Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κωνσταντινουπόλεως 166Β:
Άννα, Πέμπτη 13 Μάι 2010, στις 19:22
Γράφτηκε από τον ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Από ποια χώρα είναι η Άννα; 
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Βέβαια υπερβάλλετε κατ'άτι στους διαλόγους -συγγραφική αδεία- κ.Πύραυλε...

Πραγματικά, κάποιες φορές σε αυτά τα στοχαστικά αφηγήματά μας, ωραιοποιούμε διαλόγους και περιγραφές.
 

Επισκέπτης
Κωνσταντινουπόλεως 166Β:
Άννα, Πέμπτη 13 Μάι 2010, στις 19:22
Γράφτηκε από τον ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Από ποια χώρα είναι η Άννα; 

Κυριε jockerx μην μπερδευεστε, ο κυριος ΠΥΡΑΥΛΟΣ δεν μιλαει για την ξανθια Αννουλα απο την Ουκρανια που εκδιδεται στο ιδιο σπιτι τα απογευματα και που προσωπικα τιμουμε συχνα.

Επισης πρεπει να σημειωσουμε οτι στο μπουρδελοχαρτη υπαρχει ενα μικρο προβλημα καθως εχουν μπερδεψει το Κων/λεος 166Α με το Κων/λεος 166Β και οι φωτογραφιες εχουν μπει αναποδα. Καποιος πρεπει να το δει και να το διορθωσει.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Εμείς αναφερόμαστε στο υπόγειο.
Αυτό, είναι ή δεν είναι το 166Β?

166, ο τηλεφωνικός αριθμός κλήσης του ΕΚΑΒ.
 

Επισκέπτης
Το υπογειο ειναι το 166Α αλλα στο χαρτη εχει αναποδα τις φωτογραφιες. Τελος παντων, στο υπογειο τα απογευματα εκδιδεται και μια ξανθια Αννα την οποια γνωριζει ο κυριος jockerx, γι' αυτο προφανως και σας ζητησε διευκρινισεις.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
απαντηση στην ενημερωση του banoutsos...

η κυρια που δουλευει υπηρεσια στο ιασωνος 30 κατω ειναι και κυριος...προφανως εννοεις αυτη που εχει μαυρο αραιο μαλλι...την εχω πετυχει και στο φυλης 99 με την κουμαριανου αλλα και με αλλες.Δουλευει χρονια στην πιατσα και ισως ειναι η μονη τρανς η τραβεστι τσατσα της πιατσας.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Συμπληρωματικά στην παρατήρηση του αξιότιμου κυρίου Σπάϊντερντομ, (για την κριτική του κ. Μπανούτσου ), προσθέτουμε ότι η φράση του κ. Μπανούτσου "...Θα απορριφθεί από τη συντριπτική πλειοψηφία..." μας φέρνει στο νου ρήσεις του Στάλιν, του τύπου "Η τάξη των κουλάκων είναι καταδικασμένη από την Ιστορία να εξαφανιστεί" που κατά βάθος σημαίνει "η ΕΣΣΔ έχει το δικαίωμα και την υποχρέωση να εξοντώσει τους κουλάκους".

Πιστεύουμε ότι οι απόπειρες πρόβλεψης του μέλλοντος δια της λογικής δεν είναι εύστοχες, γιατί λογική σημαίνει συνοχή, ομοιογένεια, αναγκαιότητα, ενώ η ιστορία (δηλ. αυτό που τελικά συμβαίνει), περιέχει, πέραν αυτών, την Ανομοιογένεια και το Τυχαίο.
Γι αυτό η ζωή είναι και συναρπαστική (εκτός των άλλων).
 

Επισκέπτης
Xωματιανού 11-Βραζιλίζουσα:
{Συλβάνα: Ἀποφρακτικαὶ ἐργασῖαι, Παρασκευή 14 Μάι 2010, στις 19:02
Γράφτηκε από τον bakalhs Στους Top 50 αξιολογητές 
....Λαλιστάτη ἐν τῷ προθαλάμῳ (ὑπηρεσία ἁπλῶς εἰσπράττουσα), μὴ δυναμένη νὰ κρατήσῃ τὰς ἐκεῖ ἀφειδῶς παρασχεθείσας ὑποσχέσεις ἐντὸς τοῦ δωματίου. Προσεπάθησε ὑποτυπωδῶς νὰ συζητήσῃ μεθ΄ἡμῶν, ὅπως καὶ νὰ προβῇ εἰς προκαταρκτικὰς ἐνεργείας τινας. Φαίνεται ὅτι ἡ ἐπίσκεψις τοῦ κ. Jockerx ἐνετυπώθη ἀνεξιτήλως ἐν τῷ ὑποσυνειδήτῳ της διότι ἔσπευσε νὰ ἐκδυθῇ πλήρως, κρατοῦσα μόνον τοὺς ὑπερμεγέθεις κοθόρνους της (ἀναρριχωμένη ἐπὶ τῶν ὁποίων τὸ ἀνάστημὰ της ἔφθανε μόλις τὸ 1,65μ)....}


{Εύγε κύριε jockerx!, Πέμπτη 29 Απρ 2010, στις 11:24
Γράφτηκε από τον banoutsos    - Στους Top 50 αξιολογητές
....Δεν μπορώ να γνωρίζω αν ο καλός συναγωνιστής Κος Jockerx, την πέτυχε σε κακή ημέρα, ή αν τη συνέτισε με όσα της είπε και (δεν) της έκανε (προσωπικά, θα στοιχημάτιζα στο δεύτερο). Το θέμα είναι πως το ζητούμενο, επετεύχθει. Μία δοκιμή, θα σας πείσει.}

Η κοινωνική προσφορά του bourdela.tv :2funny:.Προς γνώση και συμμόρφωση.
Πάντως μετά την εξαιρετική απόδοση της Βραζιλίζουσας στον banoutsos, ακολούθησε πτώση στα τετριμμένα επί του bakalhs.
Γρηγορείτε κορασίδες...




 

Επισκέπτης
Τί να περιμένεις με 10 ευρώ;, Πέμπτη 13 Μάι 2010, στις 21:22

Γράφτηκε από τον stam_90

" Α ρε γαμημενο δντ ,και μαλακα σαρδαμ μας καταντησες να πηγενουμε στα ρδελλα που πανε οι ινδοπακιστανοι ψηφοφοροι του πορνοπαπου :)"

Οι πολιτικοοικονομκές εξελίξεις και οι επιπτώσεις τους στη σεξουαλική μας ζωή.
Συνοπτικός και εύστοχος ο συναθλητής stam_90. Δώστε μουνάρες στο λαό κουφάλες καπιτάλες :).



 

Επισκέπτης
Κωνσταντινουπόλεως 166Β
Άννα, Πέμπτη 13 Μάι 2010, στις 19:22

Γράφτηκε από τον ΠΥΡΑΥΛΟΣ:


" -Η ευγένεια, δεν είναι αστικής, αλλά αριστοκρατικής προέλευσης, και δεν σημαίνει αυτό που νομίζουν οι άξεστοι μικροαστοί, δηλαδή ότι είναι υποκρισία!

- Μα τι είναι αυτά που λες; Δεν είμαι ούτε άξεστη, ούτε μικροαστή! Ξέρεις πολύ καλά ότι ανήκω στο λούμπεν προλεταριάτο, όπως όλες οι εκδιδόμενες!"

Πολιτικής συνέχεια. Επανέναρξη ταξικών αγώνων. Λουμπεν vs Αριστοκρατία. Σημειώσατε τι?
Συμπαθείς οι κριτικές σας κ. Πύραυλε. Εκτιμάται η καλλιέπεια του ύφου σας. Ενδιαφέρον, ωστόσο. θα είχε και μια κριτική τύπου σοσιαλιστικού ρεαλισμού.

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απο καιρο ηθελα να το αναφερω και η κριτικη του αγαπητου bakalhs μου εδωσε την ευκαρια.


Η Σιλβανα, ην οποια ετιμησε ο συναγωνιστης, εργαζεται καποιες ημερες και στο studio της οδου Κωνσταντινουπολεως 133, το επονομαζωμενο "Brasil House", με το ιδιο ονομα, πρωινη βαρδια συνηθως.
Δεν την εχω "γνωρισει" και πραγματικα αναρωτιεμαι εαν οι υπηρεσιες της διαφερουν, σχετικα με το Χωματιανου 11, μαι και το κοστις ειναι αρκετα μεγαλυτερο στο Βοτανικο....
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
[shadow=red,left]Θεϊκός κώλος!!!, Σάββατο 15 Μάι 2010, στις 17:20
Γράφτηκε από τον omorfos7  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 1000 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Άννα Μαρία)

Συνολική βαθμολογία
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
7.0
Πρόσβαση/Parking
5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0

Επίσκεψή εχθές το πρωί στο γνωστό στούντιο Α Μελετίου!
Εργαζόταν παν γνωστή σε όλους ΑνναΜαρια!

Υπηρεσία ευγενέστατη,πέρασε στο σαλόνι και μου πρόσφερε νερό,στο καπάκι λέει αν γνωρίζω την Μαρία λέω ήρθα για το Μαρακι.
Περνό πρόγραμμα πρωκτικό 100ε και περνάω στο δωμάτιο χωρίς να την δω, μεταξύ η κοπέλα ήδη ήτανε σε άλλον συνάδελφο.
Δεν περίμενα πόλη είχα χαλάρωσή κιόλας,σε λήγω σκάει κοπέλα στο δωμάτιο με αναγνώρισέ λέμε λυγώ! Ξεκίνησε να μου κάνει τα δικά στις κόλπα, χάδια,φίλια,γλειψίματά και προχωρώντας χαμηλά,πίπα την σκέτη κόλαση και ρουφήγματα στα μπαλάκια @@ μου!
Ξεκινούσαμε με όλες στάσης,και ίδια έδειχνε ότι γούσταρε το παιχνίδι, γίναμε στα 4 μου βάζει τα χέρια της στο τύχω και σπαή μεσίτης, λέω από μέσα μου εδώ είναι τερματισμός."Ο κώλος στην με ξετρέλανε"!

Δεν λιπαίναμε τα λευτα μου, Ξέρω από δω και πέρα που θα δίνω!!!
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Πρωκτικό σεξ • Στάση 69
Όνομα κοπέλας: Άννα Μαρία
Ημερ/νια επίσκεψης: 14.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή[/shadow]

Όμορφε, κράτα και μερικά ψιλά, γιατί θα τα χρειαστείς να τα δώσεις σε καμιά Φιλόλογο να σου μάθει Ελληνικά. Έλεος ! ! ! !  :S
 

prowler7

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.630
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
2.007
οποιος ξερει αννα μαρια,παρασκευη αγ.μελετιου,κωλαρακι κτλ παει αμεσως το μυαλο του..απλα ρε φιλε σε ποια γλωσσα το γραψες κι εβαλε αυτοματο μεταφραστη και βγηκε ετσι χαλια??? :think: :think: :think:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ειδε κανεις το ρεπορταζ στο σταρ για τους οικους ανοχης στο δελτιο ειδησεων...εχουν λεει τρελη κριση,15 ευρω και ειχαν παρει μονο 10 πελατες απ'το πρωι ως αργα το βραδυ...και sorry για το Off topic αλλα μου εκανε εντυπωση...
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Σχολιασμός για την vilma
(
Υποτιμημένο ΑΣΤΕΡΙ...!, Παρασκευή 14 Μάι 2010, στις 14:46
Γράφτηκε από τον Critis  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές
Συνολική βαθμολογία
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
7.0
Γενική συμπεριφορά
9.0
Επικοινωνία
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
9.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
9.0
Μερικές φορές νομίζω πως πρέπει να είμαστε αντικειμενικοί και να μην λέμε μαλακίες όπως αυτές που διάβασα για την συγκεκριμένη στο φόρυμ παρόλο που άν την έκρινα βάση του ποσού της των 250/1ώρα που εργαζόταν πρίν κανα χρόνο άν θυμάμαι καλά ίσως και να συμφωνούσα.
Αλλά με την τωρινή τιμή μάλλον πρέπει να κάνουμε τουμπεκί ψιλοκομένο και να λέμε και ευχαριστώ
ειδικά όταν η κλάση των υπηρεσιών τις, ο πραγματικά ασύληπτος χαρακτήρας τις και το επίπεδο της είναι εφάμιλα και σε αμέτρητες περιπτώσεις ανώτερα από αμέτρητα citytours.
Οι φωτογραφίες την αδικούν ώς προς την ενέργεια που σου βγάζει από κοντά καθώς ενώ δείχνει άγρια και απωθητική στις φωτός από κοντά είναι γλυκήτατη και ελκυστικότατη!
Δεν μου αρέσουν τα oytcllas και δεν τα συνιθίζω γιατί δεν μου αρέσει να περιμένω εγώ την κοπέλα αλλά όταν εγώ βλέπω τέτοιο depthroat στην πίπα, τέτοια συμετοχή με προτοβουλίες και σεβασμός στρατιωτικός σε ότι αναγράφει στο σιτε για της υπηρεσίες της δεν μπορώ να μην την τιμήσω και μιά και δύο και τρείς φορες.
Δεν είναι ούτε ενθουσιασμός ούτε υποστήριξη προς αυτήν απλά προσπαθώ να κρίνω βάση του ότι πληρώνω. Ξαναλέω πως εάν είχε τις τιμές πού έχουν τα τουρς σε γενικές γραμμές η βαθμολογία μου και η κριτική μου θα ήταν διαφορετική.
Value for Money λοιπόν όπως και η επόμεη κριτική που θα κάνω στην επόμενη κοπέλα
Πληροφορίες Συνάντησης
Διάρκεια συνάντησης: 1 ώρα
Κόστος συνάντησης: 150 Ευρώ
Incall-Outcall: Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης: Αθήνα
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;: Σίγουρα!
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν: Ακριβέστατες
Υπηρεσίες Κοπέλας Citytour
Τήρηση αναφερόμενων υπηρεσιών: Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί: Βαθύ με γλώσσα
Πεολειχία: Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση: Στο στόμα (τα καταπίνει)
Extraballs: Ναι


Μας δουλεύει ο τύπος; Να λέμε και ευχαριστώ που μπορούμε να την έχουμε με 160 ευρώ την ώρα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Δηλαδή με αυτές τις οικονομικές συνθήκες τα 160 ευρώ είναι λίγα;
Η κοπέλα, την οποία έχω τιμήσει, σαφώς και είναι αρκετά καλή. Αλλά δεν πρέπει να ξεχνάμε πως αν είχε την τιμή της στα 250, η πελατεία της θα ήταν μειωμένη τουλάχιστον κατά 50%.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Κωνσταντινουπόλεως 166Β
Άννα, Πέμπτη 13 Μάι 2010, στις 19:22

Γράφτηκε από τον ΠΥΡΑΥΛΟΣ:


" -Η ευγένεια, δεν είναι αστικής, αλλά αριστοκρατικής προέλευσης, και δεν σημαίνει αυτό που νομίζουν οι άξεστοι μικροαστοί, δηλαδή ότι είναι υποκρισία!

- Μα τι είναι αυτά που λες; Δεν είμαι ούτε άξεστη, ούτε μικροαστή! Ξέρεις πολύ καλά ότι ανήκω στο λούμπεν προλεταριάτο, όπως όλες οι εκδιδόμενες!"

Πολιτικής συνέχεια. Επανέναρξη ταξικών αγώνων. Λουμπεν vs Αριστοκρατία. Σημειώσατε τι?
Συμπαθείς οι κριτικές σας κ. Πύραυλε. Εκτιμάται η καλλιέπεια του ύφου σας. Ενδιαφέρον, ωστόσο. θα είχε και μια κριτική τύπου σοσιαλιστικού ρεαλισμού.


Θεωρούμε ότι οι κριτικές μας εμπεριέχουν έντονα στοιχεία σοσιαλιστικού ρεαλισμού.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Χωματιανού 11Β 
Συλβάνα: Ἀποφρακτικαὶ ἐργασῖαι,
υπό του κ. Μπακάλη

Πείτε μας αγαπητέ κύριε Μπακάλη, "αἱ όρθοδοντικαὶ στηρίξεις", επηρέασαν τον πεοθηλασμό;
Ομολογούμε ότι μέχρι στιγμής δεν διαθέτουμε ανάλογη εμπειρία, και η φαντασία μας καλπάζει.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950

"...Καλά προκαταρκτικά με χάδια στο σώμα μου και γλειψίματα [size=13pt]στον λιακό [/size] και τα αυτιά μου..."

Στον ποιόν ?  :think:
0.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom