Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Ο τιτλος λεει Βανεσσα.
Το κειμενο Βικτωρια.

Σε ποια αναφερεται η κριτικη?

Είχα κι εγώ την ίδια απορία, αλλά από τη στιγμή που έχει μπει και στο όνομα κάτω και πάνω, νομίζω ότι τελικά είναι Βανέσσα και όχι Βικτώρια. Ο ίδιος θα μπορούσε να μας λύσει την απορία.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4

Δεν πολυκατάλαβα τον τίτλο , για να πω την αλήθεια...  :think:
εφαγε κλιση, του πηρανε και πινακιδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γι'αυτο του βγηκε πιο ακριβο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα ρε παιδια ειναι μαλακια να κυκλοφορας με αμαξι σε τετοιες περιοχες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: σημερα βγηκα και δεν το ξανακανω με τπτ :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
εφαγε κλιση, του πηρανε και πινακιδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γι'αυτο του βγηκε πιο ακριβο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα ρε παιδια ειναι μαλακια να κυκλοφορας με αμαξι σε τετοιες περιοχες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: σημερα βγηκα και δεν το ξανακανω με τπτ :headbang: :headbang: :headbang:

Τὶ θὰ ἐκάμαμεν χωρὶς τὰς συμβουλὰς σας...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εφαγε κλιση, του πηρανε και πινακιδες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: γι'αυτο του βγηκε πιο ακριβο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: καλα ρε παιδια ειναι μαλακια να κυκλοφορας με αμαξι σε τετοιες περιοχες :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: σημερα βγηκα και δεν το ξανακανω με τπτ :headbang: :headbang: :headbang:
Τα'χουμε παθει τοσες φορες και μυαλο δεν βαζουμε!!!

Δεν κανεις μια ετσι τωρα που εχεις και αμαξι να'ρθεις να με παρεις και να με πεταχτεις στο 95? :rolleyes:
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166

0 στους 1 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική


«Μακαρόνια με κιμά», Τετάρτη 12 Μάι 2010, στις 17:37
Γράφτηκε από τον Power cool  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Τζούλια) 
Συνολική βαθμολογία  4.2
Εμφάνιση κοπέλας  5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας  5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου  1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου  1.0
Πρόσβαση/Parking  10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής  3.0

Πηγα αλκα 117 για μια γρηγορη πιπ@,και επειδη οι κορασιδες ειναι τεσταρισμενες.Η ξεναγος ειχε τις μαυρες τις παλι,οταν την ρωτησα τι κανει η κοπελα μου ειπε μακαρονια με κιμα!!!!!Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Τζούλια
Ημερ/νια επίσκεψης: 12.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 1η (πρωινή)



Ηταν τυπε επειδη πηγες Τεταρτη! Την παρασκευη κανει φακες η κοπελα!  :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.524
Πόντοι
41.447
Τα off topic σβηστηκαν
 

Επισκέπτης
Aλκιβιάδου 16Γ:
{ICE....milf-AGE, Τετάρτη 12 Μάι 2010, στις 19:44
Γράφτηκε από τον sarouman   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές...}
Ακριβώς την ίδια κριτική θα έγραφα κι εγώ για την Έυα.Κάποια μίζερα σοβαροφανή επιφωνήματα-ψευτοβογγητά αγγαρείας που σε ξενερώνουν αφάνταστα.
Της το είπα:"Είναι ψεύτικα,σταμάτα"
Μετά από λίγο στα 5-6 λεπτά άρχισε:"Να σε βοηθήσω να τελειώσεις;"
Εγώ:Όχι,5 λεπτά κάναμε
Μετά από μισό λεπτό πάλι τα ίδια:"Να σε βοηθήσω να τελειώσεις;"
Και για τρίτη φορά το ίδιο.

Δήλωση Έυας:"Σε μπουρδέλο βρίσκεσαι,5 λεπτά είναι".
5 λεπτά Έυα, καθόταν η βετεράνος Ρωσίδα Όλγα και γαμιόταν με τον κάθε βρωμιάρη αλλοδαπό για 10 ευρώ στο Κολωνού 48.
Και έφευγε στο τέλος της βάρδιας από το μπουρδέλο με σακουλάκια πενηντάλεπτων του ευρώ που την πλήρωναν οι αλλοδαποί καθαριστές τζαμιών των φαναριών.
Με τα μυαλά που έχεις...για εκεί πας.... 

 

Επισκέπτης
Δροσοπούλου 95:
{Εμμανουέλλα...ένα σπάνιο διαμάντι!!!, Πέμπτη 13 Μάι 2010, στις 06:17
Γράφτηκε από τον Παιχτουρας ...}

Παιχτούρα, 40 ευρώ πλήρωσες;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Δροσοπούλου 95:
{Εμμανουέλλα...ένα σπάνιο διαμάντι!!!, Πέμπτη 13 Μάι 2010, στις 06:17
Γράφτηκε από τον Παιχτουρας ...}

Παιχτούρα, 40 ευρώ πλήρωσες;
Εχεις δυο επιλογες να μαντεψεις...Α επιλογη 40 ευρω...Β επιλογη 50 ευρω...προσεξε να μαντεψεις την σωστη επιλογη, για να μεινεις στο παιχνιδι των ερωτησεων!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Παιχτούρα παιδί μου, απάντησε στον εισαγγελέα... :2funny:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτούρα παιδί μου, απάντησε στον εισαγγελέα... :2funny:
:2funny: :2funny:...φιλε μου...δεν σου αποφυγα την απαντηση προηγουμενως...αλλα πιστευω οτι εχω κατατοπισει σε μεγαλο βαθμο με τις αποψεις μου το θεμα της τιμολογιακης Πολιτικης στα μαγαζια αυτα στο παρελθον..και δεν βρισκω το λογο να το συνεχισω, απο την στιγμη μαλιστα που ο καθενας μας, εχει την αποψη του....οποτε στο μελλον δεν θα αναφερθω παλι...σε κατι που αναφερθηκα και εντονα μαλιστα στο παρελθον!!!!!....Στην ουσια του θεματος τωρα....θελω να ευχαριστησω δημοσια τον "Spoon"...γιατι αυτος με ενθαρρυνε να επισκεφτω την Εμμανουελλα...που διαπιστωσα οτι αξιζει και με το παραπανω η εργαζομενη αυτη στο δωματιο μεσα ειδικα!!!!
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Στην ουσια του θεματος τωρα....θελω να ευχαριστησω δημοσια τον "Spoon"...γιατι αυτος με ενθαρρυνε να επισκεφτω την Εμμανουελλα...που διαπιστωσα οτι αξιζει και με το παραπανω η εργαζομενη αυτη στο δωματιο μεσα ειδικα!!!!
Να'σαι καλα Παιχτουρα αλλα δεν χρειαζεται να με ευχαριστησεις!!!Γι'αυτο ειμαστε εδω να λεμε ολα τα καλα και ολα τα κακα που συνανταμε στο χωρο αυτον!!!Ανταλλαγη αποψεων και εμπειριων!!!!Απλα τυχαινει η Εμμανουελα να προσφερει μονο θετικες εμπειριες!!! :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Να'σαι καλα Παιχτουρα αλλα δεν χρειαζεται να με ευχαριστησεις!!!Γι'αυτο ειμαστε εδω να λεμε ολα τα καλα και ολα τα κακα που συνανταμε στο χωρο αυτον!!!Ανταλλαγη αποψεων και εμπειριων!!!!Απλα τυχαινει η Εμμανουελα να προσφερει μονο θετικες εμπειριες!!! :2funny:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:thumbsup:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Νιαουριζει ομως και πρεπει καποιος να της πει να το κοψει !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom