Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

αν και συνηθως δεν σχολιαζονται οι κριτικες για city tour ειχα μια απορια!
στο extraballs εχει γραψει "οχι". εγω ξερω οτι στα city tours δεν υπαρχει οριο στο ποσες φορες θα τελειωσεις μεσα στην μια ωρα...
εκτος αν ο συναγωνιστης τελειωσε μια φορα μονο.. :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Απο τις πλεον χρησιμοτερες κριτικες:


Οχι τοσο για το "περιεχομενο" αλλα απο την πληροφορια που προκυπτει οτι στο Σπ. Πατση 40 εργαζεται η Λιντα.......

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Κασσάνδρας 4α Άννα:
{Γράφτηκε από τον pathos gia ta temachia   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
4.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
2.0
Τρομερό βλέμμα!Μπαίνοντας στο σαλόνι εντυπωσιάστηκα από το βλέμμα της και την πουτανιά της και έχοντας δεί τί παίζει γενικά στα πέριξ είπα να μπώ!και έκανα το σφάλμα!(τελευταία φορά εκεί δεν το ξανακάνω)!την παίρνω και με ξενέρωσε όσο δε πάει άλλο!Τέτοια ξενέρα δεν έχει ξαναυπάρξει!Βάζει το καπότιο στα 5 δευτερα και αρχίζει μία πιπα που με πονούσε το καυλί μου!Της λέω σταμάτα γιατί με πονάς.Οκ μου λέει...έλα να με γαμήσεις.Την γυρνάω στα 4 μου αρχίζει πάλι τις ψεύτικες κραυγές λές και τις δασκαλέψει ότι με τις ψεύτικες κραυγές θα χύσουμε νιαγάρες χάμω στα πατώματα!Μα τί αηδία είναι αυτό το πράμα?Τεσπα τελείωσα μόνος μου με μαλακία πράγμα απαράδεκτον κατα γενική ομολογία!Αυτή πρέπει να φύγει ούτως ή άλλως.Προσοχή μήν την πατήσει κανείς και μπεί,θα φάει φόλα!
}

Από αυτά που διαβάζεις εδώ δεν εμπεδώνεις τίποτα;
Ότι καπότα σε πεσμένο πούτσο γεμίζει με αέρα και δεν ενσωματώνεται στον πούτσο;
Ώστε να μην εφαρμόζει αεροστεγώς στην πόσθη με αποτέλεσμα η πόσθη (πετσάκι) να μαγκώνει και να μην κινείται ελεύθερα μπροστά-πίσω ως ενιαίο σώμα με την καπότα;
Όταν την είδες να βγάζει καπότα από την αρχή έπρεπε να αναλάβεις δράση.Να την σταματήσεις και αν είχες κέφια να δείξεις ανοχή, :2funny: να της πεις να κάνετε προκαταρκτικά.Μάταιο βέβαια.Αν δυσανασχετούσε -έστω υποψία δυσανασχέτησης- κατ'ευθείαν:
"Δεν κάναμε τίποτα, τα λεφτά μου να φύγω"

[size=10pt]ΚΑΝΟΝΑΣ ΣΤΑ ΣΤΟΥΝΤΙΟ:ΟΤΑΝ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΤΗΝ ΔΙΩΧΝΟΥΜΕ ΑΜΕΣΩΣ,ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ[/size]

Βέβαια ευρισκόσουν σε οίκο ανοχής!.Όπου οι πελάτες πρέπει να δείχνουν ανοχή! :2funny:
Θυμήθηκα μια μαλακισμένη σπασαρχίδω τώρα, πριν από 3 χρόνια στο Φραντζή 47.Αλέξια.Όχι η γνωστή εξαίρετη  :2funny: τωρινή Αλέξια.
Από την αρχή,με το που της τον έχωσα,άρχισε η ηλίθια να ουρλιάζει:"ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!-ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!-ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!-ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!....Και η σκατοκαργιόλα δεν είχε σταματημό!
Σταμάτα της έλεγα, τίποτα αυτή...τα ίδια συνέχεια!.Και ούρλιαζε!!!.Νόμιζε οτι έτσι χύνει γρήγορα ο πελάτης.
Σταματάω,της εξηγώ,συμφωνεί να μην το ξανακάνει,την βάζω να κάνει πάλι πίπα (απάτη πίπα μόνο στο πουτσοκέφαλο-κάβλωσα μόνος μου),την στήνω στα τέσσερα να μην την βλέπω,αυτοσυγκεντρώνομαι και αρχίζουμε πάλι.
Την στιγμή που ήμουν έτοιμος να χύσω, αρχίζει να ουρλιάζει:"ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!-ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!-ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!-ΧΥΣΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!!
Έχυσα εκνευρισμένος.
Οι υβριστικοί χαρακτηρισμοί για την κοπέλα αφορούν την δολιότητα, την ψευτιά και την ατιμία της.Όχι επειδή δουλεύει ιερόδουλη.Για αυτούς που δεν κατάλαβαν η παριστάνουν οτι δεν κατάλαβαν.

 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Διαβάζοντας αυτή τη κριτική συνειδητοποιώ ότι η κοπέλα έχει αναπτύξει συμπεριφορά Dr Jekyll and Mr Hyde
051.gif
  :2funny: :2funny: :2funny: ! Σε αντίθεση με την περίπτωση του γράφοντα έρχεται η δική μου που και προκαταρκτικά υπήρξαν και καραμέλωμα @@ υπήρξε! Θα συμφωνήσω στην απουσία του  "σπάσιμου" της μέσης.  :grin: :grin: :grin:

Dr Jekyll and Mr Hyde!
 

Επισκέπτης
2 στους 2 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Πιπίνι αλλά δεν έχει πολύ χρόνο η Κατερίνα!!!!, Τρίτη 11 Μάι 2010, στις 23:32

Γράφτηκε από τον BELLDON   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Κατερίνα)


Συνολική βαθμολογία 7.0
Εμφάνιση κοπέλας 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 7.0
Πρόσβαση/Parking 10.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 3.0


Λοιπον καταρχας μαγκες που εχετε αυτη τη σελιδα εχω να σας πω ενα μεγαλο μπραβο γτ αλλιως δε θα μαθαινα το villa erotika.
Δευτερα 10/05/2010 βαζω 100 ευρω στη τσεπη και ξεκιναω να κανω μια ωρα δρομο. Ειχα διαβασει πολλες κριτικες πιο πριν και ετσι ηξερα τι με περιμενει, για τις γκομενες και για τα προγραμματα.
Μπαινω στο πρωτο (απο την εισοδο) σπιτακι. Ο τσατσος γαμω τα παλικαρια. Αφου ηρθε η κατερινα και την ειδα ειπα οτι μια χαρα ειμαι εδω. Κανονιζω με τον τσατσο για 100 ευρω και λεει 20 λεπτα, αλλα επειδη πηγαινα πρωτη φορα εκει θα μ αφηνε 25!!! Παμε τωρα στο ζουμι. Εν τω μεταξυ ημουνα και λιγο (λιγο μονο???) κομματια. αφου περιμενα κανα μισαωρο να τελειωσει ενα αλλο παλικαρι μπαινω και γω. Η κατερινα ηρθε χαμογελαστη, (εγω παντα ψιλοκομματια). Με ξαπλωνει και αρχιζει να με χαιδευει παντου. Εκει ανατριχιασα!!! Αρχισα να καυλωνω...η κατερινα πηρε το εργαλειο μου στο στοματακι της (αφου εβαλε πρωτα το σκουφακι) και αρχισε μια κλασικη πιπα. Μετα ανεβηκε πανω μου και αρχισε να κουνιετε πολυ ομορφα...τεσπα...τη γαμισα σε 5-6 στασεις και σε δεκα λεπτα τελειωσα (μου ειπε οτι αργησα)ενω τη γαμουσα με δυναμη στα τεσσερα. Μετα το κλασικο μασαζακι (μια μαλακια και μιση). Κατα τη διαρκεια του μασαζ γυρισα αλλιως ωστε να καθετε πανω στο πουτσο μου και να καυλωνω καλυτερα. Σε λιγο αφου πηρε παλι πιπα (αυτη τη φορα με δικια μου προτροπη) αρχισα να τη γαμαω και παλι. μαλλον επειδη ημουν ψιλοκομματια δεν μπορουσα ευκολα να χυσω (μαλλον αρχισε κιολας η γκομενα να με ξενερωνει). εκει που τη γαμουσα αρχιζει παλι την πιπα μπας και χυσω (εκει ειχε ξενερωσει σιγουρα), αλλα εγω τιποτα. Μου λεει τελειωσαμε, και τις λεω λιγο ακομα. Λεει περασε η ωρα ( απ εξω ΄περιμενε κοσμος). δε γαμιεται λεω, ετσι οπως ειμαι τωρα και ως αυριο να τη γαμω δεν παιζει να χυσω παλι. κοιταω το ρολοι και βλεπω οτι ειχαν περασει 20 λεπτα, αρα ειχα αλλα 5 !!!! δεν ειπα τιποτα. αφου την ευχαριστησα και αυτη και τον τσατσο εφυγα.
Λοιπον απο σωμα η γκομενα γαμαει...πιπινι τελειο... το μαλλι της χαλια.
Αλλα η συμπεριφορα της για το χρονο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. Φενοταν και κουρασμενη, αλλα ρε φιλε εμενα στ αρχιδια μου, 100 γαμημενα ευρω πληρωσα, και οπου πληρωνω τα φραγγα μου θελω αυτο που μου προσφερουνε και οχι κατι λιγοτερο. Στο villa θα ξαναπαω και αυτη τη φορα θα ειμαι πιο προσεχτικος.
τη κατερινα μαλλον δε θα τη ξανατιμησω....καλα γαμισια αλανια....
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Κατερίνα
Ημερ/νια επίσκεψης: 10.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 2η (απογευματινή)

Ὁρῖστε κατάστασις! 34.075δρχ. διὰ μίαν πόρνην! Ποῦ βαίνομεν;
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αφου δε ζοριζονται γιατι να μη τα δωσουν οι τυποι...
 

Επισκέπτης

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
η αλινα απο  φυλλης 84 δεν εκατσε 5 λεπτα στο δοματιο  στην αλλαγη 2 στασης αφου εκατσε 10 δευτεροπτα στην προτη στην δευτερη στο πισοκολλητο μετα απο 3 εισχορες  :zfuck:τον πεταει εξω και λεει να στον πεκσο?
της λεο οχι αμα ιταν να στον πεκσο καθομουνα και σπιτι μου που ειναι δωρεαν οχι να δοσο 20 ευρο :jerking:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
42
Like
604
Πόντοι
6.055
www.bourdela.tv/content/view/2971/224/#jreview_14698]http://www.bourdela.tv/content/view/2971/224/#jreview_14698[/url]

www.bourdela.tv/content/view/511/224/#jreview_14686]http://www.bourdela.tv/content/view/511/224/#jreview_14686[/url]



Πολλες καλες μιλφορωσιδες εχουν σκασει μυτη τελευταια!!! :helpplea:

Διαβαστε νεες μου πως πρεπει να δουλευετε!!! :rockon:
Δ Ω Σ Τ Ε ΤΗΝ Β Α Ν Ε Σ Α ΣΤΩΝ ΛΑΟ ΤΗΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom