Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 687K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Και συνεχιζω...την Ρομινα την πηρα σαν παραδειγμα....δεν θα κατσω επι της παρουσης.... να αναλυσω αν οι βυζαρες ειναι ελαφρως πεσμενες της συγκεκριμενης εργαζομενης...αλλα αντικειμενικος σκοπος μου ειναι οτι θελω και επιθυμω...να απομονωθουν κριτικες του ιδιου στυλ.... για την οποια εργαζομενη....που ειναι κατασκευασμενες...οσον αφορα τουλαχιστον την περιγραφη!!!!
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
Παιδια μην γραφουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια....και συλλαβετε τα μηνυματα της γραφης μου....η μια απο τις δυο κριτικες...... ειναι η πρωτη που γραφει ο συναγωνιστης και κανει μπαμ οτι ειναι ψευτικη και κατασκευασμενη...ειδικα οταν στο τελος της κριτικης αναφερεται και στην εμφανιση της εργαζομενης(Ρομινας)...αυτο...... απο μας τα μελη γινεται αντιληπτο....απο τους επισκεπτες ομως του site δεν γινεται αντιληπτο...αυτο θελω να τονισω.... αν δεν με εχετε πιασει τοση ωρα........ που κουραζομαι να γραφω!!!!....διαβασα και το επομενο ποστ και απαντω και σε αυτο....οι επισκεπτες δεν γνωριζουν ολοι...... ειναι αναμενομενο τα 10...50...100 κ.λ.π...γιατι το ματι τους παει στα γραφομενα της κριτικης και οχι στα αλλα....τωρα οσον αφορα να γινουν και αυτοι μελη....ωστε να εχουν καλυτερη ενημερωση...αυτο το εγχειρημα να μου επιτρεψεις να σου το αναχαιτισω ευκολα με την εξης απαντηση-ερωτηση...Πως να γινουν μελη... οταν διαπιστωνουν απο δεδομενη επισκεψη σε καποια εργαζομενη οτι η κριτικη που διαβασαν εδω μεσα... δεν ανταποκρινεται ουτε καν στην εμφανιση της εργαζομενης?????? :idiot:...και δεν αναφερομαι στις Υπηρεσιες της "Χ" εργαζομενης.... που ειναι υποκειμενικος παραγοντας αλλα σε βασικα πραγματα περιγραφης....αν με αντιλαμβανεσαι τι εννοω!!!!!!!!!

Η εμφάνιση είναι υποκειμενικό θέμα. Το μόνο αντικειμενικό "σφάλμα" από όσα λέει ο τύπος θα μπορούσε να είναι το πεσμένο στήθος αν όντως δεν είναι πεσμένο. Δε γράφει και πολλά περί εμφάνiσης ο κύριος κλώνος, νέος, νταβάς, πράκτορας της CIA ή οτιδήποτε άλλο είναι.

Όποιος αποφασίζει το αν θα γίνει μέλος στο παρόν σαιτ με γνώμονα μία-πέντε-δέκα ψεύτικες κριτικές, είναι δικό του πρόβλημα.

Όσο για το μάτι τους να προσέχουν που πέφτει όπως είπες και να είναι πιο προσεκτικοί! Δε θέλει και πολύ κόπο μιας και οι ψεύτικες κριτικές ναι μεν υπάρχουν αλλά είναι τόσο μα τόσο πολύ λιγότερες σε σχέση με τις αξιόπιστες που δεν αποτελούν κατ'εμέ αξιοσημείωτο ζήτημα.

Κι επειδή πολύ το τραβήξαμε και είμαστε μάλλον και off topic εγώ κλείνω με το εξής. Ένα επιφανές μέλος από εδώ μέσα γράφει στην υπογραφή του μια παλιά γνωστή παροιμία "Αν δε βρέξεις κώλο, ψάρι δεν τρως!"

Παλιά αυτό σήμαινε να χαλάσεις ένα σκασμό λεφτά σε άκυρες εργαζόμενες και σε άκυρους οίκους μέχρι να βρεις κάτι καλό.
Τώρα πια σημαίνει, σε ένα μεγάλο βαθμό, το εξής: γίνε μέλος-διάβασε κριτικές-διάβασε ενημερώσεις-ξαναδιάβασε κριτκές πιο προσεκτικά-και θα φας ψάρι και μάλιστα καλό.

Αρκετά πιο εύκολο και πιο ανέξοδο από την παλιά λύση...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Η εμφάνιση είναι υποκειμενικό θέμα. Το μόνο αντικειμενικό "σφάλμα" από όσα λέει ο τύπος θα μπορούσε να είναι το πεσμένο στήθος αν όντως δεν είναι πεσμένο. Δε γράφει και πολλά περί εμφάνiσης ο κύριος κλώνος, νέος, νταβάς, πράκτορας της CIA ή οτιδήποτε άλλο είναι.

Όποιος αποφασίζει το αν θα γίνει μέλος στο παρόν σαιτ με γνώμονα μία-πέντε-δέκα ψεύτικες κριτικές, είναι δικό του πρόβλημα.

Όσο για το μάτι τους να προσέχουν που πέφτει όπως είπες και να είναι πιο προσεκτικοί! Δε θέλει και πολύ κόπο μιας και οι ψεύτικες κριτικές ναι μεν υπάρχουν αλλά είναι τόσο μα τόσο πολύ λιγότερες σε σχέση με τις αξιόπιστες που δεν αποτελούν κατ'εμέ αξιοσημείωτο ζήτημα.

Κι επειδή πολύ το τραβήξαμε και είμαστε μάλλον και off topic εγώ κλείνω με το εξής. Ένα επιφανές μέλος από εδώ μέσα γράφει στην υπογραφή του μια παλιά γνωστή παροιμία "Αν δε βρέξεις κώλο, ψάρι δεν τρως!"

Παλιά αυτό σήμαινε να χαλάσεις ένα σκασμό λεφτά σε άκυρες εργαζόμενες και σε άκυρους οίκους μέχρι να βρεις κάτι καλό.
Τώρα πια σημαίνει, σε ένα μεγάλο βαθμό, το εξής: γίνε μέλος-διάβασε κριτικές-διάβασε ενημερώσεις-ξαναδιάβασε κριτκές πιο προσεκτικά-και θα φας ψάρι και μάλιστα καλό.

Αρκετά πιο εύκολο και πιο ανέξοδο από την παλιά λύση...
Συμφωνω οτι το τραβηξαμε..αλλα μονο απο τον διαλογο.... αποκομιζουμε εμεις και οσοι μας διαβαζουν τα συμπερασματα τους!!! :idiot:...οσον αφορα δε... το "αν δεν βρεξεις κ.λ.π..."..αυτο το προσπερνω....γιατι πεφτεις σε αντιφαση....οσο για τα υπολοιπα....σκεψου οτι η λεπτομερεια ειναι αυτη που κανει την διαφορα σε πολλα ποιοτικα θεματα της κοινωνιας μας αλλα και η λεπτομερεια ειναι αυτη που προδιδει.... ισχυρες επιφανειακα προσωπικοτητες με "σαπιο"..εσωτερικο υποβαθρο!! Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δεν χρειαζεται να σκας Παιχτουρα!!!
Απο κατω ακριβως ειναι η κριτικη του Αρχοντα Πουτανγαμων οποτε μικρη η σημασια του  ioannis_ver που "περιμενε κατι καλυτερο"!!! :grin:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Γαμήσι απ' τα λίγα, Πέμπτη 20 Μάι 2010, στις 00:57

Γράφτηκε από τον GrJuice  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου

Συνολική βαθμολογία 7.0
Εμφάνιση κοπέλας 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 7.0
Πρόσβαση/Parking 7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 7.0


[size=20pt]20-5 23:00[/size]. Παρκαρω απ εξω μπαινω μεσα, βλεπω ψηλη ξανθια, βυζαρες, κωλαρα Οκ προσωπο και δεινω το 15αρι ευθυς αμεσως γιατι βιαζομουνα.
Ερχεται το μωρο στο δωματιο, φιλακι? μου λεει, της δινω ξοφαλτσο χειλακι, δεν θυμαμαι το ονομα της ομως ρε γαμωτο μαλλον ρωσιδοειδες ηταν. Ψηλη ξανθια,
βυι 3-4 τουμπανο σφιχτο κωλαρα ονειρικη, tattoo στη ραχοκοκαλια κατι γραμματα και ενα στο δεξι κωλομερι σαν φτερο κατι. Με ξαπλωνει και μετα απο δυο
τρια φιλακια μου τον περνει στις βυζαρες ενω χουφτωνω την θεϊκη κωλαρα της, και δεν αντεχω καθολου, φερε να φαω την μουναρα σου τις λεω. Ο,τι σ αρεσει
εσενα μου λεει. Μετα απο λιγο 69 παρα λιγο να χυσω και παμε πισοκολλητο με τον που τις τον βαζω χυνω στο μισο λεπτο και η γκομενα συνεχιζει να δινει
και εκει που εχει αρχισει να μου πεφτει συνεχιζει η γκομενα και με ξαναφερνει και βουταω τα καπουλια της και της δινω ενα κοπανημα σπεσιαλ, και ξανα
τελειωνω μεσα της. Πω πω πω τι πραμα ηταν η μουναρα της σκετη καυλα και πεντακαθαρη μοσχομυριστη ευγενικοτατη αν και δεν τα μιλουσε πολυ καλα τα
Ελληνικα αλλα και τι εγινε? Αξια με τα ολα της. Να την προτιμησετε και θα με θυμηθειτε ειναι εκει απ οτι μου πε απ τ απογευμα μεχρι το πρωι
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • «Ισπανικό»
Προκαταρκτικά: Ναι
Ημερ/νια επίσκεψης: 20.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)

:2funny: :2funny: :2funny: Ο συναγωνιστης εγραψε κριτικη για καταθεση που θα κανει αυριο!!! :think:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: Ο συναγωνιστης εγραψε κριτικη για καταθεση που θα κανει αυριο!!! :think:

URL]]
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ας μπουν στο κοπο να διαβασουν ολοι την κριτικη του σεβαστου συναγωνιστη-μελους.."Πουτανγαμων"...για την Νατασσα την Σερβα για να μαθουν, πως πρεπει να γραφονται οι κριτικες....προσωπικα εγω τον συγχαιρω!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

Γαμήσι απ' τα λίγα, Πέμπτη 20 Μάι 2010, στις 00:57

Γράφτηκε από τον GrJuice   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου

Συνολική βαθμολογία 7.0
Εμφάνιση κοπέλας 8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας 7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου 6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου 7.0
Πρόσβαση/Parking 7.0
Σχέση απόδοσης/τιμής 7.0


[size=20pt]20-5 23:00[/size]. Παρκαρω απ εξω μπαινω μεσα, βλεπω ψηλη ξανθια, βυζαρες, κωλαρα Οκ προσωπο και δεινω το 15αρι ευθυς αμεσως γιατι βιαζομουνα.
Ερχεται το μωρο στο δωματιο, φιλακι? μου λεει, της δινω ξοφαλτσο χειλακι, δεν θυμαμαι το ονομα της ομως ρε γαμωτο μαλλον ρωσιδοειδες ηταν. Ψηλη ξανθια,
βυι 3-4 τουμπανο σφιχτο κωλαρα ονειρικη, tattoo στη ραχοκοκαλια κατι γραμματα και ενα στο δεξι κωλομερι σαν φτερο κατι. Με ξαπλωνει και μετα απο δυο
τρια φιλακια μου τον περνει στις βυζαρες ενω χουφτωνω την θεϊκη κωλαρα της, και δεν αντεχω καθολου, φερε να φαω την μουναρα σου τις λεω. Ο,τι σ αρεσει
εσενα μου λεει. Μετα απο λιγο 69 παρα λιγο να χυσω και παμε πισοκολλητο με τον που τις τον βαζω χυνω στο μισο λεπτο και η γκομενα συνεχιζει να δινει
και εκει που εχει αρχισει να μου πεφτει συνεχιζει η γκομενα και με ξαναφερνει και βουταω τα καπουλια της και της δινω ενα κοπανημα σπεσιαλ, και ξανα
τελειωνω μεσα της. Πω πω πω τι πραμα ηταν η μουναρα της σκετη καυλα και πεντακαθαρη μοσχομυριστη ευγενικοτατη αν και δεν τα μιλουσε πολυ καλα τα
Ελληνικα αλλα και τι εγινε? Αξια με τα ολα της. Να την προτιμησετε και θα με θυμηθειτε ειναι εκει απ οτι μου πε απ τ απογευμα μεχρι το πρωι
Πληροφορίες Επίσκεψης
Υπηρεσίες κοπέλας: Στάση 69 • «Ισπανικό»
Προκαταρκτικά: Ναι
Ημερ/νια επίσκεψης: 20.05.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)

:2funny: :2funny: :2funny: Ο συναγωνιστης εγραψε κριτικη για καταθεση που θα κανει αυριο!!! :think:
Ναι και έχυσε και 2 φορές στο 5λεπτο ο παιχταράς
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
0 στους 0 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική

:2funny: :2funny: :2funny: Ο συναγωνιστης εγραψε κριτικη για καταθεση που θα κανει αυριο!!! :think:
μπορει ο ανθρωπος να εχει κληρονομικο χαρισμα!!! :grin: :grin: :grin:


οσο για την ...
κανει μπαμ το ψεμα!!!
ιδιος το 6 στην εμφανιση...
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

whowho

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
541
Κριτικές
77
Like
0
Πόντοι
2.067
Αγαπητέ συναθλητή Παιχτούρα,

προσωπικά δε δέχομαι τις υποδείξεις σου για τις κριτικές και το τρόπο αξιολόγησης τους.
Κυρίως γιατί οι δικές σου κριτικές έχουν μέσο όρο 9,5 και βάθος χρόνου 6 μήνες.
Καλές οι παρεμβάσεις, αλλά αν θες τοποθέτησέ τις σε κατάλληλο thread και μη ξεχειλώνεις κάποιο άλλο. Άνοιξε ένα νέο thread εναλλακτικά.

Ευχαριστώ.

Ας μπουν στο κοπο να διαβασουν ολοι την κριτικη του σεβαστου συναγωνιστη-μελους.."Πουτανγαμων"...για την Νατασσα την Σερβα για να μαθουν, πως πρεπει να γραφονται οι κριτικες....προσωπικα εγω τον συγχαιρω!!!
 

Επισκέπτης
{Γαμήσι απ' τα λίγα, Πέμπτη 20 Μάι 2010, στις 00:57
Γράφτηκε από τον GrJuice  -  Link κριτικής  -  Δες όλες τις κριτικές μου
20-5 23:00. Παρκαρω απ εξω μπαινω μεσα, βλεπω ψηλη ξανθια, βυζαρες, κωλαρα Οκ προσωπο και δεινω το 15αρι ευθυς αμεσως γιατι βιαζομουνα....
και εκει που εχει αρχισει να μου πεφτει συνεχιζει η γκομενα και με ξαναφερνει και βουταω τα καπουλια της και της δινω ενα κοπανημα σπεσιαλ, και ξανα τελειωνω μεσα της..
.}

Ποιος νέος εγγεγραμμένος ήθελε σουρεαλιστικές κριτικές; :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Παιδια μην γραφουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια....και συλλαβετε τα μηνυματα της γραφης μου....η μια απο τις δυο κριτικες...... ειναι η πρωτη που γραφει ο συναγωνιστης και κανει μπαμ οτι ειναι ψευτικη και κατασκευασμενη...ειδικα οταν στο τελος της κρδιτικης αναφερεται και στην εμφανιση της εργαζομενης(Ρομινας)...αυτο...... απο μας τα μελη γινεται αντιληπτο....απο τους επισκεπτες ομως του site δεν γινεται αντιληπτο...αυτο θελω να τονισω.... αν δεν με εχετε πιασει τοση ωρα........ που κουραζομαι να γραφω!!!!....διαβασα και το επομενο ποστ και απαντω και σε αυτο....οι επισκεπτες δεν γνωριζουν ολοι...... ειναι αναμενομενο τα 10...50...100 κ.λ.π...γιατι το ματι τους παει στα γραφομενα της κριτικης και οχι στα αλλα....τωρα οσον αφορα να γινουν και αυτοι μελη....ωστε να εχουν καλυτερη ενημερωση...αυτο το εγχειρημα να μου επιτρεψεις να σου το αναχαιτισω ευκολα με την εξης απαντηση-ερωτηση...Πως να γινουν μελη... οταν διαπιστωνουν απο δεδομενη επισκεψη σε καποια εργαζομενη οτι η κριτικη που διαβασαν εδω μεσα... δεν ανταποκρινεται ουτε καν στην εμφανιση της εργαζομενης?????? :idiot:...και δεν αναφερομαι στις Υπηρεσιες της "Χ" εργαζομενης.... που ειναι υποκειμενικος παραγοντας αλλα σε βασικα πραγματα περιγραφης....αν με αντιλαμβανεσαι τι εννοω!!!!!!!!!
αρα να μην δινεται η δυνατοτητα στους επισκεπτες να διαβαζουν ουτε κριτικες....σωστα; :think:
 

Επισκέπτης
Φυλής 109 άνω:
{Απατεώνες!!!, Πέμπτη 20 Μάι 2010, στις 18:33
Γράφτηκε από τον sch   -  Link κριτικής   -  Δες όλες τις κριτικές μου
Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Χριστίνα)
Συνολική βαθμολογία
3.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
3.0
Δεν θα πω πολλά. Δεν μπορώ να καταλάβω την κριτίκη του προηγούμενου συναγωνιστή. Δεν τηρηθηκαν οι υπηρεσίες που ανέφερε ο τσάτσος (πουστάρα) και η πουτάνα (στο σώμα και στην ψυχή) το έπαιζε τρέλα!!! Δεν έπετρεπε δάχτυλο μου είχε πεί και εγώ χωρίς καν να την ακουμπήσω στο μουνί έλεγε τα δικά της, οτι την ακουμπάω!!!! Ξενέρωσα τόσο που την έστειλα στον δίαολο. Πίπα μονο μου είχε πάρει, πήγα στην πουστάρα να ζητήσω το λόγο και να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω αφου δεν τηρηθηκαν οι υπηρεσίες. Η πουστάρα ήθελε να με βγάλει τρελο και δεν μου έδωσε τα λεφτά πίσω!!! Μην δώσει κανένας τα λεφτά του στους απατεώνες!!!
}

Στην αθίγγανη πήγες;
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Αγαπητέ συναθλητή Παιχτούρα,

προσωπικά δε δέχομαι τις υποδείξεις σου για τις κριτικές και το τρόπο αξιολόγησης τους.
Κυρίως γιατί οι δικές σου κριτικές έχουν μέσο όρο 9,5 και βάθος χρόνου 6 μήνες.
Καλές οι παρεμβάσεις, αλλά αν θες τοποθέτησέ τις σε κατάλληλο thread και μη ξεχειλώνεις κάποιο άλλο. Άνοιξε ένα νέο thread εναλλακτικά.

Ευχαριστώ.
Δεν θα διαφωνησω σεβαστες ολες οι αποψεις!! :rockon:....Οσον αφορα το 9,5 στις κριτικες μου το βαζω γιατι ειναι οι περισσοτερες για στουντιο...και τα στουντιοκοριτσα προσφερουν καλυτερες υπηρεσιες απο τα μπουρδελοκοριτσα! :rockon:...Συγνωμη για την καθυστερηση της απαντησης μου,αλλα τωρα σε διαβασα καθοτι τις τελευταιες μερες εχει μπει μια αξιολιογη γυναικα στην προσωπικη μου ζωη και δεν πολυμπαινω  συχνα στο site για να σας διαβαζω..θα μπαινω πιο αραια,οποτε ειμαι διαθεσιμος! :rockon:
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...Συγνωμη για την καθυστερηση της απαντησης μου,αλλα τωρα σε διαβασα καθοτι τις τελευταιες μερες εχει μπει μια αξιολιογη γυναικα στην προσωπικη μου ζωη και δεν πολυμπαινω  συχνα στο site για να σας διαβαζω..θα μπαινω πιο αραια,οποτε ειμαι διαθεσιμος!...

Σας θαυμάζουμε!
Με καμια 15ριά μηνύματα χθες, και παρ' όλα αυτά "...δεν πολυμπαινω  συχνα στο site...".
Τι να πούμε κι εμείς οι πτωχοί...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Δεν θα διαφωνησω σεβαστες ολες οι αποψεις!! :rockon:....Οσον αφορα το 9,5 στις κριτικες μου το βαζω γιατι ειναι οι περισσοτερες για στουντιο...και τα στουντιοκοριτσα προσφερουν καλυτερες υπηρεσιες απο τα μπουρδελοκοριτσα! :rockon:...Συγνωμη για την καθυστερηση της απαντησης μου,αλλα τωρα σε διαβασα καθοτι τις τελευταιες μερες εχει μπει μια αξιολιογη γυναικα στην προσωπικη μου ζωη και δεν πολυμπαινω  συχνα στο site για να σας διαβαζω..θα μπαινω πιο αραια,οποτε ειμαι διαθεσιμος! :rockon:
αντε βιον ανθοσπαρτον και καλους απογονους.... :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.469
Like
200
Πόντοι
866
καθοτι τις τελευταιες μερες εχει μπει μια αξιολιογη γυναικα στην προσωπικη μου ζωη και δεν πολυμπαινω  συχνα στο site για να σας διαβαζω..θα μπαινω πιο αραια,οποτε ειμαι διαθεσιμος! :rockon:
καλο μωρο τυπε μου η καμια πατατα?
ελλεεινιδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom