Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195

Ε ρε τον Βυζοτυπο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποσο καιρο εχει να γραψει κριτικη?

Μονο η γκωλαρα με αρωμα σοκολατα  :2funny: :2funny: :zfuck: της Δημητρας σταθηκε ικανη να εμπνευσει τον γραπτο του λογο  :grin: .
Εν τω μεταξυ εγω πρωτη φορα πηρα αμερεντωτα γκωλακια. Μου πηρε την καταρα ο τυπος :boobies:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
ειχα καυλες τρελες να νιωσω τοσα χρονια
και στο μεταξι σαν γυρνω στα απλυτα σεντονια
την δημητρα για να πηδω με τοση αγγαρια
μερεντα μου βγαλε ψυχρα με τοση ψυχραιμια
σιχαθηκα τοσο πολυ που δεν ειχα κουραγιο
εχυσα ξερακιανα και εφυγα σαν τον αγιο
εδιψασα μια στιγμη και ηθελα πορτοκαλαδα
μα με μερεντας γευση ειχανε και λεμοναδα
στην αθηνα που κατεβηκα ο μεγας βυζολαγνος
και η μερεντα με κυνηγα λες και ημουνα ο μαυρος
ο ακορεστος εγελαγε με την ψυχη του
μα ξεχασε τι εχει παθει και η ψωλη του
παω να φαω πρωινο και ειχε σοκολατουχο υγρο
και η μερεντα περιοπης ειχε θεση φανερης
και απο μεγας βυζολαγνος την επατησα ο μαυρος
μερεντονα με φωναζουν και οι βυζοι εξουσιαζουν
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.637
Κριτικές
31
Like
13.220
Πόντοι
5.097

Ε ρε τον Βυζοτυπο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποσο καιρο εχει να γραψει κριτικη?

Μονο η γκωλαρα με αρωμα σοκολατα  :2funny: :2funny: :zfuck: της Δημητρας σταθηκε ικανη να εμπνευσει τον γραπτο του λογο  :grin: .
Εν τω μεταξυ εγω πρωτη φορα πηρα αμερεντωτα γκωλακια. Μου πηρε την καταρα ο τυπος :boobies:
ενα ποιημα μου ειναι αφιερωμενο στον μεγα κωλοσκαφτη που εκανε τοσα χιλιομετρα για να γευτει μερεντα :rockon:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.781
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
παραξενο ρε τυπε γιατι η δημητρα ειναι καθαρο γκομενακι γενικως...

Εγώ έπεσα στο "ειδικώς" πάλι τύπε...http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Eklig/smilie_iek_044.gif[/img[/URL]]
Πράγματι πίστευα θα την έβγαζα καθαρή αλλά την έβγαλα αγνώριστη... Γι'αυτό κι έπαθα το θάνατο της αλεπούς, μου'ρθε ξαφνικό... :( :( :(
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τυπε δε μου εχει τυχει ποτε για να ειμαι ειλικρινης,κατι
κανεις λαθος στη πραξη,χα χα...ρωτα τον απολυτο να σε βοηθησει γι'αυτο...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
η μπαρμπαρα ειναι 23 ετων τσεχικης καταγωγης και σκορπιος στο ζωδιο κυριε πυραυλε...δεν πιστευω να σας αναστατωσα...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Γαμώτο, και εκεί που είχα αρχίσει να ψήνομαι!  :bigdick:
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


Μέτρια Γιάννα, Δευτέρα 17 Μάι 2010, στις 22:09
Γράφτηκε από τον milf-fan   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Γιάννα) 
Συνολική βαθμολογία  5.2
Εμφάνιση κοπέλας  6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  2.0
Πρόσβαση/Parking  3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  7.0

Ψηλή, ενδιαφέρον πονηρό προσωπο, με πιασίματα. Ετσι φαινεται στο σαλονι.
Στο δωματιο αλλάζει: στήθος περσμένο αλλά φυσικό, κοιλιά μπίρας, δεν γδύνεται τελείως...
Στο πρωτο πιάτο, τυπική. Ντιπ θροατ δεν έχει ντιπ...
Στηνεται έτσι ωστε να μην ειναι προσιτή σε δακτυλισμους.
Το ιππαστί την κουράζει συντομα.Στα τέσσερα ντογκι σταιλ λιγο καλυτερη.
Η προφορα της μου εφανηκε για αλβανις. Η ιδια είπε ρωσιδα... Τις οίδε...
Το 30αρι κρινεται υπεραρκετό γι αυτη την άκεφη εργατρια.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Γιάννα
Ημερ/νια επίσκεψης: 11.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
η μπαρμπαρα ειναι 23 ετων τσεχικης καταγωγης και σκορπιος στο ζωδιο κυριε πυραυλε...δεν πιστευω να σας αναστατωσα...

Δεν μας αναστατώνει πλέον η Μπάρμπαρα, κύριε, την έχουμε καταγαμήσει, την έχουμε βαρεθεί.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Σκοτεινές ιστορίες του   Canterbury by antisthenis!
angel-and-devil-playing-0085.gif
devil-0060.gif
devil-0060.gif


"Στόμα, no face!", Τετάρτη 19 Μάι 2010, στις 03:44

Γράφτηκε από τον antisthenis  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Έλενα) 
Συνολική βαθμολογία  4.8
Εμφάνιση κοπέλας  2.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  5.0
Πρόσβαση/Parking  8.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  4.0

Η αποχή για αρκετό καιρό απ' το "άθλημα" ενισχύει καμιά φορά την ημι-διαστροφική επιθυμία για παρακμιακές και βρώμικες καταστάσεις. Σ' αυτή τη διάθεση βρέθηκα σήμερα και η Κωλο-κυνθούς είναι ακριβώς το μέρος γι' αυτές τις δουλειές. Η Έλενα με το που έσκασε μύτη πήγε προς στιγμή να με αποσπάσει απ' το σκοπό μου, καθώς έμοιαζε λίγο στη φάτσα με τον Μίκυ Ρουρκ στο Johnny Handsome και πήγα να τραπώ σε άτακτη φυγή. Οι λέξεις της τσατσάς όμως "κώλος" και "ελεύθερο τελειωτικό τσιμπούκι" με επανέφεραν στον ίσιο δρόμο της ρυπαρής ηδονής.
Το δωμάτιο σκοτεινό σα μπουντρούμι. Το κρεβάτι είχε αλλάξει θέση απ' την τελευταία φορά που πήγα. Το στρώμα πάλι και το μαξιλάρι προφανώς δεν τα είχε αλλάξει κανείς. Τη συγκεκριμένη τσατσά είναι αδύνατον να τη φανταστώ να κάνει οποιαδήποτε δουλειά by the way. Είναι πολύ βαριά και δυσκίνητη. Συμπαθέστατη πάντως, δε μπορώ να πω.
Η κοπέλα δεν άργησε. Η εμφάνισή της και η εν γένει παρουσία της είναι σχεδόν άθλια. Πρόσωπο είπαμε, σώμα αδύνατο αλλά ασχημάτιστο και στήθια ζαρωμένα σαν ψόφια. Μιλούσε και κάπως χαζοχαρούμενα. Άρχισε με υποτυπώδη προκαταρκτικά φιλιά-αγγίγματα σε στήθος κατεβαίνοντας προς τα κάτω. Όταν έφτασε σε απόσταση αναπνοής, ξεκαθάρισα ότι θα μπει καπότα και στα "τελειώματα" τη βγάζω και κάνω χρήση της υπηρεσίας "τελειωτικό τσιμπούκι" του καταστήματος. Δεν ήταν κακή η πίπα καθόλου. Ούτε και βιαστική. Μετά κώλος αφού έβαλε αρκετή κρέμα. Ψιλοανοιχτόν τονε βρήκα. Άντεξε το σφυροκόπημα και με καλούτσικη συμμετοχή. Μετά από κανά τρίλεπτο, σηκώνομαι πατώντας στα παπούτσια μου, την βάζω καθιστή στο κρεβάτι και βγάζω την καπότα για το φινάλε. Αυτή προφανώς για να αποφύγει το πασάλειμμα στο πρόσωπο έβαζε το στόμα της πολύ κοντά στο εργαλείο. Δεν ήθελα ούτε καν να με αγγίξει όμως και τραβιόμουνα συνεχώς. Όταν έφτασε η πολυπόθητη στιγμή άρχισα να την πιτσιλάω από απόσταση. Μιλάμε για μεγάλες ποσότητες σπέρματος. Η πόρνη φώναξε δυο φορές "στόμα, no face", προσπαθώντας να αποφύγει τις ριπές. Την πήραν αρκετές όμως. Άλλες έπεσαν στο κρεβάτι και άλλες κάτω στο πάτωμα με παχιές-παχιές πιτσιλιές. Η διαδικασία ολοκληρώθηκε με τη Ρουμάνα εκδιδόμενη να προσπαθεί με το κωλόχαρτο να σκουπίσει ό,τι μπορούσε από πάνω της κι εγώ να προσπαθώ να μην πατήσω τους λεκέδες. Τον επόμενο λυπήθηκα. Αυτά. 20 ευρώ έκανε όλο αυτό.
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Έλενα
Ημερ/νια επίσκεψης: 18.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ύπνος στον καναπέ, Παρασκευή 14 Μάι 2010, στις 17:23
Γράφτηκε από τον ROMANTIC LOVER  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Λία) 
Συνολική βαθμολογία  3.0
Εμφάνιση κοπέλας  3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  3.0
Πρόσβαση/Parking  3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

επειδη ειχα παραστει και αλλες φορες στο ενλογω μαγαζακι και ειχα αντιμετωπισει τετοιες συμπεριφορες και δεν ειχα βγει να σας το πω ελεους καλοσυνης αλλα σημερα το ΠΑΡΑΓΑΜΗΣΑΝΕ πραγμα που δεν εκανα εγω οπως θα καταλαβετε...ωρα 3.30 ανεβαινω σαν ποντικος γρηγορα γρηγορα μην με παρει κανα ματι...λογω πολυσυχναστου δρομου....και ωρας αιχμης...μπαινω μου αρχιζει και μ λεει τα γνωστα τα τσατσεικα περνα στο δωματιο ειναι εκπληκτικο το κοριτσι κτλ κτλ και ερχεται σε πεντε λεπτα...αλλα επειδη την εχω ξαναπατησει και εκλεισα ενα 40 λεπτο με το @#$%^ στο χερι ειπα να περιμενω να δω ποσο καλη δουλεια εχει κανει το photoshop...αραζω που λετε αγαπητοι συναθλητες και κανω ενα καρκινοσωληνα...ωρα 3.40 αγαντη η λια...λεω δεν γαμιεται που να τρεχω αλλου αραξε...ωρα 3.50 να φυγω να μη φυγω συννεοουμαι με τον ευατο μου και λεω ενα τσιγαρακι ακομα και εφυγα...ωρα 4.03 πρωτα λεπτα και εκει αρχιζουν τα γελια...ακουω και γω φωνες κακο και γελια....λεω θα κατσω ρε πουστη να δω ποτε θα βγει και θα φυγω για σπασιμο...ωρα 4.15 και τα γελια συνεχιζονται...η τσστσου βλεπει αμεριμνη τηλεοραση και ο μαλακας περιμενει...4.20 εφυγα για να μην τους πω τιποτα εξαψαλμους....αυτα τα συμπερασματα δικα σας....
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Όχι
Όνομα κοπέλας: Λία
Ημερ/νια επίσκεψης: 14.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)
----------------------------------------------------------------------------------

Ρε συ μιλάμε για το γέλιο ! Τα άτομα θα είχαν βάλει στοίχημα, σε πόση ώρα θα φύγει ο μαλάκας και γελάγανε που έσπασες όλα τα ρεκόρ αναμονής !   :2funny:

-Χωρίς παρεξήγηση, πρέπει να είναι θεϊκό το μουνί, για να το περιμένει κανείς πάνω απο ένα τέταρτο. Να σαι καλά ρε φιλαράκι, έβγαλε πολύ γέλιο η ενημέρωσή σου !
-Μεταξύ μας, έχω περιμένει και 40 λεπτά για Θεϊκό μουνί όμως !
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Μπειτε στο κοπο και διαβαστε τις δυο τελευταιες κριτικες που εχουν γραφει για την Ρομινα στο στουντιο 55(Βριλλησου 55)......ειναι εκ διαμετρου αντιθετες για την ιδια εργαζομενη!!!!!!...η μια απο τις δυο κριτικες, προσβαλλει την συγκεκριμενη εργαζομενη(Ρομινα)...... που ειναι απο τις πλεον σταθερες αξιες στα στουντιο και εχει την καθολικη αποδοχη ολων των συναγωνιστων!!!.....Μημπως το site σε τετοιες περιπτωσεις, πρεπει να παρει καποια μετρα????....Αυτο το προτεινω.... για να περιοριστουν οι μαιμουδιστικες κριτικες!!!....Για να μην παραξηγηθω, δεν υποστηριζω την καθε Ρομινα....αλλα την σωστη ενημερωση....ωστε να μην διαβαζουμε κριτικες κλωνων, που θα μας αποτρεπουν να επισκεφτουμε μια εργαζομενη....και δεν εννοω την συγκεκριμενη φυσικα..... που την ολοι μας ξερουμε οτι ειναι δυναμιτης και σε εμφανιση αλλα και σε υπηρεσιες!!!!
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Μπειτε στο κοπο και διαβαστε τις δυο τελευταιες κριτικες που εχουν γραφει για την Ρομινα στο στουντιο 55(Βριλλησου 55)......ειναι εκ διαμετρου αντιθετες για την ιδια εργαζομενη!!!!!!...η μια απο τις δυο κριτικες, προσβαλλει την συγκεκριμενη εργαζομενη(Ρομινα)...... που ειναι απο τις πλεον σταθερες αξιες στα στουντιο και εχει την καθολικη αποδοχη ολων των συναγωνιστων!!!.....Μημπως το site σε τετοιες περιπτωσεις, πρεπει να παρει καποια μετρα????....Αυτο το προτεινω.... για να περιοριστουν οι μαιμουδιστικες κριτικες!!!....Για να μην παραξηγηθω, δεν υποστηριζω την καθε Ρομινα....αλλα την σωστη ενημερωση....ωστε να μην διαβαζουμε κριτικες κλωνων, που θα μας αποτρεπουν να επισκεφτουμε μια εργαζομενη....και δεν εννοω την συγκεκριμενη φυσικα..... που την ολοι μας ξερουμε οτι ειναι δυναμιτης και σε εμφανιση αλλα και σε υπηρεσιες!!!!

Στην κάθε κριτική φαίνεται το "αξίωμα" του μέλους που τη γράφει. Δεν εννοώ τα "ο παλιός είναι αλλιώς" κλπ αλλά τι αξίωμα έχει στα ποσταρίσματα κριτικών (Στους τοπ 10, 50, 100 αξιολογητές) και πάει λέγοντας.

Ο καθένας που διαβάζει μια κριτική μπορεί να τσεκάρει αυτό το πράγμα και να βγάζει τα συμπεράσματά του. Δεν πιστέυω ότι αποτελεί μεγάλο πρόβλημα και ειδικά για τόσο "διάσημες" κοπέλες όπου επιφανή μέλη έχουν γράψει κριτικές.

Ας μη βλέπουμε παντού δυσκολίες και φαντάσματα.

Προσωπικά μιλώντας, από τη στιγμή που άρχισα να ασχολούμαι με το site (πριν κανά τριάρι χρόνια) μέχρι και σήμερα, ένα πράγμα θεωρώ ότι είναι το πλέον "σωστά δομημένο" από άποψη στησίματος, πληροφόρησης, εγκυρότητας και λοιπά και αυτό είναι ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ !
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Στην κάθε κριτική φαίνεται το "αξίωμα" του μέλους που τη γράφει. Δεν εννοώ τα "ο παλιός είναι αλλιώς" κλπ αλλά τι αξίωμα έχει στα ποσταρίσματα κριτικών (Στους τοπ 10, 50, 100 αξιολογητές) και πάει λέγοντας.

Ο καθένας που διαβάζει μια κριτική μπορεί να τσεκάρει αυτό το πράγμα και να βγάζει τα συμπεράσματά του. Δεν πιστέυω ότι αποτελεί μεγάλο πρόβλημα και ειδικά για τόσο "διάσημες" κοπέλες όπου επιφανή μέλη έχουν γράψει κριτικές.

Ας μη βλέπουμε παντού δυσκολίες και φαντάσματα.

Προσωπικά μιλώντας, από τη στιγμή που άρχισα να ασχολούμαι με το site (πριν κανά τριάρι χρόνια) μέχρι και σήμερα, ένα πράγμα θεωρώ ότι είναι το πλέον "σωστά δομημένο" από άποψη στησίματος, πληροφόρησης, εγκυρότητας και λοιπά και αυτό είναι ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ !
Συμφωνω γιατι μου απαντησες τα αυτονοητα....υπαρχουν ομως επισκεπτες που δεν ειναι μελη και διαβαζουν τις κριτικες μας, για να σχηματισουν αποψη για τις εργαζομενες και δεν γνωριζουν απο ποιον γραφεται...ουτε καν να ξεχωρισουν τους κλωνους που εμεις τα μελη πανω-κατω τους αντιλαμβανομαστε!!!!....Το σκεφτηκες αυτο??
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Στην κάθε κριτική φαίνεται το "αξίωμα" του μέλους που τη γράφει. Δεν εννοώ τα "ο παλιός είναι αλλιώς" κλπ αλλά τι αξίωμα έχει στα ποσταρίσματα κριτικών (Στους τοπ 10, 50, 100 αξιολογητές) και πάει λέγοντας.

Ο καθένας που διαβάζει μια κριτική μπορεί να τσεκάρει αυτό το πράγμα και να βγάζει τα συμπεράσματά του. Δεν πιστέυω ότι αποτελεί μεγάλο πρόβλημα και ειδικά για τόσο "διάσημες" κοπέλες όπου επιφανή μέλη έχουν γράψει κριτικές.

Ας μη βλέπουμε παντού δυσκολίες και φαντάσματα.

Προσωπικά μιλώντας, από τη στιγμή που άρχισα να ασχολούμαι με το site (πριν κανά τριάρι χρόνια) μέχρι και σήμερα, ένα πράγμα θεωρώ ότι είναι το πλέον "σωστά δομημένο" από άποψη στησίματος, πληροφόρησης, εγκυρότητας και λοιπά και αυτό είναι ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ !

Με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνο. Συν το ότι στις κριτικές πάντα εμπεριέχεται και το προσωπικό γούστο του καθενός. Καλό θα είναι να γίνεται μια πιο εμπεριστατωμένη έρευνα από υποψήφιους πελάτες να διαβάζονται όλες οι κριτικές για την κοπέλα. Και ας μην ξεχνάμε ότι πάντα σε μια επίσκεψη παίζει ρόλο η ώρα που πας και το σε τί κατάσταση θα βρεις την κοπέλα. Σαφώς και σύμπτωση επαναλαμβανόμενη δεν μπορεί να είναι σύμπτωση, αλλά καλό θα είναι να μην είμαστε απόλυτοι.
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Συμφωνω γιατι μου απαντησες τα αυτονοητα....υπαρχουν ομως επισκεπτες που δεν ειναι μελη και διαβαζουν τις κριτικες μας, για να σχηματισουν αποψη για τις εργαζομενες και δεν γνωριζουν απο ποιον γραφεται...ουτε καν να ξεχωρισουν τους κλωνους που εμεις τα μελη πανω-κατω τους αντιλαμβανομαστε!!!!....Το σκεφτηκες αυτο??

Γιατί, οι επισκέπτες δε βλέπουν το "αξίωμα" αυτού που κάνει την κριτική?

Και στο φινάλε, να κάτσει να διαβάσει και μία και δύο και πέντε και δέκα και να κρίνει. Τη συγκεκριμένη κοπέλα (τη φέρνω ως παράδειγμα μιας και την έφερες κι εσύ) εγω προσωπικά δεν την ξέρω. Κι άντε και δεν ξέρω πχ τι εστί Πουτανγαμών που έχει γράψει κριτική γι'αυτήν μιας και είμαι πχ επισκέπτης. Δεν μπορώ όμως να δω ότι εν λόγω κύριος είναι στους τοπ 50 αξιολογητές? Ότι ο κύριος Παίχτουρας είναι στους τοπ 10? Ο κύριος Cheyenne τοπ 1? Αν μπορώ να δω αυτά σημαίνει ότι μπορώ και να καταλάβω τι τρέχει όταν μπαίνει κάποιος και γράφει τα ακριβώς αντίθετα από αυτους χωρίς να έχει καμία άλλη κριτική. (Προσωπικά δεν αποκλείω και το ενδεχόενο να είναι αληθινή η κριτκή και το παλικάρι νέο μέλος, απλά το θεωρώ δύσκολο.)

Κι όπως και να'χει, αν πχ δεν μπορεί κάποιος να τα δει όλα αυτά ως επισκέπτης, ας γίνει μέλος να τα δει, να δει και τι γράφεται στις ενημερώσεις και να αποφασίσει. Και στην πορεία να συμμετέχει κιόλας. Τσάμπα είναι. Έτσι έκανα εγώ, έτσι έκαναν κι άλλοι κι έτσι θαρρώ έκαναν οι περισσότεροι!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιδια μην γραφουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια....και συλλαβετε τα μηνυματα της γραφης μου....η μια απο τις δυο κριτικες...... ειναι η πρωτη που γραφει ο συναγωνιστης και κανει μπαμ οτι ειναι ψευτικη και κατασκευασμενη...ειδικα οταν στο τελος της κριτικης αναφερεται και στην εμφανιση της εργαζομενης(Ρομινας)...αυτο...... απο μας τα μελη γινεται αντιληπτο....απο τους επισκεπτες ομως του site δεν γινεται αντιληπτο...αυτο θελω να τονισω.... αν δεν με εχετε πιασει τοση ωρα........ που κουραζομαι να γραφω!!!!....διαβασα και το επομενο ποστ και απαντω και σε αυτο....οι επισκεπτες δεν γνωριζουν ολοι...... ειναι αναμενομενο τα 10...50...100 κ.λ.π...γιατι το ματι τους παει στα γραφομενα της κριτικης και οχι στα αλλα....τωρα οσον αφορα να γινουν και αυτοι μελη....ωστε να εχουν καλυτερη ενημερωση...αυτο το εγχειρημα να μου επιτρεψεις να σου το αναχαιτισω ευκολα με την εξης απαντηση-ερωτηση...Πως να γινουν μελη... οταν διαπιστωνουν απο δεδομενη επισκεψη σε καποια εργαζομενη οτι η κριτικη που διαβασαν εδω μεσα... δεν ανταποκρινεται ουτε καν στην εμφανιση της εργαζομενης?????? :idiot:...και δεν αναφερομαι στις Υπηρεσιες της "Χ" εργαζομενης.... που ειναι υποκειμενικος παραγοντας αλλα σε βασικα πραγματα περιγραφης....αν με αντιλαμβανεσαι τι εννοω!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom