Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Επισκέπτης
3 στους 3 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Αλίνα-Φ92:"Στο μουνί μου!"...Στ'αρχίδια μας και μας!, Παρασκευή 21 Μάι 2010, στις 18:03

Γράφτηκε από τον jockerx   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 50 αξιολογητές

Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Αλίνα)


Συνολική βαθμολογία 4.7
Εμφάνιση κοπέλας 6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 8.0
Πρόσβαση/Parking 5.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 1.0


Η άρτι αφιχθείσα στην Ελλάδα νεαρή "Ρουμάνα" Αλίνα-Φυλής 92 τα πρωϊνά, δουλεύει στο Φυλής 65 άνω τα απογεύματα.
Καστανόξανθη (τα έβαψε απ'ότι φαίνεται),κοντή κανονικού πάχους με λίγα παχάκια στην κοιλιά.Ακάποτο στα 20 ευρώ.
Μπαίνει μέσα αμίλητη, με κοιτάει...
Εγώ:Έλα μωρό μου...
Αλίνα:Έλα μωρό μου,έλα μωρό μου,έλα μωρό μου,έλα μωρό μου...
Με ειρωνικό ύφος!
Σ΄αυτό το σημείο πάντα ντύνομαι,παίρνω τα λεφτά και φεύγω.Έδωσα περίοδο χάριτος όμως λόγω των κριτικών συναγωνιστών.
Εγώ:Αλίνα...
Αλίνα:Fuck Αλίνα,Fuck Αλίνα,Fuck Αλίνα,Fuck Αλίνα...
κάνοντας με τα δύο χέρια της την γνωστή παλινδρομική κίνηση με ένα τεταμένο σκωπτικό ύφος.
Δυστυχώς παρέτεινα την περίοδο χάριτος.
Πίπα μέτρια ακάποτη και περιποίηση όρχεων μετά από προτροπή μου.
Αγγίγματα στα μαλλιά δεν ήθελε,αντιδρούσε σπαστικά.Ενώ μου έκανε πίπα, νόμισε οτι θα τελειώσω στο στόμα της και άρχισε μια ακατάσχετη φλυαρία στα Ρουμάνικα αναμεμιγμένη με "no finish".Ξενέρωμα σκέτο.
Αμέσως αρχίζει δεύτερη ακατάσχετη φλυαρία στα Ρουμάνικα δείχνοντάς μου την καπότα.
Μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου-μπούρου....
Αγγλικά δεν ξέρει παρά μόνο κάποιες λέξεις.Την βάζω να ασχοληθεί με τους όρχεις και φυσικά φοράω την καπότα εγώ, ευρισκόμενος σε στύση.
Ακόμα μία οκνηρή μαθητιώσα κορασίδα κ.Πύραυλε που πρέπει να συμμετάσχει στην εκπαιδευτική ταινία περί εφαρμογής της περικαυλίδας.
Φυσικά την στήνω κατ'ευθείαν στα τέσσερα να μην την βλέπω και ενώ ο πούτσος έβρισκε στόχο στο ημιορατό μουνί, η Αλίνα αρχίζει να φωνάζει άγρια:
Όχι κώλο, Όχι κώλο,Όχι κώλο, Όχι κώλο, Όχι κώλο, Όχι κώλο ...και μετά να μιλάει ακατάσχετα στα Ρουμάνικα.
Δεν καταλάβαινε τίποτα.Ούτε Αγγλικά.Την βάζω πάλι να ασχοληθεί με τους όρχεις, υψώνω και πάλι την Ελληνική σημαία (Ένας Άδωνις Γεωργιάδης θα μας σώσει...τι να πω...με αυτά που μου έτυχαν τελευταία:ΝΤΑΡΙΑ-ΑΠΑΤΗ-Φυλής 84 1ος) και σκοπίμως την στήνω για ιεραποστολικό.
Κάθεται καλά, ΔΕΝ φλυαρεί-μπούρου-μπούρου και αρχίζουμε:Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε!...στον κόσμο της χαμένη σαν άψυχο σώμα.Δεν είχε νόημα.
Την βάζω να ρουφήξει τ'αρχίδια και τελειώνω χειροκίνητα μέσα στην καπότα.
Ο κύριος της υπηρεσίας δεν ενόχλησε καθόλου, εξ'ου και ο βαθμός 8.
Κατόπιν όλων αυτών:
Εγώ---You're no good.

Αλίνα-Στο μουνί μου.Απάντησε στην μητρική της γλώσσα δείχνοντας με την παλάμη της το μουνί της.

Εγώ-We'll see that...You're no good.

Αλίνα-Στο μουνί μου.Απάντησε πάλι στην μητρική της γλώσσα δείχνοντας με την παλάμη της το μουνί της,προφέροντας τις ίδιες ακριβώς λέξεις.
Πεταμένα 20 ευρώ.Μέσα σε μία ημέρα (Πέμπτη 20/5/2010),δύο εκ διαμέτρου αντίθετες καταθέσεις.
Το πρωί στην σταθερή αξία Έλενα στο Φυλής 200 και το απόγευμα στην ΑΠΑΤΗ-ΑΛΙΝΑ από Φυλής 92 στο Φυλής 65 άνω.

Μὴ συγχίζεσθε κ. jockerx, λίαν ἐγγὺς ὑπάρχει αὐτοσχέδιος σταθμὸς λεωφορείων εἰς τὸν ὁποῖον ἀποβιβάζονται καθημερινῶς δεκᾶδαι νεανίδων ὡσὰν τὴν Ἀλίναν.

Ἀς ἦσαν μόνον καὶ αἱ ταξιδιωτικαὶ διατυπώσεις ἀπὸ καὶ πρός τὴν Ρωσσίαν τόσον ἁπλαί…

 

Επισκέπτης
Αλίνα-Φυλής 92 πρωί και Φυλής 65 άνω τα απογεύματα:
Μὴ συγχίζεσθε κ. jockerx, λίαν ἐγγὺς ὑπάρχει αὐτοσχέδιος σταθμὸς λεωφορείων εἰς τὸν ὁποῖον ἀποβιβάζονται καθημερινῶς δεκᾶδαι νεανίδων ὡσὰν τὴν Ἀλίναν.

Aναμένονται πολλαπλάσια κύματα...
Με αυτά τα μυαλά θα πάρει την άγουσα για την Ρουμανία το κοριτσάκι από τον ίδιο σταθμό.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σας θαυμάζουμε!
Με καμια 15ριά μηνύματα χθες, και παρ' όλα αυτά "...δεν πολυμπαινω  συχνα στο site...".
Τι να πούμε κι εμείς οι πτωχοί...
Αν εισαι πτωχος σε "μηνυματα".. μην σε απασχολει.....καπου αλλου αν εισαι πτωχος να σε απασχολησει!!Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 άνω-Μόνικα:

stam_90, πριν κάνεις αποστολή κριτικής, έλεγξέ την για συντακτικές και νοηματικές διορθώσεις.
Άρχισε και πρωκτικό η Μόνικα;
Κάνει ακάποτο και σε Πακιστανούς;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783

Bakalhs
Φωκαίας 24
Μπιλάνα : Καλῶς,  Κυριακή 23 Μάι 2010, στις 13:15

Τελικὸς κυπέλλου πρωταθλητριῶν ἀλλὰ ὁ ἄρτος προηγεῖται τῶν θεαμάτων καὶ οὕτω εὑρέθημεν πᾶλιν εἰς τὴν γειτονίαν τοῦ Ἁγ. Παντελεήμονος. Εἰς τὸ μέγαρον τῆς ὁδοῦ Φωκαίας 24 (λαβύρινθος) εἰργάζετο ἡ νεωτάτη – εἰς παρουσίαν, οὐχὶ εἰς ἠλικίαν καθ΄ὅτι περίπου 28ετῆς – Βουλγαρὶς Μπιλάνα. Δὲν εἶναι ἄσχημος, διαθέτουσα λευκὴν ἐπιδερμίδαν, πλουσίαν μελανὴν κόμην καὶ κανονικὸν ποσοστὸν λίπους πλὴν ὅμως εἶναι ἀδύνατον νὰ ἐπιβληθῇ ὡς παρουσία διότι τὸ ἀνάστημα τῆς ταλαίνης δὲν ὑπερβαίνει τὸ 1,52 m ἄνευ κοθόρνων ἐννοεῖται.

Γενικῶς ἔκανε ὅ,τι ἡδύνατο μὲ τὰ πενιχρὰ προσόντα της: Καλὴ διάθεσις (γνωρίζει μόνον τὴν μητρικὴν της γλώσσαν), δημιουργία πειστικοῦ κλίματος συναντήσεως μὲ ἐρωμένην (ΚΣΕ – GFE), καλὰ καὶ μακροχρόνια προκαταρκτικά.

Ἠθέλησεν νὰ ἀρχίσῃ ἐλευθέραν πεολειχίαν – κατὰ τὴν διαφήμισιν τῆς ὑπηρεσίας ἐν τῇ ὑποδοχῇ - πλὴν ἀπετράπη. Καλὴ ἐφαρμογὴ τοῦ προφυλακτικοῦ, μετριωτάτη ὅσον ἀφορᾶ τὴν στοματικὴν δεξιότητα. Ὡραία συμμετοχὴ εἰς τὴν συνουσίαν, πλὴν ὅμως προσπάθειαι ἐπισπεύσεως κατὰ τὴν ἱεραποστολικὴν στάσιν. Ἐγένοντο ὑποδείξεις πρὸς τὰς ὁποίας συνεμορφώθη πλήρως καὶ ἡ συνουσία ἐσυνεχίσθη ὡς ὡραῖον μικρὸν ταξείδιον.

Ἀσπασμοὶ κ.τ.λ. μετὰ τὴν ὁλοκλήρωσιν καὶ ἀποχώρησις. Ὁλῖγον πρὸ τῆς ἐξόδου ἐκ τοῦ αὐλείου χώρου ἠτενίσαμεν τὸ ὠραῖον θέαμα: Ἐκ δεξιῶν ὁ ἐπιβλητικὸς ὄγκος τοῦ Φωκαίας 24. Ἐξ εὐωνύμων αἱ χαριτωμέναι γραμμαὶ τοῦ Φωκαίας 22 καὶ ἔμπροσθεν τὸ Φωκαίας 25. Ἰλαρὸν φῶς ἐκ τῶν χαρακτηριστικῶν λυχνιῶν διαχεόμενον παντοῦ καὶ ἡ ἄνοιξις μεσουρανούσα. Ἑνίοτε ὁ βῖος εἶναι ὠραῖος.


Μια ακόμη ευυπόληπτη κριτική πορνοδίαιτας, από έναν πατρίκιο.
Εύγε!

Υ.Γ.
Θα μας φωτίσετε για τη λέξη «ταλαίνη»;
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
Ἡ τἀλαινα - τῆς ταλαίνης: Ἡ ταλαίπωρος

Γνωρίζετε εάν υπάρχει λεξικό στον ιστοχώρο που να περιλαμβάνει τις λέξεις που χρησιμοποιείτε;
Εμείς έχουμε περιοριστεί στο δημοσιοϋπαλληλικό greek-language(ντοτ)gr
 

Επισκέπτης
Δὲν γνωρίζω κάποιον ὥστε νὰ τὸ ὑποδείξω. Ὑποθέτω ὅμως ὅτι δὲν εἶναι δύσκολον νὰ εὑρεθῇ οἱαδήποτε Ἑλληνικὴ λέξις δεδομένης τῆς πληθώρας ἱστοθέσεων ἐκπαιδευτικῶν ἰδρυμάτων τῆς ἡμεδαπῆς καὶ ἀλλοδαπῆς.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Εμένα θα μου επιτρέψετε(αι) να έχω πιο πεζούς προβληματισμούς  :)

1) Διαθέτει πλούσια μελανή κόμη με την έννοια της πυκνότητας ή με την έννοια του μήκους;

Αφού με έβαλες στον πειρασμό να ρωτήσω συνάδελφε Bakalhs, ας κάνω και την δεύτερη ερώτηση μου :

2) Το κανονικό ποσοστό λίπους είναι τοποθετημένο μέσα σε τετράγωνο σωματότυπο (κοινώς ντουλάπα) ή μέσα σε καμπυλοειδές (κοινώς πιασιματιάρικο);
 

Επισκέπτης
1. Πυκνότητος κυρίως καθ' ὅτι ἐπιμελῶς κεκαρμένη

2. Καμπυλοειδὴς εἶναι ὁ σωματότυπος ἀλλὰ μὲ ἀνάστημα 1,52 m τὶ ἡμπορεῖ νὰ πράξῃ;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
1. Πυκνή κόμη και κουρεμένη με την ψιλή; (θαύμα!)

2. Μάλλον είναι κατάλληλη για ιππασία (αν εξαιρέσουμε/αντέξουμε το λίπος)
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Επισκέπτης
κ. Farkeli:


1. Κεκαρμένη εἴπομεν, ὄχι κεκαρμένη ἐν χρῷ

2. Εἶναι λίαν μικρόσωμος, ὥστε δύναται αὐτὴ νὰ μᾶς ἱππεύσῃ. Δὲν εἶναι παχεία. Συνηθίσαντες εἰς τὰς ὑπερόχους Ρωσσίδας ἀρεσκόμεθα εἰς λίαν λεπτὰς καὶ αὐτὴ δὲν εἶναι.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Σωστά το επισημαίνεις κ. Bakalhs για τον χαρακτηρισμό του κουρέματος
Λάθος σκέψη... "εκ παραδρομής" (σκέφτηκα το κούρεμα με την ψιλή)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
128
Πόντοι
4.065

Εξαιρετικά, Κυριακή 23 Μάι 2010, στις 06:56
Γράφτηκε από τον tonykolis  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου  - Στους Top 500 αξιολογητές


Χθες Σαββατο 22/5 ειχα ορεξη για τσαρκα. Η Αθηνα μισο-αδεια οποτε ευκολο παρκαρισμα Βριλησσου και εξερευνηση. Πρωτος σταθμος 46. Δεν διαθετει site οποτε δεν ειχα ενημερωση τι παιζει. Σκαει η Κιμ. Ξανθουλα με ωραιο προσωπο και σωμα. Το βυζακι μικρο αλλα ρωγα κακγελο και κωλος υπερθεαμα. Που να τρεχω αλλου λεω και βουρ δωματιο. Σε λιγο ερχεται και το μωρο εκ Τσεχιας και πιανουμε την ψιλοκουβεντα(καλα Ελληνικα) φουλ κομπλιμεντα(λιγο υπερβολικη αλλα δε βαριεσαι δεν παθαμε και τιποτα)και παραλληλα επιασε δουλεια. Πολυ καλη εως αριστη πιπα, εξαιρετικο γλυψιμο παντου. Επιασα και εγω δουλεια στο νινακι της(μολις ειχε βγει απο το μπανιο) και εν μεσω καυλας και βογγητων μου λεει "γυρνα 69, θελω να γλειφω και εγω". Να χαλασω χατηρι στο κοριτσι; Ασχοληθηκε και με την κ...τρυπιδα μου απαλα και γλυκα, οποτε σουπερ. Κανα τεταρτο μετα ειχε γινει αυτη μουσκεμα κι΄ εγω πυραυλος, οποτε ιππευσε και τελειωσαμε μαζι(μαλλον, δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια). Πολυ καλη εμπειρια και θα ξαναδω την Κιμ Τριτη ή Τεταρτη που δουλευει παλι. Συστηνεται για μερακληδες και οσους εχουν ορεξη για χαβαλε και κουβεντα.Φιλακια κουκλακι
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • «Ισπανικό»
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Κιμ

Τonykoli παιδι μου εχασες τον μπουσουλα εκει μεσα ε?Το απαλα και γλυκα μου αρεσε :2funny: :2funny:
Στο μερακλωσε το βαλβιδι σου η λογοδιαρροια η Κιμ και πατησες οτι κανει Ισπανικο στις υπηρεσιες της ενω αυτο ειναι πρακτικα αδυνατο!Τι ισπανικο να κανει καποια που εχει νουμερο στηθους 0?!
Τεσπα να προσεχεις με την γλωσσου :P

 

Επισκέπτης
Befolgst du zu den Richtlinien, Soldat!!!!!!!, Κυριακή 23 Μάι 2010, στις 14:55
Γράφτηκε από τον SPEED 
...
Μου λεει: Λοιπον θα αρχισω με πιπα,
μετα θα σταματησω και θα κανουμε 69,
μετα τα σου ξαναπαρω πιπα και στο τελος
θα σε αφησω να επιλεξεις ο,τι σταση θελεις! ΟΚ?
...


Γερμανικός Ορθολογισμός!
Και τους πληρώνουμε και κάνουν κουμάντο αυτοί!
 

Επισκέπτης
Βριλλησού 46-ΚΙΜ:
{Γράφτηκε από τον tonykolis
...Σε λιγο ερχεται και το μωρο εκ Τσεχιας και πιανουμε την ψιλοκουβεντα(καλα Ελληνικα) φουλ κομπλιμεντα(λιγο υπερβολικη αλλα δε βαριεσαι δεν παθαμε και τιποτα)και παραλληλα επιασε δουλεια. Πολυ καλη εως αριστη πιπα, εξαιρετικο γλυψιμο παντου. Επιασα και εγω δουλεια στο νινακι της(μολις ειχε βγει απο το μπανιο) και εν μεσω καυλας και βογγητων μου λεει "γυρνα 69, θελω να γλειφω και εγω". Να χαλασω χατηρι στο κοριτσι; Ασχοληθηκε και με την κ...τρυπιδα μου απαλα και γλυκα, οποτε σουπερ. Κανα τεταρτο μετα ειχε γινει αυτη μουσκεμα κι΄ εγω πυραυλος, οποτε ιππευσε και τελειωσαμε μαζι(μαλλον, δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια). Πολυ καλη εμπειρια και θα ξαναδω την Κιμ Τριτη ή Τεταρτη που δουλευει παλι. Συστηνεται για μερακληδες και οσους εχουν ορεξη για χαβαλε και κουβεντα.Φιλακια κουκλακι
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • «Ισπανικό»
}

Βρε μπας και του χάϊδευε την κωλοτρυπίδα με το δάκτυλο και συγχρόνως ως άλλη ΚΙΡΚΗ τον υπέβαλλε στην ιδέα οτι του κάνει γλυφοκώλι; :2funny:
Γιατί η ΚΙΜ είναι πονηρή και υποχθόνια!
Πιέζει τ'αρχίδια με τα δάκτυλα και υποκρίνεται οτι τα γλύφει!
Ενώ συγχρόνως μιλάει...λέει διάφορα:"Ααα τι ωραία αρχίδια είναι αυτά!" και άλλα :2funny: :2funny: :2funny:

            Κιμ-ώνειον Άγος

Εις το βουνό ψηλά εκεί στέκει κοπέλα πονηρή
με τσαχπινιά κι εγωϊσμό να πάρει κάθε λογισμό...
σε πλείστους όσους οπαδούς,τσεγιενικούς και σπουνικούς...
μα.....αυτή...χρωστάει της....Μιχαλούς!

Κοσμογονία ξακουστή κάνει την θάλασσα στεργιά
και το βουνό...ένα νησί όπου η Κιμ καραδοκεί...
Μιά θεία αύρα μαγική ξεχύνεται απ'το νησί...
φθάνει στ'αυτιά αγωνιστών και κυριεύει την ψυχή...

Είναι η Κίρκη!!!...Προσοχή!...ναύτες του Οδυσσέα!
Έκσταση! Αγαλλίαση! Λογοδιάρροια! Ευτυχία!
Ένα κακέκτυπο της Κίρκης απότοκο της αλλαγής
μοιράζει φρούδες ηδονές κι ας είν'απ'την Τσεχία!

Τιμή και Δόξα στους σκληρούς και στους αψείς συντρόφους
που άντεξαν την εισβολή και δεν υπέκυψαν γραμμή
στην αυταπάτη της ψυχής...όσο και νά' θελε αυτή...
κι η αλήθεια φάνηκε τρανή κι από το σάϊτ λαμπερή!

Βέβαια φίλοι μου καλοί, οι δύο σύντροφοι αυτοί
ναύτες του Οδυσσέα...ακούσανε την συμβουλή
του μέγα θαλασσάρχη, υπάκουσαν στην εντολή
και σώσαν σώμα και ψυχή από την Κιμ την δολερή!

Ο ευλογών τα γένια του κι ο καπετάνιος Πιάτσας
ήταν γραφτό στον "Όμηρο",την Κίρκη να νικήσουν..

Και η Κιμ πλέον...τι κρίμα!...μια κοκκινοσκουφίτσα!
που στο βουνό καραδοκεί να πάει βόλτα η καψερή
όταν...... ο......Λύκος .....δεν......είναι......κεί!

 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Βριλλησού 46-ΚΙΜ:
{Γράφτηκε από τον tonykolis
...Σε λιγο ερχεται και το μωρο εκ Τσεχιας και πιανουμε την ψιλοκουβεντα(καλα Ελληνικα) φουλ κομπλιμεντα(λιγο υπερβολικη αλλα δε βαριεσαι δεν παθαμε και τιποτα)και παραλληλα επιασε δουλεια. Πολυ καλη εως αριστη πιπα, εξαιρετικο γλυψιμο παντου. Επιασα και εγω δουλεια στο νινακι της(μολις ειχε βγει απο το μπανιο) και εν μεσω καυλας και βογγητων μου λεει "γυρνα 69, θελω να γλειφω και εγω". Να χαλασω χατηρι στο κοριτσι; Ασχοληθηκε και με την κ...τρυπιδα μου απαλα και γλυκα, οποτε σουπερ. Κανα τεταρτο μετα ειχε γινει αυτη μουσκεμα κι΄ εγω πυραυλος, οποτε ιππευσε και τελειωσαμε μαζι(μαλλον, δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια). Πολυ καλη εμπειρια και θα ξαναδω την Κιμ Τριτη ή Τεταρτη που δουλευει παλι. Συστηνεται για μερακληδες και οσους εχουν ορεξη για χαβαλε και κουβεντα.Φιλακια κουκλακι
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • «Ισπανικό»
}

Βρε μπας και του χάϊδευε την κωλοτρυπίδα με το δάκτυλο και συγχρόνως ως άλλη ΚΙΡΚΗ τον υπέβαλλε στην ιδέα οτι του κάνει γλυφοκώλι; :2funny:
Γιατί η ΚΙΜ είναι πονηρή και υποχθόνια!
Πιέζει τ'αρχίδια με τα δάκτυλα και υποκρίνεται οτι τα γλύφει!
Ενώ συγχρόνως μιλάει...λέει διάφορα:"Ααα τι ωραία αρχίδια είναι αυτά!" και άλλα :2funny: :2funny: :2funny:

            Κιμ-ώνειον Άγος

Εις το βουνό ψηλά εκεί στέκει κοπέλα πονηρή
με τσαχπινιά κι εγωϊσμό να πάρει κάθε λογισμό...
σε πλείστους όσους οπαδούς,τσεγιενικούς και σπουνικούς...
μα.....αυτή...χρωστάει της....Μιχαλούς!

Κοσμογονία ξακουστή κάνει την θάλασσα στεργιά
και το βουνό...ένα νησί όπου η Κιμ καραδοκεί...
Μιά θεία αύρα μαγική ξεχύνεται απ'το νησί...
φθάνει στ'αυτιά αγωνιστών και κυριεύει την ψυχή...

Είναι η Κίρκη!!!...Προσοχή!...ναύτες του Οδυσσέα!
Έκσταση! Αγαλλίαση! Λογοδιάρροια! Ευτυχία!
Ένα κακέκτυπο της Κίρκης απότοκο της αλλαγής
μοιράζει φρούδες ηδονές κι ας είν'απ'την Τσεχία!

Τιμή και Δόξα στους σκληρούς και στους αψείς συντρόφους
που άντεξαν την εισβολή και δεν υπέκυψαν γραμμή
στην αυταπάτη της ψυχής...όσο και νά' θελε αυτή...
κι η αλήθεια φάνηκε τρανή κι από το σάϊτ λαμπερή!

Βέβαια φίλοι μου καλοί, οι δύο σύντροφοι αυτοί
ναύτες του Οδυσσέα...ακούσανε την συμβουλή
του μέγα θαλασσάρχη, υπάκουσαν στην εντολή
και σώσαν σώμα και ψυχή από την Κιμ την δολερή!

Ο ευλογών τα γένια του κι ο καπετάνιος Πιάτσας
ήταν γραφτό στον "Όμηρο",την Κίρκη να νικήσουν..

Και η Κιμ πλέον...τι κρίμα!...μια κοκκινοσκουφίτσα!
που στο βουνό καραδοκεί να πάει βόλτα η καψερή
όταν...... ο......Λύκος .....δεν......είναι......κεί!
:tooth: :tooth:
Ελεγα μηπως σου ξεφευγε αλλα δεν.... :2funny:Εχω πεθανει γιατρε μου :2funny: :2funny: :2funny:



Υ.Γ. Μαλλον δαχτυλο εφαγε ο Τonykoli "απαλα και γλυκα" γιατι αμα της δωσεις αερα πλησιαζει επικινδυνα τη βαλβιδα η Κιμ!!!
 

Επισκέπτης
Επειδή κάθε κριτική -ακόμη καί οί αρνητικές- αποτελούν διαφήμιση τής κάθε ρουμανογύφτισας πού ήρθε στήν Ελλάδα να φτιάξει προίκα, ΑΠΟΧΗ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ μέχρι να πέσουν οί τιμές.
Το κύκλωμα να σπάσει ΤΩΡΑ!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οχι μονο αυτο,σκεψου τη χαρα του καθε σκατονταβα με καθε καλη
κριτικη σου για το καθε πορνιδιορουμανακι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom