρον σώμα, αφετέρου είναι αλλήθωρη, και αφετρίτου είναι ψυχικά διαταραγμένη.
Το πρώτο, το αντιλαμβάνεται κανείς εύκολα, κυρίως λόγω των μαστών της.
Το δεύτερο, το αντιλαμβάνεται κανείς πιο δύσκολα, λόγω της χαμηλής έντασης του φωτισμού στο χώρο υποδοχής.
Το τρίτο, το αντιλαμβάνεται κανείς αμέσως μόλις η Τιτίκα εισέλθει στο δωμάτιο συνουσιών.

Κατά τα άλλα, πραγματικά, διαβάζοντας για αυτούς τους δυο Πάπες του θανάτου (τον αρχιφασίστα και τον αρχισοσιαλφασίστα), είναι αυτόματα ανακλαστικά το να αναπτύσσονται γενετήσιες ορμές και καταφυγή στις εκδιδόμενες...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
παραξενο ρε τυπε γιατι η δημητρα ειναι καθαρο γκομενακι γενικως...
 

loverpoutanes

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
την ελενα στο κεφαληνιας δεν την πετυχες σε καλη φαση τη ιδια μερα εγω περασα τελεια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
παραξενο ρε τυπε γιατι η δημητρα ειναι καθαρο γκομενακι γενικως...
τυπε οταν διαβασα την κριτικη εσενα σκεφτηκα
πως και εφαγε μερεντα ο τυπος
λες να την πετυχε σε δυσκολη μερα? :2funny:
 

Επισκέπτης
Παράθεση από: ΠΥΡΑΥΛΟΣ στις 15/05/10, 08:08
Συμπληρωματικά στην παρατήρηση του αξιότιμου κυρίου Σπάϊντερντομ, (για την κριτική του κ. Μπανούτσου ), προσθέτουμε ότι η φράση του κ. Μπανούτσου "...Θα απορριφθεί από τη συντριπτική πλειοψηφία..." μας φέρνει στο νου ρήσεις του Στάλιν, του τύπου "Η τάξη των κουλάκων είναι καταδικασμένη από την Ιστορία να εξαφανιστεί" που κατά βάθος σημαίνει "η ΕΣΣΔ έχει το δικαίωμα και την υποχρέωση να εξοντώσει τους κουλάκους".

Πιστεύουμε ότι οι απόπειρες πρόβλεψης του μέλλοντος δια της λογικής δεν είναι εύστοχες, γιατί λογική σημαίνει συνοχή, ομοιογένεια, αναγκαιότητα, ενώ η ιστορία (δηλ. αυτό που τελικά συμβαίνει), περιέχει, πέραν αυτών, την Ανομοιογένεια και το Τυχαίο.
Γι αυτό η ζωή είναι και συναρπαστική (εκτός των άλλων).
Δεν έχετε άδικο. Πόσο, μάλλον, όταν εγώ που γράφω ότι θα απορριφθεί από τη συντριπτική πλειοψηφία, έχω πληρώσει για να συνευρεθώ με την (Τι)τίκα στο χαμαιτυπείο της οδού Αχιλλέως 48.

Αυτό το οποίο με προβλημάτισε, όμως, είναι το γεγονός πως η ρήση μου σας έφερε στο νου το Στάλιν. Λέω, με προβλημάτισε, διότι, αυτήν την περίοδο, διαβάζω το "Χίτλερ - Στάλιν" (του Αντώνη Κοραντη, εκδόσεις Εστία. Λέτε να έχω, υποσυνείδητα, επηρεαστεί ;  



Συνοψίζοντας τις επιστημολογικές επισημάνσεις του κ. Πύραυλου (περί αιτιότηας) και τις ψυχολογικές παραμέτρους που παρεμβάλει ο κ. banoutsos λέω:
O κ. Πύραυλος λεέι: Δεν πέτυχε, έτυχε.
Ο κ. Banoutsos λέει: Δεν πέτυχε, απέτυχε.
Αλλά επειδή το σεχ είναι εφαρμοσμένη τέχνη, Καλό βόλι και στους δύο.
(Για όσους τα βαριούνται αυτά, σόρρυ...)
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δε ξερω ρε τυπε...απογοητευση παντως...τωρα μενει να δουμε χεσμενο και
το κολαρακι της μπαρμπορας,χα χα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom